Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android mobiteli

Android mobiteli Mobiteli pokretani Android OS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.09.2017., 20:44   #21
zanemari sve te aplikacije, sve je to "okvirno", ne moze ni jedna aplikacija znati tocno koji je trenutni kapacitet.. jedino mozda neka koja je dosla sa uredajem tvornicki, a ni onda joj ne bi vjerovao..
Digitall is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 22:19   #22
Quote:
zvonac_1 kaže: Pogledaj post
Pozdrav. Imam U11, star dva dana, napravio trece punjenje al ova aplikacija mi veli da je baterija na 94% kapaciteta odnosno 2831mAh.
ESTIMATED CAPACITY

estimated = procijenjen



manite se beskorisnih aplikacija
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 08:34   #23
94% od 3000mah je 2820mah. App ti je samo izračunala trenutni kapacitet koji imaš od tvorničke max vrijednosti.
Estimated ti tu znači kolko je ostalo kapaciteta do prazne baterije
Zayl is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 17:46   #24
Prijatelj mi je reka da mu nađem masku kaljeno. Masku sam mu nasa, al kaljeno ne. Jel ima netko neko za oreporuku?
Hvala
android-Split is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 19:14   #25
Pogledaj po Njuškalu. Primus Media mislim. I imaju samo Spigen crnu ili prozirnu.
Mobitel s možda najoskudnijom opremom i dodacima do sada. Koliko vidim na netu, YT, nemaju niti na svjetskoj razini nekakvu zavidnu ponudu maski.
Gotovo svi poznatiji brendovi za ovaj model nisu čuli.
Moby is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2017., 09:51   #26
Mogu li pitati ljude koji ga imaju za bateriju.Da li sa mnogo korstenja moze izdrzati jedan cio dan?
Trudna foka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2017., 16:31   #27
Može. Baterija je među najbolje optimiziranim baterijama u smartphone svijetu. Naprosto me iznenađuje kojom sporosću U11 prazni svoju bateriju, a na brzom punjaču od 20 do sto posto, pa negdje malo manje od 1 sata.
Mobitel je zbilja jedno čudo! Meni vrijedi svake kune koju sam dao.
Moby is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 09:00   #28
Hvala Moby.Od sinoc se druzim s njim.Kod mene je plavi.Do sad jedina mana sto kupi otiske prstiju.Ostalo sto sam isprobala je vrhunsko ali tu kameru o kojoj pisu nisam stigla.Ima li on na kameri onu foru kao p10(neko u prvi plan iza zamucena pozadina)
Trudna foka is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 11:56   #29
Mozda mu je malo bezveze sto nema svoj album za fotografije ali i ovaj google je sasvim ok cak mozda bolji ali navika je navika

Zadnje uređivanje Trudna foka : 29.11.2017. at 12:39.
Trudna foka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2017., 17:20   #30
Nesto se jako malo pise o ovom telefonu a izgleda odlicno.
Moby ti ga izgleda jedini imas duze pa mozes li reci otkad se druzis s njim kakva su ti misljenja o njemu?
Mene licno zanima ima li na kameri onaj trik da je nesto u fokusu cisto a zamagljena pozadina.Nisam nesto fotkala na njemu pa ne znam .I da li ima neku aplikaciju koja kopira sa mobitela na komp sve kao sto ima Huawei neki svoju i za neki sony znam da ima?
Trudna foka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2017., 17:31   #31
E, zbilja ne bih znao za taj "bokeh" efekt. Pretpostavljam pošto nema duplu kameru da će to biti teže izvedivo, iako ne i nemoguće.
HTC se bome ove godine dokazao kao jedan od ponajboljih proizvođača. U11 se stavlja rame uz rame s razvikanim S8, iPhoneom 8 itd.
Da, nedostatak Galerije mi je minus. Nisu se trebali odricati baš svih stvari. Ali, na Google play storeu ima mali milijun tih galerija pa, eto, nije problem.

Čestitam na kupnji, dobrodošlica u "klub".
Ljudima nije zanimljiv zato nema rasprava o njemu. HTC je puno griješio u zadnje dvije godine i baš kada su svi mislili da će prestati proizvoditi, dogodio im se veliki come-back u stilu U11 i famoznog "stiskanja" kojega su preuzeli i neki drugi igrači.:klap: Znači, jedna od zbilja inovativnih stvari.
Meni je recimo podešeno da dugim stiskanjem opali screenshot. I toliko sam se navikao na to da se pitam, a gdje je ono Samsungu, LG-u, iPhoneu mogućnost screenshota.
Nakon 5 mjeseci uporabe mobitel me još uvijek iznenađuje. Inače, zbilja mijenjam te mobitele dosta često i ovih 5 mjeseci je za mene, ono, kao svjetlosna godina
Moby is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2017., 18:29   #32
Meni je namjesteno da dugim stiskom palim kameru .I to mi je simpaticna stvar.
Steta fali mu taj zamuceni efekat to je bilo super na Huawei telefonu,vidim da ga ima i Iphone 8 (cini mi se)
Inace ovaj U 11 je prebrz imam osjecaj da nisam ni pipnula on je vec odradio svoje.
Trudna foka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2017., 18:35   #33
Sve pokreće jako, jako brzo. Sučelje je super fluidno.
Ono, jest da svatko hvali svoj mobitel da je najbolji, ali ovaj je jako dobar i objektivno gledajući. Nema niti jedne ozbiljnije recenzije, kada se priča o kameri, zvuku i sličnim stvarima, da se ne spomene i U11.
Sada će s Oreom stići poslastica za nas što volimo "stiskanje"

Pratim dosta oglase na Njuškalu, a i ovako usput... jako malo je stvari koje se mogu kupiti za njega. Tu i tamo neka futrola, ništa spektakularno i neko kaljeno staklo i to bi bilo to. Šteta, a mob nudi ništa manje od razvikanije konkurencije.
Moby is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2017., 18:45   #34
Kod nas nema cak ni futrole za njega.niti staklo.Bas nista.Mada ja ne nosam bas futrolu mada je nebi bilo lose imati.
Imas pp
Trudna foka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 11:58   #35
Quote:
Moby kaže: Pogledaj post
E, zbilja ne bih znao za taj "bokeh" efekt. Pretpostavljam pošto nema duplu kameru da će to biti teže izvedivo, iako ne i nemoguće.

Da, nedostatak Galerije mi je minus. Nisu se trebali odricati baš svih stvari. Ali, na Google play storeu ima mali milijun tih galerija pa, eto, nije problem.
bokeh efekt imaju i uredaji sa jednom kamerom, ukljucujuci samsung, pixel itd. (samo se drugacije zovu, selektivni fokus i sl.)
npr. na pixelu koji ima jednu kameru je trenutno najbolji, znaci bolji od ovih sa dvije kamere.
tako da nije teze izvedivo, ali ocigledno da htc to nije ubacio kao opciju.. cudno.. inace po svim parametrima kamera vrhunska..

a sto fali google photos galeriji?
radi brzo, glatko, podesavas izgled i sve po zelji, skrivas fotke po zelji, editiras fotke, dijelis direktno ili napravis link za dijeljenje ako je u pitanju veci video npr., podesis automatski backup u neogranicenoj kolicini, izraduje albume automatikom po kojim hoces parametrima, u sekundi pronalazi sve slike po opisu, vremenu, lokaciji.. upisem "dijete" on mi izbaci sve fotke na kojima su djeca.. i sl.
ne razumijem sto tocno ima ta neka druga galerija za kojom svi cmizdre.. tj. jos nisam nasao neku galeriju koja ima upola mogucnosti kao google photos..
Digitall is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 12:45   #36
Ne fali joj nista naprotiv odlicna je ali valjda navika da ima jos svoju kameru
Trudna foka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 16:03   #37
Da, nekakva logika nalaže da svaka kamera ima svoju, "lokalnu" Galeriju.
Nisam neki velik obožavatelj spremanja slika u bilo kakve Oblake osim kada ih je potrebno arhivirati.
Iskreno, ja se nisam do kraja niti upoznao s Guglovom galerijom. Odmah sam tražio neku s Trgovine.
A ako pažljivo budete tražili, ukucavanjem u Google možete dobiti original HTC galeriju s mislim modela M9 ili HTC 10, što su majstori s XDA foruma portali na net.
Moby is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 17:07   #38
Znas li koja je to orginal HTC
Trudna foka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 17:37   #39
Nemam pojma, ali dobiš baš onu ikonicu Galerije kakvu ima HTC One M9.
Znači, u Google ukucaj HTC M9 original gallery apk download i to bi bilo to. Odvest će te na nekakav Torrent i skini app. Telefon će pitati Ta app može naškoditi vašem telefonu, bla, bla... pristani na sve i skini aplikaciju.
Poslije će te pitati Instalirati? Odabereš DA i voila
Moby is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 17:47   #40
Ne dozvoljava.Pise vas uredjaj nije kompaktibilan sa ovom apk.
Bas su uradili glupost sa ovim sto su izbacili galeriju i muziku tako da na u11 i muzilu ne mozes postaviti kao obavjest poruka sem nekim okolnim putem
Trudna foka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:10.