Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.09.2017., 21:52   #6161
Quote:
individualka10 kaže: Pogledaj post
Dali si ikad ista vracala? Tj slala natrag il sl ako ne stima velicina? Kako to ide...da se odma pripremim ak sam fulala velicinu :/
Nisam nikad. Imala sam srecu da mi je sve naruceno odgovaralo.
Iva_na is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 22:46   #6162
Quote:
Paige the cool kaže: Pogledaj post
Ne shopingujem bas online, jer nikad ne znam oce li mi broj odgovarat.
totalno nebitan post. ne znam gdje si vidio pitanje upuceno tebi za shopping online
__________________
Obrisano, nedozvoljen potpis!
walter_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 22:49   #6163
Quote:
individualka10 kaže: Pogledaj post
Jel narucivao tko s S.Oliver stranice? Sad sam narucila jaknu pa me znaima jel sve bilo ok i za koliko stigne?
ja sam isto narucivao, web shop im je odlican, bas to, da je bar svaki kao oni.

kontam da je ista stvar i s povratom robe, vjerojatno su i po tom pitanju dobri. ja isto nisam vracao nista, znao sam koje mi velicine trebaju jer sam isprobao stvari prije kod nas u trgovini pa onda pricekao snizenje. ak se pretplatis na newsletter imas dodatnih 10%. i dobijes papir u kutiji s kojim vrsis povrat robe, kao i kod svakog web shopa.
__________________
Obrisano, nedozvoljen potpis!
walter_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2017., 15:13   #6164
Quote:
walter_1 kaže: Pogledaj post
ja sam isto narucivao, web shop im je odlican, bas to, da je bar svaki kao oni.

kontam da je ista stvar i s povratom robe, vjerojatno su i po tom pitanju dobri. ja isto nisam vracao nista, znao sam koje mi velicine trebaju jer sam isprobao stvari prije kod nas u trgovini pa onda pricekao snizenje. ak se pretplatis na newsletter imas dodatnih 10%. i dobijes papir u kutiji s kojim vrsis povrat robe, kao i kod svakog web shopa.
Da, iskoristila sam tih 10% pa mi je taman postarina ispala free. Vidit cemo ovih dana kad dođe.
__________________
<3
individualka10 is online now  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2017., 15:21   #6165
Kakva je roba na stranici Manzara?
Skužila sam da pola te robe je sa ebay po puno nižim cjenama a i brine me to šta nema niti jedne recenzije za stvari koje mi se sviđaju..
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2017., 18:24   #6166
https://www.buykud.com/

Jel itko naručivao od njih? da li su pouzdani?
Tako su mi fora stvari...
micek-jerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2017., 22:30   #6167
Ako netko voli ZAFUL, slobodno škicne super odjevne komade:

http://starshinebeauty.blogspot.hr/2...aful-sale.html

__________________
“Moonlight drowns out all but the brightest stars.” -J.R.R. Tolkien, The Lord of the Rings
shiningstar is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2017., 09:06   #6168
Kakvi su Missguided brojevi? Gledam neku suede jacket al nemam predstavu koji broj uzet? Jesu kao asos?
Bebwy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2017., 11:40   #6169
Jeste ikad probali naručivati sa Zafula nešto u iznosu većem od 30 dolara, koliko je potrebno za free shipping, i da vam nisu carinili robu?

I što znači naljepnica na paketu "Goods not fulfilling the conditions laid down in Articles 28 and 29 of the Treaty on the functioning of the European Union"?
Blue Lotus is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2017., 12:31   #6170
Quote:
Blue Lotus kaže: Pogledaj post
Jeste ikad probali naručivati sa Zafula nešto u iznosu većem od 30 dolara, koliko je potrebno za free shipping, i da vam nisu carinili robu?

I što znači naljepnica na paketu "Goods not fulfilling the conditions laid down in Articles 28 and 29 of the Treaty on the functioning of the European Union"?
https://www.fasttech.com/forums/vape...n-my-package/1
Bebwy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2017., 15:43   #6171
Jeste li ikad naručivali nešto sa ESPRITOVE stranice ?!
ksenija00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 11:51   #6172
Šta zbilja nitko nije naručivao sa ove stranice
https://www.manzara.hr/
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 11:24   #6173
Ja baš gledala neke haljine pa mi sestra rekla da uzimaju veliku proviziju, da proogoglam prvo sliku na drugim stranicama pa vidim cijenu. Dosad što sam gledala nije neka razlika, ali nisam još tražila na ebayu nego mi je isto izbacilo slične stranice, samo strane. Ako odlučim naručiti, javim kako je prošlo.
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 12:28   #6174
Quote:
tiluriumm kaže: Pogledaj post
Ja baš gledala neke haljine pa mi sestra rekla da uzimaju veliku proviziju, da proogoglam prvo sliku na drugim stranicama pa vidim cijenu. Dosad što sam gledala nije neka razlika, ali nisam još tražila na ebayu nego mi je isto izbacilo slične stranice, samo strane. Ako odlučim naručiti, javim kako je prošlo.
Ma nije meni zbog love, nego me zanima kvaliteta te robe,da nije neka krpa kako zna na ebay biti.
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 15:04   #6175
A vjerojatno standardni kina shop, kažem googlajući slike vidim da imaju iste stvari i po drugim stranicama tako da nije da to oni nešto šiju isl... Preprodaja, samo eto cijene su primamljive... Gledala sam neku haljinu dugu niti 250kn, na stranoj nekoj stranici ista oko 300kn tako da je još jeftinija. Nisam stigla dalje tražiti...

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 16:17   #6176
Ako netko naručuje sa Zafula, slobodno klikne na http://starshinebeauty.blogspot.hr/2...-wishlist.html. U postu se nalazi kupon za popust.
__________________
“Moonlight drowns out all but the brightest stars.” -J.R.R. Tolkien, The Lord of the Rings
shiningstar is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 12:04   #6177
Da li mi netko moze pomoci, naime gledao sam ovu majicu i sad na njihovoj stranici ispod pise da model nosi size M ali ja nikako nemogu saznati koji od ovih brojeva sastrane oznacava size M, jel 8 10 ili 12

chat im je offline, posalo sam upit niko me ne jebe 5% pa eto, ako netko slucajno zna ili ima kakvih iskustava bio bih jako zahvalan
Bankina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 09:25   #6178
Cure...je li tko naručivao u zadnje vrijeme sa Gamiss?
Vidim da imaju super hoodice za Halloween i Božić. I to jeftino. Ne znam kako je s njima i s dostavom? Ako bi netko naručivao isto, da spojimo narudžbu?
p.s. zanima me isto jesu li im realne veličine? Npr.ja nosim 42? Je li xl dovoljno velik...
__________________
No heroes, villains, one to blame, while wilted roses fill the stage... ♥
♫Books♪
miss-rebel is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 11:24   #6179
Gamiss šalje iz kine... Poguglaj Gamiss reviews.
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 09:15   #6180
Moram malo opširnije pohvaliti yoox.com jer mi je to posljednjih mjesec-dva omiljena online šoping destinacija
Stranica je zaista savršeno složena, jako pregledna i ima fenomenalan izbornik na kojem možeš točno porihtati što te zanima, u kojem cjenovnom rangu itd.
Popuste ima baš svaki tjedan, npr. vikend flash 20%. Doduše, ne uvijek na sve artikle, ali bude i takvih slučajeva. Imaju i prave sezonske popuste, ono, 70% na ljetne artikle pa se zaista isplatiti kupiti dobre kožne cipele ili torbe.
Vrlo brzo shippa i proizvod dođe za cca 4 dana (iz Milana). Šalju (UPS-om) Overseasoom i to je jedina mana... Međutim, shipping je besplatan. Evo sad već mjesec dana iako je neko vrijeme bio 20eura (što je stvarno too much).
Moguće je vratiti proizvod u roku 15 dana. Novac povrate čim im se vrati proizvod. Evo ja sam poslala nešto nazad u ponedjeljak i jutros su me obavijestili da su refundali.

Jedini je problem što ne nude tretman protiv šoping ovisnosti..
Frecume is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:17.