Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.11.2017., 23:14   #601
Quote:
Hard-Boiled Wonderland kaže: Pogledaj post
Pa i prodaju. Episode VII je zaradio $2 milijarde, Rogue One $1 milijardu, Episode VIII će biti tu negdje.
Previse fanova je dalo da im se polize jaje... To i filmovi jesu, ozivljavanje nostalgije, mislim ak mi fali star wars pogledat cu stare dijelove...a ne ovo

Poslano sa mog Vivax Point X551 koristeći Tapatalk
__________________
pao mi secer sa srca
Phinkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 14:07   #602
Star Wars VIII: The Last Jedi (2017)

Quote:
silas2012 kaže: Pogledaj post
ps zašto ni na light ni na dark posteru nema snookea?


Zato sto je rijec o najslabijoj karici nove trilogije zvanoj "muko moja prijedji na drugi nastavak pa nek oni objasnjavaju kako je moguce postojanje takvog lika". Bez dobrog utemeljenja postojanja Snokea cijela prica se raspada brzinom svjetlosti i postaje izgovor za snimanje novih nastavaka bez logicne povezanosti.
Richie is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 19:00   #603
Quote:
Richie kaže: Pogledaj post
Zato sto je rijec o najslabijoj karici nove trilogije zvanoj "muko moja prijedji na drugi nastavak pa nek oni objasnjavaju kako je moguce postojanje takvog lika". Bez dobrog utemeljenja postojanja Snokea cijela prica se raspada brzinom svjetlosti i postaje izgovor za snimanje novih nastavaka bez logicne povezanosti.
Mislis isto kao sta se u originalnoj trilogiji nista nije znalo o Palpatineu ?
dexterfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 20:18   #604
Snoke je stari, moćni Sith koji je smuvao Kylea, vlada First orderom i želi vladati galaksijom.
A odakle je došao, to se može otkriti u 1 sceni.

Recimo ovako:
Snoke: "Ja sam došao sa plante XY gdje sam 100 godina živio u skriven u egzilu."

Kao sihovski Obie Van Kenobi.
Tomislav B is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 21:53   #605
Quote:
phonk kaže: Pogledaj post
Ak bude kao prosli dio, katastrofa, ovo je lo men sam snimanje, da se disney isplati, svake godine ce bit jedan dio, ..to nije vise star wars

Poslano sa mog Vivax Point X551 koristeći Tapatalk
To je show business i industrija zabave, a ne umjetnost. Ako žele snimiti 500 nastavaka snimit će ih 500.
Grupa Queen is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 22:11   #606
Quote:
Tomislav B kaže: Pogledaj post
Snoke je stari, moćni Sith koji je smuvao Kylea, vlada First orderom i želi vladati galaksijom.
A odakle je došao, to se može otkriti u 1 sceni.

Recimo ovako:
Snoke: "Ja sam došao sa plante XY gdje sam 100 godina živio u skriven u egzilu."

Kao sihovski Obie Van Kenobi.
"Kad smo u Hadezeu shvatili da nam je došao kraj, ja sam se javio kao dragovoljac da budem Čuvar vremenske kapsule državnog pečata. I eto..."
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is online now  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 23:49   #607
Quote:
Grupa Queen kaže: Pogledaj post
To je show business i industrija zabave, a ne umjetnost. Ako žele snimiti 500 nastavaka snimit će ih 500.
pa stari star warsovi i jesu umjetnost, u tom je stvar,ovo je sam mlacenje para, na foru nostalgije...da je bar zabavno..ultra dosadno...
__________________
pao mi secer sa srca
Phinkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 01:01   #608
Quote:
dexterfan kaže: Pogledaj post
Mislis isto kao sta se u originalnoj trilogiji nista nije znalo o Palpatineu ?
Ovo cujem vec vise puta kao odgovor.

Na netu ima milion teorija tko je u biti Snoke te se na to mora dati odgovor.

Druga stvar kada je Palpy dosao u igru nije postojao toliki svijet Star
Warsa. Oni su tada tek pocinjali.

Uz toliko price o svim likovima do sada uz toliko izmisljenih likova van dvije trilogije uz toliko toga totalno je po meni glupo da se to ne objasni.

Samo je pitanje da li ce ga prikazati kao nekoga koga smo vec vidjeli ili nekoga novoga.

Jedna zanimljivost je da se primjerice Kylo klanja dvjema osobama Vaderu tj kacigi te Snokeu.

Kako sam vec prije rekao ako su likovi poput Booba Fetta ili Jabba Hutta dobivali svoju povijest te samostalne stripove prikazivali se svuda i svakuda nemoguce je da novi negativac bude izvecen tako iz rukava.

Palpatine je izvucen iz rukava na pocetku price dok jos nitko nije znao nista
romkius is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 01:06   #609
Quote:
romkius kaže: Pogledaj post
Ovo cujem vec vise puta kao odgovor.



Na netu ima milion teorija tko je u biti Snoke te se na to mora dati odgovor.



Druga stvar kada je Palpy dosao u igru nije postojao toliki svijet Star

Warsa. Oni su tada tek pocinjali.



Uz toliko price o svim likovima do sada uz toliko izmisljenih likova van dvije trilogije uz toliko toga totalno je po meni glupo da se to ne objasni.



Samo je pitanje da li ce ga prikazati kao nekoga koga smo vec vidjeli ili nekoga novoga.



Jedna zanimljivost je da se primjerice Kylo klanja dvjema osobama Vaderu tj kacigi te Snokeu.



Kako sam vec prije rekao ako su likovi poput Booba Fetta ili Jabba Hutta dobivali svoju povijest te samostalne stripove prikazivali se svuda i svakuda nemoguce je da novi negativac bude izvecen tako iz rukava.



Palpatine je izvucen iz rukava na pocetku price dok jos nitko nije znao nista


Bravo. Tocno to. Stvar je da je stvorena izuzetna pozadina povijesti svjetova tako da ubacivanje novog igraca s istom strateskom razinom moci bez dobrog objasnjenja jednostavno nece moci proci.

Sada se loptica odbila i vratila Abramsu pa ce nered koji je sam zakuhao sada morati popraviti tako da se nece uspjeti provuci.

Ne zaboravimo da je tu i problem Leie. Zamjena glumice takodjer bi oznacila katastrofu.
Richie is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 08:28   #610
Quote:
romkius kaže: Pogledaj post
Jedna zanimljivost je da se primjerice Kylo klanja dvjema osobama Vaderu tj kacigi te Snokeu.
Sad se već iz aviona vidi da će zaigrat na kartu Kylovog iskupljenja. Sva drama je u Kylovim emocinalnim ispadima i koliko god se to nekima ne sviđa, Adam Driver vrlo dobro glumi tu nestabilnost. IMO, ispast će da Kyla Luke nije htio podučavati jer se bojao njegovih moći. I sad nek se Rey nađe u istoj situaciji da ju Luke ne želi podučavati, logično je da se nađe s istim osjećajima odbijanja kao i Kylo. Priča se može tako okrenuti da Rey prijeđe na darkside ili Kylo na lightside, nekako mi se čini da će ovo drugo biti.
Hard-Boiled Wonderland is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 08:32   #611
Quote:
Richie kaže: Pogledaj post
Ne zaboravimo da je tu i problem Leie.
Nije to nikakav problem. Prema glasinama Leia završi u komi nakon napada First Ordera na pobunjeničku bazu Crait. Nek ispadne Kylo kriv za njenu smrt, posredno ili neposredno i eto zadnje scene u filmu, sin na majčinom odru daje zakletvu da će se osvetit tamnoj strani. Drama samo takva.
Hard-Boiled Wonderland is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 13:54   #612
Quote:
phonk kaže: Pogledaj post
pa stari star warsovi i jesu umjetnost, u tom je stvar,ovo je sam mlacenje para, na foru nostalgije...da je bar zabavno..ultra dosadno...
To je sve industrija zabave, a svaka industrija postoji da bi se zarađivale pare. Nema nikakve razlike između novog Star Wars filma ili recimo novog rollercoastera u zabavnom parku. Ili recimo nove vrste Dorina čokolade.
Grupa Queen is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 19:04   #613
Quote:
Richie kaže: Pogledaj post
Bravo. Tocno to. Stvar je da je stvorena izuzetna pozadina povijesti svjetova tako da ubacivanje novog igraca s istom strateskom razinom moci bez dobrog objasnjenja jednostavno nece moci proci.

Sada se loptica odbila i vratila Abramsu pa ce nered koji je sam zakuhao sada morati popraviti tako da se nece uspjeti provuci.

Ne zaboravimo da je tu i problem Leie. Zamjena glumice takodjer bi oznacila katastrofu.
Nece se nista razjasniti jer radnja mora da se razvija dalje.
Jedina im je sansa da naprave novi story posle odmetnika i hana, tako da to moze da bude i 2030-e.
Samo ne znam sto su mu uopste stavljali te oziljke i sve dodatno iskomplikovali ako je iovako problem da se smisli prica za njega.
__________________
"Da bi ti potkovica donela sreću, moraš raditi kao konj."
Goku ssj is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 08:43   #614
Satjerali su se bome dobro u slijepu ulicu. Ono sto je Abrams htio izbjeci u sedmici sada vise nece moci u devetki pa mu je taktika neicekivano ispala "brigo moja prijedji na mene".
Richie is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 09:39   #615
Ma nije to nikakva slijepa ulica, toliko su malo o njemu otkrili tako da imaju mogućnost puno interpretacija. Sjetite se kako je Obi-wan u Episode IV Lukeu rekao da mu se otac borio u klonskim ratovima. Jedna jedina rečinica koja je mu je trebala malo pojasniti sudbinu oca pa su iz toga kasnije izvukli podzaplet prequela i čitavu TV seriju. Tako će i ovdje, nešto naizgled nebitno učiniti bitnim i eto pojašnjene priče o Snokeu.

Po nekim leakovima, Snoke i Luke se poznaju odnekud.
Hard-Boiled Wonderland is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 10:50   #616
Snoke je Lando.
Grupa Queen is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 11:32   #617

Quote:
Pred premijeru filmskog spektakla "Ratovi zvijezda: Posljednji Jedi" 14. prosinca, objavljujemo dosad neviđene scene sa snimanja na Stradunu. Zbog ovih scena koje smo uspjeli snimili na Stradunu, iz ptičje perspektive, unatoč strogo kontroliranim uvjetima kretanja gradskim prostorima koji su morali jamčiti diskreciju filmskih događanja i prijateljstva su bila na kušnji... Budući će ovaj filmski spektakl uskoro pred gledatelje, na oduševljenje svih fanova Star Wars-a, otkrivamo figuru koja je morala ostati tajnom filma... I Dubrovčani s nestrpljenjem očekuju film kako bi vidjeli koliko se Grada na njemu vidi....
http://www.dubrovniktv.net/?id=2482#gVideo
innuit is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 16:18   #618
Quote:
Grupa Queen kaže: Pogledaj post
Snoke je Lando.
Ma naravno.

Vrhunski poznavatelj sile.
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 21:14   #619
Lando je crna pantera galaksije pa mu onda tamna strana sile najbolje leži.
Grupa Queen is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 22:10   #620
Najzabavniji TV spot do sada

Hard-Boiled Wonderland is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:22.