Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.04.2006., 13:42   #41
Ponovo sam provjerio kaj je rekal polly i netko drugi, nitko nije spominjao da su Unisova PP vrata kineska. Molim vaseg muza da dodje pred Unisom i neka malo razgleda pa da mozda kupe koja PP vrata pa nek mi ovdje kaze kakvo je to iskustvo...
__________________
GoldenSurferFromCroatia is comming - look busy.
GoldenSurferFromCRO is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2006., 14:43   #42
Quote:
chani kaže:
ja ne znam jesu li,
to je polly nesto spomenula...
nisam ja niš takvog spominjala
ja ti samo kosooke aute imam
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2006., 15:38   #43
Quote:
chani kaže:
to sam i ja cula, da izgledaju fenomenalno, da su oko 1600 kn,
samo zna tko di toga ima za kupit?
U Kini?
Prije par dana bio sam na nekom sajmu i vidio vrata od 3500 kn koja izgledaju sasvim OK. E, sad da li su i kvalitetna, to bih i ja volio znati...
__________________
JE T'AIME BOUREQUE!
oskar kruška is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2006., 00:26   #44
Ulazna vrata

molim vas, ako netko zna da mi napise gdje u zg ili okolici ima dobar izbor ulaznih vrata za stanove (ne nuzno protuprovalnih), naravno i da cijene nisu pretjerane (nikakva egzotična drva, rezbarije i sl.). moze i kakav stolar ili privatnik koji dobro i kvalitetno izradjuje i ugradjuje vrata

unaprijed hvala i pozdrav!
Hulk is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2006., 14:10   #45
Drvena, plasticna ili alu?
Do koje cijene?
Flo_Master is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2006., 14:43   #46
Gramat,Bauhaus,Baumax i škart kod Peveca. Cjena 1500 pa na više.
BUFFET is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2006., 00:24   #47
Imas neku reklamu protuprovalna vrata u KING CROSSU- izložena su...1800 kn. Vidio sam ih i mogu ti reći da nisu loša..
shaggy000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2006., 12:52   #48
Ulazna vrata preporuke (drvena)

Molim savjete i preporuke za ulazna kucna vrata. Dugo smo dvoumili da li drvena ili PVC i pala je odluka na drvena zbog ostatka izgleda kuce.
Stoga molim dobre duse za savjet kod koga i po kojim cijenama kupiti drvena vrata.
ILB is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2006., 13:46   #49
Spačva Vinkovci. Ili bilo koja domaća od slavonskog hrasta. Cijene neznam ali sigurno iznad 5000 kn.
BUFFET is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2006., 13:53   #50
http://www.kontinental.biz/doors.htm
ZUJAN_BJ is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2006., 10:16   #51
Protuprovalna vrata - Top Lock

Ima li netko nekakvih iskustava s njima? Ja se još znojim od muke s njima. Kupili smo njihova vrata, montirali su vrata ali bez štoka i bez praga i obećali da će to za par dana. Evo prošlo je već dva tjedna a od njih ni traga ni glasa. A što je najbolje, uopće se ne javljaju na telefon. Pa tko voli nek izvoli. Moj savjet, bježite glavom bez obzira. Sada ćemo morati naći nekog drugog da nam dovrši posao.
aneri is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2006., 17:15   #52
Nikad čuo za njih, a tražio prije cca 20 dana sve o protuprovalnim vratima i došo do dvije firme po preporuci i odlučio se za Mitru..........probaj u Mitra, Protecta ili Kolnoa...........
ttom is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2006., 20:38   #53
evo ti njihova stranica http://www.toplock.hr/
a da probaš otići do njih??? preko telefona se ništa ne može
__________________
Taz d devl
darkNess(ie) is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2006., 10:58   #54
Koliko su koštala ta vrata ?
koliko inače može trajati ugradnja protuprovalnih vrata za stanove ?
dxer is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2006., 11:38   #55
moja su ugrađivali negdje 5 sati!!!!
__________________
Taz d devl
darkNess(ie) is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2006., 11:39   #56
i koštala su negdje cca 9 000kn
__________________
Taz d devl
darkNess(ie) is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2006., 15:08   #57
Koštala su 6800. Ali zamislite, frajer mi se napokon javio na mobitel. kaže da je bio na godišnjem i da su bili kod nas u stanu (navodno nikog nije bilo doma, naravno da nije, mi radimo ). I da će doći drugi tjedan dovršiti.
aneri is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2006., 13:08   #58
E da vam nastavim našu sagu s vratima. Obećali oni da će doći. I došli su. ali postavili su samo prag (između njega i vrata sada stane prst pa se sve što pričamo čuje na hodniku). kažu da je kriva mjera za ukrasni štok pa su lijepo otišli i ostavili sve kako je bilo. i sada smo opet bez štoka. onda sam ih opet zvala da se jave da dođu. gazda se na mobitel ne javlja a na fiksni u sejedištu firme javila se neka ženska osoba, obećala obavijestiti šefa i reći mi što će biti ali evo odgovora na to pitanje nema i nema. i sada se opet na telefon nigdje nitko ne javlja, ni na mobitel ni na fiksni. obavištavati ću vas dalje što se događa ali bježite od njih jer očito baš nisu pouzdani.
aneri is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2006., 12:00   #59
Top Lock

Ja sam isto kod njih uzeo vrata , 16.08.06.sam platio a 6.09.06. su mi ih ugradili ali bez ukrasnih lajsni koje do dan danas nisu ugradili.
Zovem ih na sve telefone moguče naravno nitko se ne javlja, više ne znam kaj da napravim moral bum tam otici ali svaki dan delam do 20h pa je to malo teže .
TiSmA is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2006., 21:54   #60
e a ja sam lijepo kupila samo vrata (izlozena u king crossu ako ste vidjeli - ona skuplja), a frend mi premjerio sve i on ce mi ih ugraditi jer se time prije bavio. i platit cu mu po dogovoru hihihi. a jesam lihvarica
__________________
discovering the world
Studentica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:07.