Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.04.2017., 20:40   #2081
evo i mene ovdje.
tražim...ne znam ni ja što, ali dopisuje/razgovara mi se. preferiram ženski spol.
sad ako je nekome bitno, imam 31god., radim, živim... bez muzike ne bih mogao, a fotografija mi je hobi. kad mi pukne uzmem fotić i odem na sljeme, u maksimir, u grad, bilo gdje.
odem u prirodu i to mi dođe kao relaksacija. fotkam i na film, pa se zatvorim u wc i razvijam film u mraku
volim i na putovanja ići kao i većina. volim i filmove i to svakakve pa sad da ne nabrajam, ako nekoga zanima pitat će (ako se netko uopće javi).

u današnje vrijeme su popularne serije koje baš i ne pratim. tu i tamo ako mi se neka učini zanimljivom, ali ne da mi se pratiti serije koje traju više od 2-3sezone.
što se tiče humora (koji mi je jaako bitan), seinfeld, larry david su mi br.1 (tj. br.1 i br.2 ) kome je on smiješan, mislim da ćemo naći zajednički jezik george je najbolji lik ikada!
to je to ukratko od mene. inbox čeka
sneak is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2017., 15:34   #2082
dečko s otoka brača, prirodnjak, vegetarijanac - traži simpatičnu i vedru žensku osobu iz bliže ili dalje okolice.
tomasini is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2017., 18:46   #2083
Hahaha, pročitam par oglasa unazad i skužim ovaj, ista stvar koju tražim, samo što je u pitanju drugi grad - Osijek.
Dakle, osobu-dvije-ekipu za techno partye.. dva imaju već najavljena za next vikend.
Pleše li se kome do ranih jutarnjih sati?
lauxret is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2017., 12:18   #2084
pozdrav

tražim si frendicu koja je iz Splita.
stara ekipa se malo raspustila pa eto tražim si neke nove ljude.
tko voli izlaske i kave neka se slobodno javi.

dakle, žensko, iz st-a sam, 30 god.
lena lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 20:20   #2085
Veli majka danas:

"Ima da si najdeš curu i oženiš se! Jel ti jasno?"

Pa ajmo onda s ponudama Ovdje muško od 30 godina
__________________
točno na današnji dan,prošle subote
Plug_in is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2017., 14:37   #2086
Živim udobno, ali ne i ugodno. Možda malo i luksuzno, ali ne i nezasluženo. Konačno, nakon 42 godine radnog staža, mislim da imam pravo na malo udobnosti, pa čak možda i na malo luksuza.

Stoga tražim ženskicu, koja je na početku šezdesetih, kako bi nam u našoj maloj zajednici bilo i udobno i ugodno.

Ovdje sam napisao samo ono što je bilo potrebno. Sve ostalo preko PM i maila. A usmeno o svemu onome što se govori u četiri oka.

Srdačan pozdrav iz sunčanog Poreča
Barba Branko
__________________
Nihil humane mihi alienum est!
Srrrrrdačan pozdrav iz sunčanog Poreča
Barba Branko is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2017., 21:39   #2087
Quote:
mgrci43 kaže: Pogledaj post
Baš su ovi muški ovdje zastupljeni Neznam jesam probao ovo,ali koliko visim ovdje na forumu,pa vidim malo ovo, najljepše stvari su mi se dogodile na čudne načine

Muško,srednje dvadesete,okolica Zagreba (južnije) traži žensku osobu u dvadesetima za dopisivanje,druženje,možda koji kraći izlet u prirodu/neko bliže putovanje.

Osobno,nisam neki partijaner,više volim mirnije stvari,volim proći u prirodu,na bic što sve više nastojim da se malo odmaknem od kompa

Tražim sličnu osobu,vedru,nasmijanu,optimističnu....pa ako ima ovakvih kao ja bilo bi mi drago da se jave

Ostale stvari,što još volim,ne volim možemo kasnije,da ne otkrivam baš sve odmah

Slobodno se javite
Ajmo još jednom,malo je dosadno ovih dana
mgrci43 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2017., 22:40   #2088
Idemo ovak. Imam 32 godine, iz Zagreba sam. Osoba sam s invaliditetom (u kolicima sam, ali nisam paraliziran. Napominjem ovo jer se u raspravama o vezama s osobama s invaliditetom navodi da je važna dijagnoza. Valjda su svi stručnjaci za neurološke bolesti, pa zato. Eto, to smo sad riješili.) Ne, ne tražim njegovateljicu niti robinju (to je još jedan idiotski argument koji se spominje. Naime da ako uđeš u vezu s invalidom, bit ćeš mu "rob") nego nekoga tko će me voljeti. Jer, znam da ovo zvući blasfemično, čak i invalidi zaslužuju ljubav. Eto i to smo riješili. Sada me zanima tko će mi se javiti kada smo odbacili ova dva problema.

P.S. Nudim isto ono što i tražim. Ljubav. (i invalidi znaju voljeti)
Hell Boi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2017., 06:34   #2089
kviz

Lijep pozdrav svima! Ovaj oglas je prvenstveno poziv svim ljubiteljima kvizova i onima koji to žele postati, na zapadnom području Zagreba. U Stenjevcu je nedavno otvoren novi kafić u kojem će se svaki četvrtak održavati kvizovi, pa tko je zainteresiran, nek mi se slobodno javi u inbox, budemo organizirali nešto.
Ne morate biti prepametni (bog zna da ni ja nisam ), cilj je da se zabavimo i podružimo.

(Oglas vrijedi samo za kviz u Stenjevcu.)
Doll Fetish is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2017., 09:19   #2090
Neka cura sutra za Rammstein Tribute, 14.4.2017 u Vintage Industrialu.

Grundlegende Informationen über mich: Student, 23 godine.
OderNicht is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2017., 09:59   #2091
Ajde da i ja pokušam ovako .

Dakle, muškarac u najboljim godinama, 35 godina (haha teško da su najbolje ali dobro ), iz Zagreba sam, dosta sam visok, kažu i pametan, volim se šaliti, ali i ozbiljno razgovarati, fakultetski sam obrazovan i zaposlen. Sve su svemu bez mane. Mane ćeš morati sama otkriti . Ovo je ono osnovno o o meni, a sve ostalo slobodno se može otkriti kroz komunikaciju.

Tražim zanimljivu žensku osobu za upoznavanje pa ako bi to krenulo u dobrom smjeru i ako bi se ono što se kaže poklapali ne bi imao ništa protiv da ispadne nešto ozbiljnije iz toga.

Moj inbox je na raspolaganju
zelenibor is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2017., 20:24   #2092
Pozdrav! Ovdje mladić iz Zagreba, 26 godina, koji baš i nema sreće u ljubavi.

Htio bih upoznati neku djevojku, po mogućnosti sličnih godina, po mogućnosti iz Zagreba...

Evo što mi je bitno:

1. Da je dobra osoba. Nitko nije cijelo vrijeme dobar, svi imamo svoju mračnu stranu, ali pod "dobra" mislim da nema običaj namjerno povrijeđivati druge i da poštuje živa bića oko sebe.

2. Da ima otvoren, liberalan pogled na svijet. Volim kad osoba nastoji proširiti horizonte, i razumjeti druge osobe, stavove, običaje i ponašanje bez da ih prvo osuđuje.

3. Da je inteligentna- ovo je povezano s točkom 2, volim kad s nekim mogu pričati o svemu i svačemu i kad zna razmišljati, ne volim kad je cura blesava jer su mi takve cure naprosto dosadne.

4. Da je stabilna i iskrena- u smislu da nije sklona velikom dramatiziranju kad se pojavi neki problem, da ne gura probleme pod tepih nego odmah kaže ako nešto smeta. Volim easy-going ljude, koji žele stvari rješiti što brže i što bolje za sve.

5. Da ima zaigran dječji duh- dobro, ovo možda nije toliko bitno, ali stvar je u tome da me onaj zaigran ženski osmjeh kad je s nečim oduševljena znao obarati s nogu.

6. Da nema dečka- nije baš vjerojatno da bi se bilo koja s dečkom javila na oglas; ali evo za svaki slučaj da kažem da me zauzete djevojke ni najmanje ne zanimaju.



Eto, to je ono što ja očekujem a zauzvrat nudim isto to i još mnoge druge stvari. Trenutno se nalazim u periodu života kad nisam siguran što želim, tražim posao, pomalo sam izgubljen i zato vjerujem da bi mi odgovaralo upoznati djevojku koja isto ima problema, možda neku koja je pomalo usamljena, a ne neku kojoj sve ide super...

Bilo kakva pitanja, ako nisu baš previše osobna, rado ću odgvoriti na PM- iako moram reći da mi je druženje uživo kudikamo zanimljvije nego preko foruma.

Pa eto, ako te oglas na bilo koji način zainteresirao - samo klikni na "send message"- nemaš ništa za izgubiti, a nikad ne znaš što možeš dobiti
Jollman is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2017., 21:26   #2093
veganka traži sličnog čovjeka ili ljude za dopisivanje, eventualno upoznavanje i druženje
PurpleSnake is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2017., 21:45   #2094
tražim ženu za zajedničko učestvovanje u farbanju jaja.

uvjet samo jedan - nježne ručice.
__________________
1N73LL1G3NC3
pinokio2000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2017., 10:59   #2095
Mlad momak, (45), intelektualac kokošjih prsa iz Zagreba, okreće novu stranicu u životu.
Tražim žensku osobu u ranim 20-im godinama, visine oko 170 cm, vitka stasa i ženstvenih oblina, plave kose i plavih očiju da mi se pridruži u bavljenju nomadskim stočarstvom. Namjeravam tokom cijele godine goniti stada ovaca u potrazi za ispašom od Vardara do Triglava.

Javi se na PM da popričamo o stoci, gdje je najbolja ispaša i sličnim temama.

Šifra: Tornjak.
Tomislav B is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2017., 23:53   #2096
Quote:
gigranovic kaže: Pogledaj post
Ja sam mladić od 26 godina (punim 27 za 2 mjeseca). Živim u Zagrebu i radim u struci. Imam završen fakultet. U slobodno vrijeme pratim nogomet i slušam glazbu (rock i house su moj izbor) te izađem sa prijateljima u neki klub ili pivnicu. Nekad prije sam bio i gamer, ali više ne. Posvećujem pažnju svojem izgledu te vježbam u slobodno vrijeme. Ovdje sam došao jer u izlascima vani i nisam baš ostvario neke kontakte vrijedne spomena sa ljepšim spolom.

Tražim neku djevojku za druženje, a ako bi si odgovarali onda i za neku ozbiljniju vezu. Avanture i ne bi baš. Ono što tražim je da cura ima od 23 do 26 godina (može i godina više manje) te želi nešto ozbiljnije od avanture. Isto tako da barem malo pazi na izgled. Ja sam visok 184 cm pa bi bilo dobro da je cura malo niža od mene. Ja se mogu prilagoditi u svako društvo tako da nemam ništa protiv bilo kojeg hobija ili slično. Uvijek nastojim naučiti nešto novo od novih ljudi!

Veselim se potencijalnom upoznavanju!
Nažalost, prethodna dva puta nije išlo. Pokušat ću još jednom prije ljetne stanke, možda bude treća sreća.
gigra is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2017., 00:24   #2097
Momak iz splita
Htio bih upoznati nove osobe otvorenog duha i razmisljanja
Od 20-40g
Spol nebitan
Financijsko stanje nebitno
Sexualno opredjeljenje nebitno
A i nebitno mi je i jesi li vegan/ka ili ne
Uglavnon ako ste za neka nova prijateljstva poznanstva javite se
Lijep pozdrav svima .
sandro-07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2017., 20:44   #2098
c/p oglasa od prije godinu dana, malo(puno) mi ga je neugodno čitati, ali neka, ima i to neke draži .

Jedan momak ovdje.Srednje dvadesete.Visok i tanak, a opet snažan kao jablan.

Iz metropole naravno (jer ono, 21. stoljeće i ne živjeti u Zagrebu ?!?! wtf ;D ). Pomalo zaigran,tu dodajte kapljicu nostalgičnosti, šaku šašavosti, malo poveći grumen neozbiljnosti sa mrvicu prečesto glavom u oblacima i ekscentrično retardiranim smislom za humor (etiketa drugih, ne bi si ja nikad ovako neki pretenciozni naslov dao) i imate jedan mali dio mene.Ali hej, znam ja biti i ozbiljan, onda sam strašan i ponašam se kao čangrizavi deda.Tražim vilu, plemenitu djevu, ekscentričnu umjetnicu, samozatajnu plemkinju, sirotu malu bogatašicu, prosjakinju vedrog lica i još vedrije duše. Nemoj bit normalna i dosadna, puna stereotipa. Dobro, budi normalna, ali onda normalno zanimljiva i drugačija .

Budi nekako spontana, ali ono na iskren načni, bez forsanja. Bilo bi fora da voliš rock muziku od 80-ih pa nadalje, da moežmo tipa sjedit kod hnka i komentirati kako mi slušamo najbolju muziku ikada,a sve ostalo je smeće i ponosit se koliko smo iznad običnih smrtnika.I tako svašta nešto, volim istraživat haustore i dvorišta starih zgrada, volim puno šetat i gledat gore, ima jako puno zamiljviih stvari gore, puno ljudi zabije glavu u pod i propušta cijeli jedan svijet koji je nepravedno zapostavljen.
Sviraj neki instrument tako da osnujemo bend i pokorimo svijet,

I budi ovo, radi ono , misli ovako , izgledaj onako, radi polako, diši sporo, misli brzo, pjevaj lijepo, osjećaj intenzivno i pusti kosu da ti vijori na vjetru.
__________________
Fuck this planet. It is a piece of shit. Seriously. If I cannot return to space, then I will snort coke until I die.
Afx01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2017., 22:20   #2099
Zelim upoznati nekoga novoga, nekoga tko ce mi biti interesantna a, da to nije samo fizicki
Ne trazim nista osim toga, ono duzenje pricanje i gustanje u zabavnim razgovorima. Ako si jos i kliknemo super! Bas sam skroman jel? Kljucno na "OSIM"

Ja sam musko iz Zagreba, 27 god. Plavo smeda kosa, plave oci, 189cm i 98kg (ne, nisam fat nego sam fit)

Kao osoba sam otvoren, direktan, iskren, tvrdoglav, zajebant, koliko toliko realan i vrlo racionalan. Ne skrivam nista, provjerite - ask me anything? Onako kako se osjecam te, ono sto mislim i kazem! (Na moju zalost, nekada to nije bas najbolje ali jbg).

Ne pusim, ne drogiram se, ne volim cajke i narodnjake. Nemam nista protiv seljaka ali mrzim seljacine! Zivim zdravo koliko got mogu i redovito treniram. Ne, nisam meathead. Ljeto i more su mi "zivot", nekada kao da samo cekam taj dio godine. Volim pse tj. opcenito zivotinje iako da biram ofc - dog person sam.

U slobodno vrijeme treniram, druzim se sa ekipom, gledam puno filmova (sve mi pase osim ljubica i drama). Volim takoder game-ati na svom kompu ali u zadnje vrijeme mi i bas nije satisfakcija kao nekoc. Sada malo vise mozgam i razmisljam o svemu bitnom i nebitnom

Volim popit kada otidem van tj. kada sam u dobrom drustvu iako je to rijetko. Taj dio najcesce krene malo intenzivnije tokom ljeta. Ako si za igranje drinkopoly onda vec imamo nesto zajednickoga

Na mene se moze racunati, ako nesto kazem toga se i drzim! Nisam kao vecina klonova i definitivno volim kada su ljudi drugciji od standarda. No, ne u psycho smislu...

Pa eto, ako se nekome dopalo sto su procitali i zele krenuti sa nekim laganim dopisivanjem, don't be shy
__________________
"You missed your deadline!"
Kenzo99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 10:16   #2100
Pozdrav svima ! Ja sam muškarac,37 god,živim u Zagrebu.Tražim slobodnu žensku osobu,koja također živi u Zagrebu,radi upoznavanja i druženja uživo.Moguća je ozbiljna veza,avanture isključene ! Ako ima koja zainteresirana,neka mi se javi !
retko28 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:39.