Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.05.2017., 08:09   #201
Quote:
one_lovegirl kaže: Pogledaj post
Ja sam i dalje u potrazi po netu gdje pronaći ikakvu lijepu cipelu.
Nažalost, nemam sreće i više sam očajna zaista
Deichmann uopće ne stavlja više cipele, da. A i one do kojih sam uspjela doći su mi premale bile.
Ja sam naručila jedne preko longtallsally. Krivi broj sam odabrala, došle su prevelike (br.45 ako ikoga zanimaju slike)
Nije neka kvaliteta ovih jeftinijih, ali su mi lijepe i moderne. Jednog dana ću se usuditi naručiti opet nešto
Nemam više snage hodati u jednim poluraspadnutim cipelama na posao ili u tenisicama.
Ako itko zna išta gdje kupiti cipele, molim vas vičite...
Nordstrom

http://m.shop.nordstrom.com/c/womens...78%3A14~~21%27
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2017., 21:20   #202
Gdje u Zadru kupiti kvalitetne cipele broja 41 ili 42?
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2018., 21:53   #203
Nogate, jeste li uspjele pronaći sve cipele koje ste zamislile pa je zato tema zamrla?

Ako jeste, dajte linkove.

Gledam već danima, koliko god strani webshopovi (ASOS, NEXT, New Look...) imali izbora, opet su UK 8 i UK 9 uvjerljivo najružniji primjerci ravnih cipela, sandala, baletanki...

Gdje kupujete stabilne i lijepe sandale za ljetne prigode?
Lorraine is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2018., 17:45   #204
Quote:
Lorraine kaže: Pogledaj post
Nogate, jeste li uspjele pronaći sve cipele koje ste zamislile pa je zato tema zamrla?

Ako jeste, dajte linkove.

Gledam već danima, koliko god strani webshopovi (ASOS, NEXT, New Look...) imali izbora, opet su UK 8 i UK 9 uvjerljivo najružniji primjerci ravnih cipela, sandala, baletanki...

Gdje kupujete stabilne i lijepe sandale za ljetne prigode?
Ciao Lorraine, veće cipele 41 ili 42 (otprilike 27 i 27.5 cm) imaš u Massu. Sandale ravne ili s petom i kožne po redovnoj cijeni od oko 350 kn, na sniženju 250 imaš marke Bueno. Lijepe su, udobne i meni traju već godinama. Imam 3 modela pa mijenjam.

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk
tina.mat is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2018., 20:29   #205

Hvala, Menni! Odlična tema, s puno dobrih savjeta. Baš pregledavam cipele na Nordstormu i zapelo mi je za oko par modela. Je li netko naručivao s te stranice i kakve su povratne informacije? I još nešto - jesu li im veličine izražene u US ili UK brojevim? Ako su u UK veličinama, onda stvarno svaka čast, jer imaju veliki izbor većih brojeva.
__________________
'Just remember that the last laugh is on you...'
Laroux is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2018., 00:27   #206
Quote:
Laroux kaže: Pogledaj post
I još nešto - jesu li im veličine izražene u US ili UK brojevim? Ako su u UK veličinama, onda stvarno svaka čast, jer imaju veliki izbor većih brojeva.
E da.. to i mene zanima. Dosta je skupa poštarina pa me strah naručiti od njih, a da ne fulam broj skroz jer povrat normalno nije mogući a da ne košta više od samih cipela.

Ja zasada s brojem 44 prezivljavam na Deichmannu i eventualno Graz i njihov Humanic.
Narucila dva para s Long Tall Sally, ali su mi preširoki njihovi modeli.

Ako imate kakvih stranica s područja europe, da poštarina nije 100€ pišite.. najljepše bih molila
one_lovegirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2019., 20:00   #207
Quote:
Lorraine kaže: Pogledaj post
Nogate, jeste li uspjele pronaći sve cipele koje ste zamislile pa je zato tema zamrla?

Ako jeste, dajte linkove.

Gledam već danima, koliko god strani webshopovi (ASOS, NEXT, New Look...) imali izbora, opet su UK 8 i UK 9 uvjerljivo najružniji primjerci ravnih cipela, sandala, baletanki...

Gdje kupujete stabilne i lijepe sandale za ljetne prigode?
U Zagrebu se veci brojevi mogu naći u trgovini u Ozaljskoj 34, na Tresnjevci.

Ima nesto modela zimskih čizama i gležnjaca do veličine 44 ili 45.
I finih kožnih balerinki.

Vjerojatno ce biti i sandala u ljetnoj sezoni.
__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2019., 19:22   #208
Quote:
SubSV kaže: Pogledaj post
U Zagrebu se veci brojevi mogu naći u trgovini u Ozaljskoj 34, na Tresnjevci.

Ima nesto modela zimskih čizama i gležnjaca do veličine 44 ili 45.
I finih kožnih balerinki.

Vjerojatno ce biti i sandala u ljetnoj sezoni.
Možete li mi reći ime dućana o kojem govorite? Ovo je jako dobra vijest!!
one_lovegirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2019., 19:41   #209
Quote:
one_lovegirl kaže: Pogledaj post
Možete li mi reći ime dućana o kojem govorite? Ovo je jako dobra vijest!!
Moniva cipele, Ozaljska 34 u Zagrebu.

Prošli tjedan stigle Ziggy balerinke do veličine 44, jako lijepi modeli i do kraja mjeseca je 10% popusta i na novu kolekciju. A neki modeli u svjetlijim bojama su na 50% popusta, ono što je ostalo od brojeva.

Dođite pogledati, možda vam se nekaj svidi.

__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2019., 22:55   #210
ja nosim 42 i uglavnom imam sve s ASOS-a, Mass ima lijepih stvari ali nažalost za mene su preuski njihovi modeli
Ostalo - gdje naletim. Kako imam više sportski đir, nosim Superga tenisice koje su mi otkriće, nosim stvari od Borova i tako, snalaženje.
Ovaj Nordstrom ima lijepe stvari, ali je poštarina preskupa.
Austra is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2019., 10:06   #211
Dižem temu. Ako kojim slučajem nekome trebaju salonke velikih brojeva, ima u Zagrebu u Ozaljskoj 34.
Crne kožnate u rasponu 37 do 44, i crvene 42,43,44.

Slika u prilogu.

http://i63.tinypic.com/2n9zspw.jpg
__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2020., 10:30   #212
Jesu li se svi već snašli kroz kupnju preko neta?

Još jednom, ako netko ima potrebu za velikim brojevima, možete probati u Zagrebu, na Trešnjevci, Ozaljska ulica 34.

Mislim da dodatni info uvijek dobro dođe. Korona je pokvarila sezonu proljeće/ljeto ali eto sad dolazi nova roba. Od tenisica preko salonki do kožnatih čizmi do broja 44/45. Koga zanima više mogu mu poslati slike u inbox. Lp
__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2020., 19:02   #213
Ako netko zeli, javite se porukom, broj 41 Tommy Hilfiger
__________________
Obrisano, nedozvoljen potpis!
walter_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2020., 17:12   #214
Uploaded at ImageFra.me

Ukoliko netko treba čizme broj 42, 43 ili 44
__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2022., 11:50   #215
Pozdrav svima! Supruga nosi broj 42 ili 43 ovisno o kalupu, i uvijek je problem za cipele i tenisice. Imate li preporuku gdje kupiti? Je li se u međuvremenu negdje nešto novo otvorilo? Hvala
CricketToby is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2022., 17:27   #216
Quote:
CricketToby kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima! Supruga nosi broj 42 ili 43 ovisno o kalupu, i uvijek je problem za cipele i tenisice. Imate li preporuku gdje kupiti? Je li se u međuvremenu negdje nešto novo otvorilo? Hvala
Nazalost ne, ali je pohvalno da sve vise online retailera ima u ponudi vece brojeve pocevsi od asosa, about you do nexta i zalanda
ostoppbar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:10.