Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.09.2009., 08:55   #61
Quote:
shapke.. kaže: Pogledaj post
što se mene tiče, to je bilo kod mene sa frendom iz škole. imali smo 14 godina, gay anal...
sad me je sram.

a sa curom prvi put sa 16. kod nje u stanu, dok joj je sestra bila doma
ukratko...loše, jako loše

a opet neponovljivo

neponovilo se
Hawkeyes is offline  
Old 19.09.2009., 15:03   #62
Ja prvi srednje, on 4. Bili zajedno 10 mjeseci prije tog, nije bila baš najsjajnija veza... Meni i njemu prvi put... Kad me pito jel bi htjela ić s njime do kraja, rekla sam da nisam sigurna jer nam kao nije baš najbolja veza (ja sam puno više ulagala nego on), al kad je reko da naše vrijeme tek sad dolzi, ah... Kako bi predugo razmišljala... Nakon tih dogovora, obavili to u autu, velikom, dost, sa spušetnim svim sjedalima pa je bilo veliko ko krevet... Jedino što je dobro znao je bilo stavit kondom (očito vježbo doma). Meni je sam osjećaj bio dobar, krvarila tek kad sam doma došla, i bilo je ugodno, mada nesprestno, al je trajalo prekratko i njemu je bilo bed... Nakon tog bili u vezi još godinu dana. Učili se zajedno svemu... Sjećam se i datuma, i kazete od Crvene jabuke, gaća koje sam imala... Godinama nakon tog se znali srest, pričat o tome... Smijat se zapravo. Čak je pala spika u stilu kak bi mogli provjerit jel smo od tad štogod naučili... Al imam sad puuuno boljeg učitelja...
Kontesa Nera is offline  
Old 19.09.2009., 15:34   #63
prvi put.......

on ima curu godinu i pol, ja slobodna ko ptičica.....i zaljubljena u njega.....krećemo na dvotjedno putovanje u kinu....on, ja i ekipica.....ulazimo u avion, on navalio na mene, ljubakamo se.....dolazimo na aerodrom u frankfurt...nakon cijelodnevnog napaljivanja uletavamo u wc.....brzinsko skidanje bla bla...al ja odustajem....(ipak ima curu, kvragu)......niš, dolazimo u kinu....pet kreveta u svakoj sobi, od čega jedan na kat....prva večer, svi luduju, piju....nas dvoje se mazimo na doljnjem krevetu, frendica iznad spava, a jedna preko puta.....skida mi hlačice, sve ide prema tome, traži me kondom (dao mi ga frend kad me pratio na aerodromu...hihi)....meni opet nekaj pukne, neću, izbacujem ga iz sobe....muči me ta njegova cura, a s druge strane me boli briga jer ja nemam nikog, a i ona njega ne doživljava više....popijem još jednu čašicu za ohrabrenje, odlazim do njega i kažem da sam se predomislila....

vraćamo se na isti onaj krevet, počinje, malo boli, gledam ga u strahu, al je i savršeno...u taj tren uletava još jedna u sobu i dere se iz sveg glasa da ga traži frend....izlazi van a ova kaj gore spava nam psuje sve žive kaj tak tresemo taj krevet i nek se prestanemo tuć više jer će nas ona namlatit....(cijeli dan smo se iz zezancije 'bockali' pa je mislila da još uvijek to radimo)

eto, sve u svemu, uzbudljivo
mačakmali is offline  
Old 19.09.2009., 20:25   #64
Quote:
dawn990 kaže: Pogledaj post
također.. sam što ja nisam povraćala... al bolilo je i krvarila sam puuuuno previše :S

s tim da mi ginekologica nie pomogla nego odmogla... ma ne želim ni ponavaljat
i onda kad mi netko kaže da nije ni osjetija ili da je bila samo kapljica krvi,grrrrrr... a ja ka da je netko zakla svinju. i moram priznati da je prvih nekoliko puta bilo užasno bolno. a valjda mi je takva fizionomija/anatomija
malady is offline  
Old 19.09.2009., 20:40   #65
Quote:
VenoM984 kaže: Pogledaj post
... doma kod mene.... sa 17.god..... usrali smo se oboje
možda sam se čak ja više bojal nego ona, jer me bilo strah da ju ne povrijedim i ne stvorim joj neke traume.... a kaj da velim..... bil sam dečec

bilo nespretno i šlampavo... ali ugodno na kraju... haha

sad kad se sjetim toga
Eee... ti si jedan od rijetkih kojem nije stalo samo da 'to obave', nego si se i brinuo za curu
Da vas je više takvih...
SkullFactory21 is offline  
Old 19.09.2009., 21:49   #66
moja prva prava i ozbiljna veza.. valjda je htio biti romantican pa je u svojoj kuci koja je jos bila u građenju stavio spuzvu i zapalio svjecice.. iako mi je to tad bilo smijesno, sad mi je bas lejm..

ne moram ni napomenuti kako je svrsio za 1 sekundu.. i onda je ostatak veceri bio ubediran kako mu se to dogodilo.. ono debilu sto si ocekivao

naime i njemu je bio prvi put
u svakom slucaju tog dogadaja, a niti cijele veze s njim ne volim se prisjecati
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Old 19.09.2009., 21:51   #67
ah meni slatkih 16 godina, njemu 17! kod njega doma. sve isplanirano, sve pod utjecajem veeelike ljubavi! sex kao sam sex nista posebno, ali kao uspomena, nesta prekrasno!
lavinia_20 is offline  
Old 19.09.2009., 22:25   #68
Sa 18 godina u njenom stanu, započelo tako što me pitala da joj pomognem u vezi nečeg u stanu i nisam mogao odbiti tako *ebozovnu curu. Kad mi se naslonila na noge i počela me pipkati i što sve ne.... jbt te počelo mi je srce lupati.... samo što mi nije iskočilo... i kad smo to "odradili" otišao sam iz njenog stana i nakon toga se nismo više viđali... Sad kad se sjetim svog prvog sexa.... smiješno mi je što sam bio tako s*eban. I da ne zaboravim, ona je imala 24 godine.
Marian Oden is offline  
Old 20.09.2009., 15:26   #69
Za neke će te zadržati koncentraciju na razgovor i zaista čuti što partner govori. Koliko postotak naših prihoda namjeravamo ulagati u zajednički dom na mjesečnoj ili godišnjoj bazi. Tko je odgovoran za brigu oko kuće, a tko za čišćenje nakon obroka. Tko je ikad bio u vezi, a zapravo ste slušali sa pola uha. Smatrate da se prepustite ljutnji.
MarkoŠaljivđija is offline  
Old 20.09.2009., 19:16   #70
Bilo je bezveze, nije vrijedno spomena.
Ne sjećam se.
Sjećam se samo da nije boljelo.
Ne, nisam bila pod utjecajem droge/alkohola.
Bilo je davno, rano, pre rano
Dosadno skroz.
__________________
Ne treba mi potpis
Wannda is offline  
Old 20.09.2009., 19:53   #71
Quote:
MarkoŠaljivđija kaže: Pogledaj post
Za neke će te zadržati koncentraciju na razgovor i zaista čuti što partner govori. Koliko postotak naših prihoda namjeravamo ulagati u zajednički dom na mjesečnoj ili godišnjoj bazi. Tko je odgovoran za brigu oko kuće, a tko za čišćenje nakon obroka. Tko je ikad bio u vezi, a zapravo ste slušali sa pola uha. Smatrate da se prepustite ljutnji.

Šta ti briješ??

Ontopic - 18 godina, prva godina faksa, dečko u kojeg sam bila zaljubljena već od prije i samim time užasno šokirana da se uopće uspio zainteresirati za mene Bila sam jako zaljubljena, ali i jako u strahu od svega i zapravo se dogodilo skroz spontano - nije me ni na što nagovarao, ali se vidilo da je jedva dočekao... Jadan Nakon...par mjeseci veze? (I puno handjobova, blowjobova i ostalih jobova )
I niš, super bilo, bolilo me fakat malo, imali smo kondom, frajer je bio dovoljno iskusan da bi znao što radi, njemu je bilo suuuuper, a meni samo super
Drugi put mi je bio valjda njbolji seks u životu i da mi neko kaže da će tako bit svaki put do kraja života, nitko sretniji od mene, ali sumnjam da ću ikad više tako nekog voljet pa eto... :/
Bili u vezi još jedno pola godine nakon toga, vrlo ugly prekid i godinu dana agonije zbog neuspjelih pokušaja da se zaljubim u nekog drugog.
morcego is offline  
Old 20.09.2009., 23:27   #72
Dakle,
oboje 24, meni prvi put, on s već popriličnim iskustvima. Nakon mjesec dana veze, kod mene doma. Bilo je super, malo je bolilo na početku, ali poslije predobro trajalo je nekakvih sat i pol izguštali se totalno. Predobro iskustvo, bio je pravi kavalir i drago mi je da je imao iskustva jer sam ja bila pogubljena. Uglavnom pričali smo dosta o tome i drago mi je da je bilo baš s njim jer se stvarno volimo.
sparkle6 is offline  
Old 21.09.2009., 01:32   #73
bila u srednjoj školi,bolilo ko sam vrag,kratko bili u vezi,i to ti to...od romantike ni r,od njeznosti ni nj,od ljubavi ni lj...sve nekaj naopacke bilo...
__________________
Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome
sebi.
librica is offline  
Old 21.09.2009., 01:39   #74
Quote:
radion-plavi kaže: Pogledaj post
Prva drkica neponovljivo.. osim sta sam se usra ko grilica kad je malisa poceja povracat

prvi seks... joooj ja, ona, more, borovina (jebemliti borovinu da ti jebem)
ja 17 ona godinu mladja... prvi put i meni i njoj... litnja noc, krenulo s mazenjem, ljubakanjem i kaze ona amo, ja blenem, di?? ona, pa znas... rekoh ahaaaaaaaa naravno...
pomaknemo se s klupice pod bor uz more i dasa (ja) skinem maju da se cura ne nazulja, totalni kavalir
petlja ona oko mene, petljam ja oko nje nikako pogodit di treba... uzme ona stvar u svoje ruke kaze, ajde, ja ko sivonja... njoj suze na oci... pitam boli?
kaze... malo, ja reko' polako cu... i hop hop kaze ona dobro je prokusaj jace, ja se krenuo trzat ko epilepticar na umoru, ispadne mi van i valjda onako sluzav..krvav sta li vec sklizne niz njenu guzu u borove iglice i zemlju... HESUS!!!!
gleda ona, sta je jesi gotov? reko JESAM JEBEMLITI SEKS I BOROVINU!!! amo mi na nocno kupanje... a tek kad je more doslo... prvo je ohladilo, ali poslje je peklooooo...
prekinuli nakon 2 tjedna... vise nikad pokusali... ali zato sa sljedecom djevojkom bio iskusan pa to obavio kad njenih nije bilo doma
jaaaaaaaaaaaooooooooo...nisam znala da muskima zna bit bolno prvi put
__________________
Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome
sebi.
librica is offline  
Old 21.09.2009., 09:06   #75
Quote:
librica kaže: Pogledaj post
jaaaaaaaaaaaooooooooo...nisam znala da muskima zna bit bolno prvi put
a kad 'misko' nije predvidjen za 'duboko oranje' koje sam mu eto silom prilika namjenio... a nicim izazvan
radion-plavi is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:20.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger