Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.07.2016., 15:01   #1
Thumbs up TOMS

Ovako. Tražilica ne radi, a ni Google nije izbacio temu paaa ..


TOMS! Konačno sam ih pronašla u Zagrebu, točnije Office Shoes. Presretna sam Moja mama ih je nosila i pamtim ih kao strašno udobne Dugo sam ih gledala na eBayu, no bilo mi je riskantno kupovati zbog broja


Nosite li ih? Kakve su vam A sad si odoh kupiti jedan par ovih ljepotica

Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2016., 16:04   #2
ja sam ih davno davno kupovala frendici preko asosa.. znam da nismo jos bili u eu.

kakva im je cijena kod nas u odnosu na vanjske?
MermaidMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2016., 21:13   #3
Sad baš gledam na asosu i, npr. ove bi bile 370kn dok sam ja ove crvene platila 360kn Dakle, cijena je skoro pa ista ovdje na asosu za taj classic model Samo što mi se na asosu ne sviđa maleni izbor. Doduše, nije ni u office shoesu bolji

A na eBayu bi ove tu točkaste izašle 342kn Znači na eBayu je bolji izbor i cijena je tu negdje, čak i manja
Meni je najbitnije da ja znam koji broj meni odgovara. Recimo, nosim 36 i da sam uzela preko neta zajebala bih se jer je 36 zbilja malen tako da sam uzela broj veće


Koji elaborat
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2016., 21:18   #4
ma da. frendici kad sam narucivala sam narucila njen neki broj pa nije mogla niti nogu natuknut i uzela joj opet 2 broja vece. tako da se nisam upustala nakon toga. a sad mi se iskreno vise ni ne svidjaju ko prije.
MermaidMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2016., 21:22   #5
Šteta novaca Mislim, nisam škrta ..ali ja imam veliki crush na ovakve opanke koji su mnogima čisti užas Kome bih to prodala Tako da sam zbilja presretna što su ih konačno odlučili prodavati ovdje jer ih tražim, a sigurno neke 2-3 godine Prekjučer sam baš u banci vidjela ženu s ovakvim crvenim TOMSicama i malo mi je falilo da ju ne pitam odakle joj


A i sviđa mi se ta šema da za jedne kupljene klinci tamo negdje u Africi dobivaju jedne for free
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2016., 22:12   #6
frendica je te male poklonila sestri na kraju.

ne znam. meni sad trenutno ipak malo toomuch novaca za krpene papuce. a i to dal dobiju, dal ne dobiju ta djeca, ne znam. svatko se koristi markentiskim trikovima kako zna.
MermaidMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2016., 05:39   #7
baš dobro da su stigle kod nas

bila sam na putu ovaj vikend i prvi puta uopće vidjela da postoji ovaj brand, bile su na popustu za oko 40-60 eur. Totalno nisu moj stil, ali kad će mi trebati nešto za free vrijeme ili putovanja, mislim da su dobar odabir
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2016., 07:13   #8
Imam nekoliko pari,sve kupljene na nekakvom popustu na asosu,obozavam ih,jedine me ne nazuljaju po ljeti a imam koscate gleznjeve i uvijek me sve nazulja
__________________
Krzno lijepih životinja nose ružni ljudi...
gloria56 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2016., 08:00   #9
Quote:
gloria56 kaže: Pogledaj post
Imam nekoliko pari,sve kupljene na nekakvom popustu na asosu,obozavam ih,jedine me ne nazuljaju po ljeti a imam koscate gleznjeve i uvijek me sve nazulja
budu dobri ulovi na ASOS-u?
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2016., 22:59   #10
Quote:
gloria56 kaže: Pogledaj post
Imam nekoliko pari,sve kupljene na nekakvom popustu na asosu,obozavam ih,jedine me ne nazuljaju po ljeti a imam koscate gleznjeve i uvijek me sve nazulja

Pa to je to Mene npr. SVAKE Vansice nažuljaju.MUKA!
Evo, ove nisu ništa, divota ih je nositi. Već gledam na netu neke s uzorkom
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2016., 01:42   #11
Meni su bas lijepe i stalno ih gledam na asosu. Ovo je odlicna vijest da ih ima i kod nas.
Gledala sam u massu nesto slicno njima, cijena je bila isto prek 300 kn (s popustom).
Kad ih gledam imam osjecaj sa su najudobnija obuca ikad, iako ih nisam nikad probala.


Sent from my iPhone using Tapatalk
mali miš is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2016., 05:09   #12
Quote:
bug_lady kaže: Pogledaj post
budu dobri ulovi na ASOS-u?
Budu,prve parove sam samo s 20-30% popusta na full price,a onda kasnije kad sam bila strpljivija s cekanjem,vec sam kupovala na vecim snizenjima tako da sam recimo crvene ulovila za cca 150 kn,to mi je bio najjeftiniji par.
__________________
Krzno lijepih životinja nose ružni ljudi...
gloria56 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:38.