Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.10.2004., 00:49   #41
Quote:
cronaldo kaže:
mogu i tebi dati ako hoces
ne treba.
ja sam ti rekla svoje i bez slike.
 
Old 30.10.2004., 00:49   #42
ok samo pitam
cronaldo is offline  
Old 30.10.2004., 00:54   #43
nisam sacuvao odgovor cronaldu... ali on to moze copy-paste ako zeli.

Uglavnom... ne shvacam zasto bi netko cro-a zajebavao za izgled posto sam ja vjerojatno ruzniji

Ono na sto on treba poraditi jest samopouzdanje... izaci vise na sunce i bolje spavati
Gulpa is offline  
Old 30.10.2004., 00:56   #44
Quote:
cronaldo kaže:
ok samo pitam
ne, u redu je!
jesi li zadovoljan gulpinim odgovorom?
 
Old 30.10.2004., 01:02   #45
Sori, ali moram ti reci da mi svo ovo kukanje: "Ja sam ružan, bome sam ružan, vidi kak sam ružan, jel da da sam ružan, jel da, jel da ?" zvuci ko da želiš izmamiti komplimente... ili trebaš potvrdu okoline, da na tome počneš graditi samopouzdanje...

Istina je da te malo ljudi shvatilo ozbiljno, što nije ni čudo, jer tu svakakvi ljudi otvaraju topice, na prvi pogled sumnjivog sadržaja, pa ne znaš više kome da šta vjeruješ...

Ljudi su ti dali dobre savjete...Poslušaj ih.



aktovka is offline  
Old 30.10.2004., 01:05   #46
E, prika aj i meni sliku pošalji.
Guzonja is offline  
Old 30.10.2004., 05:40   #47
Quote:
cronaldo kaže:
ruzan sam kao govno i ruzniji.
Kako mozes ovako nesto reci za sebe? Citam i ne vjerujem ti. Dodje mi da te dobro uhvatim za ramena i prodrmam da dodjes sebi. Ne mislis li ipak da si prestrog prema sebi?
Obavezno poraditi na svom samopouzdanju, ali obavezno. Nemoj da uvijek gledas u svoje nedostatke i da te to deprimira. Pronadji osobine kojima si ponosan i istakni ih. Uvjerena sam da ih imas.
Pa sta ako tijelo nije savrseno, ipak je to samo ljuska. Sta je sa duhom?
Poradi na svom samopouzdanju, zaboravi svoj izgled i pocni da se druzis. Dopusti ljudima da upoznaju pravog tebe, ono sto se krije unutra, iza toga nesavrsenog tijela.
Ako si toliko opterecen svojim izgledom ja sam uvjerena da im i ne dajes tu priliku precesto.
Daphne is offline  
Old 30.10.2004., 05:56   #48
kupi extacy
__________________
dreamer
dylan is offline  
Old 30.10.2004., 10:28   #49
Prijavi se na big brother,tamo ses se istaknuti svojom ruznocom a mozes i pare zaradit

Ma samo ti poslušaj savjete ovih ljudi trgni se i sve ce sjesti na svoje mjesto....ili nece,ali svejedno moras i dalje zivjeti.
__________________
Aaaa,otic cemo mi u taj staracki,pa cemo da se kupamo kada prahne!!Ovako moras svakog ljeta.Tamo ne bi prosao bez dva put sedmicno...jeeee......Drugi jebu a ti se Muzafere kupaj,,eto kako ti je to..
divlji_Muzafer is offline  
Old 30.10.2004., 11:49   #50
Quote:
cronaldo kaže:
ruzan sam kao govno i ruzniji.
To ti je prednost koju možeš dobro iskoristit.
__________________
If liberty means anything at all, it means the right to tell people what they do not want to hear.
George Orwell
Godiva is offline  
Old 30.10.2004., 12:59   #51
a kako da to iskoristim?
cronaldo is offline  
Old 30.10.2004., 21:17   #52
Quote:
cronaldo kaže:
a kako da to iskoristim?
Onako, postaneš malo samouvjeren zbog posebnosti svoje ružnoće. Kao što su neke djeve malkice uobražene zbog svoje ljepote.
__________________
If liberty means anything at all, it means the right to tell people what they do not want to hear.
George Orwell
Godiva is offline  
Old 30.10.2004., 21:25   #53
Quote:
Godiva kaže:
Onako, postaneš malo samouvjeren zbog posebnosti svoje ružnoće. Kao što su neke djeve malkice uobražene zbog svoje ljepote.
mogu i tebi dati sliku pa bi vidila sto mislim
cronaldo is offline  
Old 30.10.2004., 21:29   #54
Quote:
cronaldo kaže:
mogu i tebi dati sliku pa bi vidila sto mislim
Ne vjerujem baš previše slikama.
__________________
If liberty means anything at all, it means the right to tell people what they do not want to hear.
George Orwell
Godiva is offline  
Old 30.10.2004., 21:31   #55
Quote:
Godiva kaže:
Ne vjerujem baš previše slikama.
aha ok nema veze samo sam pitao,prava je inace.dao bi ti link na kojoj stranici je.
cronaldo is offline  
Old 30.10.2004., 21:36   #56
Quote:
cronaldo kaže:
aha ok nema veze samo sam pitao,prava je inace.dao bi ti link na kojoj stranici je.
A zašto bi mi dao link? Bi li htio da te sažalijevam?
__________________
If liberty means anything at all, it means the right to tell people what they do not want to hear.
George Orwell
Godiva is offline  
Old 30.10.2004., 21:38   #57
Quote:
Godiva kaže:
A zašto bi mi dao link? Bi li htio da te sažalijevam?
ne nego samo da vidis zasto tako govorim o sebi i mrzim sebe i svoj izgled,
cronaldo is offline  
Old 30.10.2004., 21:46   #58
Quote:
cronaldo kaže:
ne nego samo da vidis zasto tako govorim o sebi i mrzim sebe i svoj izgled,
Tvoj stav prema vlastitom izgledu nema nikakve veze s izgledom samim. Zašto se želiš samosažalijevati i za to koristiš svoj izgled, to je pravo pitanje.
__________________
If liberty means anything at all, it means the right to tell people what they do not want to hear.
George Orwell
Godiva is offline  
Old 30.10.2004., 21:52   #59
Quote:
Godiva kaže:
Tvoj stav prema vlastitom izgledu nema nikakve veze s izgledom samim. Zašto se želiš samosažalijevati i za to koristiš svoj izgled, to je pravo pitanje.

zasto mislis da nema?pa iz dana u dan mi govore kako sam odvratan i smiju mi se.
cronaldo is offline  
Old 30.10.2004., 21:53   #60
Quote:
cronaldo kaže:
zasto mislis da nema?pa iz dana u dan mi govore kako sam odvratan i smiju mi se.
Bi li se ti kad kome izrugivao zbog izgleda?
__________________
If liberty means anything at all, it means the right to tell people what they do not want to hear.
George Orwell
Godiva is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:37.