Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.08.2017., 15:26   #1801
Hvala ti na iscrpnom odgovoru. Radi se dakle o preprodaji na sivom trzistu, nista novo.
Phantomas is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 15:43   #1802
Quote:
Phantomas kaže: Pogledaj post
Kakav je G2A ? Dali tu cesto kupujete, dali vam je prioritet pored ostalih poput Humble Bundle i Bundlestars ? Naime, pocetnik san u ovome, a citajuci san naisa na vise ostrih kritika, do te mjere da neki developeri favoriziraju piratizaciju svojih radova pored G2A. Koji su razlozi tome, nekakve prijevare, sigurnosni propusti ?
Realno, uz Humble Bundle monthly pretplatu i povremenu kupovinu neke igre, ne treba ti nista vise.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 00:45   #1803
Pa tako nekako. Nije mi cilj gradit prevelike kolekcije, vec onako probrat sta mi se svida, ne bas ni svaki zanr.
Phantomas is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 09:34   #1804
Quote:
Phantomas kaže: Pogledaj post
Pa tako nekako. Nije mi cilj gradit prevelike kolekcije, vec onako probrat sta mi se svida, ne bas ni svaki zanr.
Onda ti je Humble Bundle, Bundlestars i Indiegala way to go, svi su legit. Iskreno AAA naslovi, i novije igre nisu toliko jeftinije na G2A, tek nakon pola godine+ cijene tamo počinju padati. Nećeš sad moći kupiti GTA V, F4 ili Witchera za puno sitnije novce nego na steam sale-u npr. Razlike su najveće na manjim naslovima ili starijim igrama. Eto nedavno su na Humble-u bili genijalan Telltale bundle gdje si za realno sitne novce mogao dobiti gro više nego odličnih naslova. Zatim Saints Row bundle s puno naslova Deep Silver-a. Bundlestars ima sad ljetnu rasprodaju, dakle G2A ima svoj tržišni segment s navedenim starijim igrama, zatim point and click avanturama i hidden point igrama koje su generalno 90 % jeftinije tamo nego na steamu i sl. No danas je super igrati se na PC-u jer se da za male novce obogatiti steam library i da samo kupuješ bundleove koji su u potpunosti legit a uz to više nego solidnih cijena.
__________________
Кхеил Хаавир, јеби ти левичарску мајку
Veterinarius is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 18:19   #1805
Da, slazem se u potpunosti. AAA naslovi mi i nisu od prevelike vaznosti buduci da iman podosta dobrih naslova za odigrat, nekih od prije 10 godina, a nesto i danasnjih koji nisu AAA. Sasvim je razumljivo da su Gta V i Witcher 3 na cijeni i to mi ne smeta. Dok ja ovo sve odigran, pa izmedu ostalog i Witcher 1/2, gore navedeni ce taman doc na red po znatno nizoj cijeni. Isto tako se slazem i s tim da se danas isplati igrat na racunalu, zapravo nije bilo nikad bolje. Bez problema se svakodnevno moze nac nesto dobro za odigrat, gotovo besplatno. Nego, isplati li se u nekim slucajevima kupovat igre na origin i uplay platformama ili iskljucivo samo steam ? Zanima me jer neki naslovi dolaze u svim nastavcima, ali na ovim platformama i po vrlo jeftinoj cijeni.
Phantomas is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 00:32   #1806
Quote:
Phantomas kaže: Pogledaj post
Da, slazem se u potpunosti. AAA naslovi mi i nisu od prevelike vaznosti buduci da iman podosta dobrih naslova za odigrat, nekih od prije 10 godina, a nesto i danasnjih koji nisu AAA. Sasvim je razumljivo da su Gta V i Witcher 3 na cijeni i to mi ne smeta. Dok ja ovo sve odigran, pa izmedu ostalog i Witcher 1/2, gore navedeni ce taman doc na red po znatno nizoj cijeni. Isto tako se slazem i s tim da se danas isplati igrat na racunalu, zapravo nije bilo nikad bolje. Bez problema se svakodnevno moze nac nesto dobro za odigrat, gotovo besplatno. Nego, isplati li se u nekim slucajevima kupovat igre na origin i uplay platformama ili iskljucivo samo steam ? Zanima me jer neki naslovi dolaze u svim nastavcima, ali na ovim platformama i po vrlo jeftinoj cijeni.

Da, igre od Electronic Arts-a jedino i možeš na originu, oni su zatvorili pipu steam-u jer imaju svoju platformu, to je razumljivo. Eventualno neke starije tipa Bad Company 2 možeš na steamu još kupiti, sve novije samo Origin (a i starije miču tipa Alice Madness Returns si donedavno mogao kupiti na steamu no više ne). Uplay čiji je gazda Ubisoft (preko Massive Entertainment-a) je s te strane puno liberalniji, pa njihove naslove možeš kupovati na steamu. A sad ovisi od igre do igre, tipa South Park gdje je Ubisoft izdavač, no igru i da kupiš na uplay store-u dobiješ steam key i ne treba ti uplay uopće da bi je igrao, koristiš normalno steam.
__________________
Кхеил Хаавир, јеби ти левичарску мајку
Veterinarius is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 21:20   #1807
Deadlight: Director's Cut Frei na GOG.com
__________________
Кхеил Хаавир, јеби ти левичарску мајку
Veterinarius is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 15:41   #1808
Jel tko iskušao pinatu na gog.com? Ja sam dobila Trine EE i POE Hero ed., plus još neke igre, a za neke sam igre zamolila gog team da mi ih pretvori u wallet founds. I jesu.
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 15:50   #1809
Quote:
Lyanna Stark kaže: Pogledaj post
Jel tko iskušao pinatu na gog.com? Ja sam dobila Trine EE i POE Hero ed., plus još neke igre, a za neke sam igre zamolila gog team da mi ih pretvori u wallet founds. I jesu.
Dobio sam Kyn, trazio isto sto i ti, jos nisam dobio odgovor.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 16:54   #1810
Silent Hill za Xbox 360

Ovako, tražim korištene/nove Silent Hill igre za Xbox 360. Radi se o serijalima DOWNPOUR i HOMECOMING. Ako tko ima, nek pošalje privatnu poruku. Hvala!
__________________
Welcome to Silent Hill.
snico is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 19:19   #1811
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Dobio sam Kyn, trazio isto sto i ti, jos nisam dobio odgovor.
Ni ja, no svejedno, kada sam kliknula na wallet founds vidjela sam da su mi ipak vratili novce.
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 11:37   #1812
Quote:
Lyanna Stark kaže: Pogledaj post
Ni ja, no svejedno, kada sam kliknula na wallet founds vidjela sam da su mi ipak vratili novce.
Vratili i meni, 3.00 za pinjatu.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 20:55   #1813
Shadow Warrior free na Steam-u još dan i nešto sitno.
__________________
Кхеил Хаавир, јеби ти левичарску мајку
Veterinarius is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 10:13   #1814
Quote:
Veterinarius kaže: Pogledaj post
Shadow Warrior free na Steam-u još dan i nešto sitno.
Hvala skupljam igre za zimu
Volunteer is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 12:41   #1815
Quote:
Volunteer kaže: Pogledaj post
Hvala skupljam igre za zimu
Nema bolje , uz svako malo neki giveaway na Humble bundle-u i Steamu na PC-u se da sasvim solidno igrati uz minimalna ulaganja u software-ski inventar :P

Usput novi Humble bundle, da se napokon zaigra Alien Isolation jer cijena je čist solidna u srednjem bundle-u, a ni DreadOut igre po komentarima ekipe nisu za odbaciti
__________________
Кхеил Хаавир, јеби ти левичарску мајку
Veterinarius is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 02:12   #1816
Novi Humble Bundle - srednji se isplati skroz radi Verdun-a i Warhammer: End Times - Vermintide-a
__________________
Кхеил Хаавир, јеби ти левичарску мајку
Veterinarius is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 18:29   #1817
Obscure 1 i 2 na akciji na steamu. Nisam igrao, izgleda kao zanimljiv hororčić. Za 3,74 ojra obje.
Volunteer is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2017., 20:12   #1818
SteamWorld Dig free
__________________
Кхеил Хаавир, јеби ти левичарску мајку
Veterinarius is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 00:44   #1819
http://store.steampowered.com/app/36...rcane_Warfare/ FREE
Sky-line is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 20:35   #1820
i još jedna
http://store.steampowered.com/app/11...Yours_Is_Mine/
Sky-line is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:04.