Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.09.2013., 15:27   #8561
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
a ne, moj je genijalan, uvijek me izvijesti za koga u kući je i odakle pismo ili paket, pogotovo je uzbuđen ak je neka egzotika, ako mu se učini da je neka bedara (sud, porezna, nešto sa žigom) i to zabrinuto prokomentira, čak mi je za nešto od suda sugerirao da možda bolje da ne potpišem

to valjda ovisi jel živiš u kući ili u stanu i koliko je kvart gusto naseljen
i o tome dal si ikad doma.
aryna is offline  
Old 04.09.2013., 15:29   #8562
i to, da
doduše, moj dosta rano dolazi, fala mu
Orak is offline  
Old 04.09.2013., 15:30   #8563
dok si još u negližeu, ha razvratnico?
Gilda. is offline  
Old 04.09.2013., 15:30   #8564
nama isto poštar dolazi u firmu i doma ako treba nešto potpisati, preuzeti, preporučene pošiljke...
ovog u firmi maltene svaki dan vidim i pozdravim
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Old 04.09.2013., 15:35   #8565
Quote:
Gilda. kaže: Pogledaj post
dok si još u negližeu, ha razvratnico?


bome sa taj svega nagledao....

a nije loš mali, ne- ne
Orak is offline  
Old 04.09.2013., 15:47   #8566
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
joj, ja sam imala nekog tipa koji mi je počeo uvaljivati tu frendovsku spiku i u startu sam ga otpilila da ne računa na to.
auch, to mu je valjda toliko zasvrbilo ego da mi se zaprijetio da ćemo biti prijatelji.

nismo, naravno
e pa tak se to i radi, nikakve poslije porukice, smsovi, mailovi i ina sranja.... eventualno je dobro možada prje totalnog prekida užicati oproštajni seks, a poslije kuda koji mili moji...
technotronic is offline  
Old 04.09.2013., 15:47   #8567
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post


bome sa taj svega nagledao....

a nije loš mali, ne- ne
bome i moj
__________________
.
damafia25 is offline  
Old 04.09.2013., 15:55   #8568
Quote:
Tupelo kaže: Pogledaj post
Koliko je to dovoljno dugo trajanje?

Evo, imam dvojicu, prijatelji smo već 32 godine. Doslovce 32 godine. Od prvog osnovne.
Jesam li još uvijek u opasnosti da me zaskoče?


Jebote.
A ja imam prijatelja koji nije jeb'o upravo 32 godine. A ima stvarno hrpu prijateljica. Koje ne jebe. Ne znam zašto ih održava toliki broj. Možda je negdje čuo za technotronicovo iskustvo.
JPK is offline  
Old 04.09.2013., 15:56   #8569
Volim svog poštara!
I onog iz City Expressa isto

Otkad sam prošli mjesec naručila 10ak pizdarija od jednog do 5 dolara, sad mi svaki drugi dan donosi neku sitnicu
Dobra taktika vađenja iz depresije


Imam jednog bivšeg s kojim sam ostala prijatelj.
Budući da smo oboje normalni, i razišli smo se na vrijeme kad smo vidjeli da ne ide dalje, ostali smo u kontaktu. Živimo stotinama km daleko, tak da nije da idemo na kave, ali se čujemo internetima. Nema nikakvih romantičnoseksualnih osjećaja, i baš sam ponosna na taj odnos. Nije mi jebanje atomska bomba, đe padne, trava ne raste u krugu od 50km.
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Old 04.09.2013., 16:04   #8570
Nisam frend ni s jednim bivšim,valjda zato jer me neko vrijeme nije bilo u kraju pa nam se putevi razdvojili.
Naći se i popit kavu mi je ok,al popit kavu mogu s bilo kime
__________________
.
damafia25 is offline  
Old 04.09.2013., 16:51   #8571
Zasto je mokra kosa tamnija od suhe?
ombia is offline  
Old 04.09.2013., 17:43   #8572
Quote:
technotronic kaže: Pogledaj post
e pa tak se to i radi, nikakve poslije porukice, smsovi, mailovi i ina sranja.... eventualno je dobro možada prje totalnog prekida užicati oproštajni seks, a poslije kuda koji mili moji...
Meni ovakva priča smrdi na vezu između dvoje ljudi koji osim fizičke privlačnosti nemaju ništa zajedničko.

Ako si tip koji ima svoje društvo s kojim izlazi, a cura izlazi recimo s nekim svojim, skroz drukčijim ljudima (ili uopće ne), imate različite interese i poslove, a kad se vidite pogledate eventualno film zajedno, nešto pojedete i u krevet - onda mi je jasan i prekid svatko na svoju stranu i ciao bella.

Drugačija je priča kad ti je partner i ljubavnik i prijatelj, kad su tvoji prijatelji i njegovi (njeni) prijatelji... a raziđete se bez drama i mržnje. Ljubav i seks prestanu, prijateljstvo ostane.
__________________
"(...) Religions vary in their degree of idiocy, but I reject them all.
For most people, religion is nothing more than a substitute for a malfunctioning brain." (Gene Roddenberry)
BlackQ is offline  
Old 04.09.2013., 17:49   #8573
Quote:
Afrika paprika kaže: Pogledaj post
Volim svog poštara!

Imam jednog bivšeg s kojim sam ostala prijatelj.
poštara?
Quote:
damafia25 kaže: Pogledaj post
Nisam frend ni s jednim bivšim,valjda zato jer me neko vrijeme nije bilo u kraju
ja si sve mislim jel uopće i sa sadašnjim treba biti prijatelj.
između žena i muškaraca je ionako sve najljepše dok je situacija, kako bih rekla, malo zategnuta.

Quote:
BlackQ kaže: Pogledaj post
Meni ovakva priča smrdi na vezu između dvoje ljudi koji osim fizičke privlačnosti nemaju ništa zajedničko.
e, to znaju bit super veze. nezaboravne!!!
aryna is offline  
Old 04.09.2013., 18:45   #8574
Quote:
BlackQ kaže: Pogledaj post
Drugačija je priča kad ti je partner i ljubavnik i prijatelj, kad su tvoji prijatelji i njegovi (njeni) prijatelji... a raziđete se bez drama i mržnje. Ljubav i seks prestanu, prijateljstvo ostane.
Errrrrrm, ne.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Old 04.09.2013., 19:27   #8575
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
Errrrrrm, ne.
Izgleda da o tome ne možemo generalizirati, svatko ima neka drugačija iskustva.
Možemo jedino prepričati vlastita iskustva.

Ja si recimo nemrem zamisliti da bih svoje bivše (pogotovo ona dva "glavna") isključila iz života samo tako jer smo se razišli.
Obojica imaju druge žene u životu i ja drugog čoeka, ali se i dalje viđamo, čujemo, internetišemo, kojiput su i sadašnji uključeni, kojiput ne. Naravno, ne družimo se istim intenzitetom ko kad smo bili skupa, to se valjda podrazumijeva.

- --- - --- -
Što se muško-ženskog prijateljstva tiče, imam jednog frenda, sad smo samo prijatelji - ali je prijateljstvo započelo u krevetu.

Najbolji frend mi je isto bio suprotnog spola (umro je nedavno), a nikad se nismo pofatali. Dva mjeseca van sezone smo bili skupa na moru, solo u kući - pa opet niš. Također, nije ni peder bio, a imao je i drugih prija osim mene.
Jednostavno se tako okolnosti poklope, da na nekoga ne gledaš kao na potencijalnog jebodruga, a i baš da ti padne na pamet - ne moraš odmah djelovati na svaki impuls.
I da, nismo postavljali deku na krov skupa, ali jesmo obavljali manje popravke po autu, farbali žaluzine, radili po vrtu, postavljali pločice...
__________________
"(...) Religions vary in their degree of idiocy, but I reject them all.
For most people, religion is nothing more than a substitute for a malfunctioning brain." (Gene Roddenberry)
BlackQ is offline  
Old 04.09.2013., 19:29   #8576
Ak smo bivši muž i ja već prek 20 god. frendovi i to jako dobri, ne vidim razloga zašto ne bi mogle i neubračene raskinute veze frendovski opstat
__________________
Dvije stvari opisuju čovjeka: strpljenje kad nema ništa i ponašanje kad ima sve.
kokosh_anel is offline  
Old 04.09.2013., 19:29   #8577
Quote:
Ace of Diamonds kaže: Pogledaj post

Neda mi se, ne mogu lijepo razgovarati s muškima koji tako otvoreno pokazuju da žene smatraju nižom vrstom, a kartona nisi vrijedan.

Tvuk
od kad si ti to u poziciji odlučivati tko je vrijedan kartona?
Splenda is offline  
Old 04.09.2013., 19:33   #8578
Quote:
Splenda kaže: Pogledaj post
od kad si ti to u poziciji odlučivati tko je vrijedan kartona?

Modica ne kuži! Ka'e, frka od konkurencije?

On nije vrijedan da ona dobije karton zbog njega ako mu kaže što ga (po njoj, valjda) ide, đizs!
__________________
"(...) Religions vary in their degree of idiocy, but I reject them all.
For most people, religion is nothing more than a substitute for a malfunctioning brain." (Gene Roddenberry)
BlackQ is offline  
Old 04.09.2013., 19:35   #8579
Quote:
BlackQ kaže: Pogledaj post

On nije vrijedan da ona dobije karton zbog njega ako mu kaže što ga (po njoj, valjda) ide, đizs!
Tak sam i ja skužila
__________________
Dvije stvari opisuju čovjeka: strpljenje kad nema ništa i ponašanje kad ima sve.
kokosh_anel is offline  
Old 04.09.2013., 19:38   #8580
Quote:
BlackQ kaže: Pogledaj post
Izgleda da o tome ne možemo generalizirati, svatko ima neka drugačija iskustva.
Možemo jedino prepričati vlastita iskustva.
Evo, s ovom zadnjom je prijateljstvo bilo to što je prvo otišlo u kurac i to najviše zahvaljujući njenom glupom ponašanju, neopravdanim pižđenjima, sebičnosti i vampiriziranju emocija. Mogla mi je biti najbolja prijateljica ikad i tisuću puta, ali nakon takvih tretmana zbilja nemam ni želje ni potrebe održavati kontakt s njom. Kada te netko od "dao bih bubreg za tebe ovaj tren" dovede do "ne bih ti dao ni za slanac", znaš koliko je sati. Emocionalni vampir te posrče koliko može i, kada skuži da više nemaš kaj dat, ode dalje. A ti onda prijateljuj s takvima.

Je, rajt. Napraviš rez i doviđenja.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:54.