Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.05.2006., 11:08   #61
[QUOTE=Billi]
Quote:
kiki-j-zg kaže:
Smeđe kožne cipele pune pete sa malim otvorom na prstima, QUOTE]



reci da se salis
Ma znaš da me danas ne možeš naljutiti.
__________________
ispod mojih urednih ladica, ti si miris vješto čuvane tajne
kiki-j-zg is offline  
Old 17.05.2006., 11:10   #62
Quote:
ambasadorica kaže:
nemam pojma...
sad idem u grad i nemam blage veze kaj da obučem (izgleda ko da će prolom oblaka)
Kod mene je već bio prolom. Sreća da ujutro nosim sa sobom baloner.
__________________
ispod mojih urednih ladica, ti si miris vješto čuvane tajne
kiki-j-zg is offline  
Old 17.05.2006., 11:20   #63
glavno da je prognoza za danas bila: sunčano, pre toplo, toplije nego jučer.. a gle nebo, samo šta nije pljusnulo, a i nije baš nešto pretoplo. nije baš da mi se uništavaju nove ljetne čizmice po kiši
lola rose is offline  
Old 17.05.2006., 12:11   #64
Quote:
lola rose kaže:
glavno da je prognoza za danas bila: sunčano, pre toplo, toplije nego jučer.. a gle nebo, samo šta nije pljusnulo, a i nije baš nešto pretoplo. nije baš da mi se uništavaju nove ljetne čizmice po kiši
crne capri hlace, onak na peglu, kosuljica bez rukava, boja trula visnja, sa volancicima ispred, crni fular vezan preko ramena, tak da nisu gola! na nogama crne stiklice, sa remencicem oko gleznja! crne torbica, naravno!
agathaa is offline  
Old 17.05.2006., 12:19   #65
Danas je ugrijalo. U kancelariji nam je 28 stupnjeva. Imam u kompletu bolero 3/4 rukava i topić, suknju do koljena, hulahopke 8 dena i polusandale. Najradije bi se izula bosa.
anya is offline  
Old 17.05.2006., 12:25   #66
Quote:
anya kaže:
Danas je ugrijalo. U kancelariji nam je 28 stupnjeva. Imam u kompletu bolero 3/4 rukava i topić, suknju do koljena, hulahopke 8 dena i polusandale. Najradije bi se izula bosa.
ja sam u najlonkama, ali imam srecu kaj imam klimu u uredu!pa uzivam u ovom vremenu
agathaa is offline  
Old 17.05.2006., 13:14   #67
Imamo i mi ali ne smijemo je još paliti....Hulahopke mogu trpiti jer mi još nisu dovoljno crne noge
anya is offline  
Old 17.05.2006., 13:34   #68
s obzirom da je kod mene proljece otislo (vraaati se ) a ljeto nije ni na vidiku:
sivi uski strukirani sako
crna vesta na V sa sivo-crnim brosem
crna kosuljica bez kragne, isto na V
traperice gore uske dole ravne
crne balerinke
puno srebrnih narukvica, srebrni sat, dva prstena od bijelog zlata, crni remen tanki sa srebrnom kopcom, siva velika torba
luca is offline  
Old 17.05.2006., 13:37   #69
gas tamnoplave trapke (uzorak neprerađenog trapera ),crno-narančaste dieselice na nogama,narančasta majica bennetton,slatki crni sakoić davno kupljen u xnationu i starija crna murphy&nye torbica.
__________________
Half a bee, philosophically,Must, ipso facto, half not be.But half the bee has got to be..Vis a vis, its entity. D'you see?
dida i ja idemo istom frizeru :s :s
3nina3 is offline  
Old 17.05.2006., 14:30   #70
U Osijeku isto kisa cijeli dan propadiva, bezlicno vrijeme... Tako da danas imam:

- suknjicu do ispod koljena, puni krug, neki indijski motivi i prevladava crveno-smeda-bez boja (jos je mamima, kupljena u Tunisu)
- uzu smedu, pamucnu majicu sa 3/4 rukavima iz H&M-a
- crvene balerinke, skroz ravne
- crvenu veliku torbu, s kratkom ruckicom
- crveni, debeli sat
- puno smedih i crvenih, dugackih perli oko vrata
- crvena strukirana jaknica, kao od lana, ali nije na meni, samo sam ju ponijela
- crveni grudnjak od satena i takve gacice-hipserice

(sve je ona lijepa crvena boja, a ne zagasita)
Profinjena is offline  
Old 17.05.2006., 17:03   #71
Rebe sa spuštenin džepovima, malo šporkane, smeđi kajiš, ciklama obična majica kratkih rukava, žute šlapice i žuta velika kožna torba, smeđa traka za kosu. No nakit.
Bootylicious is offline  
Old 17.05.2006., 19:42   #72
Quote:
lola rose kaže:
glavno da je prognoza za danas bila: sunčano, pre toplo, toplije nego jučer.. a gle nebo, samo šta nije pljusnulo, a i nije baš nešto pretoplo. nije baš da mi se uništavaju nove ljetne čizmice po kiši
čizmice su ostale žive zdrave i suhe!! taman sam fino bila na ručku dok je pljuštalo, a kad je prošlo ja sam slobodno prošetala svoje čizmice!
lola rose is offline  
Old 17.05.2006., 20:01   #73
...danas nisam bila narocito raspolozena (meteoropat )niti originalna...tako da je bila mala slatka djecacka karirana kosuljica (plavo s plavim), tatina vjencana kravata , plave hlace do ispod koljena, mini mini plave carapice (sa malim srcima), smedje tenisice i pripadajuci im gornji dio trenerke ('mali nogometas'), i moja veeeelika studentska torba umjesto nakita, ruzicasti pramenovi na 'divljoj' kosi (danas saznala da ih imam samo josh koji dan, pa uzivam u boji)
__________________
And I'm waiting all the day, love
For my dear, dear Irish boy...
xavierkat is offline  
Old 17.05.2006., 21:46   #74
Quote:
xavierkat kaže:
...danas nisam bila narocito raspolozena (meteoropat )niti originalna...tako da je bila mala slatka djecacka karirana kosuljica (plavo s plavim), tatina vjencana kravata , plave hlace do ispod koljena, mini mini plave carapice (sa malim srcima), smedje tenisice i pripadajuci im gornji dio trenerke ('mali nogometas'), i moja veeeelika studentska torba umjesto nakita, ruzicasti pramenovi na 'divljoj' kosi (danas saznala da ih imam samo josh koji dan, pa uzivam u boji)


ides! da mi te bar bilo negdje vidjeti...
meg is offline  
Old 17.05.2006., 22:04   #75
znal sam da je xavierka žensko! znal!

imao sa danas 85% vremna starsice na nogama, 50% vremena traperice mustang, majicu (malo užu) crnu s "zagreb" na srcu!

opet sam vozio prebrzo večinu vremena na cesti..., to mi se zna desiti u starsicama ispričavam se svima...
Glavni frajer kaže: is offline  
Old 17.05.2006., 22:07   #76
Quote:
Glavni frajer kaže: kaže:
znal sam da je xavierka žensko! znal!
...zar je bilo dilema? ponavljam: ovo na slici zaista NISAM ja

@meg...
...hmmmm...hvala, I guess...nekako si me razveselila...mislim da se to tragovi mog veceg-nego-sam-mislila ega oglasavaju negdje iz dubine...odoh ih usutkati...
__________________
And I'm waiting all the day, love
For my dear, dear Irish boy...
xavierkat is offline  
Old 18.05.2006., 08:30   #77
bež suknja na falde kookai
bijela košuljica kratkih rukava french connection
crni remen mango
crne cipele mark jacobs
velika bež torba furla
djindje - "zlatne" naušnice i hrpa "zlatnih" narukvica
lola rose is offline  
Old 18.05.2006., 09:13   #78
Smeđe kožne ciple sa visokom tankom petom, tamno-zelene hlače na crtu Naf-Naf, svilena košulja na V izrez (kopča se na leđima) sa smeđim detaljima (isto Naf-Naf), zeleno-smeđa torba od brušene kože.
__________________
ispod mojih urednih ladica, ti si miris vješto čuvane tajne
kiki-j-zg is offline  
Old 18.05.2006., 09:42   #79
Flanelasta pidjama boje breskve
pumpkin pie is offline  
Old 18.05.2006., 10:52   #80
Quote:
xavierkat kaže:
@meg...
...hmmmm...hvala, I guess...nekako si me razveselila...mislim da se to tragovi mog veceg-nego-sam-mislila ega oglasavaju negdje iz dubine...odoh ih usutkati...

volim hrabre cure.... cekam tvoj slijedeci modni izvjestaj.



on topic: tamno plave diesel trapke, tirkizno-plava majica, smedji remen, smedje cipele, zuta kozna torba i podosta djindji...
meg is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:00.