Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android mobiteli

Android mobiteli Mobiteli pokretani Android OS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.08.2016., 07:09   #1581
Koja Xperia?
To se samo s jednim razgovorom dogodilo?

Možda se nešto zblesiralo kod resetiranja.
I moguće da razgovor ode u draft ako imaš samo jednu poruku u draftu.
Pa ili ju pošalji ponovno ili pobriši pa vidi hoće li to riješiti problem.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2016., 10:33   #1582
Xperia Z
Da, samo sa jednim razgovorom se to desilo.
to se desilo prije resetiranja. resetiranjem sam izbrisao sve to.
da, u to vrijeme nisam imao draft poruka. imao sam samo nekoliko razgovora i plus tu poruku koja je iz nekog razloga otisla u draft. prije nje nije bilo draftova.
sad me samo zanima postoji li mogucnost da poslana poruka ode u draft.
thanks
PussyLicker is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2016., 10:38   #1583
Pa ovo je jako specifična situacija pa može biti svašta- pogotovo ako ne možeš ponoviti problem.
Možda je samo neki random bug jer si resetirao taman poslije slanja ili se baš poklopio neki slučaj u kombinaciji aplikacija koje imaš instalirane da su uspjele aktivirati taj bug.

Tako da se ja ne bih brinuo ako to nije učestalo ili ako ne skužiš situaciju u kojoj se događa.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2016., 10:59   #1584
Quote:
assassin kaže: Pogledaj post
Pa ovo je jako specifična situacija pa može biti svašta- pogotovo ako ne možeš ponoviti problem.
Možda je samo neki random bug jer si resetirao taman poslije slanja ili se baš poklopio neki slučaj u kombinaciji aplikacija koje imaš instalirane da su uspjele aktivirati taj bug.

Tako da se ja ne bih brinuo ako to nije učestalo ili ako ne skužiš situaciju u kojoj se događa.
ne prijatelju
ja sam resetirao uredjaj prije cca 10 dana,
a ovaj slucaj se zbio prije mjesec dana. ja sam se sinoc slucajno sjetio toga pa me zanima uzrok
jos jednom, dakle, resetiranje nije imalo veze s tim. poruka je stajala u draftu 20 dana pa je onda uslijedio restart moze li biti da je poslana poruka ?
PussyLicker is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2016., 11:08   #1585
pitaj primatelja je li ju primio. ovako možemo samo nagađati. možda je, možda nije. kao što ni ti nisi baš siguran jesi li je poslao.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2016., 14:50   #1586
XPERIA Z (ANDROID 5.1.1) ZAMRZNE SE NAKON POZIVA

Pozdrav,

imam problem kod Xperie Z - c6603 na kojoj je android 5.1.1 koja radi odlično sve do dolaznih ili odlaznih poziva nakon čega se jednostavno zamrzne i ne reagira na dodir. Kad iskopčan bateriju i ponovno je upalim sve radi kao da se ništa nije ni desilo. Pokušao sam par puta napraviti factory reset ali nije pomoglo.Molim Vas ako znate kako da riješim problem da mi odgovorite. Hvala


Ne koristi caps lock ubuduće. Hvala!

Zadnje uređivanje Modesty B : 27.09.2016. at 15:50.
Pucix is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2016., 15:08   #1587
Probaj ponovo staviti Android, ako ni to ne pomogne servis

Sent from my ONEPLUS 3
__________________
Hrky Prodaja:
hrki is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2016., 20:17   #1588
ostavljen u servis nisam nikad minja software na androidu nego na iphoneu tako da majstor nek odradi to kako triba
Pucix is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 21:51   #1589
Sony Xperia Z - problem s punjenjem

Pozdrav, imam mobitel Sony xperia Z (model c6603) i sve više me zeza punjenje mobitela, ne spaja mi dobro punjač sa utorom u mobitelu. Pa ga puni ali je isti postotak ili svakih par minuta se isključi i ponovno uključi punjenje... Baš treba pronaći kut pod kojim prima normalno punjenje...

E sad koliko sam čitao vidim da se ne isplati to slagati (mob star 3 godine), no postoje neki dockovi za punjenje mobitela, gdje se to može kupiti? Ima li kod nas ili baš treba naručiti s ebaya?
blacky7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 09:23   #1590
Taj mobitel je povijest kao i Charging Dock DK26, pa mislim da ti je jedino ebay preostao.
tomo100brt is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:13.