Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android mobiteli

Android mobiteli Mobiteli pokretani Android OS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.12.2016., 12:40   #61
nemoj zaboravit backupirat sve..
genius_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2016., 10:54   #62
Gdje se može provjeriti da li mobitel ima upaljen quick charge?
Nisam našla u postavkama...
Mobitel mi je skroz novi i nakon maksimalnog punjenja i jednog dana korištenja, trebalo mu je je 65 minuta da napuni od 75% do 100%, što nikako nije "quick"...
Natalija5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2016., 11:21   #63
Kod mene (galaxy s7edge) je to ovdje:
postavke->baterija->brzo kabelsko punjenje

Ako m u je trebalo 65 minuta da napuni sa 75% na 100%, onda nešto ne štima.. Presporo je to i za obično punjenje. probaj promijeniti kabel ili punjač.
genius_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2016., 11:31   #64
Quote:
genius_one kaže: Pogledaj post
Kod mene (galaxy s7edge) je to ovdje:
postavke->baterija->brzo kabelsko punjenje

Ako m u je trebalo 65 minuta da napuni sa 75% na 100%, onda nešto ne štima.. Presporo je to i za obično punjenje. probaj promijeniti kabel ili punjač.
Hvala na odgovoru!
I meni se čini da je to izuzetno sporo. Do sada sam imala prastari Sony a čak se je i on brže punio...
Na ovom sam mjestu gledala i prije nego sam postavila pitanje i na žalost uopće nemam te opcije (psim ako nije negdje drugdje...).
Možda je stvar u tome da sam punila univerzalnim punjačem koji nije ovaj Samsungov?
Mada mi se čini da to nema puno veze?
Natalija5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2016., 11:49   #65
Quote:
Natalija5 kaže: Pogledaj post
Možda je stvar u tome da sam punila univerzalnim punjačem koji nije ovaj Samsungov?
Mada mi se čini da to nema puno veze?
punjač koji dobiješ s uređajem je brzi punjač i njega trebaš koristiti. onaj za u zid.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2016., 11:56   #66
Quote:
Duba kaže: Pogledaj post
punjač koji dobiješ s uređajem je brzi punjač i njega trebaš koristiti. onaj za u zid.
Uuuuh, mislila sam da je to sve isto .
Hvala na razjašnjenju.
Natalija5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2016., 12:08   #67
Quote:
Natalija5 kaže: Pogledaj post
Hvala na odgovoru!
I meni se čini da je to izuzetno sporo. Do sada sam imala prastari Sony a čak se je i on brže punio...
Na ovom sam mjestu gledala i prije nego sam postavila pitanje i na žalost uopće nemam te opcije (psim ako nije negdje drugdje...).
Možda je stvar u tome da sam punila univerzalnim punjačem koji nije ovaj Samsungov?
Mada mi se čini da to nema puno veze?
ne znam onda gdje se to nalazi na A5...
nesto ti ne valja s tim univerzalnim.. ili je preslab.. u svakom slucaju, napravi kako ti je duba napisala i ne bi smjela imati problema sa sporim punjenjem
Quote:
Duba kaže: Pogledaj post
punjač koji dobiješ s uređajem je brzi punjač i njega trebaš koristiti. onaj za u zid.
dobar univerzalni bi trebao funkcionirati, al njen je vjerojatno preslab (0.7 ili 1A) ili ne valja.
ja sam punio s7edge s punjacem od S5 pa je punio prilicno brzo.. s originalnim za s7 puni jos brze, istina (jer podrzava fast charge)...
genius_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2017., 12:36   #68
Pozdrav svima.

Imam A5 (2016) od početka godine. Jučer sam evo probao nešto prebaciti na komp kad ni a ni b, ništa se ne događa.

Uključio sam USB debuging i MTP ali ništa. Čak mi ne pokazuje niti na smartphonu da je USB konekcija ostvarena (notifikacija) već samo kod baterije piše da se puni.

Kada punim sa fast charger-om, uredno se brzo puni, ali ne javlja notifikaciju da je fast charging.

OTG također ne daje znakove života.

E sada, pošto sam na VIPu, kod njih je dostupan zadnji update (službeni) kojeg sam pustio da se odvrti. Nisam siguran da li je on kriv, ali kada sam tek dobio uređaj, radio je i OTG i konekcija na komp to sam 100%.

Da li je netko imao sličnih problema?
hakimaajka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 18:08   #69
Vi koji imate ovaj mob daj recite da li zaista je baterija dobra i kakva je kamera. Da li vrijedi te novce?

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk
HariHari1990 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2017., 22:13   #70
Imam Samsung Galaxy A5 2016.
Nije mi se mogao spajati na wifi pa sam vratila na tvorničke postavke.
I dalje je isti problem.
Kod wifi piše: turning on i ne nalazi ni jednu mrežu.
Molim pomoć.

Pojavljuje se kao ovog lika: https://www.youtube.com/watch?v=wLCmkOrmM9s

Zadnje uređivanje alter ego blagajnice : 19.07.2017. at 22:24.
alter ego blagajnice is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2017., 16:51   #71
Ne radi mi srednja tipka, samo za otkljucavanje otiskom, ne ocitava.
Da li to spada pod garanciju?

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
Mirotta is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2017., 20:13   #72
Naravno. Ako nije mobitel vidno razbijen.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2017., 21:52   #73
Hvala na odgovoru.
Nije razbijen, nije nikad pao. Na ekranu je oduvijek folija, ali ta tipka je izgrebana.
Prije par dana je prestao otkljucavat na otisak pa sam maknula tu opciju. Ali mi bas fali, pa razmisljam jel se da to srediti.
Iako mi se cini velika gnjavaza slat ga na servis, sve mi je u njemu. A ni nemam nikakav zamjenski u koji ide nano kartica.

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
Mirotta is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2017., 17:55   #74
Mobitel mi je namjesten na automatsko prebacivanje mreze. Kako zivim uz samo granicu, zna mi se dogoditi da mi se mobitel sam prebaci na inozemnu mrezu i proguta mi cijeli bon. Moze li mi netko objasniti kako to mogu promijeniti. Hvala.

Sent from my SM-A510F using Tapatalk
__________________
život je paradižot
zamantana is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2017., 19:30   #75
Veze > Mobilne mreže > Podatkovni roaming. Voice roaming nema u opcijama ali možeš ručno odabrati mrežu pod mrežnim operatorima pa ti se onda neće automatski prebacivat.
aragon6151 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2017., 20:43   #76
Quote:
aragon6151 kaže: Pogledaj post
Veze > Mobilne mreže > Podatkovni roaming. Voice roaming nema u opcijama ali možeš ručno odabrati mrežu pod mrežnim operatorima pa ti se onda neće automatski prebacivat.
Hvala ti.

Sent from my SM-A510F using Tapatalk
__________________
život je paradižot
zamantana is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2017., 22:55   #77
galaxy a5 2016 se ne puni, isprobano na više punjača kabela i na računalu, ulaz dobro očišćen četkicom

jel se netko susreo sa navedenim problemom, u čemu može biti problem i eventualna cijena popravka u servisu?
Ante hardver is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 07:12   #78
Ne radi niti prijenos podataka na kompjuteru (tj. kompjuter ga ne prepoznaje)?
Factory reset pretpostavljam da ne možeš napraviti jer je prazan.
Najvjerojatnije konektor otišao i mislim da su oko 100-200 kuna bili takvi popravci.
No, ako je A5 2016- trebao bi imati garanciju koja to pokriva.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 16:33   #79
ne prepoznaje ga, nista se ne događa. factory reset smo napravili

nemam papire, samo kutiju, kupljen je u tcomu, mogu li otici s uređajem tamo mozda preko imei garancija vrijedi?
Ante hardver is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 17:54   #80
Možeš probati i poprilično sam siguran da oni imaju po IMEI-u pa ti mogu izdati ponovno račun ili neku potvrdu.
Sad, hoće li to znati/htjeti...

Možeš prije nazvati ovlašteni servis (Samsung, MESC ili Agram) pa pitati mogu li oni po IMEI-u provjeriti, da ne moraš čekati u T-comu.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:55.