Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.11.2017., 19:06   #2481
Quote:
fensi88 kaže: Pogledaj post
ASC=8Le07
Ti si Sunce i Mesec novi posao je Venera (vladar 2. znaka u 10.polju). Nazalost nemamo direktne aplikacione aspekte medju vladarima pa je odgovor Ne.
Zahvaljujem na odgovoru, no sad sam zbedirana totalno . I sad pogotovo namjeravam svu energiju usmjeriti na micanje s trenutnog radnog mjesta. Jer cu u protivnom izluditi.
stand by me is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 19:54   #2482
Hocemo li on i ja uci u vezu?

18.25
10.11.2017, Zagreb

Ja sam Mo, on je Sa...Mo i Sa su u trigonu.
Da li je to dovoljno za DA odgovor.
lilith_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 21:08   #2483
Pozdrav! Hoće li on u idućih par mjeseci razviti neke dublje osjećaje prema meni? Inače smo udaljeni i nisam sigurna što uopće osjeća.. Munchen, 10.11. 20:07. Hvala!
reanya is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 13:31   #2484
pozdrav, molim vas za pomoć .
Moj partner s kojim živim trebao bi preći na drugo radno mjesto unutar firme u kojoj radi. Vlasnik firme mu je to obećao prije par mjeseci, i spustio to na niže razine da se izorganiziraju. To se još nije desilo, a to drugo radno mjesto tek treba oformiti. U odjelu bi, osim njega trebale biti još dvije cure, a o organizaciji odjela odlučuju jedna žena i muškarac.

Moje pitanje je da li će moj partner u slijedeća tri mjeseca preći na tu novu funkciju i napredovati unutar firme? On si to jako želi

pitanje je postavljeno u zagrebu u 12:18.

Unaprijed zahvaljujem na pomoći.
Selective is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 22:25   #2485
Quote:
fensi88 kaže: Pogledaj post
ASC=10Sag52
Ona moze biti u spavacoj sobi, ispod kreveta, u sobi gde se slusa muzika, u sobi gde ima namestaja sa jastucima, u sobi za goste, u ormanu, u kutiji sa nakitom, gornjim fijokama ormana, u sobi sa umetnickim predmetima, u ormanu gde se drzi posteljina, na polici, medju stvarima vaseg partnera ili medju stvarima koje koristite kad se bavite vasim hobijem.
Posto je POF u znaku Raka ona moze biti u kuhinji, u blizini mesta gde je cesma, u ormanu za posteljinu, podrumu, spajzu, u sobi sa obicnim ili jeftinim namestajem, u sobi gde se familija okuplja da prica o porodicnim stvarima, u sobi gde se drze stvari sentimentalnog znacaja, u sobi sa najvise prozora, u sobi koju obicno koristite za popodnevni odmor, u sobi gde drzite stvari od porcelana.
Evo da javim knjizica je upravo nadjena, bila je u dnevnom boravku, u korpi gdje nam stoje raznorazni papiri i sl, i tu korpu smo i mama i ja detaljno pregledale nije je bilo, sad kako se odjednom tamo stvorila pojma nemam. I da potvrdim u blizini je cesma, i balkon je tu i ima najvise prozora i nalaze se na toj polici porculanske stvari

Svaka cast Fensi
cold_wave is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 08:17   #2486
Quote:
cold_wave kaže: Pogledaj post
Evo da javim knjizica je upravo nadjena, bila je u dnevnom boravku, u korpi gdje nam stoje raznorazni papiri i sl, i tu korpu smo i mama i ja detaljno pregledale nije je bilo, sad kako se odjednom tamo stvorila pojma nemam. I da potvrdim u blizini je cesma, i balkon je tu i ima najvise prozora i nalaze se na toj polici porculanske stvari

Svaka cast Fensi
Drago mije da si je nasla i hvala na povratnoj info!
fensi88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 16:48   #2487
hocu li uskoro naci djevojku za ozbiljnu vezu?
zagreb 15h i 47 min
Undertaker is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 17:01   #2488
Lijep pozdrav, ostavila sam rucni sat negdje pa me zanima je li zagubljen i gdje bi mogao biti ili sam ostala bez njega. Zagreb, 26.11. 16h
__________________
ॐ नमो भगवते वासुदेवाय
Om Tat Sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 00:29   #2489
Večer, nestao mi je tigrasti mačak. Pretražila sam okolicu više puta, obavijestila sve, stavila plakate, više sama ne znam gdje da gledam Stoga tražim vašu sugestiju, detalj, bilo šta što bi mi moglo pomoći.

Gdje mi se nalazi mačak? Zg, 23.29
mrvica8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 09:40   #2490
Quote:
Om Tat Sat kaže: Pogledaj post
Lijep pozdrav, ostavila sam rucni sat negdje pa me zanima je li zagubljen i gdje bi mogao biti ili sam ostala bez njega. Zagreb, 26.11. 16h
ASC=1Ge20
Imamo 3 dokaza da ce biti nadjen.
Isti znak na vrhu 1. i 2. kuce znaci da je izgubljena stvar jos uvek u posedu vlasnika. On moze biti u sobi na gornjem spratu u blizini grejnog tela, najvecoj sobi u kuci/stanu, u sobi gde se odrzavaju zabave za goste, u sobi gde drzite polise osiguranja, u sobi gde drzite kucne ljubimce, u sobi gde drzite religioznu ili univerzitetsku literaturu, u blizini mesta sa religioznim stvarima (ikone, svecnjaci) ili na mestima gde cuvate vunene stvari, ili u sobi sa najskupljim namestajem.
Partner ga je mozda video ili stavio negde. Partner ce ga mozda naci ili ce na neki nacin biti umesan u njegovo pronalazenje. Potraziti u spavacoj sobi, dnevnoj sobi, verandi, predvorju, tremu. Obicno je na vidnom mestu. U partnerovoj sobi, kancelariji, ili mestu u kuci gde radi.

strana sveta: ZAPAD
u blizini boja: zuta, bela, siva, kombinacija svetlih boja

POF je u 5 kuci u znaku Device. On moze biti u ormanu sa odelom ili u ormanu sa hranom, spajzu, sobi za rucavanje, u koferu sa knjigama, na/u stolu na kome se uci, u sobi gde vezbate, gde drzite kucnog ljubimca, u sobi koju koristite za posao koji radite kod kuce, u sobi koju izdajete, u sobi gde je bolesna osoba, u sobi gde ucite, u blizini medicinskih preparata ili pak nekih preparata za odrzavanje higijene. Obicno nije vidljivo, u dzepu, fijoci ili ormanu, kesi, pismu, ispod ili izmedju necega.
Dete ga je mozda negde stavilo ili zna gde je. U decijoj sobi, sobi za igru, bilo kom mestu gde se zabavljate i uzivate. Pored radijatora, peci, dimnjaka.

strana sveta: SEVEROZAPAD
u blizini boja: siva, zelena, zuta, lila, plava, braon
fensi88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 09:49   #2491
Quote:
mrvica8 kaže: Pogledaj post
Večer, nestao mi je tigrasti mačak. Pretražila sam okolicu više puta, obavijestila sve, stavila plakate, više sama ne znam gdje da gledam Stoga tražim vašu sugestiju, detalj, bilo šta što bi mi moglo pomoći.

Gdje mi se nalazi mačak? Zg, 23.29
ASC=6Vi53
Ne brinite nacicete ga! Vi ste Merkur on je Saturn imamo neometanu konjunkciju medju vladarima, sto ce reci nacicete ga!
I vladar macka i POF su u znaku Strelca pa on moze biti u crkvi, u sudu, kockarnici, univerzitetu, kod advokata, knjizari, biblioteci.
Moze biti u blizini brda i uzvisenja, na mestima gde konji pasu ili u blizini hrastovog drveta.
On je na bezbednom, sigurnom mestu. U kuci roditelja. U suturenu, prizemlju, u blizini vodovodnih cevi ili bilo kog mesta gde se drzi hrana, u blizini restorana. U dvoristu, basti ili na groblju.

strana sveta: SEVER
u blizini boja: crno, tamnozeleno, braon, sivo i tamno plavo,tamnocrvena, lila
fensi88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 12:31   #2492
Quote:
fensi88 kaže: Pogledaj post
ASC=6Vi53
Ne brinite nacicete ga! Vi ste Merkur on je Saturn imamo neometanu konjunkciju medju vladarima, sto ce reci nacicete ga!
I vladar macka i POF su u znaku Strelca pa on moze biti u crkvi, u sudu, kockarnici, univerzitetu, kod advokata, knjizari, biblioteci.
Moze biti u blizini brda i uzvisenja, na mestima gde konji pasu ili u blizini hrastovog drveta.
On je na bezbednom, sigurnom mestu. U kuci roditelja. U suturenu, prizemlju, u blizini vodovodnih cevi ili bilo kog mesta gde se drzi hrana, u blizini restorana. U dvoristu, basti ili na groblju.

strana sveta: SEVER
u blizini boja: crno, tamnozeleno, braon, sivo i tamno plavo,tamnocrvena, lila
Hvala vam na brzom odgovoru. nadam se da će biti tako. dali ste stekli dojam da je kod nekog zatvoren, ili je sam odlutao? Gledajući na link koji ste mi postavili u blizini ima škola i fakultet, malo dalje i sud gdje su advokati i drveće hrasta. Sve to je smjer jugoistok. Spomenuli ste vodovodne cijevi, kod opisa vodenih znakova (iako je strijelac vatreni) vidim da se spominje voda, a inače je mačak blizu potoka. Da napomenem, ne razumijem se u ovo i samo pokušavam povezati lokacije
mrvica8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 10:18   #2493
Quote:
fensi88 kaže: Pogledaj post
ASC=1Ge20
Imamo 3 dokaza da ce biti nadjen.
Isti znak na vrhu 1. i 2. kuce znaci da je izgubljena stvar jos uvek u posedu vlasnika. On moze biti u sobi na gornjem spratu u blizini grejnog tela, najvecoj sobi u kuci/stanu, u sobi gde se odrzavaju zabave za goste, u sobi gde drzite polise osiguranja, u sobi gde drzite kucne ljubimce, u sobi gde drzite religioznu ili univerzitetsku literaturu, u blizini mesta sa religioznim stvarima (ikone, svecnjaci) ili na mestima gde cuvate vunene stvari, ili u sobi sa najskupljim namestajem.
Partner ga je mozda video ili stavio negde. Partner ce ga mozda naci ili ce na neki nacin biti umesan u njegovo pronalazenje. Potraziti u spavacoj sobi, dnevnoj sobi, verandi, predvorju, tremu. Obicno je na vidnom mestu. U partnerovoj sobi, kancelariji, ili mestu u kuci gde radi.

strana sveta: ZAPAD
u blizini boja: zuta, bela, siva, kombinacija svetlih boja

POF je u 5 kuci u znaku Device. On moze biti u ormanu sa odelom ili u ormanu sa hranom, spajzu, sobi za rucavanje, u koferu sa knjigama, na/u stolu na kome se uci, u sobi gde vezbate, gde drzite kucnog ljubimca, u sobi koju koristite za posao koji radite kod kuce, u sobi koju izdajete, u sobi gde je bolesna osoba, u sobi gde ucite, u blizini medicinskih preparata ili pak nekih preparata za odrzavanje higijene. Obicno nije vidljivo, u dzepu, fijoci ili ormanu, kesi, pismu, ispod ili izmedju necega.
Dete ga je mozda negde stavilo ili zna gde je. U decijoj sobi, sobi za igru, bilo kom mestu gde se zabavljate i uzivate. Pored radijatora, peci, dimnjaka.

strana sveta: SEVEROZAPAD
u blizini boja: siva, zelena, zuta, lila, plava, braon
Fensi, hvala na detaljnom odgovoru, tražim i dalje po tvojim uputstvima, javim ako pronađem.
__________________
ॐ नमो भगवते वासुदेवाय
Om Tat Sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 13:12   #2494
Quote:
fensi88 kaže: Pogledaj post
ASC=6Vi53
Ne brinite nacicete ga! Vi ste Merkur on je Saturn imamo neometanu konjunkciju medju vladarima, sto ce reci nacicete ga!
I vladar macka i POF su u znaku Strelca pa on moze biti u crkvi, u sudu, kockarnici, univerzitetu, kod advokata, knjizari, biblioteci.
Moze biti u blizini brda i uzvisenja, na mestima gde konji pasu ili u blizini hrastovog drveta.
On je na bezbednom, sigurnom mestu. U kuci roditelja. U suturenu, prizemlju, u blizini vodovodnih cevi ili bilo kog mesta gde se drzi hrana, u blizini restorana. U dvoristu, basti ili na groblju.

strana sveta: SEVER
u blizini boja: crno, tamnozeleno, braon, sivo i tamno plavo,tamnocrvena, lila
LP, zasad ga još nisam našla. Tražim prema uputstvima, na potencijalna mjesta stavila sam i nove plakate. S obzirom da nemam iskustva s ovime, možete li mi reći dali se sve što ste napisali nalazi na sjeveru? I dali to znači da se trebam kretati sjeverno od mjesta gdje se on inače nalazio, ili samo da je to mjesto na karti grada na sjeveru? Jer ako idem se kretati od mjesta gdje je on inače bio, onda su npr. sud, fakultet, odvjetnici istočno tj., JI da budem preciznija. I dali sve te boje moraju biti na jednom mjestu zastupljene? Molila bih vas za to pojašnjenje da si skiciram potragu i puno hvala na svemu.
mrvica8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 21:10   #2495
Cao fensi sad bih te zamolila da mi odgovoris na jedno pitanje vezano licno za mene. Odavno nisam zbog posla slavila Novu godinu, kako radim u kiosku uvijek su zadnji dan mjeseca radjene inventure do kasno navece, tako da nisam mogla nista planirati, vec otici kuci i spavati. E sad nas je nova firma kupila, i ne znam kakva su kod njih pravila, uglavnom inventure nema, a meni se poklapa slobodan vikend, ako ostane tako planiram ga provesti s rodicama u Beogradu. Da li ce mi se ostvariti ovi planovi i da li cu uspjeti otici za Novu godinu u Beograd?

Mostar
30.11.2017
20:10
hvala ti unaprijed na odgovoru
cold_wave is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 22:26   #2496
Quote:
cold_wave kaže: Pogledaj post
Cao fensi sad bih te zamolila da mi odgovoris na jedno pitanje vezano licno za mene. Odavno nisam zbog posla slavila Novu godinu, kako radim u kiosku uvijek su zadnji dan mjeseca radjene inventure do kasno navece, tako da nisam mogla nista planirati, vec otici kuci i spavati. E sad nas je nova firma kupila, i ne znam kakva su kod njih pravila, uglavnom inventure nema, a meni se poklapa slobodan vikend, ako ostane tako planiram ga provesti s rodicama u Beogradu. Da li ce mi se ostvariti ovi planovi i da li cu uspjeti otici za Novu godinu u Beograd?

Mostar
30.11.2017
20:10
hvala ti unaprijed na odgovoru
ASC=2Leo30
Nazalost, Mesec je u praznom hodu a to znaci da nema promena, sve ce biti kao i do sada, pa mislim da nece ici.
fensi88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2017., 01:09   #2497
ok hvala na odgovoru, nadam se da ce ovo biti taj jedan put kad si se prevarila
cold_wave is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2017., 16:47   #2498
Pozz pitanje glasi da li ćemo on i ja ući u pravu,ozbiljnu ljubavnu vezu ?
Novska 15:47
Anabella93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2017., 17:17   #2499
Hoće li moja tvrtka biti aktivna, tj. poslovati za 2 godine?
Nisam sigurna, ali mislim da tu trebam gledati vladare 10 i 11 polja (jer se pod poslovanjem podrazumjevaju prihodi tvrtke). U ovoj karti oni su u egzaktnom trigonu, ali blago separacijskom. Daje li to automatski negativan ishod?

Karta: http://tinypic.com/view.php?pic=macbcj&s=9#.Wiqr0DSJhy0
ana225 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 16:24   #2500
Bok Od petka ne mogu nigdje pronaći kapu! Hoću li je naći? Zagreb 15:23

(Mislim, znam da je to samo stvar, no jako mi je draga ) Hvala puno!!
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:38.