Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.03.2012., 20:17   #21
Quote:
emmica kaže: Pogledaj post
da li netko pije ovaj lijek?
Draga Emice...ja imam momka,koji pije tegretol tablete,kako mi je on pricao imao je neku vrstu epilepsije davno,kao izgubi svijest i to traje mozda oko minutu,,i kada se probudi kao ne moze da prica razumljivo,ima cistu na mozgu,,ali to se ne siri...ide redovno na preglede,,od dvije tablete ujutro i navece,,,smanjili su mu evo sada na pola tablete...znas i sama,,,kako je ipak znati da ti momak to koristi,brinem se,kakve reakcije moze da ima,,,par puta mu dodje,,djeluje mi kao druga osoba,,,kao nepoznat meni,a drugi puta vec bude ok,,,i sve normalno,,ali on meni kaze kao da to radi da mene ispituje,,,ali ja se bojim,,,mnogo,,bojim se vezivanja sa njim..da li to moze da bude od tih tableta,,,ili je to njegova volja,,,ja ne znamm,,mozete li mi molim vas pomoci,,i dati savjet...bojim se jako...
aida36896 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2013., 11:38   #22
Ponovno sam počeo s Tegretolom 200mg na dan podijeljen u dvije doze.
Koliko mi se čini to je najbolji, najučinkovitiji i najpodnošljiviji lijek koji sam ikad probao.
Smiruje manijaka!!!
Old 07.07.2013., 13:48   #23
ja sam dobila tegretol za neuralgiju trigeminusa...i evo čitam studije u svijetu to se zaista svugdje daje iz skupine Carbamazepine! ja sam isto imala nuspojave pa sam ga prestala uzimati na nekoliko dana i bilo mi je još gore...nažalost svugdje se za neuralgiju daju epi tablete! ima neko nešto drugo s čime je riješio neuralgijicu? :/
edwina007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2014., 15:03   #24
Quote:
ja ga pijem vec pola godine..i uz njega uzimam i biljne za jetru ..a i debljam se od njega jako..neznam jel netko jos ima tu nuspojavu?
Quote:
da li netko pije ovaj lijek?
zdravo drustvo...evo ja sam novi clan na ovom forumu...a stari korisnik tegretola to jest i tegretola i karbamazepina i mazepina i karbapina sto o su ovamo u BARU na primoriju ljekari i farmaceuti smatrali istoa na kraju nista od toga....razliciti proizvodjaci razliociti ljekovi....sada pijem tegretol cr 400 sa eftilom....pa sta da kazem napadi su mi poo malo prestali...jedino mozda na promjenu vremena i imam velike vrtoglavice...i osjecam da mi se mnogo toga poremetilo...ne znam sto dalje...gdje i sto da radim
ogilijush is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:18.