Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.10.2011., 11:06   #41
hvala ti na savjetu ali svejedno me zanima posudba.
cansue is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2011., 11:25   #42
http://www.nsk.hr/Service.aspx?id=86

Pero_Kanister is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2011., 12:18   #43
hahhahh pročitala sam ja to sve. ali pošto je moja orijentacija i tim velikim zgradama poprilično loša mislila sam da će mi netko reći kad prođeš onaj dio sa karticom onda ideš prema liftu u tom smjeru, stisneš taj i taj kat , izađeš van iz lifta (naravno kad dosegneš željenu razinu ) i onda ideš prema policama...
ti si bio u nsb-u jel da ? ajde mi onda objasni kako da dođem do tog 4. kata ...molim te

ajde bilo tko...male upute tipa skreni lijevo idi 15 koraka uđi u lift i tako, valjda postoji još koja dobra duša

Zadnje uređivanje Alpagueur : 08.10.2011. at 00:06. Reason: Spajanje postova
cansue is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2011., 13:53   #44
Do 4. kata ideš ovako.... Uđeš u nsb, provučeš karticu, onda skreneš blago lijevo prema liftovima. Desno su dva lifta lijevo su stepenice. Stisneš gumb za pozvati lift ( strelicu prema gore pošto ideš gore, ne? ) Uđeš u lift, stisneš broj 4. ( pošto želiš na 4. kat ) i vooooziš se. Kada lift stane na 4. katu izađeš, skreneš lijevo i ulaziš u veliku prostoriju sa knjigama. ODma kod ulaska desno imaš stol, pult gdje sjedi netko od zaposlenih. Možeš ih pitat za pomoć sigurno će ti pomoći. ( oko posudbe, kako to ide i sve to )
Pero_Kanister is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2011., 16:04   #45
da,najbolje je pitat.zaposlenici skuže da si prvi put tamo pa nisu živčani zbog tvog nepoznavanja pravila,lijepo ti ljubazno pomognu (barem je meni tako bilo neki dan)
sarče44 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2011., 21:29   #46
je oni su super, sve je super i lijepo i čisto i luksuzno i predivno.. jedino što dns neki lik došao s valjd pet šest knjiga i skriptama od 500 str i nak u tenisicama i trenerki i ima preko 40 god i okrenuo valjd tri lista svojih skripti a ja pričam s frendicom oko dogovora za učenje i odjednom on nama kaže nek izađemo van ak mislimo pričat kak mi njega ometamo O.o nak mi sjedimo za stolom do prozora ispred nas dvije stolice pa drugi stol i ond potpuno nasuprot nas više od dva metra, mi smo bile tihe (nemožeš drugačije tamo) i mi 2 min poslije se ustanemo i odemo do računala pogledati informacije za fakultet i vratim se ja po naše stvari i idemo mi na međukat tamo se da učiti i govoriti normalnim glasom zbog bolje akustike, i ugl ja dođem po stvari znači 5 min poslije i lika nema O.o koji je njemu Qrc bio da mi je znat, nit izgleda ko intelektualac nit kao netko tko piše doktorat npr. a i ak ga nije napisao u svojih dosadašnjih 50 godina sumljam da će i sad uspjet.
__________________
"But I don"t want to go among mad people," Alice remarked."Oh, you can"t help that," said the Cat: "we"re all mad here. I"m mad. You"re mad."
ScarLady is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2011., 18:07   #47
Jel znate zašto su ukinuli noćno učenje, tj. skratili ga do ponoći?
DuleZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2011., 13:12   #48
Jel istina da ako sam učlanjena u nsb da mogu posuđivat knjige u bilo kojoj knjižnici u Zg-u?
Nessie :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2011., 21:20   #49
Quote:
Nessie :) kaže: Pogledaj post
Jel istina da ako sam učlanjena u nsb da mogu posuđivat knjige u bilo kojoj knjižnici u Zg-u?
Nije istina. I nije NSB, nego NSK.

Kada si učlanjena u jednu od gradskih knjižnica grada Zagreba tada možeš posuđivati u bilo kojoj gradskoj knjižnici.
Rebelle Fleur is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2011., 00:52   #50
A kaj je Nacionalna i sveučilišna biblioteka skrivila Nacionalnoj i sveučilišnoj knjižnici?

(Znam da je ovo drugo pravilni naziv knjižnice, ali prva kratica je češće upotrebljavana.)
__________________
...something wicked this way comes...
Lady_D is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2011., 09:28   #51
Nije ništa, ak' već pričamo o knjižnicama onda bi bilo u redu koristiti pravilan naziv (uostalom, sam naziv teme je ... knjižnica (NSK)).
Rebelle Fleur is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2011., 22:35   #52
Tak svejedno. Meni NSB bila, NSB ostala.
__________________
...something wicked this way comes...
Lady_D is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2011., 14:28   #53
Quote:
DuleZG kaže: Pogledaj post
Jel znate zašto su ukinuli noćno učenje, tj. skratili ga do ponoći?
To ni ja ne kužim, al čula sam da je samo privremeno No ne znam koliko je pouzdana informacija.


Inače, i ja govorim NSB, NSK mi nikako nije sjelo
__________________
Had my head in the oven so you'd know where I'll be.

the most wonderfully weird moment in the series
*tearsinheaven is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2011., 20:06   #54
Može li se u NSB-u slušati na internetu, tipa YouTube i to. Jasno da nema zvučnika, mislim preko slušalica (svojih). Trebam pogledati neke kratke filmiće za faks, a trenutno nemam laptop pa sam mislila otići od NSB-a, ali prijateljica mi kaže da je probala i da ne može. Malo mi je to čudno, pa da pitam...
Imagine is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2011., 01:44   #55
ja isto uvijek kažem nsb ..mislim, lakše mi je reći "u enesbeu sam", nego "u eneskau sam"

inače, onaj ćelavi lik u garderobi mi je oduvijek bio ..baš je neljubazan totalno ..ali mi je zato onaj, ja ga zovem "man in black" () odličan jer je baš ljubazan!
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2012., 22:59   #56
hej ljudi zanima me što se tiče onog tjednog upisa u nsb, jel odmah dobijem neku iskaznicu s kojom mogu uć il kako to ide?
sedativka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2012., 03:16   #57
ja sam zadnjih dana stalno u nsbu i na noćnom i tolika je navala na to noćno da nisam danas stigla rezervirati, pa sam učila tamo u predvorju
i ne samo ja, nego još njih desetak

a ona ženska na informacijama ili čemu već. ona sa kratkom kosom. starija. e, koje je to đubre
ta se samo dere .. baba je puna frustracija, nevjerojatno
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2012., 22:33   #58
Zašto izvanredni studenti ne mogu više posuđivati knjige van NSKa?
El Nino9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2012., 22:37   #59
Quote:
El Nino9 kaže: Pogledaj post
Zašto izvanredni studenti ne mogu više posuđivati knjige van NSKa?
nisu moglio još ohoho od 204 barem .Sad kad je gotovo lijepo odeš u WC s nebim jačim fotićem s blendom i posjevaš knjigu u roku par minuta. Mislim da te bog neće za to kaznit

http://www.youtube.com/watch?v=cXgwV4A10PU
babunovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2013., 22:46   #60
Download u NSK-u

Zna li možda tko od vas koji ste tamo često da li je moguće za vrijeme boravljenja u nsk-u preko njihove mreže downloadati torrente?
Imaju li kakv sustav zaštite ili nešto?
Hvala!
MolekularnaSova is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:29.