Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.07.2007., 17:08   #201
jedno pitanje na desnom oku imam -3 a na lijevom -0.75 na oba dva astigmatizam i sad me zanima pošto nemam dovoljno love da li mogu ja samo skinit dioptriju na desnom oku di mi je -3,00
sham69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2007., 08:22   #202
Quote:
sham69 kaže: Pogledaj post
jedno pitanje na desnom oku imam -3 a na lijevom -0.75 na oba dva astigmatizam i sad me zanima pošto nemam dovoljno love da li mogu ja samo skinit dioptriju na desnom oku di mi je -3,00
Možeš!!!!
BUBAČ7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2007., 17:28   #203
Quote:
BUBAČ7 kaže: Pogledaj post
Možeš!!!!
ok hvala, samo me zanima koliko bi došlo skidanje jednog oka pošto imam astigmatizam i gjde mi preporučate sikdanje dioptrije u kojeg privatnika
unaprijed hvala
sham69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2007., 09:06   #204
Quote:
sham69 kaže: Pogledaj post
ok hvala, samo me zanima koliko bi došlo skidanje jednog oka pošto imam astigmatizam i gjde mi preporučate sikdanje dioptrije u kojeg privatnika
unaprijed hvala
Ja ti idem sutra na operaciju!! Imam ti dioptriiju -6! Idem kod visumed-a u Zagrebu operacija za oba oka 3000eur - ljetni popust 15%!!!! Operacija traje 20min za oba oka! Koliko sam shvatila doktora cijena je ista za sve !!!!
By!
BUBAČ7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2007., 18:32   #205
Quote:
BUBAČ7 kaže: Pogledaj post
Ja ti idem sutra na operaciju!! Imam ti dioptriiju -6! Idem kod visumed-a u Zagrebu operacija za oba oka 3000eur - ljetni popust 15%!!!! Operacija traje 20min za oba oka! Koliko sam shvatila doktora cijena je ista za sve !!!!
By!

i kako je prošla operacija jel sve pod kontrolom
sham69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2007., 08:44   #206
Quote:
sham69 kaže: Pogledaj post
i kako je prošla operacija jel sve pod kontrolom
JA VIDIM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!
Bilo je sve super! Operirana sam u čet. navečer i nakon operacije odmah sam progledala!!!!!!!
Operacija uopće nije strašna boli te samo što ti stavi klješta na oko da ga ne zatvaraš i par sekundi pritiska na oko!!!!
BUBAČ7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2007., 22:19   #207
Quote:
BUBAČ7 kaže: Pogledaj post
JA VIDIM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!
Bilo je sve super! Operirana sam u čet. navečer i nakon operacije odmah sam progledala!!!!!!!
Operacija uopće nije strašna boli te samo što ti stavi klješta na oko da ga ne zatvaraš i par sekundi pritiska na oko!!!!
aj baš mi je drago da je sve prošlo ok, ali jel se sad trebaš paziti tj. nešmis gledatz tv moraš nosit sunčane naočale itd,
sham69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2007., 10:29   #208
Quote:
sham69 kaže: Pogledaj post
aj baš mi je drago da je sve prošlo ok, ali jel se sad trebaš paziti tj. nešmis gledatz tv moraš nosit sunčane naočale itd,
ne samo trebam paziti da mi oko nebude suho!!!! Imam ti tri vrste kapi koje kapam!! jedino dan poslje operacije nisam vozila auto i gledala tv!!! Od jučer sam na poslu i radim na kompu i nemam nikakvih problema! Trebam čekati tri mjeseca da se vidi točno stanje moje dioptrije! Naprimjer: ima sati kad vidim i male bubice koje pišu na posteru a onda par sati poslje nema šanse da to pročitam pa onda ponovo se javi super vid i tako.... Malo mi jaka svijetlost smeta al ja sam ti uvijek imala osljetljive oči! Nesmijem samo u ova 14 dana ići na bazene i saunu!! More i ronjenje dozvoljeno kao i sport!
BUBAČ7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2007., 17:00   #209
Quote:
BUBAČ7 kaže: Pogledaj post
ne samo trebam paziti da mi oko nebude suho!!!! Imam ti tri vrste kapi koje kapam!! jedino dan poslje operacije nisam vozila auto i gledala tv!!! Od jučer sam na poslu i radim na kompu i nemam nikakvih problema! Trebam čekati tri mjeseca da se vidi točno stanje moje dioptrije! Naprimjer: ima sati kad vidim i male bubice koje pišu na posteru a onda par sati poslje nema šanse da to pročitam pa onda ponovo se javi super vid i tako.... Malo mi jaka svijetlost smeta al ja sam ti uvijek imala osljetljive oči! Nesmijem samo u ova 14 dana ići na bazene i saunu!! More i ronjenje dozvoljeno kao i sport!
a koji te je doktor operirao?
ja imam -5 na lijevo, a -6 na desno oko. malo manja dioptrija od tvoje. ali nosim naocale. lece me nerviraju....
Electra8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2007., 22:32   #210
Quote:
Electra8472 kaže: Pogledaj post
a koji te je doktor operirao?
ja imam -5 na lijevo, a -6 na desno oko. malo manja dioptrija od tvoje. ali nosim naocale. lece me nerviraju....

a biće je operira dean šarić
sham69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2007., 07:51   #211
Quote:
Electra8472 kaže: Pogledaj post
a koji te je doktor operirao?
ja imam -5 na lijevo, a -6 na desno oko. malo manja dioptrija od tvoje. ali nosim naocale. lece me nerviraju....
Operirao me je Šarić! Gore na Kaptolu visumed.
Ja se uopće nisam dobro osjećala kad sam nosila naočale s takvom dioptrijom pa sam mislila donedavno da sam spas našla u lećama! A sada.................
Stvarno puno znači to što svako jutro nemoraš ciljat svoje oko i stavljat leću ili navečer kad si crknut i legneš u krevet a ono leće još uvijek u tvom oku!"!!!!!!!!!!
BUBAČ7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2007., 14:00   #212
e sad je pitanje hoće ti se dioptrijas vračati kroz nekoliko godina što ti je doktor rekao i mene zanima kako cu ja znati jesam li kandidat za to
sham69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2007., 14:11   #213
Quote:
sham69 kaže: Pogledaj post
e sad je pitanje hoće ti se dioptrijas vračati kroz nekoliko godina što ti je doktor rekao i mene zanima kako cu ja znati jesam li kandidat za to
Sad moram čekati 3 mjeseca da vidimo !! Zbog moje velike dioptrije mogučnosti ima da bude neka od 0,5 al to nije za operirat! Sutra idem na kontrolu pa cu vidjeti koja mi je za sada! prošli put je bila 0,05 i čitala sam one zadnje bubice na ekranu!!!!! Trebaš otići tamo na kontrolu!!!!
BUBAČ7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2007., 14:18   #214
bubač,jesi već napisala kolko para ak se smije znat?i meni se opasno povisila dioptrija. kaže mi moja okulistica da nekima raste cijeli život
angie stone is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2007., 14:22   #215
Quote:
angie stone kaže: Pogledaj post
bubač,jesi već napisala kolko para ak se smije znat?i meni se opasno povisila dioptrija. kaže mi moja okulistica da nekima raste cijeli život
3000 eur! u visumed-u na Kaptolu! Rate al do određene dobi tada prelazi u +
BUBAČ7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2007., 14:27   #216
Quote:
BUBAČ7 kaže: Pogledaj post
3000 eur! u visumed-u na Kaptolu! Rate al do određene dobi tada prelazi u +
znači tebi je bilo -6 ? i sad vidiš totalno bistro ? ajme ja bi
angie stone is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2007., 14:33   #217
Quote:
angie stone kaže: Pogledaj post
znači tebi je bilo -6 ? i sad vidiš totalno bistro ? ajme ja bi
Da bila sam ti šišmiš i mučila se sa lećama svako jutro i večer sada je sve to prošlost!!!!!!! Jako sam zadovoljna danas mi je 7 dana od operacije!!!! Još su mi oči na nekim mjestima krvave al sve je to normalno!!!! Glavno je da vidim bez ikakvih pomagala!!!!!
BUBAČ7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2007., 14:44   #218
ma i ja sam polu-šišmiš. i ne smeta meni toliko svaki dan stavljat i skidat leće,već sam se odavno navikla. al naprimjer po ljeti sam bespomoćna. odem na plažu bez leća pa ne vidim 2 metra pred sobom .za popizdit . a i trebalo bi tu dioptriju srezat i zaustavit na vrijeme. moja okulistica mi je govorila da će najvjerojatnije prestat rast poslije puberteta. je,moš mislit. raste i dalje
angie stone is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2007., 14:57   #219
Tako kažu da dioptrija raste do 23! doktor kaže da je kod mene utjecao stres! A i jako puno ti visim na kompu! Zakaj si ne kupiš one za jednokratnu upotrebu pa sa njima odi na plažu!!!
BUBAČ7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2007., 15:05   #220
nisam dosad još kupovala te jednokratne.
aj javljaj kad stigneš kakvo će ti bit stanje sljedećih mjeseci , baš me zanima. pozdrav od ćorave
angie stone is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:26.