Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.03.2007., 03:31   #21
sacekaj jos malo da zatopli - fuzine su ti najlijepse od 5.mj. (4. ako je toplo) i mozes/te spavati u satorima, a imaju u blizini i male drvene kucice (bungalovi ili sta vec) ali za to nisam sigurna kako se iznajmljuje (bili su neki izvidaci tamo)
meni su fuzine dobro mjesto po ljeti i na proljece, totalno opustajuce, svjez zrak, priroda, piknik i rekreacija...
i blizina drugih slicnih mjesta, nije daleko malo produzit u gorski ili se spustit na more...
globalwarming is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2007., 08:21   #22
Izvidjacki logor U Fužinama pripada Splitskoj brigadi.Ne znam da li i kako to rentaju (rekao bih-nikako)

"hrpa love" za sobu je relativan pojam.Gorski Kotar jos nema primorski derikožulić mentalitet.Cijene bi trebale bit "normalne".A mozda gazda(rica) slozi i dorucak...ako cete radit vise od 2 km na dan onda cete se trebat i oprat.Trazenje na blef oduzima vrijeme a u ovo doba moras imat i grijanje.Bolje se dogovorit prije pa se soba ocisti od tvorova,pepeljara i zmija a kad dodjes nakon izbezumljenog lutanja doma ceka te topla soba i bojler. Dosta ljudi ima kljuceve tudjih vikendica i zbilja se moze nac povoljan smještaj.
(Kad se zatvore vrata turistickih zajednica dezurstvo preuzimaju birtije.)

Preporucio bi neku detaljnu (i novu) kartu terena (Gorski Kotar IV-SMAND) , kompas i broj GSS u mobitelu.

www.tz-lokve.hr 051 831 250
Fuzine 051 835 163
www.tz-delnice.hr 051 812-156
Cabar 051 821 669
Motel "Risnjak" Crni Plug 836 133
kefa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2007., 08:50   #23
Svakako pogledajte spilju Vrelo, famozna je,
nalazi se nekih 2km od mjesta, mi smo išli pješke, mislim da je ulaz 20kn, dobili smo još i studentski popust
bembula is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2007., 18:10   #24
Preporučujem ti Lokve, stvarno je krasno i obavezno posjeti špilju Lokvarku, ulaz 20 ili 25 kn ali stvarno vrijedi!
scrat5645 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2007., 17:58   #25
Bili smo tamo proslu zimu i bilo nam je prekrasno, smjestaj smo nasli u privatnoj kuci ako te zanima saljem ti broj na pp.
Loreny is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2008., 17:01   #26
Gorski kotar

Pozdrav,
Ima li tko preporuke za zimovanje u Gorskom Kotaru (po moućnosti bliľe
Rijeci) u kakovom privatnom apartmanu ili sobi. Nije mi bitno skijanje vec
da se djeca zabavljaju na snijegu (sanjkanje...) Hvala.
robit is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2008., 17:48   #27
www.zelenivir.com

Preporučujem!
A_N_A is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2008., 16:25   #28
Question Gorski kotar - kuca za iznajmljivanje za 'vikend na snijegu'

Trebam kucu negdje u Gorskom kotaru (ili tako negdje, gdje vlada zimska idila) za 20-ak ljudi, za jedan vikend. Jel' ima tko kakvu informaciju? Znam da ljudi znaju iznajmljivati takve kuce za docek nove godine i sl.
__________________
.::Ne brinite o mogućem smaku svijeta danas. U Australiji je već ionako sutra!(Charles Schultz)::.
.:.G&L... cekajte nas....:.
...the best portion of a good man's life is his little, nameless, unremembered acts of kindness and of love...(W. Wordsworth)
Sandee is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2008., 17:34   #29
Evo, ali ne znam koliko ljudi stane, raspitaj se:

http://www.sobol.hr/
http://www.vikend-bjelolasica.com/
http://www.coprnicka-hisa.com/
A_N_A is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2008., 21:24   #30
Hvala, kuce su super, ali premalih kapaciteta, nazalost. To sam se i bojala, da cu imati problema zbog broja ljudi, jer ako kuca prima 20 ljudi, to je vec hotel. Hvala u svakom slucaju, nisam ni znala da ima tako prekrasnih smjestaja...
__________________
.::Ne brinite o mogućem smaku svijeta danas. U Australiji je već ionako sutra!(Charles Schultz)::.
.:.G&L... cekajte nas....:.
...the best portion of a good man's life is his little, nameless, unremembered acts of kindness and of love...(W. Wordsworth)
Sandee is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2008., 10:41   #31
Thumbs up Jelov Klanac!

Evo, toplo preporučujem u bilo kojem godišnjem dobu!

http://www.jelovklanac.com/hr/
__________________
...i ja se isto svemu čudim...
What the fuck is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2008., 11:01   #32
Quote:
What the fuck kaže: Pogledaj post
Evo, toplo preporučujem u bilo kojem godišnjem dobu!

http://www.jelovklanac.com/hr/
Ljepo, ali to je za manje grupe, 4-6 do max. 10 osoba, a snijega nije baš da ima.
anarita is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2008., 11:10   #33
Na katu u potkrovlju je apartman cc 100 m2 za 6 osoba sa ogromnim dnevnim boravkom, a u prizemlju su 2 apartmana za po 4 osobe od cc 50m2. Za sada postoje 3 kuće, blizu jedna druge. Može se unajmiti kuća, pa se donji apartmani koriste samo za spavanje, a gore u velikom mogu svi boraviti. Treba, u svakom slučaju, kontaktirati telefonom vlasnicu, pa sa njom sve dogovoriti.
__________________
...i ja se isto svemu čudim...
What the fuck is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2008., 00:53   #34
jel znaš možda broj vlasnice
nemamnick is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2008., 22:06   #35
Drvena kuća za odmor

Možda tj. vjerojatno se već pisalo o tome, ali ne mogu pronaći.

Želim sa prijateljima otići na odmor negdje u Gorski Kotar ili Liku. Termin: vjerojatno od 29.12. - 02.01. Nije Doček u pitanju, ali tada ćemo se možda uspjeti svi skupiti pa eto.

Zamislila sam si drvenu kućicu, kamin, snijeg ...

Da li zna netko gdje ima tako nešto? Ako imate kontakt podatke bilo bi super.
hora is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2008., 07:34   #37
Što misliš, da nisam tražila? Ako ti smeta što postam, što odgovaraš?

Ako pogledaš moj prvi post vidjet ćeš da sam tražila drvenu kuću. Našla sam Sobol. Prekrasna je, ali ima samo dvije sobe.

U svakom slučaju, hvala na linkovima, iako sam neke od njih već proučila.

Htjela sam da mi netko preporuči, ako je negdje bio, ali nema veze.
hora is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2008., 01:32   #38
Quote:
hora kaže: Pogledaj post
Možda tj. vjerojatno se već pisalo o tome, ali ne mogu pronaći.

Želim sa prijateljima otići na odmor negdje u Gorski Kotar ili Liku. Termin: vjerojatno od 29.12. - 02.01. Nije Doček u pitanju, ali tada ćemo se možda uspjeti svi skupiti pa eto.

Zamislila sam si drvenu kućicu, kamin, snijeg ...

Da li zna netko gdje ima tako nešto? Ako imate kontakt podatke bilo bi super.
Pozdrav,
nemam baš ''friške'' informacije u smislu da sam u objektu koji bih ti preporučio bio nedavno, ali pogledaj kaj nudi familija Tomić na Bjelolasici.
Društvo i ja bili prošle godine ali u proljeće (kraj mjeseca travnja). Tražili smo kuću koja je koliko-toliko na osami i da bude čim je moguće više autentična (u smislu uređenjea/stila interijera i eksterijera).
Above all, bio je sistem ''ključ u ruke'', tj. čovjek nas je dočekao, objasnio gdje se što nalazi i vratio se u Ogulin gdje živi. Tak da nije spika kao na moru gdje se svakodnevno susrećeš s vlasnikom (mislim na rentanje app-a). Mislim, nije bed, ali zavisi što tko traži.
Evo link; http://www.meetcroatia.net/accommodation.asp?I=656
Gorski kotar je meni isto o.k., tj. mjesta poput Vojnog tuka, Liča,... nisu toliko famous a samim time (meni) i privlačnija jer kada idem na takva mjesta, želim mir i tišinu. Barem bez zvukova automobila, opet automobila, a iskreno, i drugih ljudi .
Frendica je bila ove godine u Lici ali ne znam točno gdje pa budem pitao.
LP
lowgear is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2008., 16:40   #39
Quote:
hora kaže: Pogledaj post
Ako pogledaš moj prvi post vidjet ćeš da sam tražila drvenu kuću. Našla sam Sobol. Prekrasna je, ali ima samo dvije sobe.
apartmani su, no ako vas je fakat puno možete si cijelu hižu uzet
drveno je, novo je,.... možda ti pomogne jelov klanac
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2008., 16:48   #40
Hvala oboma.

Za Jelov Klanac sam poslala upit. Apartmani se iznajljuju za to doba samo svi zajedno. To znači 14 osoba. Eh, pa sad, mogla bih ja skupiti toliko ljudi, ali ne želim. Ne da mi se petljati sa organizacijom i onda će opet netko biti nezadovoljan na kraju.

Idem vidjeti ovo za Gorski Kotar.
hora is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:50.