Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.05.2014., 09:00   #1
Pojeo sam muhu

Danas mi je muha uletjela u usta i nisam je mogao ni iskašljati ni povratiti. Nakon toga sam popio 3 velike čaše vode da je nekako potjeram u želudac i da je tamo želučana kiselina sredi, ali pošto muhe idu posvuda, strah me toga da ću pokupiti neku boleštinu.

P.S. Muha je bila velika i mesnata, dakle između 1 i 2 centimetra u promjeru.
kontaminiran is offline  
Old 12.05.2014., 09:10   #2
HCl koji je u želucu i imuno sustav bi trebali riješiti problem

ne moraš se brinuti
__________________
Ušće zvuka

Zadnje uređivanje manchild : 12.05.2014. at 09:32.
manchild is offline  
Old 12.05.2014., 09:28   #3
Hvala druže. Odvratan je osjećaj pojesti muhu. Uopće ne kužim kako to žabama može biti omiljena hrana.
kontaminiran is offline  
Old 12.05.2014., 09:32   #4
Quote:
kontaminiran kaže: Pogledaj post
Hvala druže. Odvratan je osjećaj pojesti muhu. Uopće ne kužim kako to žabama može biti omiljena hrana.
oni su gmazovi, a mi sisavci
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Old 12.05.2014., 10:51   #5
Moje saučešće. Meni se lani potopila u šalici nessa u pjeni od mlijeka. FIno sam je potegla i žnjarala jezikom po ustima, mislila sam prvo da je moguće ostatak neotopljenog nessa. Na svu sreću skužila sam da je nešto čudno prije nego sam zagrizla. Nisam imala nikakvih problema kasnije, iako je bilo ljeto i sve puno odvratnih muha.
__________________
Kad je baka ovo izrekla, strahovito jeknu cijela dubrava, prestadoše čari u šumi Striborovoj, jer je baki bila draža njezina nevolja, nego sva sreća ovog svijeta.
Ivanicapeca is offline  
Old 12.05.2014., 11:27   #6
Meni se život zgadio i pomislio sam odma da ću dobit neku šugu jer te muhe idu u kontejnere, plaze po leševima i izmetu životinja i slične gadarije. Odvratno nešto. Evo prošlo je već 6 sati, a ja je i dalje osjećam kao da mi je zapela u grlu.
kontaminiran is offline  
Old 19.05.2014., 23:35   #7
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
oni su gmazovi, a mi sisavci
Sjedni, 1 za kraj godine.


OT: Dajte, uvijek se svako malo nađe koji topic tipa "pojeo sam muhu, crva...", neće vam ništa bit, ali baš ništa.

Ja sam ih pojela stotine vozeći motore po jadranskim magistralama i vidite da još uredno tipkam.
__________________
Fuj. Kaka to!
Silvery is offline  
Old 19.05.2014., 23:40   #8
Quote:
Silvery kaže: Pogledaj post
Sjedni, 1 za kraj godine.


OT: Dajte, uvijek se svako malo nađe koji topic tipa "pojeo sam muhu, crva...", neće vam ništa bit, ali baš ništa.

Ja sam ih pojela stotine vozeći motore po jadranskim magistralama i vidite da još uredno tipkam.
ali to su one male muhe sta ne?
te su ipak lakse za probavit neg one velike.
inabetterworld is offline  
Old 19.05.2014., 23:53   #9
Istina, jesu.
No, pojela sam ja i djelove ovih "kućnih" mušica. I to već kao malo dijete. Našla je mrtvu na podu ispod stola jer ih je pokojna baba stalno udarala s onim za muhe. Kako se to zove?

Doduše, nisam pojela onu što mi ovdje znamo zvati "brinculja", ta je malo deblja i veća od običnih kućnih muha i voli "kakat" po jelu, obavezno leti oko njega ko blesava.
__________________
Fuj. Kaka to!
Silvery is offline  
Old 20.05.2014., 00:23   #10
Sad pojedi govno, da se muha ne krene hranit od tebe.
Ono is offline  
Received Infraction
Old 20.05.2014., 01:04   #11
Quote:
Silvery kaže: Pogledaj post
Istina, jesu.
No, pojela sam ja i djelove ovih "kućnih" mušica. I to već kao malo dijete. Našla je mrtvu na podu ispod stola jer ih je pokojna baba stalno udarala s onim za muhe. Kako se to zove?
ne znam ali i moja pokojna baba je to isto uvijek imala pri ruci i na tome sam joj uvijek zavidila jer mi to nismo imali. bas bi i mene zanimalo kako se to zove?
reket za muhe


tapatalk
inabetterworld is offline  
Old 20.05.2014., 01:12   #12
Quote:
inabetterworld kaže: Pogledaj post
ne znam ali i moja pokojna baba je to isto uvijek imala pri ruci i na tome sam joj uvijek zavidila jer mi to nismo imali. bas bi i mene zanimalo kako se to zove?
reket za muhe


tapatalk
Muhoklat ili muhomlat
warpedcat is offline  
Old 20.05.2014., 01:38   #13
Pa zar je moguće da baš nikome nije žao te jadne muhe? Ne smijem ni zamislit kako se ona osjećala...
Špranja is offline  
Received Infraction
Old 20.05.2014., 09:28   #14
Mislim da je autor saznao što ga zanima, a to je da mu neće biti ništa od pojedene muhe. Budući da se tema pretvara lagano u trolfest i da ste počeli skupljati kartone ključam je.

Lock.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:51.