Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.07.2004., 09:54   #1
Pliiovi na koži

Prekjucer mi se na lijevom koljenu pojavilo crvenilo koje jako podsjeca na opekotinu. Ima takav izgled, pecka na dodir, a mjestimicno se vide i sitno plikovi. Medjutim, sasvim sam siguran da se nisam nigdje opekao. Pogotovo ne tako da bi trajalo dva dana (sada i treci). Istisnuo sam jedan plik, bio je pun tekucine, a sad dosta sporo zarasta. Prvo se na njemu stalno nakupljala plazma (stralno je imao onu koricu), a sad je mini krater koji se polako zatvara.

Any ideas? Palo mi je napamet da sam mozda u moru takao neku cudnu biljcicu/zivotinjicu, ali zadnji sam se put kupao dan prije nego se ovo pojavilo, vise od 24 sata.
The_Equilibrist is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2004., 12:17   #2
Hm... nitko nista. A 51 citanje. Mislim stvarno, ljudi, pa kako niste znali u cemu je fora

Pokazalo se na kraju da sam... khm.. prosetao kroz koprive (a sta cu, tu sam krusku jednostavno morao dobaviti ).
Pa, eto, sad sve bolje... hvala svima koji su citali.
The_Equilibrist is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2004., 20:46   #3
Eh svasta! A ja mislila ti vec pokojan
__________________
Bitno je ocima nevidljivo. Samo se srcem dobro vidi :)
Uranus is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2004., 09:20   #4
Vjerojatno te je nešto opeklo u moru, samo mi nije jasno zašto se tek kasnije pojavilo. Meduza je sve više i teško se primijete. Svakako to područje isperi alkoholom ili vinskim octom i namazi nemom kremom za opekline.

Imaš na htnet-u dobar članak pod lifestyle "Opasnosti u moru" pa pročitaj.
anya is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2004., 13:59   #5
Quote:
anya kaže:
Vjerojatno te je nešto opeklo u moru, samo mi nije jasno zašto se tek kasnije pojavilo. Meduza je sve više i teško se primijete. Svakako to područje isperi alkoholom ili vinskim octom i namazi nemom kremom za opekline.

Imaš na htnet-u dobar članak pod lifestyle "Opasnosti u moru" pa pročitaj.
Pa napisao je da je prosao kroz koprive. Gdje si bila prije.
viky is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2004., 11:19   #6
Nema veze Neće mu biti na odmet da se malo informira da se ne desi opet
anya is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:23.