Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > IT Help service

IT Help service Ovdje postavite sva vaša pitanja i probleme informatičke prirode
Podforumi: Tutorials, Security

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.08.2009., 14:18   #1
iTunes problem-molim pomoc!

ovakva je situacija..

prebacivao sam si pjesme preko iTunes-a na iphone i pravio playlistu,i izbrisao sam si neke stvari sastrane.evo saljem sliku pa cete vidjet sta mi je ostalo od ponudjenih u playlisti(ono sto je zaokruzeno to sam izbrisao). nisam znao da to nesmijem brisati,i sad mi se sve zafrknulo...cak ni ipod vise nemam za slusat na iphone-u(mislim da je to od toga,sto sam napravio),a skinem novi iTunes i opet mi otvori sa mojim pjesmama i bez tih par stvari...sta da radim...hvala unaprijed
bobox is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2009., 14:23   #2
ponudjeno imam samo iTunesDj, Genius...i sad one ljubicaste ikonice imam My Top Rated,Recently Added,i Recently Played i moja play lista...to je sto imam...znaci izbriso sam 90`s music,music video,top 25 most played, i jos nesto
bobox is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2009., 15:21   #3
jel imaš te pjesme na pc-u? ak ne, onda si zbrisao pjesme u itunes-u i/ili iphone-u i sinkronizirao sve odreda.

ako još uvijek imaš sve te pjesme na pc-u onda ih normalno prebaciš. ako ne, ježi ga onda



kratka verzija: ne koristi itunes, odi na foobar
 
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 20:25   #4
Što kada se mobitel spoji na iTunes i onda se ne može prebaciti muzika već se pojavljuje crveni prekriženi kružić i mobitel se ne uspjeva sinkronizirati?
Hvala
lukinjo88 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:40.