Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Ostali oblici investiranja

Ostali oblici investiranja Ja ne radim za novac. Novac radi za mene.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.05.2015., 19:15   #4781
Quote:
svjpromatrac kaže: Pogledaj post
nakon pustih ovih prepucavanja je li može onda netko reći, da zaključimo ovo sve, koji dokaz je najvjerodostojniji da bi se moglo vidjeti koliko (ne)uspješno netko trguje i da li je to live ili demo, bez ikakvih mogućnosti da se istim može manipulirati ili mijenjati?
investor login i password.
Npr. www.leotraderpro.com/
sve ostalo je ojdi mi dojdi mi..
vspec is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2015., 23:02   #4782
Quote:
vspec kaže: Pogledaj post
investor login i password.
Npr. www.leotraderpro.com/
sve ostalo je ojdi mi dojdi mi..
Svaka cast majstore evo da skratim jer neki koaj im moze koristit ne citaju iz genijalnog razloga PREVISE SLOVA lol

http://forexfbi.com/forex-robots/leo...r-crash-error/
Tu imas o tom robotu komentare iz 2011. I tada je prakticki svako od malobrojnih nadobudnih korisnika ima problm sa njima te gubitke

http://forexfbi.com/forex-robots/leo...r-crash-error/

Sorry ali ocito je da si POKUSAO LJUDIMA UVALITI robota za 100 tinjak dolara, jer si ga upravo izreklamirao KAO NESTO NAJBOLJE

Naravno probjem je sto u ovom topicu ne vrijedi ISPECI PA RECI. Istrazi prije nego ponudis. Ne optuzuj ako nemas dokaza ili argumenata. takodjer ne ulazi u raspravu

Ovakav post je PRAVI DOKAZ TKO SI I STO SI!

Za mene bi bilo normalno da se ispricas ljudima.....ali neki znaju samo optuzivat i PRAVIT SE PAMETNI sto drugima ITEKAKO moze donijeti stetu.
__________________
Forex analiticar je strucnjak koji ce znati sutra sto misli da je predvidio jucer,a nije se ostvarilo danas.
Propali trejderi zavrsavaju kao analiticari.
ivanamar is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2015., 23:30   #4783
Ne možeš vjerovati.

I onda se čudite zašto gubite novac.
Postoje odlični "roboti", "algo trgovanje", no to mislim da 90 posto ne zna što je niti će ikada vidjeti.

Ako već petljate s time, idite na futures, ne na FX.

Za 97 dolara, dobiješ ključeve raja i sva lova će ići tebi.
Realno je, nekoliko tisuća jednokratno, ili mjesečno 500 - 1000 $, ili 30 - 40 posto profita s watermarkom. Ako imate sreće naći nekoga ozbiljnog, tko zna što radi.
__________________
Tamburu mi prod’o Cigan slatkorečiv i prefrigan...
BozaPub is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2015., 09:18   #4784
Naravno roboti od 100itnjk usd. nose 10 orostruke profite na mjesecnoj bazi.
Prema tome zaista je pravo cudo kako 90% ljudi gubi na forex. Lol ne znaju za jeftine robote. Koji baca 58,u verziju nakon prva 2 mjeseca


http://newyork.thecityatlas.org/files/ubsstamford.jpg

Ne kuzim zasto onda ubs banka placa tolike ljude kad moze imat robote kojima niti treba bonus niti placa niti ista. A svaki sa sebe otplati u tjedan dana.

Ludi bankari toliki trejdri i trokovi a mogu za 100 usd imati robota koji radi 10 orostruko....
__________________
Forex analiticar je strucnjak koji ce znati sutra sto misli da je predvidio jucer,a nije se ostvarilo danas.
Propali trejderi zavrsavaju kao analiticari.
ivanamar is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2015., 13:52   #4785
Quote:
vspec kaže: Pogledaj post
nije ti se učinilo da taj site izgleda kao neka reklama na TV prodaji? Ili kao post od ivanamara?

to je očita manipulacija, ne treba uopće ulaziti u analizu.

Zadnje uređivanje srletina : 16.05.2015. at 14:03.
srletina is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2015., 13:55   #4786
Quote:
ivanamar kaže: Pogledaj post
Naravno probjem je sto u ovom topicu ne vrijedi ISPECI PA RECI. Istrazi prije nego ponudis. Ne optuzuj ako nemas dokaza ili argumenata. takodjer ne ulazi u raspravu
da da, npr. ako ti netko kaže da je moguće potpuno manipulirati na nekom siteu, onda pogledaš je li to moguće, pa tek onda tvrdiš da to nije moguće.
srletina is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2015., 14:00   #4787
Quote:
BozaPub kaže: Pogledaj post
Ako već petljate s time, idite na futures, ne na FX.
zašto bi na futures contractu postojala veća vjerojatnost dobitka nego na FX ili u sportskoj kladionici?
srletina is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2015., 16:07   #4788
znam da je taj leotradee prevara, nego sam samo dao primjer investor passworda.
Imate tamo skinete metatrader od njihovog brokera finfx i logiratecse s login i passwordom pa vidite trejdove.
Ponavljam samo primjer kak bi trebali i ovi koji se tu hvale dati investor login i password, a to je bilo za forumaša koji pita koji je najsigurniji način da se vidi kakonetko trejda i koji se ne može krivotvoriti.
To nije nitko do sad dao, ni crobroker ni ivanamar.
vspec is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2015., 16:49   #4789
Quote:
srletina kaže: Pogledaj post
zašto bi na futures contractu postojala veća vjerojatnost dobitka nego na FX ili u sportskoj kladionici?

Moje mišljenje je da je bolje trgovanje futures nego FX. Kako ovo nije tema o futures; nema smisla da idem dalje objašnjavati.
Što ti misliš o tome, tvoja stvar.

Za vjerojatnosti; ako ideš uspoređivati ovo s kladionicom, onda imaš puno servisa koji prodaju sigurne tipove na kladionici.

Ovdje je zadnjih dana riječ i o upravljanju tuđim novcem.

Da je o meni riječ i da dajem nekome novac; bile bi samo dvije solucije.
Dokazani trejder koji zna što radi, uz svu moguću provjeru koju mogu napraviti i neke uvjete koje bi ja tražio, plus njegove reference. Na primjer, rad u velikoj banci, npr, UBS, Deutsche, Citibank...
Puno bi mi bilo draže da radi s futures nego FX, opet to su moji razlozi. I volio bih da je registriran kod CFTC.

Druga opcija je kupovanje algo sistema, koji trguje samo s jednim instrumentom (E-mini, zlato, nafta...), gdje bi opet cijela firma i algoritam morali biti detaljno provjereni.
Recimo da je realno od dobrog algoritma očekivati 5-8 % mjesečno, bez složenog ukamaćivanja; s malim troškovima trgovanja. Maksimalni drawdown 20-25 %. Da imaju povijest, klijente.
Svi koji obećavaju više, prema njima imam skepsu.
Idealno, dati firmi kao što je Virtu da trguje za tebe.
Samo, ne vjerujem da bi ikoga uzeli za klijete.
__________________
Tamburu mi prod’o Cigan slatkorečiv i prefrigan...
BozaPub is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2015., 17:09   #4790
Quote:
vspec kaže: Pogledaj post
investor login i password.
Npr. www.leotraderpro.com/
sve ostalo je ojdi mi dojdi mi..
Kod prevaranata kao što je ivanamar to neće biti dovoljno. Račun s kojim se tu hvali je vjerovatno real. On vara na način da radi na deset ili 15 računa u isto vrijeme, i kad na jednom izgubi sve, promijeni identitet i novim žrtvama se hvali sa novim računom.

Ivanamar, jel pristaješ da se sastaneš sa forumašima, dokažeš da nisi lopov i kriminalac, i uživo pokažeš kaj točno radiš na računima?
silver2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2015., 18:59   #4791
Pohvala moderatorima kaj ti ovo dozvoljavaju.
Prazna optuzba i vrijedjanje.

1. ne zelimo raditi sa nikime sa ovoga foruma zahvalite silveru i slicnima

Odustali smo od kupovine reklama na ovom forumu to si nek admini zahvale moderatorima koji dozvoljavaju piskaranje gluposti pojedinim likovima

2. Za ljude koji financijski lose stoje trejdamo BESPLATNO da im pomognemo da zarade. Profit i zarada se ne mogu garantirati.

3. sredstva su na ime vlasnika racuna na brokeru i samo on moze puniti i prazniti svoj mt4 racun

4.Ovaj furum je samo potvrdio nase pretpostavke na balkanu nema dobrih trejdera,opce znanje o forexu je zaista nikakvo, a nema ni ozbiljnih ulagaca, postoji samo hrpa kompleksasa koji znaju samo pljuvati i zato ovdje nitko nikad nista nece ni nauciti o fxu.

Pa ako ti netko pokaze stejtment star 8 mjeseci, postavi konstruktivna pitanja ili suti, a ne smisljavaj teorije zavjere. Bio sam objasnio kako nevjerne tome mogu provjeriti, makar osobe KOJE napadaju BEZ ARGUMENTACIJE sto je TOLERIRANO OVDJE. (sve cestitke modovima jos jednom) Nisu dokazali bas nista. Ali to eto nema veze.
Osim toga naravno da postoji mt4 stejtent, transakcije na brokera i sa brokera. Naravno da ulagaci jos toga isprovjeravaju na sta ih uputimo.

Sta ce stejtment liku koji pise protiv myfxbooka koda mu je nesto familji napravila ta stranica.
Zasto bacati bisere pred svinje,

ZATO OVDJE i da ima neki trejder NIKAD NECETE NI VIDJET NISTA SLICNO.

A ti gospodine silver ostavi svoje podatke pa da ti se s vremenom ljudi zahvale...

Kako te netko moze prevariti uopce ako trejda preko tvojeg racuna kojeg puni i prazni samo vlasnik ODNOSNO TI.

UPRAVO TREJDER MOZE BITI PREVARAN JER TI GA PLACAS OD DOBIVENE ZARADE.
Upravo je i najcesci slucaj da balkanci pobjegnu i ne plate napravljeni dio zarade. Takav bahatluk ima samo na balkanu.

Silver Otvori ti sinko sa dugim jezikom 10 demo racuna pa bar jedan pokazi...Cisto da dokazes bar nesto od svog baljezganja

Da trejderi deutche banke jedva cekaju da pokazuju stejtmente na ovome forumu. Ako ce ikad na ijednom forumu. to ce sigurno bas na ovome. U kojim filmovima v ljudi zivite. Pa vrhunski trejderi primaju vece REAL racune neko sto su vasi demo racuni.
Mislite da je sva na vase ime i da dobijate pola dobiti.Mislite da vi njima odedjujere pravila.
Sipak dobijete mrvice a MOGU VAM I SVE IZGUBITI.
Priliku ste imali neki su je iskoristili. Neki i dalje sanjaju da ce im svizac trejdati ali ce im odmah ispatiti vise nego sto stave na forex.

Baffet ce im poslati molbu na ovaj forum da mu investiraju.... lool

Ljudi su ovdje godinama na pricama admiralovih ibova i promotora,pod uticajima prica par mjeseci lupas demo... onda na admiralu otvori real citaj analize nasih analiticra i boom.... zaradjujes brda na forexu.
vidimo kako li se puno ljudi javilo, nevjerjatno.

Umjesto da oni koji znaju doprinesu opcem znanju ARGUMENTIMA oni potkopavaju ONO STO JE VRLO LAKO DOKAZIVO.
A modovi UPRVO TOLERIRAJU TAKVE STVARI. a to je najzalosnije

Na jesen slijedi devalvacija kune prema euru i to na oko 15kn eur. Tu ce jako puno njih popusiti jako puno... Vec se desavalo i sa svicarcem. Dok na forexu sa polugom samo 1% pomaka izmedju valutnog para medju valutama moze vam donijeti 10% profita. Mnogo toga ce proci pored Vas dok se igrate na demu. Dok si je svatko tko ista zna to mogao iskoristiti.
Pa trejder je onaj TKO SAD IMA rezultat, a ne tko je bio, radio za, radio sa i slicne price. Totalno vas boli kaj vozi, vaznije vam je kaj zna.... A sigurno nece na cakule sa vama, i ista Vam dokazivati izmedju medjnarodno priznatih dokaza.
I dok samo upijate sta vam se napise... Vrijeme ce pokazati. Sve kaj sam rekao ce se pokazati. Od fxbook stejtmenta. Nemojte nikad provjeravati,makar sam Vam dao upute cak, ostanite balkanci i pametujte, i pljute.... Stedite u bankama GDJE VAM VISE RH NE JAMCI DEPOZITE. a onda poslije placite i tulite o riziku,o trejderima iz deuthce banke koji nikako da se predstave na forumu. Prilike kad dodju pametan covjek je istrazi i ispita. Dok budala popljuje i pametuje.

Sa nikime se nemam kaj nalaziti. Zasto zato sto kao prvo ne saljete pare meni nego na svoj brokerski racun. sami mozete ograniciti rizik na 10% ili cak i manje i mozete bilo kada podici sav kapital Van di to ima....
Ovo je nesto kaj mozete samo sanjati
Normalni ulagaci A nikad ne zahtjevaju javno detalje stejtmenta.Pa ako nemas za ulozit te ti informacije ionako jednostavno ne trebaju.
Dosadasnji ulagaci sa foruma.Pod sumljom ste da prepisujete i prenosite drugima odigrane trejdove.Vasi racuni vise nece biti trejdani.
Za to se zahvalite evilicinom muzu i ostalim moderatorima.
Modovi ovaj silver je koristan ovom forumu kao i vi. Zasto ga ne stvite za moderatora.
Kad vec tako njusi prevare..... to ne kaze za nekog dobog trejdera. Ili je to neki iz jp morgana koji jos nije ni rodjen... ali ce silveru na ovom forumu dati stejtment i primit upatu od 1oo eura lool
__________________
Forex analiticar je strucnjak koji ce znati sutra sto misli da je predvidio jucer,a nije se ostvarilo danas.
Propali trejderi zavrsavaju kao analiticari.
ivanamar is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2015., 14:20   #4792
Znači čak smo uspjeli promjeniti tvrdo mišljenje od sitnog lopova Ivanamara da ipak mxfxbook statement nije 100% siguran i da se ipak može na vrlo laki način muljati sa time!! I kako vjerovat uopće liku koji prije samo 5 stranica ove teme je trvdio da je to najčvršći dokaz koji postoji, pa čak čvršće i od samog investitor passworda!!!

Uf i dalje mi je strava izbacivati ivanamara iz cipelica!!

Ej daj ivanamar molim te pohvali se ljudima koji auto voziš da se malo svi grupno nasmijemo!!
IlicS is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2015., 16:21   #4793
Quote:
IlicS kaže: Pogledaj post
Znači čak smo uspjeli promjeniti tvrdo mišljenje od sitnog lopova Ivanamara da ipak mxfxbook statement nije 100% siguran i da se ipak može na vrlo laki način muljati sa time!! I kako vjerovat uopće liku koji prije samo 5 stranica ove teme je trvdio da je to najčvršći dokaz koji postoji, pa čak čvršće i od samog investitor passworda!!!

Uf i dalje mi je strava izbacivati ivanamara iz cipelica!!

Ej daj ivanamar molim te pohvali se ljudima koji auto voziš da se malo svi grupno nasmijemo!!
Pa myfxbook stejtment podrazumjeva i da POSTOJI originalna mt4 platforma. Posto je on samo izvadak Sa istim brojem. Mislim koja bi budala pokazala myfxbook i ocekivala na temelju toga da netko ulozi 10k eura recimo.
Cak i da je nekim cudom isfejkiran myfxbook PODRAZUMJEVA SE DA U PROCESU pregovora potencijalni klijent trazi uvid u original brokerski mt4.
Naravno da ako ga nema to je RAZLOG ZA SUMNJU. I momentalni prekid pregovora.Ako ne bude predocen investitoru.

Investor pasword je uvid u zivi mt4 racun. I kroz njega se moze skinuti histrory koji moze bit koristen za manipulaciju. Primjerice prezantiranje tog stejtmenta kao vlastitog. Prepisivanje i sl.

Jednostavno ne mogu se neke stvari objavljivati na forumu, kao sto se ni od potencijalnog ulagaca ne trazi da prvo pokaze i dokaze da ima za investirati.

Dakle myfxbook je dokaz da netko ima pristup postavljenom racunu. A shodno tome je logicno da ima i original mt4 kojeg taj publisher prezentira.

Demo racun je demo racun, i nemoguce je podvaliti demo za real racun. Ako su svemirske cifre pogledajte malo bolje jer je moguce da je to samo test unazad za robota. Ali fxbook taj podatak navodi.
Rekao sam jednostavan nacin. Kontaktirajte brokera i pitajte i ako neko ima nesto sto vam smrdi prezentirajte mu. U roku 24h sigurno bi taj link bio uklonjen. Ako je na domeni myfxbooka

Ako je slika na nekoj drugoj domeni to nema veze sa myfxbookom

Kriminalci su oni koji ti toleriraju takvo izrazavanje. Ali ionako znamo tko si.
__________________
Forex analiticar je strucnjak koji ce znati sutra sto misli da je predvidio jucer,a nije se ostvarilo danas.
Propali trejderi zavrsavaju kao analiticari.
ivanamar is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2015., 21:02   #4794
ooooo...zanimljivo imas i ti profil na myfxbooku

http://www.myfxbook.com/members/CroBroker

Zanimljivo 5 godina a nikad im nisi imal kaj za pokazat..... Kako je samo lik izbjegaval komentirati o myfxbooku nego kroz tudje nickove pljuje po tome....
__________________
Forex analiticar je strucnjak koji ce znati sutra sto misli da je predvidio jucer,a nije se ostvarilo danas.
Propali trejderi zavrsavaju kao analiticari.
ivanamar is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2015., 22:05   #4795
Quote:
ivanamar kaže: Pogledaj post
ooooo...zanimljivo imas i ti profil na myfxbooku

http://www.myfxbook.com/members/CroBroker

Zanimljivo 5 godina a nikad im nisi imal kaj za pokazat..... Kako je samo lik izbjegaval komentirati o myfxbooku nego kroz tudje nickove pljuje po tome....
Iskreno šta radiš ti na ovom podforumu? Tko si ti da ti se netko dokazuje?
Jel ovo uopće tema za nekakvo dokazivanje kolko tko zarađuje??
Spamaš i trolaš danima ovdje.

Nevidim razloga zašto bi netko jednom provokatoru poput tebe ili bilo kome drugom prikazivao svoje rezultate.
Jesili ti kad dao kakvu analizu čega?
Mašeš tim smećem mjesecima ovdje kao da ono samo od sebe donosi pare

Neinteresira me nijedan račun osim mog,samo pare s tog računa dižem sa bankomata,prema toma oladi konačno više i pusti ljude na miru
Unconscious is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2015., 16:29   #4796
Ono sto se moze manipulirati je blog tekst te slike na njemu.
Da je recimo slike slao na ovaj forum vidlo bi se da je mjenjana.

ZATO IH OVDJE NIKAD NITko NIJE SLAO.

Di su sad svi oni strucnjaci za manipulaciju lol

Nije bitno tko i koliko zaradjuje. OSIM U SLUCAJU AKO SE LAZNO predstavlja analizama od kojih ni sam nema koristi. Te prica bajke.

U slucaju analiza je jako bitno tko i kakav ima rezultat.

Ako su lose UZROKUJU STETU. bilo da ljudi gube vrijeme ili pare.
Zanimljivo da niko nije pokazao nijednu analizu na demu da ju je i testirao.

Vjerojatno ih niko ni ne koristi ili uopce ni ne mogu donijeti plusa

Sasvim je normalno ako vec dajes analize da imas nekakav history ili bilo sta takvoga.
Ako nemas nikakav brojcani prikaz analize po zavrsetku. to je kao da si otvorio trejd koji je otisao u minus i izgorio racun, a ako ode u plus onda se hvalis nakon 3 mjeseca.
Postoji plus i munus na forexu. Poanta je pokazat suocenje da se vidi bilanca.
Jedine reference su mu pohvale od kolega sa admirala koji cak drze prezantacije sa demom u pozadini. Pametnome dosta.
__________________
Forex analiticar je strucnjak koji ce znati sutra sto misli da je predvidio jucer,a nije se ostvarilo danas.
Propali trejderi zavrsavaju kao analiticari.
ivanamar is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2015., 21:53   #4797
Quote:
ivanamar kaže: Pogledaj post
1. ne zelimo raditi sa nikime sa ovoga foruma zahvalite silveru i slicnima
Hvala Bogu! Uspio sam spasiti jadne ljude od prevaranata. Kažeš ne želite? Dakle radi se o udruženoj zločinačkoj organizaciji koja sustavno obmanjuje i vara ljude?

Quote:
ivanamar kaže: Pogledaj post
Odustali smo od kupovine reklama na ovom forumu to si nek admini zahvale moderatorima koji dozvoljavaju piskaranje gluposti pojedinim likovima
Kaj je iduće? Hoće se i dileri kokaina žaliti jer se ne mogu reklamirat kako spada?

Quote:
ivanamar kaže: Pogledaj post
... ali ce silveru na ovom forumu dati stejtment i primit upatu od 1oo eura lool
Silver ne daje novac sumnjivim osobama koje se ne žele naći uživo, jer se radi o prevarantima, lopovima i mafijašima kao što je ivanamar.

Isto savjetujem i svim forumašima. Ako hoćete novac dati prevarantu ivanuamaru, prvo se nađite sa njim uživo. Pozovite i mene, a ja ću povesti jednog njegovog bivšeg "klijenta" kojem pomažem napraviti tužbu protiv ivanaamara, pa da vam se pohvali sa rezultatom koji mu je ivanamar napravio. Povesti ću i policajca da potvrdi da mu na osobnoj nije lažni identitet.
silver2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2015., 17:31   #4798
Kao što svojevremeno rekoh, ne postoji market koji nije iz/manipuliran........

Major banks admit guilt in forex probe, fined $6 billion

http://www.reuters.com/article/2015/...0O50CQ20150520

Traders at Citigroup (C.N), JP Morgan (JPM.N), Barclays (BARC.L) and Royal Bank of Scotland (RBS.L), who described themselves as "The Cartel", used an invitation-only electronic chatroom and coded language to manipulate the price of U.S. dollars and euros between December 2007 and January 2013, according to U.S authorities.

a i ovo nije loše znati
http://www.businessinsider.com/heres...-freeze-2015-5
__________________
My satisfaction always came from beating the market, solving the puzzle, the money was the reward, but it wasn't main reason I loved the market............
KuciloOro is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2015., 21:10   #4799
Quote:
ivanamar kaže: Pogledaj post
Kao sto si hvalio crobrokera koji nije pruzio nikakav dokaz znanja ili rezultata.DAKLE UPRAZNO.!
isto si tako brbljao kako je super analiza, cak ne nisi niti provjerio kamoli da imas demo zapis. Tebi je dokaz onaj njegov video. lol. Nego zanimljivo kako ovo ne nazivas NAMJESTENIM i glumatanjem.
To si PISAO CESTITKE JEL.. https://www.youtube.com/watch?v=lqtnN5P2AkI
1. Citiraj mi post u kojem sam ga hvalio?
2. Ne bih dao paru na upravljanje nikome pa tako niti crobrokeru. Nemam ga nikakvog razloga niti želje hvaliti niti napadati jer nikoga koga poznajem nije prevario, a ti jesi.
3.Pisanjem ovdje želim tebe i tvoju mafijašku bandu spriječiti u varanju drugih.
4.Forumašima još jednom savjetujem da se nađu stobom uživo i da provjere da ti osobna nije lažna prije nego ti daju paru.

Zadnje uređivanje silver2 : 20.05.2015. at 21:23.
silver2 is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 20.05.2015., 22:44   #4800
Zna li netko za nekog pouzdanog bota i aplikaciju s kojom radi? Koja je cifra za tako nešto?
zdodan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:52.