Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.05.2016., 20:08   #6761
e to mi se svida, kada igras sa lightsaberom, tnx
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
Zek@n is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2016., 13:28   #6762
Mozes se prebacivat iz prvog u 3rd person. Imas pucaljke, bombe, light saber, force moci (push, choke, heal i slicno) koje nadogradujes i jacas. Definitivno top Star Wars igre koje sam odigrao dosad.
Henryj is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2016., 13:41   #6763
hvala na preporuci
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
Zek@n is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2016., 19:57   #6764
Evo upravo sam vidio na Steamu su ti sve Star Wars igre na popustu do 9. Svibnja , pa iskoristi priliku
__________________
Marco Pantani is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2016., 12:08   #6765
tnx
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
Zek@n is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2016., 14:07   #6766
Danas poslije 19.00, Origin / EA nudi 4 sata game time-a za Star Wars Battlefront! Čak i ako ne stignete zaigrati danas / sutra, preuzmite promotivni period pa zaigrajte za vikend! Inače osnovna verzija igre se nađe za cca 100kn!
Teknokyo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2016., 12:59   #6767
Da li mi možete dati preporuke za besplatne offline pc igre ?
n00e is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2016., 13:22   #6768
Quote:
n00e kaže: Pogledaj post
Da li mi možete dati preporuke za besplatne offline pc igre ?
Puno je veći izbor free multiplayer igara no Estranged: Act I poprilično dobra igra budući da je free. Zatim Dr. Langeskov, The Tiger, and The Terribly Cursed Emerald: A Whirlwind Heist je više nego solidno.
Ovisi što voliš, ima dobrih vizualnih novela koje su free kao Sepia Tears, Written in the sky, The Average Everyday Adventures of Samantha Browne, Lucid9: Inciting Incident...
Od onih koje sam ili igrao ili čuo od ekipe da su dobre su između ostalog Missing Translation, Antenna, 404Sight, Everlasting summer, Silver Creek Falls: Chapter 1, Port of call, The Bottom of the Well, Dev guy, The Forgotten Ones...neke su kraće, neke duže što se tiče trajanja ali što je najvažnije sve su free .
__________________
Marco Pantani is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2016., 18:19   #6769
Instaliraj si Origin i Steam tamo uvijek imaš nešto besplatno.
Hmxhmx is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2016., 19:00   #6770
Zaboravih navesti, ovo što sam pisao je sve na Steamu.
__________________
Marco Pantani is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2016., 15:03   #6771
Ljudi trebale bi mi preporuke pokoje igre za malo slabiji laptop. Žanr mi nije tolko bitan glavno da je igra zanimljiva.
Laptop je: intel celeron 1.7ghz, 2gb rama i neka intergrirana grafulja. Hvala.
Rizlamen is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2016., 16:26   #6772
Psychonauts, Gemini Rue, Sacrifice, Frozen Synapse, Portal, Planescape Torment, Sunless Sea, Hotline Miami, Machinarium
Možda bi radile Banner Saga, Limbo, Faster then light, Darkest Dungeon, Deadlight

Problem je što je ovo neki single core CPU a i dual core je danas već zastario. I dosta igrica ne podržava integriranu grafičku ili traži točnu verziju shadera a teško je reći šta ta integruša točno može. Ali mislim da možeš probati s ovima gore, većina bi trebala proraditi. Ili traži jako stare igre.
fsoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2016., 16:36   #6773
Hmmm, zakasnio sam kada je age of empires II HD bio na popustu na steamu. Sad trazim al bezuspjesno.. :P
Imal' ko za prodat aoe2hd ili grid 2, company of heroes 2, red faction guerilla (mislio je jucer uzet, al na DVD-u, meni treba za steam ?
Krmeljak is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2016., 16:51   #6774
Quote:
Krmeljak kaže: Pogledaj post
Hmmm, zakasnio sam kada je age of empires II HD bio na popustu na steamu. Sad trazim al bezuspjesno.. :P
Imal' ko za prodat aoe2hd ili grid 2, company of heroes 2, red faction guerilla (mislio je jucer uzet, al na DVD-u, meni treba za steam ?
Imaš ovdje key relativno povoljno za Age of Empires II (lako prođeš bez poreza, ne treba ti ovaj g2a shield i ispadne oko 5 dolara)
__________________
Marco Pantani is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2016., 18:29   #6775
Quote:
fsoul kaže: Pogledaj post
Psychonauts, Gemini Rue, Sacrifice, Frozen Synapse, Portal, Planescape Torment, Sunless Sea, Hotline Miami, Machinarium
Možda bi radile Banner Saga, Limbo, Faster then light, Darkest Dungeon, Deadlight

Problem je što je ovo neki single core CPU a i dual core je danas već zastario. I dosta igrica ne podržava integriranu grafičku ili traži točnu verziju shadera a teško je reći šta ta integruša točno može. Ali mislim da možeš probati s ovima gore, većina bi trebala proraditi. Ili traži jako stare igre.
Hvala na prijedlogu cine se zanimljive. Proc je dvojezgreni pa valjda ce nest radit da ubijem dosadu u kamionu. :klap:
Rizlamen is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2016., 21:38   #6776
Jel probao netko Stellaris? Pročitao sam par reviewova, čini se kao super igra u početku s problemima u mid i late gameu. Možda će se s vremenom srediti, možda ne. Ima iskustava iz prve ruke?
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2016., 13:01   #6777
Quote:
Rizlamen kaže: Pogledaj post
Ljudi trebale bi mi preporuke pokoje igre za malo slabiji laptop. Žanr mi nije tolko bitan glavno da je igra zanimljiva.
Laptop je: intel celeron 1.7ghz, 2gb rama i neka intergrirana grafulja. Hvala.
Komp ti je stvoren za stare igre, koje jedino i nes valjaju, Dungeon Siege 2, Titan Quest, Torchlight 2, Vampire Blodlines, Fable, Kings bounty mozes ladno sve djelove odigrat
__________________
pao mi secer sa srca
Phinkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2016., 10:25   #6778
Hvala na prijedlozima.. Skidam na laptop vecinu od predloženih plus Dungeon Siege, Herose 3 i Stronghold Crusader igre moje mladosti..
Rizlamen is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2016., 16:15   #6779
Evo već dva tjedna igram Don't Starve i svakako bih ju preporučio ekipi, odlična Indie igra Treba malo mozganja u početku, ali je ultra zarazna.

Za info:
Gdje kupit: https://www.kleientertainment.com/games/dont-starve
Recenzija:Don’t Starve – recenzija igre u kojoj vas i drvo želi ubiti
Gluttony is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2016., 21:45   #6780
Quote:
Gluttony kaže: Pogledaj post
Evo već dva tjedna igram Don't Starve i svakako bih ju preporučio ekipi, odlična Indie igra Treba malo mozganja u početku, ali je ultra zarazna.

Za info:
Gdje kupit: https://www.kleientertainment.com/games/dont-starve
Recenzija:Don’t Starve – recenzija igre u kojoj vas i drvo želi ubiti
predobra je igram ju otkako se pojavila
__________________
pao mi secer sa srca
Phinkal is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:06.