Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android mobiteli

Android mobiteli Mobiteli pokretani Android OS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.09.2017., 08:23   #61
Quote:
Digitall kaže: Pogledaj post
bas citam po razno raznim forumima kako se korisnici puno zale na gresku sa kamerom, nesto tipa da ne moze nista fokusirati, i da to nije softverski problem nego hardverski pa mijenjaju cijelu kameru..
jel to istina?
Tako je. meni su u servisu promijenili cijelu kameru. Bilo je u redu 15 min nakon što sam ga podignula iz t centra. onda je opet izgubila fokus. osim što je mutno, boje su isprane. o video opciji da i ne pričam, sve treperi. Opet je išao na servis.
__________________
the quick brown fox jumps over the lazy dog...
Aubrey is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2017., 10:39   #62
Ispada da sam ja još dobro prošao. Mene zapala najbrža memorija (i tu su muljali!), sad sve radi ok i kamera od prvog dana odlično. Samo me smeta što nema tog oleofobnog premaza protiv packi jel ja sam skinuo onaj jeftini plastični screen protector. Nillkinovo kaljeno staklo mi nije ispalo dobro jel ništa ne pomaže kod packi iako navodno ima olefobni premaz gore. Premaz od max mobila (dođe u vlažnim maramicama i suha za poliranje) je malo smanjio packe ali užasno me smeta što prstom nemreš glatko po ekranu kao na svim ostalim mobitelima. A toliko sam bio zadovoljan s P9. Koja sramota za Huawei s ovim su me odbili zauvijek od sebe. Nikad više Huawei. Sad mi krivo kaj si nisam uzeo Oneplus 3T ili LG G6 koji je bio samo 400 kn skuplji. Miljama bolji mobiteli. A kamera u 90% slučajeva vrlo blizu onoj na P10, pogotovo G6 koji ima vjetojatno i bolju kameru i puno bolji ekran (AMOLED).
Usput budi rečeno postoji bug na mnogim Huawei telefonima (i to već mjesecima) gdje mobitel (bez obzira na postavke svjetline!) sam smanjuje svjetlinu ekrana za nekih 20% posto nakon što se upali Facebook, Chrome i još neke druge app...zamislite kakava bugić oni nisu u stanju riješiti mjesecima..smeće jedno...
gnu is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 19:16   #63
Na p10lite nikakvih problema ni sa svjetlinom ni sa kamerom..batt odlicno drzi,zena je stalno na njemu...odusevljena...neka tako i ostane

one a9 via tptlk
Bobby1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 06:18   #64
Da li je netko imao problema sa sporim wifijem? Kad se spojim na kućni internet radi dosta sporo na mobitelu, a na kompjuteru je odlična brzina i nema problema s blokiranjem. Na mobilnoj mreži isto bez problema radi net. Kako da ubrzam wifi na mobu?? I što može kočiti?
__________________
Heat Culture
Kockar :D is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 01:41   #65
Ulogiraj se u postavke svog wi-fi access pointa i pokušaj promijeniti kanal bežične mreže.
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 18:58   #66
Quote:
Digitall kaže: Pogledaj post
bas citam po razno raznim forumima kako se korisnici puno zale na gresku sa kamerom, nesto tipa da ne moze nista fokusirati, i da to nije softverski problem nego hardverski pa mijenjaju cijelu kameru..
jel to istina?

imam p10 lite, vani slike dobre , ali unutra s kojim god postavkama koma, predmeti sivi, lica bijela i/ili mutna...sve zrnato

ne znam jel to isto greška ili je jednostavno smeće

imala prije samsung S4 i bolje slike ispadale
mopsica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 17:35   #67
Quote:
R1982 kaže: Pogledaj post
Ulogiraj se u postavke svog wi-fi access pointa i pokušaj promijeniti kanal bežične mreže.
Ne pomaže ping je konstantno 120.
__________________
Heat Culture
Kockar :D is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 17:50   #68
Čekaj sad, je li problem brzina ili ping?
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 07:08   #69
Ipak ping koji je 125 ms na mobitelu, a na računalu 25.
__________________
Heat Culture
Kockar :D is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 14:27   #70
Pozz ekipa,

Kakva je vibracija na P10?!? Vidim na video recenziji mob.hr-a. lik je rekao da je vibracija loša i da je imao dosta propuštenih poziva.
Ne sjećam se da sam cuo tu primjedbu kod drugih vblogera...
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 09:16   #71
Quote:
Kockar :D kaže: Pogledaj post
Ipak ping koji je 125 ms na mobitelu, a na računalu 25.
Nitko nije imao sličan problem??? Ne mogu se rješiti pinga gdje god se spojio bilo wifi ili mobilna mreža, ping je preko 120.
__________________
Heat Culture
Kockar :D is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 23:11   #72
Pozdrav

Bok.. Imam pita je vezano sa huawei p10
Naime danas sam ga kupila NOVOG u tele 2 centru
Vec na samom pocetku bilo mi je cudno da kutija telefona nema nikakvu zaštitu (tipa folije ili naljepnice).. Platila sam ga i kad sam dosla doma i pokusala se ulogirati na Wish, mob mi je ponudio moju mail adresu i adresu nepoznate zenske osobe.. E sad, mene zanima da li su mi uvalili vec koristeni telefon pod novi?
Molim vas pomoc
__________________
N&L&L
nikileon is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 06:48   #73
A što ti misliš, jesu li?
Vrati se natrag s mobom i napravi im show ako ti odbiju dati novi mob.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 09:26   #74
Quote:
Duba kaže: Pogledaj post
A što ti misliš, jesu li?
Vrati se natrag s mobom i napravi im show ako ti odbiju dati novi mob.
Pa nemam pojma.. Muci me ta nepoznata mail adresa i to sto mob nije bio vakumiran ili bar da je imao bilo kakvu zastitu, a ne otvorena kutija..
Morat cu natrag s njim..
__________________
N&L&L
nikileon is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 18:00   #75
Cim nije bio vakumiran i necija mail adresa je unutra,dobila si rabljeni...svasta

one a9 via tptlk
Bobby1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 22:37   #76
Možda je onaj povrat u 14 dana.
Ali da, nema smisla ako platiš kao nov.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 19:39   #77
Pozdrav
Zna li tko kako ugasit opciju pojacavanja zvuka dolaznog poziva
Naime dok je telefon u dzepu ili torbi zvuk zvona je jako glasan
Prosurfao sam sve opcije al nigdje ne vidim gdje bi to ugasio

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
blazze is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 20:44   #78
Quote:
nikileon kaže: Pogledaj post
Bok.. Imam pita je vezano sa huawei p10
Naime danas sam ga kupila NOVOG u tele 2 centru
Vec na samom pocetku bilo mi je cudno da kutija telefona nema nikakvu zaštitu (tipa folije ili naljepnice).. Platila sam ga i kad sam dosla doma i pokusala se ulogirati na Wish, mob mi je ponudio moju mail adresu i adresu nepoznate zenske osobe.. E sad, mene zanima da li su mi uvalili vec koristeni telefon pod novi?
Molim vas pomoc
Lako moguće da jesu.

Engleski pojam za to je seller/manufacturer refurbished - obnovljen/osvježen od strane prodavača/proizvođača. Netko kupi mob, ne svidi mu se, vrati ga, onda to ide servisu koji preflasha softver i malo ulicka mob ili promijeni komponente koje možda nisu skroz k'o nove (npr. ladica za SIM koju netko nespretan ogreca iglicom za vađenje ladice i sl.).

Osobno bih vratio i napisao prigovor servisu/prodavaču. Nisam u potpunosti siguran što kaže EU regulativa jer je u SAD propisano da se obnovljeni uređaji moraju prodavati kao refurbished, nikako kao novi. Barem tako mislim.
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 22:53   #79
Quote:
blazze kaže: Pogledaj post
Pozdrav
Zna li tko kako ugasit opciju pojacavanja zvuka dolaznog poziva
Naime dok je telefon u dzepu ili torbi zvuk zvona je jako glasan
Prosurfao sam sve opcije al nigdje ne vidim gdje bi to ugasio

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
jesi probao na volume tipke smanjiti?
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 23:43   #80
i ja sam naručila svoj p10...pa dok čekam...
odakle naručujete maske?zaštite za staklo?
peachwoman is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:59.