Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android mobiteli

Android mobiteli Mobiteli pokretani Android OS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.11.2015., 11:08   #81
Quote:
RC Da Kookee kaže: Pogledaj post
Neki app ti ga ubija, to je ocito. Ako se jos koji put desi odi u settings > apps pa tamo nadji krivca (recimo Tapatalk),
To pises vezano uz crnilo/blokiranje?
Kako da nadjem krivca?
Quote:
lupi force stop i onda pobrisi cache/databse. Obrisati ce ti sve settingse u Tapu ali i 99% sigurno rijesiti te probleme.
Ako si mislio da na popisu odaberem onu aplikaciju za vrijeme kojeg se zblesirao... Ocisti podatke sam kliknula, ali "prislini prekid" za sada nisam, jer nisam sigurna sto ce se tocno dogoditi, pa ako mozes malo pojasniti, kakvi settingsi ce se obrisati? Ne bih htjela da mi se dogodi da mi nestane tapatalk, tj. forum.hr. ili nesto slicno. (imam tapatalk 2.4.15)

Quote:
Takodjer instaliraj GSam Battery Monitor i prati statse, sto ne spava a trebalo bi itd.
Ok, pokusat cu. Ali... sto bi moralo spavati? (sorry na glupom pitanju)

Tvoj odgovor je vezan uz oba problema koja su se dogodila?
...sad vidim da je ova app vezana uz koristenje baterije.

Edit:
stavila...i sad vidim da najvise baterije trosi upravo ta aplikacija.
Citavih 22,3% je li onda pametno to imati?
Da ne budem tu off s pitanjima u vezi aplikacije, otvorila sam temu o toj aplikaciji.
__________________
"Svi su jednaki, ali neki su jednakiji od drugih." © svinja Napoleon

Zadnje uređivanje kajpa : 23.11.2015. at 12:08.
kajpa is online now  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2015., 14:22   #82
Pozdrav svima,

Planiram ubrzo uzeti LG g flex 2 pa bih molio od ovih korisnika neko iskreno mišljenje koji ga koriste već neko vrijeme.
Pogledao sam masu videa ali sve mi je to nekako po kalupu urađeno pa me najviše zanima kako se vama baterija ponaša prilikom browsanja i slušanja glazbe jer me sada neke igrice pretjerano ni ne zanimaju. Zanimaju me neke precdnosti i mane na 5.1.1. ima li nešto što vam se ne sviđa, ili možda na M ali mislim da njega još nema, ili pak ima?
I da, mislio sam uzeti 16 GB verziju jer mislim da i ova 2GB Rama DDR4 uparena sa 810 procesorom su sasvim dovoljna za jedan mobitel, a svakako nisam korisnik koji će mob pretrpati nekim bespotrebnim i teškim aplikacijama, a svakako nisam ni našao puno 32GB verzija.

I na kraju, jeste li zadovoljni mobom, bi li ga već mijenjali jer vam je dosadio ili ste razočarani ili nema nnešto što vam baš treba i sl.

Unaprijed hvala
__________________
"Mental toughness in general isn’t being the most physical or just being able to make the big shot. It’s being able to do your job on the next play every single time. That’s hard to do. That consistency isn’t for everyone. And that’s why it’s the mark of really good players." Brad Stevens
Pierce34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2015., 14:25   #83
Meni je prijatelju ispao i otisla maticna. 1700kn popravak u agrama. Sad je kupio G4 i kaze da mu je bolji al nista specijalno. Flex mu je bio 2gb
android-Split is online now  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2015., 23:19   #84
Je li to onaj isti frend kojem si stavio masku i kaljeno staklo na mob?
__________________
"Svi su jednaki, ali neki su jednakiji od drugih." © svinja Napoleon
kajpa is online now  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2015., 23:45   #85
Da. Ekran mu je ostao citav, al je mob napukao sa strane. I da se nevidi fizicki pad priznalo bi mu garanciju. A maska mu je pukla, bila je plasticna. Htio je zastitu al da mob neizgubi izvorni izgled. Moj savjet mu je bio da to nestavlja. Sad je za G4 narucio istu moju. I poslao ga agramu, maticna ploca. 1700kn al kao garancija bi vrijedila i dalje. Onda je radije kupio G4 u tele2 na pretplatu.
android-Split is online now  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2015., 23:50   #86
Nadala sam se da je neki drugi, jer... znaš i sam, isto sam stavila i ja.
__________________
"Svi su jednaki, ali neki su jednakiji od drugih." © svinja Napoleon
kajpa is online now  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2015., 07:34   #87
Quote:
Pierce34 kaže: Pogledaj post
Pogledao sam masu videa ali sve mi je to nekako po kalupu urađeno pa me najviše zanima kako se vama baterija ponaša prilikom browsanja i slušanja glazbe jer me sada neke igrice pretjerano ni ne zanimaju.
5h prosjecan SOT na auto brightnessu sa stalno syncana dva Google accounta, jednim Outlook accountom syncanim svakih sat vremena, 40ak appsa koje koristim na svakom mobu, nikakvi power saveri, bluetooth stalno ukljucen (Smart Lock aktivan), mobile data takodjer itd. Skoro 6 kad iskljucim dvije jace jezgre (pa dobijes Snap 808 iz G4 npr.).

Quote:
Pierce34 kaže: Pogledaj post
Zanimaju me neke precdnosti i mane na 5.1.1. ima li nešto što vam se ne sviđa, ili možda na M ali mislim da njega još nema, ili pak ima?
Prednosti = sve. Mane = nista. Ozbac, ne mozes drugacije reci i usporediti sa starijim verzijama kad jedinu prijasnju koju je imao je onaj promasaj od 5.0.1; na 5.1.1 je ovo sasvim drugi mob - cisto divljastvo u svakom pogledu i u praxi debelo brzi od svih ostalih koje sam isprobao/koristio (Galaxy S6 druzina uracunata). M je sluzbeno potvrdjen i dolazi uskoro.

Quote:
Pierce34 kaže: Pogledaj post
I da, mislio sam uzeti 16 GB verziju jer mislim da i ova 2GB Rama DDR4 uparena sa 810 procesorom su sasvim dovoljna za jedan mobitel, a svakako nisam korisnik koji će mob pretrpati nekim bespotrebnim i teškim aplikacijama, a svakako nisam ni našao puno 32GB verzija.
2 GB RAMa je dovoljno indeed ali uzmi 3/32 jer ovaj sa 2 GB ima 8.91 GB dostupno sto i nije bas za se usreciti. A da ne govorim koliko je superiorniji multitasking na 3/32.

Quote:
Pierce34 kaže: Pogledaj post
I na kraju, jeste li zadovoljni mobom, bi li ga već mijenjali jer vam je dosadio ili ste razočarani ili nema nnešto što vam baš treba i sl.
Yep, vrlo zadovoljan. Jedino sto bi dobro doslo je jaca baterija no to je vise do G2 i Mate7 koji su me razmazili nego neki preveliki nedostatak kod Flexa. Uz malo podesavanja, rootanje i brisanje onog LG MLT sranja (te hrpe ostalih stvari, da se razumijemo) i jos par sitnijih tweakova dobijes bateriju koja je pri vrhu ovogodisnjih flagshipova.
__________________
BOOMSHAKALAKA!!
RC Da Kookee is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2015., 14:00   #88
Quote:
RC Da Kookee kaže: Pogledaj post
Prednosti = sve. Mane = nista. Ozbac, ne mozes drugacije reci i usporediti sa starijim verzijama kad jedinu prijasnju koju je imao je onaj promasaj od 5.0.1; na 5.1.1 je ovo sasvim drugi mob - cisto divljastvo u svakom pogledu i u praxi debelo brzi od svih ostalih koje sam isprobao/koristio (Galaxy S6 druzina uracunata). M je sluzbeno potvrdjen i dolazi uskoro.
Još uvijek prisutan Radio Active bug tako da to ulazi pod mane. Al dobro
bubimir13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2015., 14:46   #89
Nyet na LGevima (bar ne Flexosaur, G2, G4).
__________________
BOOMSHAKALAKA!!
RC Da Kookee is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2015., 18:27   #90
Hvala na detaljnom odgovoru.
I samo još jedno pitanje, koliko sam skužio quick charge adapter dođe u standardnom pakiranju, pa me zanima je li stoji onih 60% za pola sata na punjaču?
__________________
"Mental toughness in general isn’t being the most physical or just being able to make the big shot. It’s being able to do your job on the next play every single time. That’s hard to do. That consistency isn’t for everyone. And that’s why it’s the mark of really good players." Brad Stevens
Pierce34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2015., 19:08   #91
Tu negdje, da. Nisam nikad ni mjerio previse tipa u minutu ali vise od 40 min. sigurno nije.
__________________
BOOMSHAKALAKA!!
RC Da Kookee is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2015., 13:44   #92
Austrijski Media Markt ga ima za 200€. Sick value iako je slabiji, 2/16 u pitanju.

Inace, easy 83K na AnTuTu 6 (beta5) sa 3/32.
__________________
BOOMSHAKALAKA!!
RC Da Kookee is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2015., 20:01   #93
Evo tražim po media marktu ali ništa. Može link.

Inače, tražim po njuškalu i ovim našim trgovinama, možete li mi preporučiti neku online stranicu gdje mogu naći 3/32.
__________________
"Mental toughness in general isn’t being the most physical or just being able to make the big shot. It’s being able to do your job on the next play every single time. That’s hard to do. That consistency isn’t for everyone. And that’s why it’s the mark of really good players." Brad Stevens
Pierce34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2015., 14:22   #94
Ne moze jer je vec planulo sve, wow. Malo neocekivano brzo no zato imas tonu dostupnih po 240-260€. Mislim da cu si cak uzeti jos jednog jer je value nenormalan.

Sto se 3/32 tice gotovo da je lakse pronaci unicorna nego njih tako da nazalost nigdje ne mogu pronaci da je trenutno in stock :/
__________________
BOOMSHAKALAKA!!
RC Da Kookee is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2015., 19:40   #95
Meni je Flex odlican, nakon dva Samsunga, s LGem sam se preporodio. Nemas nekih mana, odlicno radi i 2/16 model. Jedino se ne mogu sloziti s tvrdnjama oko baterije... Meni najvise izdrzi 4 i nesto sitno SOTa. S tim da je wifi uvijek ukljucen, data isto, sve ostalo je ugaseno

Preporuka za mob.
HUNTER (CRO) is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2016., 16:14   #96
H955 korisnici, imate li pod <sw_url> dostupan/vidljiv kdz dl link kad odete na http://csmg.lgmobile.com:9002/csmg/b...XXXXXXXXXXXXXX (umjesto X ukucati svoj IMEI)?
Jer ga ja na H959 nemam (prazno polje) -.-
A kako planiram nabaviti i H955... thx!
__________________
BOOMSHAKALAKA!!
RC Da Kookee is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2016., 01:28   #97
Nisam bas skuzio o cemu se radi? I zasto planiras nabaviti H955 verziju?


Pitanje. Zapravo 2. Da li raditi root? Jel ima dobrih rom-ova, stabilnih? Nekako bi ga volio debloat-at i ubrzat... Inace nemam posebnih zamjerki na brzinu, ali volio bih izvuci vise iz baterije gasenjem jezgri.

I drugo, gdje mogu nabaviti Quick circle masku za Fljex? Nigdje ne mogu naci, a trenutno narucit iz vana ne mogu.

I jos jedan super trik za koji sam danas saznao. Iskljucivanjem lg mlt-a oslobada se jako puno rama. U mom slucaju oslobodilo se oko 400, 450mb ram-a.

Radi jos ljepse i fluidnije, ali najbeca razlika je sto sad mogu drzati dosta otvorenih tabova bez da se refreshaju.

Kako to napraviti: uci u dialer i kopirati


277634#*# te restartajte mobitel.

Prije nego to napravite pogledajte kolicinu slobodnog ram-a i onda nakon restarta pogledajte opet. Ovo je cisto da se uvjerite.


Mobitel leti!

Zadnje uređivanje HUNTER (CRO) : 10.02.2016. at 02:57.
HUNTER (CRO) is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2016., 09:25   #98
Quote:
HUNTER (CRO) kaže: Pogledaj post
I jos jedan super trik za koji sam danas saznao. Iskljucivanjem lg mlt-a oslobada se jako puno rama. U mom slucaju oslobodilo se oko 400, 450mb ram-a.

Radi jos ljepse i fluidnije, ali najbeca razlika je sto sad mogu drzati dosta otvorenih tabova bez da se refreshaju.

Kako to napraviti: uci u dialer i kopirati
277634#*# te restartajte mobitel.
Nisam znala sto je to mlt, pa sad nakon malo googlanja ...
Vidi tu
Covjek je pokusao, pa mu nije islo. Ima li veze na kojoj je mob verziji?
Zasto ima vise tih nacina? Moze li se sto sprckati ili ako ne uspjes nikom nis?
Tko proba nek javi...
Pretpostavljam da se ne mora bas kopirati, nego je ok i upisati?
__________________
"Svi su jednaki, ali neki su jednakiji od drugih." © svinja Napoleon

Zadnje uređivanje kajpa : 10.02.2016. at 10:23.
kajpa is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2016., 11:27   #99
Skuzio sam da sam krivo napisao. Oslobodi se nekih 100 do 200mb.

@kajperinja, ja sam isprobao vise kombinacija i nista se nije dogodilo. Napise neki "ussd code running", ali to je to.
HUNTER (CRO) is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2016., 14:28   #100
Hi.. Imam xperiu Z2... Hicu li napraviti gresku ako uzmem flex 2?

Poslano sa mog D6503 koristeći Tapatalk
Janna85 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:28.