Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.01.2007., 15:37   #1
Avon & Oriflame parfemi

skuzila sam da su avon parfemi odlicni za svakodnevno sprickanje...dugo traju i cijene su pristupacne..slicno je i sa oriflameom iako sam probala samo 3-4 njihova...
imam jedan skuplji za specijalne prilike i zao mi ga je trositi za svaki dan i tako probavajuci ove sve verzije jeftinijih tipa refana&co ili ovih iz dm-a tipa pume,esprita,s.olivera i sl. skuzila sam da mi avonovi najduze drze i da su vecinom jako fini...
kakav su vasa i skustva i koje ste probali...
od avona najvise volim celebre i pur blancu,ali najfiniji mi je allways..mljac...
mirisala sam jos i be kissable-fin je,ali mi na kozi promjeni miris i vise mi se ne svida
percive-fin je,ali je malo jaci..
trenutno imam crystal auru-fin cvijetni iako nije bas 100% po mom ukusu,ali definitivno moze proc
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2007., 15:52   #2
Je, i ja sam to skužila i imam upravo 2 takva "za svaki dan"; Oriflameov GG silver i GG gold. Inače sam imala percive-ok i nothern light-malo više ok. Tomorrow-tooday-allways mi je malo preskup za kataloški parfem, za te novce sam u DM-u kupila Naomi winter kiss.
mouse is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2007., 16:04   #3
i ja sam probala gordiani obicni,ali sam ga dala mami-malo mi je pretezak za moj ukus...vise mi je za starije..
a kakav je gg silver?
ja sam iz oriflamea jednao ljeto narucila onaj sun i moon-nisu losi...sun je bas nekako kao sunce..svijez,vockast...a moon je vise cvijetni..kao neke ljubicice..i isto jako dugo drze,a platila sam ih smijesnih 30 kn za bocicu od 30 ml..
mama jos ima i volare od oriflamea-isto mi nije bas za mene..
opcenito avon mi ima malo maldenackije parfeme..
a da su ovi nekli skuplji jesu..ali niti jedan me ne privlaci osim allwaysa...
jao winter kiss mi je mljac...volim njene parfeme i imala sam ih gotovo vecinu,ali mi brzo ishlape ..
s tim da je to 30 ml. avom sve puni na 50 sto znaci da se opet vise nekako isplati naruciti avonov..ali opet ja ordiniram po ovim jeftinijima...
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2007., 18:03   #4
avonovi today-tomorrow-always su predobri, definitivno su mi u rangu s najskupljim nekataloskim parfemima. today mi je najbolji! iz avona jos volim pur blancu koju vec 4 godine konstantno imam, ne smije se dogoditi da ponestane takodjer mi je fin far away
od oriflame-a mi se svidja po mirisu jedino northern lights, ali mi brzo ispari + pokvario mi se u roku pola godine.....no ja sam kriva, stajao je blizu prozora pa je valjda od topline..
SmthSpecial is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2007., 18:13   #5
Je..dobri su mi Avonovi parfemi, pogotovo kad se uzme u obzir smiješna cijena...

dok sam još živila u St bratova cura dilala sa Avonom pa sam ih isprobala dosta..

sićan se jednog, ja mislim da se zva Litlle Black Dress, bia mi je
__________________
Život je čudno neko stanje...što ga više imaš, imaš ga sve manje.
Hannuma is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2007., 18:25   #6
i bas sam u zadnjim katalozima skuzila da se sve vise bacaju na te parfeme..ima ih sve vise...bas dobro
jer tu ne mozes fulati..kod preparative&dekorative itekako mozes zeznuti stvar,ali parfem je univerzalan-bitno je samo da je dobar,a moram priznati da im parfemi dosta dugo ostaju na kozi i da ima dosta mojih cura koje samo to i narucuju od njih...
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2007., 18:50   #7
Quote:
lianne kaže: Pogledaj post
ja sam iz oriflamea jednao ljeto narucila onaj sun i moon-nisu losi...sun je bas nekako kao sunce..svijez,vockast...a moon je vise cvijetni..kao neke ljubicice..
Sjećam se tih parfemčića...i baš su mi fini...šta oni još postoje?? ja sam prije 100 godina naručila Sea i tako je jaaako dobar, a i Moon mi je ok...a ovaj Sun je kažeš slatkast?...takve ne volim, al ova 2 bi si definitivno ponovo naručila....ajde pliz ako znaš dal oni još postoje i jel ih ima za naručit u katalogu?!
dalia23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2007., 19:01   #8
svi today-tomorrow-always su mi supeeeeeeeer ono posebno izdeje-hearth-mi je bio naj..
a skuplji malo jesu..eh ne reklamira salma samo tako..ali neka isplati se..
a od oriflame mi je zakon volare

frendica mi je pak koristila neke avon&oriflame parfeme ali su joj cesto iritirali kozu ili ostavljali trag na majici..sadrzavali su previshe alkohola pa ih njena koza nije podnosila..ali meni su stvarno vecinom super..
rijecanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2007., 19:27   #9
Quote:
dalia23 kaže: Pogledaj post
Sjećam se tih parfemčića...i baš su mi fini...šta oni još postoje?? ja sam prije 100 godina naručila Sea i tako je jaaako dobar, a i Moon mi je ok...a ovaj Sun je kažeš slatkast?...takve ne volim, al ova 2 bi si definitivno ponovo naručila....ajde pliz ako znaš dal oni još postoje i jel ih ima za naručit u katalogu?!
sumnjam..nisam ih dugo vidjela..imaj sad neke fire,ice i air ako se ne varam..
ja sam na moru u jednoj ladici nasla pola moona i sad ga bas dokrajcujem..stvarno za tu lovu je super..uzasno dugo drzi...sun mi je bio blazi,pa je nekako prije ishlapi-ali je isto drzao sigurno cijeli dan(ovaj na robi se osjeti dok ju ne operes)...sea nisam probala.ali vjerujem da je isto ok...
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2007., 21:42   #10
Quote:
mouse kaže: Pogledaj post
Je, i ja sam to skužila i imam upravo 2 takva "za svaki dan"; Oriflameov GG silver i GG gold. Inače sam imala percive-ok i nothern light-malo više ok. Tomorrow-tooday-allways mi je malo preskup za kataloški parfem, za te novce sam u DM-u kupila Naomi winter kiss.


i ja sam isto imala percive.... cak tri bocice....meni je bil super.... je 'l se taj parfem moze i danas kupiti preko avona? znam da ga nije bilo neko vrijeme...
__________________
.
-ana- is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2007., 22:22   #11
Quote:
-ana- kaže: Pogledaj post
i ja sam isto imala percive.... cak tri bocice....meni je bil super.... je 'l se taj parfem moze i danas kupiti preko avona? znam da ga nije bilo neko vrijeme...
ima ga..i upravo je u aktualnom katalogu na akciji ako sam dobro zapamtila..
mozes vidjeti na www.avon.hr

ja svaki mjesec prelistam njihove on-line kataloge iako mjesecima nisam nista narucivala..jednostavno neka navika
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2007., 22:28   #12
Kako sam u Avonu, isprobala sam dosta njihovih parfema. Smeta mi sto ih ukidaju. Recimo, ukinuli su Floral Prints magnoliju, ruzu i lavandu, imam jos malo od svakog, ali sto cu kad mi ih nestane... Najdrazi su mi Surrender, Today, Extraordinary i Be kissable. Od Oriflamea mi je super Volare (nisam ga imala), ali nemam svoju Oriflame zastupnicu, pa od njih nista ne kupujem. U Refanu i slicnima kupujem kopije parfema koji su inace testirani na zivotinjama. Neki imaju dobre kopije, cak bolje od originala. Opcenito, Avon mi ima puno bolje parfeme nego recimo Lacoste, koji mi svi smrde ko najgore smece iz trafike i okrece mi se zeludac od njih.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2007., 23:12   #13
Quote:
patientia kaže: Pogledaj post
Opcenito, Avon mi ima puno bolje parfeme nego recimo Lacoste, koji mi svi smrde ko najgore smece iz trafike i okrece mi se zeludac od njih.
meni nijedan avonov koji sam probala ne moze nadmasiti lacoste pour femme. ni blizu.
__________________
Amoureuse
Andjelcic is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2007., 23:48   #14
Quote:
patientia kaže: Pogledaj post
U Refanu i slicnima kupujem kopije parfema koji su inace testirani na zivotinjama.
pa bas zato ih se ja rijesavam i prelazim na neke alternative za everyday use..posto je politika avona da ne testira onda se okrecem njima...
iako sam okrenuta njihovim parfemima vec godinama,ali kad nisam imala od koga naruciti,a potrosila sam stari snasla bi se u dm-u ili refanu,ali sad vise ne zelim
+ sto sam i zakljucila da mi avonovi cak i najduze drze od tog srednjeg ranga parfema...
kakav je extraordinary?cula sam od par cura da je super..svjez?cvijetni?jaci?orijentalni?
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2007., 00:00   #15
Extraordinary je orijentalni zacinski ali ima dosta jaku cokoladnu notu.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2007., 00:05   #16
Quote:
Andjelcic kaže: Pogledaj post
meni nijedan avonov koji sam probala ne moze nadmasiti lacoste pour femme. ni blizu.
bas!
al dobra fora svejedno
emergence is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2007., 00:51   #17
Imala sam avonov pur blanca, bio mi je jako nježan
Jako mi se svidio i oriflameov miss o, planiram ga nabaviti...
Niw is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2007., 01:42   #18
PUR BLANCA MI JE SUPER AVONOV PARFEM I NARAVNO TODAY-TOMORROW-ALWAYS!!!
mala ludacha18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2007., 10:11   #19
ovo je skroz lijepo chuti da vam se svidjaju ti parfemcici, ja ljudi ne znam onda shta je meni, chitam gore kako vam se svidjaju, ja sam ih sve probala, i od avona i od oriflamea, uzimala testere, jedino imam pur blancu od avona i ajde recimo da nju mogu staviti svake prestupne...a ovo sve drugo mi em totalno sranje,em sve maltene isto, neshto...ne znam, imam osjecaj da ih se dosta razlikuje samo po neznatni nijansama...perceive-ja ne mogu opisati koliko je meni to ogavan smrad i gledala sam toliko po novinama da hvale taj volare od oriflame, a i bochica mu je preslatka-izgleda stvarno klasa, i ja hajde naruchim tester, ipak, da prvo vidim- moze se pomirisati tek nakon pola h, najmanje, kad malo ishlapi, a inache dok je svjeze nanesen-zaustavlja disanje koliko mi smrdi
sad sam iz novog avona naruchila tester za neki novi iz linije today-tomorrow-always, neki cvjetni koliko se sjecam, odmah na prvoj strani kataloga, isto za novi-be sensual, pa cu vidjeti shta ce biti. mislim, iz silne ljubavi prema parfemima, ja ne odustajem, ono, tragam al dosad, eto samo taj pura blanca da mi je podnoshljiv, a shto je daleko od "dobrog"...i onaj incadessence il tako neshto, i far away, aj recimo da su u rangu sa pura blancom, al mi sve to neshto lichi jedno na drugo...
od oriflame nemam ni jedan, testere sam imala sve donedavno, poklonila ih rodjaci, njoj se svi svidjaju podnoshljivi su mi elvie, freya, i northern lights, i opet mi svi liche jedan na drugog. nisam jedino probala ove iz najnovijeg kataloga, na par prvih stranica ima neshto novo koliko se sjecam, al nemam katalog kod sebe sad, pa ne znam kako se zovu.
__________________
.
cap_insanio is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2007., 12:20   #20
^^ znas sta, i meni mirisu svi podjednako kad snjofam s mirisnih stranica jer svi dobiju neku papirnu notu al je. tek kad pomirisem tester ili sam parfem, skontam da uopce nisu slicni.. a sad kako kome.
SmthSpecial is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:31.