Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.12.2021., 14:00   #1
Imam li pravo dobiti ortopan snimku koji plaćen kod privatnika?

Pozdrav,

Znaći bio sam na prvom pregledu, napravili su mi ortopan i to sam platio 200kn. Imam li pravo tražiti da mi pošalju tu snimku?
Miroo777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2021., 14:20   #2
Quote:
Miroo777 kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

Znaći bio sam na prvom pregledu, napravili su mi ortopan i to sam platio 200kn. Imam li pravo tražiti da mi pošalju tu snimku?
Itekako imate pravo. Možda vam nisu dali snimku jer pretpostavljaju da nema potrebe, a možda jer ne žele da daljnji posao obavljate drugdje.
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil
*jezebel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2021., 14:23   #3
Hvala puno
Miroo777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2021., 22:20   #4
Tražio sam da mi pošalju, ali kažu da je to snimljeno kod njih za njihove potrebe. Ako je snimka "za van" onda je 800 kn i daju ju na dvd-u. Iako sam platio 200 kn, a prvi pregled je kažu besplatan
Miroo777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2021., 22:38   #5
800 kn ortopan??? Koji bezobrazluk. Ortopan privatno je do 250 kn.
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2021., 23:13   #6
Kada sam se naručivao za pregled, pitao sam trebam li donjet ortopan. Rekli su mi da mogu ako hoću, ali ne treba snimit će mi oni. Računao sam ili mi neće naplatiti ili ću ga dobiti ako ga naplate.

Pa eto da se netko drugi ne zajebe kao ja..
Miroo777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2021., 10:05   #7
Aaaaaaaa!!! Nevjerojatno. Molim te, pošalji mi ime klinike, čisto da znam tko je toliko jadan pa da ih izbjegavam. Meni su tamo gdje sam slikala (platila 220 kn) uredno poslali na mail, a kad sam zamolila da mi daju i na cd-u (tako su ranije radili), malo su ustuknuli (kao da su iznenađeni što uopće pitam) i rekli da mi mogu snimiti na cd, ali uz nadoplatu od 50 kn. To mi je u tom trenutku zvučalo jadno, ali ovo je zbilja grandiozno. (Valjda sad misle naplatiti i famozni "prvi pregled" iako nijedan pregled ne košta toliko.)
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil
*jezebel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2021., 10:13   #8
Meni su isto poslali na mail.
pero21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2021., 17:10   #9
Quote:
*jezebel* kaže: Pogledaj post
Aaaaaaaa!!! Nevjerojatno. Molim te, pošalji mi ime klinike, čisto da znam tko je toliko jadan pa da ih izbjegavam. Meni su tamo gdje sam slikala (platila 220 kn) uredno poslali na mail, a kad sam zamolila da mi daju i na cd-u (tako su ranije radili), malo su ustuknuli (kao da su iznenađeni što uopće pitam) i rekli da mi mogu snimiti na cd, ali uz nadoplatu od 50 kn. To mi je u tom trenutku zvučalo jadno, ali ovo je zbilja grandiozno. (Valjda sad misle naplatiti i famozni "prvi pregled" iako nijedan pregled ne košta toliko.)
Pa nisu normalni Inače to je Dragaš dental design. Na google imaju 4.8 ocjenu. Mozda su stvarno dobri. Ne znam, ali od mene će dobit čistu jedinicu zbog ovog klošarenja. Ako netko ne vjeruje, poslat cu mu njihove mailove.
Miroo777 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:48.