Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android mobiteli

Android mobiteli Mobiteli pokretani Android OS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.08.2017., 14:42   #21
Da, Ne nalazi nkakvu mrezu bas tako.
Probao sam vec dosta aplikacija.
I da i meni je sinulo da ce trebat factory reset ali to sam htio i izbjec.

Mislim, imam ukljucen backuo i reset ali tko ce ponovo instalirat sve aplikacije i slicno...
__________________
Timeless is a wonderful history-time travel series that follows three reluctant travelers through time; not to change history, but to preserve it. #SaveTimeless, #Timeless
Mr. Bean is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 21:09   #22
Ako su preko Play Storea, google će automatski instalirati sve koje odabereš nakon reseta
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 12:44   #23
koji je od ova dva modela bolji?


ustvari ja sam ipak naklonjena običnom moto Z, ali ovaj drugi je jeftiniji pa me zanima koja je to razlika između njih pa je jedan prilično skuplji od drugog?

inače koliko sam vidjela, oba modela imaju super recenzije i ne vidim neku značajnu razliku između njih.
europe11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 14:46   #24
vjerojatno misliš na Z Play koji je jeftiniji od Z i Z Force...
Z Play je odličan mob,podržava Moto modove,ima solidnu kameru i moćnu bateriju.radi na 7.1.1....
Z je hardverski jači,ali ima značajno lošiju bateriju.
Z Force ima Shattershield ekran,gotovo neslomljiv,jaku bateriju i solidnu kameru,ali je skup....
Wodoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 15:01   #25
ja sam mislila da je taj force ustvari z play
uglavnom on mi nije u opticaju jer ga nema u ponudi, samo moto z i z play.


uzimam na rate i z play bi me izašao 5 eura manje mjesečno što nije mala razlika kada se u konačnici uzme ukupna cifra na kraju, pa me zato zanimalo koja je razlika između njih i koliko je jedan lošiji od drugog, jer koliko vidim po recenzijama skoro da nema nikakve razlike osim par sitnica koje meni nisu toliko bitne.



taj z play bi mi odgovarao radi bolje baterije, ali mi je u konačnici bitniji kvalitet mobitela pa zbog toga više naginjem ovom drugom modelu jer valjda nije bez razloga toliko skuplji.
europe11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 15:21   #26
Z ima jači chipset i bolju kameru,ali baš slabu bateriju.i ja sam ga htio upecat,ali odbila me baš baterija,a nisam htio još kupovat battery mod jer onda bude dosta teži i deblji...
Z Play te neće razočarat.baterija ima 10-11h sot zbog štedljivog chipseta .fino radi jer to je i odlika Motorola pa je moj savjet ići na Z Play.imao sam nekoliko Motorola i sve su dobro radile...
Wodoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2018., 09:15   #27
Nakon 3 mjeseca druženja sa Moto Z play, eto ide na prodaju bez crtice korištenja, jer sam dobio firmin dual sim J7 Samsung, pa šta će stajati bezveze doma.

Inače, najbolji mobitel koji sam uopće imao, a imao sam hrpetinu toga, od top Samsungovih Galaksija, do Nokija, Sony itd itd.

Prvo - baterija brutala, 2 dana je uvijek držala a stalno ga koristio.

Malo čudan stražnji dizajn radi one izbočene kamere ali bio je u duploj maski tako da je izgledao još više robusno.

Ono što je najbitnije, ja sa tim mobitelom nisam niti jednom nekakav bug, crash, freeze ili slično doživio.
Evo J7 imam 3 dana, nikako mi nepaše, prvo u ruci nikako ne leži, drugo touch mi je čudan, preosjetljiv na nekim mjestima, dok recimo na tipkovnici premalo osjetljiv.

Često zna prihvatiti jednu naredbu sa prstom kao 5 puta.

Sve u svemu, Moto Z play odličan mobitel
Tislav is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2018., 15:11   #28
zato volim Motorole.na prvi pogled se ne ističu ničim,nisu ni posebno atraktivne,ali sve radi kako treba.....nema usporavanja nakon dužeg korištenja ili ako ima puno aplikacija,ne trza,ne šteka,ne resetira se bezveze...kao japanski auto
Wodoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2018., 13:34   #29
Evo nakon tjedan dana druzenja sa J7 - skoro svaki treći dan moram ga resetirati jer krene srati nešto sa signalom od interneta.
Mobitel je uzasno nepraktican za drzanje, klizi itd.

Motorola je u oglasniku već tjedan i pol, samo par upita za zamjene.

Da nemoram imati firmin kod sebe, prodao bi firmin jer naravno da samsungi su razmazeni i prodaju se samo tako - a ostavio bih si motorolu.
Tislav is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2018., 10:58   #30
nije baš za usporedbu J Samsung i Moto Z .logično da si razočaran...
Wodoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2018., 18:09   #31
ma znam, al realno koliko i dalje ljudi lude za tim samsungima bla bla, prije bi prodal 10 takvih nego motorolu
Tislav is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2018., 19:24   #32
Moto Z ispod 2000kn+ projektor i baterija(Moto mods)...

https://www.ekupi.hr/Moto-Z-crna-pam...m_medium=click
Wodoo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:32.