Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.09.2017., 10:55   #201
ako ima zainteresiranih, lako otvorimo temu za akcije.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2017., 14:10   #202
Nazovi SZK tele2 i reci da ces prec u vip ako ne spuste cijene mobitela. Frendu spustili cijenu S8+ za 1600kn

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
CroChuck is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2017., 14:11   #203
Quote:
CroGamer24 kaže: Pogledaj post
Nazovi SZK tele2 i reci da ces prec u vip ako ne spuste cijene mobitela. Frendu spustili cijenu S8+ za 1600kn

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
hehe. znam to, tako su mi napravili za tarifu, rađe bi to iskoristio nekako za tarifu, a vidjet cu svakako da.
Hrvoje_os is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2017., 14:12   #204
Quote:
Caeruleus kaže: Pogledaj post
mod info: prebačeno sa Samsung Galaxy S8

Znam da je sada ovo najveća šminka što se tiče mobitela, ali prije 12 godina ja sam imao Samsung E720 i to je bio tada neviđena šminka. Imam ga i sad, funkcionalan. Glupo će zvučati možda sam i subjektivan, ali nakon E720 sljedeći mobitel koji je po meni bio premium izrade je S6 (pa sada S7 i S8). Ali E720 je bio neprevaziđen. Nakon njega je došao i onaj D500 ali to je bila jeftinija plastika ali bolji hardware iznutra i software.

E720 je E720. Možda ga je netko i od vas imao.

isuse ja sam ga imao, mobitel teška bomba. jao nisam inače nešto lud za tim starijim stvarima, ali ovaj mob bi si volio nabaviti samo za pozive i sat. ajme je.
Hrvoje_os is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2017., 14:13   #205
Quote:
Duba kaže: Pogledaj post
ako ima zainteresiranih, lako otvorimo temu za akcije.
pa obzirom da sam predložio, ja sam definitivno zainteresiran. nadam se da ce biti i drugih.
Hrvoje_os is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2017., 06:04   #206
Ideja je ok, ali je postojala tema (ne mogu je sad naći) koja je iz više razloga je polako zamrla:
1) prave akcije nisu toliko česte i kratke
2) mobiteli kod operatera u 99% slučajeva nisu jeftiniji nego u dućanima pa ni akcije ne pomažu
3) svakome je drugi mobitel do X kuna best buy jer ne traže svi iste stvari od mobitela

No, kao što je Duba napisala- ako netko ima želju pisati, slobodno neka otvori temu pa možda sad uspije.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 14:32   #207
Nisam siguran gdje da ovo pitam pa ću ovdje, ispričavam se ako je kriva tema.

Dakle long story short, frend ima Samsung S6 koji je kupio preko oglasnika, sve uredno, no nema računa jer ga je prodavatelj navodno dobio na poklon. Garanciju ima, no nije ispunjena. Uređaj je iz Sancta Domenice. E sada me zanima, ukoliko ga bude trebalo slati na ovlašteni servis koji se navodi u garanciji, postoji li mogućnost da ga se nekako pošalje bez računa uz valjanu garanciju? Zar ne postoji ona neka fora sa IMEIom na mobu i garanciji ili tako nešto? Ili bez računa nikako ne može ništa?
__________________
You have to do what others won't, to achieve what others don't.
Mister RomantiQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 15:37   #208
Može, u servisu ga neće račun ni pitat... A ako baš želi nek proba se sjetit taj od koga ga je kupio otprilike datuma pa ga tražit. Isto bi ga trebali po imei-u nać u sustavu kad je kupljen pa dobit kopiju računa. Al i bez njega za servis ne bi trebalo bit problema.
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 16:17   #209
Quote:
tiluriumm kaže: Pogledaj post
Može, u servisu ga neće račun ni pitat... A ako baš želi nek proba se sjetit taj od koga ga je kupio otprilike datuma pa ga tražit. Isto bi ga trebali po imei-u nać u sustavu kad je kupljen pa dobit kopiju računa. Al i bez njega za servis ne bi trebalo bit problema.
Hmm, zar nije problem što ima garanciju koja nije ispunjena? Ako je tako onda super.
__________________
You have to do what others won't, to achieve what others don't.
Mister RomantiQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 16:23   #210
A rijetko tko uopće ispunjava taj garantni list. Sad je to sve vezano po imei-u...
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 16:32   #211
Quote:
tiluriumm kaže: Pogledaj post
A rijetko tko uopće ispunjava taj garantni list. Sad je to sve vezano po imei-u...
Super, hvala ti.
Možeš li mi samo reći nešto više o IMEIu? Konkretno kako je to povezano, mob ima svoj IMEI koji je povezan s garancijom ili kako to šljaka, i kako će oni npr. znati (bez računa) kada je mob kupljen i vrijedi li garancija još uvijek?
__________________
You have to do what others won't, to achieve what others don't.
Mister RomantiQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 16:57   #212
A ne znam sve detaljne tehnikalije, ali kad kupiš mob u dućanu oni ga zabilježe kao prodanog i svaki dućan ima određeni popis uređaja i imei-a, operateri svoje isl. Uglavnom, za svaki noviji smartphone zna se kada je i kome prodan.
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 21:56   #213
Dobila ja napokon Android! Firma nam podijelila SG A3 2017.
Mogli smo birati između njih i iPhonea SE, odlučila se za ovoga da napokon isprobam Android nove generacije. Osim malog maleckog ekrana mob je solidan - malen, čvrst, baš dobar osjećaj daje u ruci. No ono što me je u stvari zanimalo je Android 7. Zadnji Android kojeg sam posjedovala bio je na 4.3 ili tako nešto, možda čak i starijem (ne da mi se ustajati da provjerim, eno ga u spavaćoj služi kao budilica ) i bio je srednja plastična žalost.

Mogu reći da sam ugodno iznenađena izgledom i radom Nougata. Još se igram i prtljam po postavkama, ne uspijevam napraviti screenshot kombinacijom bilo kojih tipki (sad mi je naša foka na pameti, bolje ju razumijem i iz solidarnosti neću guglati već želim sama skužiti ) i ukratko zabavljam se. Mogu samo zamisliti kako je lijepo koristiti ga na pravom ekranu od barem 5,5"

Ima nekih stvari koje mi već smetaju no budem prvo probala sama ih riješiti pa ako ne uapijem/skužim doći ću po pomoć.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 13:53   #214
@Duba . Dobro došla u svijet androida … šteta što uređaj koji koristiš nije bar A5 ( zbog većeg gušta i performansi ) ali za početak i taj mob je odličan.
Uživaj u istraživanju mogućnosti androida.. meni je to najzabavniji dio na novom mobitelu kad ga kupim ( sam služiti.. naći ,podesiti , provjeriti njegove mogućnosti ) a onda na netu usporediti s iskustvima ostalih korisnika ( ono pretjeruju li ili govore istinu i jesam li sve otkrio što se otkriti dalo )
Ugodno istraživanje
razjaren is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 14:45   #215
Quote:
Duba kaže: Pogledaj post
A3 2017
Mogu reći da sam ugodno iznenađena izgledom i radom Nougata
salis se jel tako
Digitall is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 14:59   #216
Treba uzet u obzir da prelazi sa iOSa i da je tek upalila mob prema tome nema se što šaliti

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 15:04   #217
ma ne to, nego a3 i ugodna iznenadenost radom os-a, nekako u istu recenicu ne idu, pa sam malo zbunjola
pogotovo zato sto ima ios, da dolazi sa nokie 3210 mozda bi islo u istu recenicu..
ili je ocekivala da je android ostao na istom mjestu hardverski i softverski kao 2010 g sve ostalo nema smisla
Digitall is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 15:14   #218
Pa da, nije koristila Android od Jelly beana 😂 naravno da joj je sve wau 😄

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 19:42   #219
Sve što još želim reći, a nemam gdje - Chat topic. Pročitaj prvi post

LOL je, očekivala sam puno gori korisnički doživljaj nego što sam ga dobila. Ma fakat napreduju oba OS-a i drago mi je što je tako.
No ne prelazim u drugi tabor, iPhone 8+ je i dalje primarni uređaj, a ovog čuvam ako zatreba kćeri ili meni kao backup mob.

Jedino me izluđuju notifikacije, non stop nešto zvrnda na njemu. Morat ću to poisključivati.

I ako netko zna, za Google račune koristim autentifilaciju preko Google aplikacije. Ona fora da pita pokušavam li se logirati pa samo tapnem Yes. Na iPhoneu do sada. No sad mi se to prebacilo na Samsunga i ne znam može li se natjerati da mi opet primarna app bude na iPhoneu.

Edit: @digitall ali mali fakat dobro radi
Ono, dobila sam ga ima nekoliko dana, kud prije da počne štekati
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 20:08   #220
security.google.com> 2-Step verification> Add phone.
Ali mislim da nema primarne već ti dođe na sve koje dodaš upit, ali prihvaćanje na jednom gasi obavijest na drugima.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:19.