Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.05.2013., 11:20   #61
Quote:
petrunjela84 kaže: Pogledaj post

ja mislila da takvi ni ne čitaju o Anđi...

Kakogod, šokirao me taj njen potez...
možda ne o njoj ali o drugim nečitljivim imenima da


može ići na onu rekonstruktivnu operaciju sad
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2013., 13:00   #62
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
možda ne o njoj ali o drugim nečitljivim imenima da


može ići na onu rekonstruktivnu operaciju sad
Pise u clanku da je vec bila. Lako njoj ima za implatante, ali prosjecna Amerikanka koja zubaru ide na kredit, tesko da si moze priustit njezinu "hrabrost", a jos manje genske testove koje je ocito poduzela prije tretmana.

Ne znam jel ona zivi u balonu ili zaista nema nikakav doticaj sa zdravstvenim sustavom Amerike, ali ovo nije dostupno svima i nema sta koga ohrabrivat.

Quote:
Angelina je s cijelim procesom mastektomije započela 2. veljače. Dva tjedna poslije priprema, imala je veliku operaciju koja je trajala osam sati, a nekoliko dana poslije nastavila je s normalnim životom. Devet tjedana kasnije bila je na finalnoj rekonstrukciji grudi i tada su joj ugrađeni implantanti.
http://www.24sata.hr/strane-zvijezde...iti-rak-314766
pink honey is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2013., 13:03   #63
Quote:
pink honey kaže: Pogledaj post
Pise u clanku da je vec bila. Lako njoj ima za implatante, ali prosjecna Amerikanka koja zubaru ide na kredit, tesko da si moze priustit njezinu "hrabrost", a jos manje genske testove koje je ocito poduzela prije tretmana.

Ne znam jel ona zivi u balonu ili zaista nema nikakav doticaj sa zdravstvenim sustavom Amerike, ali ovo nije dostupno svima i nema sta koga ohrabrivat.


A onda ih je ocvikala jer je postojala šansa? Nije oboljela? Ja mislim da sere.
__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2013., 13:04   #64
Koliko je mršava u zadnje vrijeme možda je i bila bolesna
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2013., 13:05   #65
zar nije i Hloverka napravila ovakav zahvat?

znam da je ljepota u oku promatrača,ali meni osobno žena je premršava,nema nikakvih oblina
u licu ima ono nešto
alma 188 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2013., 13:09   #66
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
Koliko je mršava u zadnje vrijeme možda je i bila bolesna
nije bila konkretno bolesna,barem ne od karcinoma dojke,već je taj zahvat napravila preventivno
meni malo friki,ali može joj se.....
a šta da je primjerice njena stara umrla od leukemije,bi li mijenjala krv
alma 188 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2013., 13:10   #67
Quote:
alma 188 kaže: Pogledaj post
nije bila konkretno bolesna,barem ne od karcinoma dojke,već je taj zahvat napravila preventivno
meni malo friki,ali može joj se.....
a šta da je primjerice njena stara umrla od leukemije,bi li mijenjala krv
Ovo stvarno ne kužim.
U čemu je problem kasnije ocvikati sise ako već oboli?
__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2013., 13:12   #68
Quote:
alma 188 kaže: Pogledaj post
zar nije i Hloverka napravila ovakav zahvat?

znam da je ljepota u oku promatrača,ali meni osobno žena je premršava,nema nikakvih oblina
u licu ima ono nešto
Hlo je imala rak dojki. Nije ih preventivno odstranila.
zvrk hanuma is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2013., 13:15   #69
komentar na tportalu

Quote:
ja ću si dat glavu odrubit, strah me je tumora na mozgu...
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2013., 14:12   #70
Na DailyMailu
Quote:
Two less reasons to be jealous of Brad Pitt.
John Watson is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2013., 14:21   #71
Unatoč svim mogućnostima svijeta, vjerujem da bi većinu bila trta odvažiti se na ovakvo nešto...netko kaže u čemu je problem odstraniti ih ako oboli, u tom slučaju mislim kad već dođe do faze da se rak otkrije, može bit da je već metastazirao na drugim mjestima...

I meni je to sve šokantno, no svejedno mi je ona pozitivnija od većina poznatih danas...
petrunjela84 is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2013., 14:29   #72
I dalje je jedna od najsexy žena u Hollywoodu.
Doll Fetish is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2013., 14:35   #73
Quote:
Doll Fetish kaže: Pogledaj post
I dalje je jedna od najsexy žena u Hollywoodu.
Kome? Tebi?

ok
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2013., 14:37   #74
Velikoj većini, rekla bi.
Doll Fetish is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2013., 14:38   #75
Nisam baš imala neko mišljenje o njoj, ali ovime mi je skočila u očima do neba. Fantastična žena, trebalo je toliko hrabrosti za učiniti takvo što, a i za napisati prekrasan tekst o tome u novinama. Nadam se da će njezina odvažnost i angažman biti poticaj i inspiracija ženama koje su u riziku ili se bore s tom groznom bolešću.
__________________
Don't send me a winky face and then wonder why I show up at your house naked.
mpoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2013., 15:54   #76
stoji to da drugi ljudi nemaju novca za rekonstrukcije i stvari,ali ipak je žena preventivno otklonila grudi.to je ogromna odluka,žena ima muda samo takva.i iskreno me sablažnjavaju ovi bezosjećajni i glupi komentari po internetu koji ju pljuju u takvom trenutku i prozivaju jer je ona eto bogatašica pa može platit rekonstrukciju i koji imaju glupe osvrte na to kako je to poružnjuje i da sad više nije atraktivna i da više ne zavide brad pittu.s nekim stvarima se ne sprda.neki bazični respekt mora postojati čak i prema celebrityju koji ti nije simpatičan i ništa ti ne znači u životu.
__________________
just do it.
just-do-it is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2013., 16:11   #77
Quote:
just-do-it kaže: Pogledaj post
stoji to da drugi ljudi nemaju novca za rekonstrukcije i stvari,ali ipak je žena preventivno otklonila grudi.to je ogromna odluka,žena ima muda samo takva.i iskreno me sablažnjavaju ovi bezosjećajni i glupi komentari po internetu koji ju pljuju u takvom trenutku i prozivaju jer je ona eto bogatašica pa može platit rekonstrukciju i koji imaju glupe osvrte na to kako je to poružnjuje i da sad više nije atraktivna i da više ne zavide brad pittu.s nekim stvarima se ne sprda.neki bazični respekt mora postojati čak i prema celebrityju koji ti nije simpatičan i ništa ti ne znači u životu.
Potpis...najlakše je laprdati lako je njoj...
petrunjela84 is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2013., 16:14   #78
Svaka joj čast! Ovim je dala utjehu mnogim ženama koje boluju ili su preboljele rak dojke.
Za ovo je trebala oooogromna hrabrost!
__________________
المقابر مليئة الرجال لا غنى عنه. سيد رامشتين
Carla B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2013., 16:15   #79
Quote:
just-do-it kaže: Pogledaj post
stoji to da drugi ljudi nemaju novca za rekonstrukcije i stvari,ali ipak je žena preventivno otklonila grudi.to je ogromna odluka,žena ima muda samo takva.i iskreno me sablažnjavaju ovi bezosjećajni i glupi komentari po internetu koji ju pljuju u takvom trenutku i prozivaju jer je ona eto bogatašica pa može platit rekonstrukciju i koji imaju glupe osvrte na to kako je to poružnjuje i da sad više nije atraktivna i da više ne zavide brad pittu.s nekim stvarima se ne sprda.neki bazični respekt mora postojati čak i prema celebrityju koji ti nije simpatičan i ništa ti ne znači u životu.
Slažem se. Na internetu je najlakše biti najgluplji. I najokrutniji i najbezosjećajniji.
Baš me zanima što fali tim ljudima u životu koji pišu takve komentare, kakve osobne frustracije liječe time.
Doll Fetish is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2013., 16:16   #80
Quote:
just-do-it kaže: Pogledaj post
stoji to da drugi ljudi nemaju novca za rekonstrukcije i stvari,ali ipak je žena preventivno otklonila grudi.to je ogromna odluka,žena ima muda samo takva.i iskreno me sablažnjavaju ovi bezosjećajni i glupi komentari po internetu koji ju pljuju u takvom trenutku i prozivaju jer je ona eto bogatašica pa može platit rekonstrukciju i koji imaju glupe osvrte na to kako je to poružnjuje i da sad više nije atraktivna i da više ne zavide brad pittu.s nekim stvarima se ne sprda.neki bazični respekt mora postojati čak i prema celebrityju koji ti nije simpatičan i ništa ti ne znači u životu.
slažem se sa gore napisanim!
na bezosjećajne i hladne komentare mogu samo
ljudi zbilja znaju biti gnjide
da sam na njenome mjestu , napravila bih isto ! Život mi je daleko bitniji od para sisa , a 86 % nije mali postotak !
dijanamay is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:22.