Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.11.2008., 15:42   #81
Imaš i infopult odmah na ulazu, kod Orsaya, gdje možeš cure koje tamo rade tražiti da ti daju prospekt na kojem su navedeni svi dućani i njihove lokacije
Durga is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2008., 21:15   #82
Hvala cure
MacaKlinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2008., 01:14   #83
zakon,kupio sam od njih jaknu u avenue mallu.....450 kn(što je malo),onak predobra,crna debela .....sve pohvale
Pali_andjeo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2008., 10:39   #84
Ja sam tamo kupila bolero koji je nakon jednog pranja izgledao kao krinolina za lutke.
__________________
The past is a foreign country.
Magnificent is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2008., 20:43   #85
Da li ima u Bershki nekih haljinica sada na snizenju? Moram ovako da pitam,jer nije mi bas blizu,pa da ne idem dzabe.
__________________
Etme
Lutijena is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2008., 20:46   #86
Quote:
Lutijena kaže: Pogledaj post
Da li ima u Bershki nekih haljinica sada na snizenju? Moram ovako da pitam,jer nije mi bas blizu,pa da ne idem dzabe.
Danas sam ih nekoliko vidjela po 100kn, balon kroj, crvene i bež.
BeautifullyChaotic is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2008., 20:53   #87
Quote:
Danas sam ih nekoliko vidjela po 100kn, balon kroj, crvene i bež.
Supeeer.Hvala beautifull,valjda mi se nece prodati do sutra.
__________________
Etme
Lutijena is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2008., 20:53   #88
Quote:
Lutijena kaže: Pogledaj post
Supeeer.Hvala beautifull,valjda mi se nece prodati do sutra.
potpisujem
__________________
You can't fix me, I'm unbreakable!
DarkGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2009., 13:38   #89
Posto mi Bershka nije bas blizu,moram prvo da se raspitam,kakvu obucu sada imaju? I kakva je prolecna kolekcija?
__________________
Etme
Lutijena is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2009., 13:56   #90
da li zna netko kako se krecu cijene traperica u bershki?
GothicRomance is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2009., 17:51   #91
Quote:
kakvu obucu sada imaju?
Niko?
__________________
Etme
Lutijena is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2009., 18:06   #92
^^
meni je bzvz, ali ja nisam relevantna jer nisam nikad ništa tamo kupila. bershka mi je više za srednjoškolke.
mala angie is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2009., 18:21   #93
ma da,ali zanimaju me modeli,mogu ja sebi naci tamo svasta
U januaru sam videla neke prolecno/letnje cizmice,i sada me zanima da li jos imaju tako nesto?
__________________
Etme
Lutijena is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2009., 22:59   #94
bila sam jučer i danas i imaju ti svega,i par modela čizama ,i cipela sa ogromnim petama jako lijepih ,i balerinka i cipela sa punom petom.....
..meni je bilo super danas jer su mi vratili novce od košulje koju sam kupila jučer pa se predomislila
ajetam is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2009., 00:24   #95
Da se nadovežem na priču o neredu u Bershki... Neki dan sam bila tamo i vidim tamo kod blagajne gdje stoje cipele i nakit onu žensku s RTL-a Lorenu Nosić, kaj vodi "Ljubav je na selu". Gleda cipele, pa ih razbacuje, one padaju po podu svuda, ona ga ne jebe ni 2%, samo pogura nogom one što su pale i nastavi dalje. Na kraju je jedne izabrala, ovu hrpu cipela na podu samo prekoračila i ode lijepo na blagajnu! Vidim da je prodavačici bilo neugodno, ali nije joj ništa rekla. Toliko o kulturi...
__________________
Another beautiful day - mutilated corpses with the chances of afternoon showers.
baby doll is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2009., 11:06   #96
Quote:
baby doll kaže: Pogledaj post
Da se nadovežem na priču o neredu u Bershki... Neki dan sam bila tamo i vidim tamo kod blagajne gdje stoje cipele i nakit onu žensku s RTL-a Lorenu Nosić, kaj vodi "Ljubav je na selu". Gleda cipele, pa ih razbacuje, one padaju po podu svuda, ona ga ne jebe ni 2%, samo pogura nogom one što su pale i nastavi dalje. Na kraju je jedne izabrala, ovu hrpu cipela na podu samo prekoračila i ode lijepo na blagajnu! Vidim da je prodavačici bilo neugodno, ali nije joj ništa rekla. Toliko o kulturi...
-meryelen- is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2009., 17:44   #97
Sta ima Bershki? (nije mi bas usput) I,jel su poceli makar malo sa snizenjima?
__________________
Etme
Lutijena is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2009., 18:30   #98
ja sam bila jucer, vidjela par slatkih majica,tu i tamo si tak neš nađem u Breshki. i vidjela hrpu razbacanih cipela po podu, stvarno mi ne ide u glavu kak to tak puste tamo razasuto po podu, ljudi hodaju tam po tim cipelama...ak probavaš cipele vrati ih tamo gdje su stajale
tamarichka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2009., 18:35   #99
Quote:
tamarichka kaže: Pogledaj post
ja sam bila jucer, vidjela par slatkih majica,tu i tamo si tak neš nađem u Breshki. i vidjela hrpu razbacanih cipela po podu, stvarno mi ne ide u glavu kak to tak puste tamo razasuto po podu, ljudi hodaju tam po tim cipelama...ak probavaš cipele vrati ih tamo gdje su stajale
Pozdrav imenjakinjo
Moram da ti odgovorim na ovo,jer te devojke nisu krive,ne mozes ni zamisliti koliko one imaju posla,jednostavno ne mogu sve da postignu.Ipak,jesu musterije krive za taj nered,da se ima samo malo vise obzira to tako ne bi bilo.Veruj mi da te devojke rade 200 na sat i opet ne mogu sve da srede.

Quote:
ak probavaš cipele vrati ih tamo gdje su stajale
Naravno,zene su bezobrazne strasno,pitam se da li i kuci takor ade.
__________________
Etme
Lutijena is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2009., 19:02   #100
da, ja sam se uglavnom i referirala na kupce koji ostave to samo tako na podu
tamarichka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:58.