Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android mobiteli

Android mobiteli Mobiteli pokretani Android OS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.07.2017., 00:32   #1021
Jesam sve
I nakon factory reseta ista stvar
Obrisao i cache ali nista
Stvarno su zaebali sa ovim VR
A to povezujem sa zadnjim updateom od svega 30ak mb


Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
blazze is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 10:13   #1022
cudno
ako je do nekog updatea onda bi se to dogodilo svima, zar ne..
svima bi mob postao neupotrebljiv
mozda spajas nesto na njega, nekakav bezicni uredaj?
Digitall is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 14:45   #1023
Nista od navedenog...
A ima brdo korisnika sa istim problemima
Bacit cu par linkova...

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
blazze is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 14:48   #1024
https://www.google.hr/amp/s/forums.a...een.html%3famp


https://forums.androidcentral.com/sa...xs-bottom.html
blazze is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 21:59   #1025
zanimljivo.. onda je moguce da je zamazung nesto zajebao
mogao si i flashati neki drugi firmware dok ne izade novi update, mjesto kupovine te aplikacije
Digitall is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 22:41   #1026
Vidit ces
Aplikacija je pravi pain in the ass...
Opet u sred punjenja ukljuci se ekran i on orestane punit
Kao prertpostavi da je spojen na VR
I nema pomoci
Probat cu inatalirat sve sto nudi za vr i oculus ima oko 9 aplikacija i 200 mb pa nekako probat onda ugasit
Vec me izludjuje
Punjac imam orginalni od prvog dana
A tu su prvi problemi i uoceni
Inace ga punim preko noci i tad sam prumjecivao da nekad u sred noci prestane punit...
Vise nisam pametan...

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
blazze is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2017., 13:34   #1027
Imam Samsung s6 i stavila sam si zaključavanje telefona uzorkom, međutim, sad to ne znam maknuti, pa ako mi netko može pomoći. Dakle, ne želim nikakvu zaporku niti zaključavanje .
mala28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2017., 14:49   #1028
uzorak možeš maknuti ako se logiras google mailom i passom sa kojim si se ulogirala prvi put na mob. Ili si valjda kada si kupila kreirala novi google račun.
Bez toga ne može, osim ako ne zelis sve na tvorničke postavke, dakle sve podatke budes izgubila i moras iznova kreirati google račun i prijaviti se sa njime.

Dakle ako više puta pokušavas uzorak i s vremenom ti neda da upisujese uzorak nego traži pass od google računa.
Freyr is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2017., 17:27   #1029
Quote:
Freyr kaže: Pogledaj post
uzorak možeš maknuti ako se logiras google mailom i passom sa kojim si se ulogirala prvi put na mob. Ili si valjda kada si kupila kreirala novi google račun.
Bez toga ne može, osim ako ne zelis sve na tvorničke postavke, dakle sve podatke budes izgubila i moras iznova kreirati google račun i prijaviti se sa njime.

Dakle ako više puta pokušavas uzorak i s vremenom ti neda da upisujese uzorak nego traži pass od google računa.
ok...a kako da to uopće napravim?
mala28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2017., 19:12   #1030
Ne znaš maknuti u smislu da si zaboravila uzorak pa ne možeš otključati ili znaš uzorak samo bi htjela maknuti da možeš bez njega otključati mobitel?

Ako je prvo- možeš, kako je Freyr napisao, upisati krivi par puta i onda upisati lozinku google računa na mobitelu (i postaviti novi uzorak ili maknuti).
Ako je drugo- Settings> Lock screen and security> Screen lock type> None
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2017., 21:00   #1031
Quote:
assassin kaže: Pogledaj post
Ne znaš maknuti u smislu da si zaboravila uzorak pa ne možeš otključati ili znaš uzorak samo bi htjela maknuti da možeš bez njega otključati mobitel?

Ako je prvo- možeš, kako je Freyr napisao, upisati krivi par puta i onda upisati lozinku google računa na mobitelu (i postaviti novi uzorak ili maknuti).
Ako je drugo- Settings> Lock screen and security> Screen lock type> None
ovo drugo, da ne moram uopće staviti uzorak...
i upravo se radi o tome da kad idem na settings, lock screen pa screen lock type i nemam opciju none
odnosno imam ovako: klizanje, uzorak, pin, lozinka, nema i otisci prstiju. i kad kliknem na to nema piše mi nešto da će šifrirani podaci u spremniku za prijavu biti izbrisani i ja nisam ziher je li to to
mala28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2017., 21:31   #1032
Slobodno pobriši credentials.
Settings> Lock and security> Other security settings> Clear credentials
Neće ti se ništa zapravo pobrisati osim nekih certifikata za stranice koji će se ponovno skinuti kad zatrebaju.

Ako ni tad neće- pogledaj imaš li što aktivirano u Settings> Lock and security> Other security settings> Device administrators pa deaktiviraj ako ne znaš čemu služi (ili reci što imaš pa vidimo).
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2017., 22:59   #1033
Pa ne moze bez "zakljucavanja"...onda bi ekran bio cijelo vrijeme osijetljiv na dodir i radio bi bog zna sto vec kad je u dzepu,torbi ili di vec...moras izabrati u najmanju ruku klizanje i to je to...bez pravog zakljucavanja...moras kliznuti po ekranu da bih ga "otkljucala" tj. pokrenula i to je oduvijek tako na androidu a kako sam upoznati i na iOS i svakom touchscreen telefonu.
Brico_GO is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2017., 23:27   #1034
Quote:
assassin kaže: Pogledaj post
Slobodno pobriši credentials.
Settings> Lock and security> Other security settings> Clear credentials
Neće ti se ništa zapravo pobrisati osim nekih certifikata za stranice koji će se ponovno skinuti kad zatrebaju.

Ako ni tad neće- pogledaj imaš li što aktivirano u Settings> Lock and security> Other security settings> Device administrators pa deaktiviraj ako ne znaš čemu služi (ili reci što imaš pa vidimo).
to je to, super, hvala puuuno

ma stavila sam si bezveze taj uzorak i više ga nisam znala maknut...a kad nešto hitno trebam , a vani sam ili nešto znam tisuću puta krivo pomaknuti taj uzorak pa nikako otključat..

hvala na pomoći
mala28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 11:41   #1035
pozdrav,

kada dobijem SMS mobitel ne vibrira (iako je u načinu "zvuk") dok prilikom dolaznog poziva normalno vibrira.
vibracija tijekom zvona je uključena. gledao sam po postavkama i ne mogu ništa naći.


i da li imate problema sa whatssapom?
u zadnje vrijeme zna blokirati mob dok pišem por (crasha se)
grenzer is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 16:26   #1036
Dakle, moj Edge mi je pao iz poprilične visine. Razbio se poprilično, ali je još neko vrijeme radio. Dok ponovno nije pao.

Nakon toga uopće ne reagira.

U međuvremenu sam kupila novi mob, znam da ovom nema spasa.
Ali me zanima, ukoliko je nemoguće uključit mobitel, da li je moguće spasiti slike iz galerije u mobitelu?????
Imam puno uspomena i krivo mi je da ostanem bez njih?
espinada is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 22:40   #1037
Ako je procesor SoC otisao onda ce biti jako tesko doci do file_ova koji se nalaze na NAND-Flash Chip_u. U teoriji iscitavanje NAND_a koji je zaletovan na maticnoj je moguce uz pravu opremu (infracrvena lemilica, platina za iscitavanje) ali sve to je pre skupo da bi se kupovalo samo za jedno koristenje, pitati u nekom servisu vjerujem da bi isto kostalo dosta para. Otici u samsungov servis i pitati, mozda oni sa svojim softwareom mogu sto napraviti.

Btw:
vi ljudi ste cudni..telefon je pao i poprilicno se razbio...iako niste vec prije napravili back up to je bio razlog da se ucini, pogotovo jer telefon nema SD karticu i svi file_ovi su na telefonu.
Brico_GO is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2017., 07:19   #1038
Quote:
espinada kaže: Pogledaj post
Dakle, moj Edge mi je pao iz poprilične visine. Razbio se poprilično, ali je još neko vrijeme radio. Dok ponovno nije pao.

Nakon toga uopće ne reagira.

U međuvremenu sam kupila novi mob, znam da ovom nema spasa.
Ali me zanima, ukoliko je nemoguće uključit mobitel, da li je moguće spasiti slike iz galerije u mobitelu?????
Imam puno uspomena i krivo mi je da ostanem bez njih?
Ako ne ide ni u recovery mode- najvjerojatnije ništa od toga.
Naravno, ako je otišao samo ekran- možda ti mogu u servisu spojiti na drugi ekran da odradiš što trebaš.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2017., 09:54   #1039
Quote:
Brico_GO kaže: Pogledaj post

Btw:
vi ljudi ste cudni..telefon je pao i poprilicno se razbio...iako niste vec prije napravili back up to je bio razlog da se ucini, pogotovo jer telefon nema SD karticu i svi file_ovi su na telefonu.
A gle, lako je i meni sad biti pametna. Kaj da velim, ne kužim se ni najmanje u tehnologiju. Kakav back up hahahahha
Nakon što se razbio išla sam na put i nisam imala koga pitat za savjet. Jbga, sve se brzo "odvilo" i desilo se kaj se desilo.

U svakom slučaju ovo mi je škola za ubuduće
espinada is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2017., 11:09   #1040
Za ubuduće, instaliraš Google Photos i namjestiš da ti backupira kad si na WiFi-u.
Jednostavno i besplatno (ako baš ne želiš imati u maksimalnoj kvaliteti).
Naravno, za početak dugo traje ako imaš hrpu slika na početku, no kasnije to glatko ide.
I onda možeš gledati slike na photos.google.com (i ima još mogućnosti, no backup je osnovna i radi super).

Imaš vjerojatno i druge slične aplikacije- tipa Dropbox koji isto može backupirati stvari automatski.
No, ja imam iskustva samo s ovom.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:55.