Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.10.2017., 17:44   #41



Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 18:44   #42
evo jedna iz stvarnog života
http://https://scontent.fzag1-1.fna....e2&oe=5A4EF119

lijena sam resize-ati
Maddie is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 19:10   #43
stavovi:


OVAN

1. Bog je najprije meni bradu stvorio.
2. Svi za mene, ja za sebe.
3. Zavoljeti sebe, početak je doživotne ljubavi.


BIK

1. Ljubav ide kroz želudac.
2. Svakog dana u svakom pogledu sve sam bogatiji.
3. Glad je jača od svake istine.


BLIZANCI

1. Bolje živa kukavica nego mrtva kukavica.
2. Ne ranim rano, grabim stalno.
3. Krupne glasine nastaju od mojih sitnih šaputanja.

RAK

1. Za dom sam spreman.
2. Neki piju od radosti, neki od tuge a ja od jutra.
3. Ne bojim se smrti, ali ne bih želio biti prisutan kada do toga dođe.

LAV

1. Bolje živjeti jedan dan kao lav nego sto godina kao ovca.
2. Kad ostaneš bez argumenata, vrijeđaj protivnika.
3. Želim apsolutnu poslušnost svojih podanika.

DJEVICA

1. Život je nasljedna bolest koja se prenosi putem seksa.
2. Sreća je ono što se obično događa nekom drugom.
3. Ako nešto treba krenuti po zlu, krenut će po zlu.

VAGA

1. Ljepota bez šarma je udica bez mamca.
2. Vi nikada ne možete biti toliko podli koliko ja mogu izgledati naivno.
3. Bolje biti oženjen nego obješen.

ŠKORPION

1. Oko za oko, zub za zub.
2. Na moj znak neka proguta te mrak.
3. Što ne možeš uraditi sam, pokvari bar drugome.

STRIJELAC

1. Lijenom konju put je dalek.
2. Nekad sam bio uobražen ali oslobodio sam se te mane.
Sada sam savršen.
3. U paklu je vrag pozitivna ličnost.

JARAC

1. Čovjek je skup intimnih kontradikcija zašivenih u ljudsku kožu.
2. Volim čovječanstvo, samo ne podnosim ljude.
3. Griješiti je ljudski, bacati krivicu na druge još ljudskije.


VODENJAK

1. Ja i moj najbolji prijatelj imamo sve zajedničko, pa i njegovu ženu.
2. Pravi neprijatelj te nikada neće napustiti.
3. Najbolji čovJekov prijatelj je čovJek koji gleda svoja posla.


RIBE

1. Kada te uhvati želja za radom, sjedni ili legni i čekaj da te prođe.
2. U vinu je istina.
3. Obožavam rad. Mogu satima gledati kako drugi rade.
Blackorwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 19:35   #44


Stripovi s AstroDiensta su mi uvijek izvor zabave, a ovaj mi je najdraži.
__________________
Don't submit to stupid rules, Be yourself and not a fool
Don't accept average habits
Open your heart And push the limits
Tritogeneia is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 19:57   #45




__________________
The root of all evil will die if not watered
Ruby Soho is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 12:10   #46
https://www.buzzfeed.com/delaneystru...K5e#.xk5BYX2Lv
__________________
Don't submit to stupid rules, Be yourself and not a fool
Don't accept average habits
Open your heart And push the limits
Tritogeneia is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2018., 22:01   #47






Blackorwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2018., 18:30   #48
Danas sam naišla na jedan astro vic, pa ga dijelim s vama.

Astrolog se vraća kući i pronalazi ženu sa drugim čovjekom. Ona se okrene prema mužu i kaže sa osmjehom:
"Dragi, nećeš vjerovati, ali njegov Mars direktno je došao na moju Veneru."
Maddie is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2018., 20:06   #49




Blackorwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2018., 00:57   #50
kul video, svih 12 znakova u 3 minute
Maddie is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2018., 20:36   #51
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2018., 21:24   #52
Blackorwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2018., 22:14   #53
Nikad nisam kužila Ribe, zašto su srceta po cijelom tijelu?
Maddie is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2018., 22:25   #54
Quote:
Maddie kaže: Pogledaj post
Nikad nisam kužila Ribe, zašto su srceta po cijelom tijelu?
pa ti si riba. Kao ljubav struji cijelim ribljim bićem, nema određenog dijela
tijela - to bi bilo nedovoljno. Klišej ako mene pitaš.
__________________
The root of all evil will die if not watered
Ruby Soho is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2018., 23:26   #55
aham, a ne znam ti ja za to
Maddie is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2018., 16:21   #56
ne znam jel ovo spada tu ,al mene je nasmijala spoznaja
https://i.imgflip.com/16s0pu.jpg

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/i...NOs-Jv8zIW83XA

Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
jedna od najboljih sličica na temu horoskopa
bik je najjači
__________________
And peace all around may be your fortune.
Ostat ćemo sami ti i ja u svijetu kome rod i ne treba
Nevera is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2018., 01:46   #57
Quote:
Nevera HC kaže: Pogledaj post
bik je najjači
A vidi Jarca
rechtextreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2018., 21:22   #58
Astroloski znakovi na drustvenim mrežama


Ovan – On protrči svuda. Izlajka na brzaka ono što mu se sviđa. Posvađa s njih petero u letu. Blokira jedno tri profila jer su kreteni. Napiše status da ide trčati i ode van.. Usput pogleda u mobilni, i onako u trku opet nešto lajka, nekoga opsuje i nastavi trčati. Uvečer isto. Ukupno je sat vremena na mrežama, s najviše lajkova, svađa i blokiranja.

Bik – Spremi slike hrane i recepata, pa kači na fejs, tviter, a posebno na instagram. Ostavlja recepte za kuhanje. Potom slika postavljen stol, piše o svojoj divnoj obiteljii, s posebnim naglaskom na djecu. Zahvaljuje svima koji su lajkali, daje dodatne savjete za spremanje hrane. Ako jedan kaže nešto drugačije, odmah ide na blok. Šta se taj pravi pametan, kao on zna sve! Kasnije viri i naslađuje se lajkovima.

Blizanci – Oni imaju najmanje po tri profila na svim mrežama. Na jednom igraju igrice, na drugom igraju igrice, na trećem igraju slagalice. Na četvrtom se dopisuje s pet osoba odjednom. Na petom piše citate, na šestom poeziju, na sedmom igra igrice… Cijeli dan je na društvenim mrežama. Jede za laptopom, vodi online život i njemu je život lijep. A, da, usput telefonira na tri telefona i tipka na tabletu nešto.

Rak – On na društvenim mrežama traži recepte, ljubavne priče, pjesme, romantične statuse. Često plače ispod nekog tužnog posta. Ne lajka skoro nikada, ostavlja srca ili onaj smajlić što plače. Kači slike sa zalaskom sunca i citatima. Traži da nešto osjeti, iako možda ima ljubav. Ali i dalje je traži. Pušta na profilu lagane pjesme. Blokira sve koji su vulgarni i psuju. Često mu zagori ručak dok mašta po društvenim mrežama.

Lav – On je došao da se pokaže. Stavljat će sebe u selfi pozama u trideset slika s ekskluzivnih mjesta. Slike iz teretane, izlaska, večere. Instagram je najbolji za njih. Na ostalim društvenim mrežama piše o sebi. Šta je pisao nekad, šta radi sada, kako je uspio u životu. Kačit će svoje diplome, i dijelit će savjete za uspješan život. Bez „Ja“ nema šanse da mu započne post. Onaj ko mu ne lajka svaki post, bit će ignoriran i na kraju blokiran.

Djevica – Tražit će stranice o zdravoj hrani, medicini. Raspravljat će se o medicini, pisat će o čajevima i travama koje liječe. Pisat će naučne radove, i predavanja o umrežavanju, imat će tri bloga koja će šerati na svim društvenim mrežama. Pisaće o poslu koji radi, nudit će se da pomogne svakome. Bit će cijeli dan na mrežama, uz vitamin C, sa svim mogućim dignutim tabovima. Pisat će, raspravljat će se, rješavat će matematičke nedoumice, i pamtit će apsolutno sve!

Vaga – Bit će sa svima u dobrim odnosima dok se ne dotaknu neke škakljive, zakonske ili političke teme. Onda će krenuti istjerivati pravdu do prekosutra, ali opet sve fino i strogo na „Vi“. Blok slijedi u drugoj rundi. U međuvremenu će kačiti slike iz provoda, restorana, sebe u elegantnoj haljini, u radnoj atmosferi s dnevnom odjevnom kombinacijom i komplet šminkom. Elegancija na njoj i na jeziku, a u glavi potreba za aplauzom i divljenjem.

Škorpion – Imat će najmanje tri profila na svakoj mreži. Da može vidjeti šta radi On, eventualno će se dopisivati s njim s nekog lažnog profila. Pratit će ga u svim grupama, šta piše, ko mu lajka komentare. Navlačit će ga, i napadat kasnije, iako čovjek možda nije ni imao namjeru da nekog prevari. Pratit će mu i bivšu ženu, djevojku, ljubavnicu i simpatiju iz trećeg osnovne. Što je sigurno, sigurno je! A ona sama će postavljati misteriozne statuse, upućene njemu, naravno. I to je to.

Strijelac – Vjerovat će svakome, i prihvatat će gomilu lažnih profila za prijatelje. Pisat će svašta. Od poezije, karme do naučne fantastike. Na svim jezicima svijeta. A onda će početi da ga s lažnih profila prozivaju kako se pravi pametan. A on će biti u čudu da uopće postoje loši ljudi. Pravdat će ih i dalje, i tražiti dobro u njima. Tviter mu je kratak da kaže sve što ima, a instagram ne zna ni čemu služi. Fejs je za njega prava stvar, da piše dojmove o svemu i svačemu.

Jarac – On je došao da vidi šta ima na društvenim mrežama, može li se profitirati nekako. Zakačit će se za najpopularnije tviteraše, blogere, ući će u najbrojnije grupe i počet će da komentira polako, da bude primjećen. U stanju je godinama da bude fin, pokoran dok ne dođe do svog cilja. A to je da bude najbolji, zaradi najviše novca i pozatvara onda sve profile i ode na Jamajku.

Vodenjak – Ona će biti na svim mrežama, iz radoznalosti. Čas će biti raspoložen zezator, potom nadrkan, onda će pjevati, pa psovati i tako u krug. Ovisno kako ga gdje ponese atmosfera. Njeno bivanje na mrežama ovisi o drugim ljudima. Danima će kačiti fore, komične statuse, onda će hejtati nekoliko dana, onda pisati pametne stvari i ponekad kukati. Instagram uglavnom promatra kao sociološki fenomen, a tviter kao politički poligon. Ali, bit će je svuda po malo, mada na fejsu najviše.

Ribe – I one će imati najmanje dva profila na svim mrežama. Na jednom će igrati igrice, jer su im one potrebne da bi pobjegli od realnosti, na drugom će tražiti sebe, ljubav, ljudske sudbine. Pisat će o prolaznosti života, o ljubavi kao esenciji svakodnevice. Priključit će se svim grupama gdje su šamani, meditacije i ostali reikikiji. Da nađu smisao. Najčešće ostaju do jutra u potrazi za nekim samo njima znanim dubinama i tajnama.
Blackorwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2018., 11:41   #59
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2020., 14:02   #60


zoomzoom888 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:47.