Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.02.2009., 21:33   #321
Ja svoju pustam evo vec 9 godina i nikako da naraste kako ocu
Mislim naraste, ali je onda sva u komi i i spucana pa moram na sisanje, a naravno glupi frizeri uvijek odrezu 10 cm iako ja kazem 2 tako da sam svake godine na istom... s tim da mi jako sporo raste...
Frendica se farbala mj dana poslje mene a ima za 3 mj duplo veci izrast od mene vec mi je dopizdilo to cekanje i sve vise razmisljam o extenzijama.
Cak sam se mislila i osisat na kratko ali necu dok mi ne naraste do guzice. Odlucila sam da se necu vise uopce sisat ni centimetar dok ne naraste pa makar cekala godinama
Helly99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2009., 22:05   #322
Quote:
zabranjena kaže: Pogledaj post
ne mjerim je ja tako, odakle ti to. mjerim dužinu vlasi, koji je tvoj problem?!
krivoj se obratila sorry..
netrebaš se odmah ljutit omg..
__________________
Osmijeh Obogaćuje Onoga Kome Je Upućen, a Ne Osiromašuje Onoga Tko Ga Daje.
malla_saritta is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2009., 13:27   #323
Quote:
_Golubica_ kaže: Pogledaj post
Čičkovo ulje se stavlja prije pranja kose,umasira se u vlasište
Ali može se koristiti i poslije pranja umjesto silikona...1-2 kapi ovisno o dužini kose na vrhove....ja tako stavljam avokadovo svaki dan i odlično je....
kraljica ludosti is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2009., 13:31   #324
Quote:
Helly99 kaže: Pogledaj post
Ja svoju pustam evo vec 9 godina i nikako da naraste kako ocu
Mislim naraste, ali je onda sva u komi i i spucana pa moram na sisanje, a naravno glupi frizeri uvijek odrezu 10 cm iako ja kazem 2 tako da sam svake godine na istom... s tim da mi jako sporo raste...
Frendica se farbala mj dana poslje mene a ima za 3 mj duplo veci izrast od mene vec mi je dopizdilo to cekanje i sve vise razmisljam o extenzijama.
Cak sam se mislila i osisat na kratko ali necu dok mi ne naraste do guzice. Odlucila sam da se necu vise uopce sisat ni centimetar dok ne naraste pa makar cekala godinama
ovo mi je tako poznato

kraljica ludosti is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2009., 15:28   #325
ma jednostavno nemojte se sisati!!!ja sam se zadnji put sisala prije tocno 5mjeseci,i nebudem jos namanje pola godine...vec imam kosu 50 cm dugu...i pustat cu ju jos dobrih 2 godine.....a velim vam,sisanje-0 bodova jso namanje pola godine....
Hiperaktivna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2009., 17:58   #326
ja neki dan mjerila,53 cm! al jos puuuuuno treba tu...zivaca najvise. jednostavno se prisilim da se ne sisam,to je jedino rjesenje. Al cickovo uljei i pranjeu toploj i naizmjenicno hladnoj vodi djeluje
yria is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2009., 22:23   #327
Quote:
Hiperaktivna kaže: Pogledaj post
ma jednostavno nemojte se sisati!!!ja sam se zadnji put sisala prije tocno 5mjeseci,i nebudem jos namanje pola godine...vec imam kosu 50 cm dugu...i pustat cu ju jos dobrih 2 godine.....a velim vam,sisanje-0 bodova jso namanje pola godine....
Tak treba, ali je bitno uz to posebnu pažnju posvetiti njezi vrhova i kose, jer đabe ti duga kosa koja izgleda ko metla od vještice
kolko ti je naraslo u tih pola godine?
Ja si računamd a će mi do 7 mjeseca 5cm narasti
NinaLady is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2009., 23:58   #328
naraslo mi je negdje 6 cm,a zadnji put sam se sisala 25.9.,znaci sad 25.2. ce bit tocno 5 mjeseci narast ce ti 5 cm sto posto,ak se neces sisat do 7 mjeseca
i fakat se brinem za nju,ne peglam ju,prirodno ju frckam,onako napravim si male puzice po glavi i tako osusim i dobro izgleda....a kad zelim da je ravna onda imam onaj rowenta fen na cesljice-odlican je....i stalno maske,pakunzi....od hair sam narucila rep samo zato da se nemoram peglat,jer iako su mi ekstenzije na klipse bolje od repa,ne volim onaj prijelaz koji se vidi,a da se ne vidi treba se peglat kosa-e, a to necu,jer to fakat ubija kosu....imam frendicu manekenku koja sva brije na prirodno,ne farba se ima prirodno crnu kosu,prekrasna je i ona,a i kosa,i za potrebe snimanja su je peglali,i to ono 5 dana za redom (natjecanja za kraljicu hrvatske)...i da vidite kad su joj nakon tih 5 puta sta su je peglali ti stilisti,ispucali vrhovi..nisam mogla vjerovat!!!jer ona ima prirodno ravnu kosu i nema doma peglu,ali na snimanju su je oni htjeli jos malo ''istegnuti''...ja sam ostala u soku kao su joj vrhovi malo suhi postali i tocno se vidi da su se neki onako izlistali i osli' kvragu....a kad si razmislim koliko sam se ja peglala (2.5 godine)...vise ne...
tako da cu sad furat rep,kad mi dode u 3 mjesecu,za njega se necu morat peglat,samo fenirat,i tako cu izdrzat godinu i pol-dvije....i nakon toga cu imati duuugu kosu...a do tad naravno necu imati stalno rep,po doma cu se odmarati samo kad idem na faks i van navecer....
Hiperaktivna is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2009., 23:21   #329
Quote:
kraljica ludosti kaže: Pogledaj post
ovo mi je tako poznato

također
Shagy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2009., 23:22   #330
Meni 1 mj, 1 centi...
Sljedeći tjedan, ponedjeljak, kupujem nutrival b plus, imam šampon koji daje rezultate nakon 3 mjeseca, pa ćemo viditi...koristim ga sad već dugo...još mjesec dana, ipo, i bum videl oće li šta djelovat kombiniranje unutarnje i vanjske ?nešto? ...^^
Ali ipak...mislim da ipak geni odlučuju...heh

I slažem se s onim gore, ''šta će ti kosa ak izgleda ka metla ''
Shagy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2009., 10:36   #331
Talking

hm... ja pokušavam zadnjih 5 godina pustiti kosu....no kad god mi kosa dođe do ramena.... ja ju ošišam na kratko...što znači... opet ispočetka. Znam da trebam biti strpljiva... al ne uspjevam.... Trenutna dužina mi je ispod uha i već sad sam na iglama i silom želim otić kod frizerke da odreže i to malo...
Ljudi... kako da iskuliram i izdržim????????
LittleBeast is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2009., 11:50   #332
Quote:
LittleBeast kaže: Pogledaj post
hm... ja pokušavam zadnjih 5 godina pustiti kosu....no kad god mi kosa dođe do ramena.... ja ju ošišam na kratko...što znači... opet ispočetka. Znam da trebam biti strpljiva... al ne uspjevam.... Trenutna dužina mi je ispod uha i već sad sam na iglama i silom želim otić kod frizerke da odreže i to malo...
Ljudi... kako da iskuliram i izdržim????????

Pa odi frizerki nek te sisa, ali reci joj da ti ne dira duzinu nego da ti samo obikuje neku lijepu frizuricu.
Ja sam cijeli zivot imala dugu kosu, najkraca mi je bila do ispod ramena, i onda sam prije cetiri godine odlicila uciniti drasticnu promjenu i osisala se na kratko. Uzasno sam se osjecala, nedostajala mi je moja kosa i dugo mi je trebalo da konacno dobijem ovu sad duzinu i oblik s kojim sam sama sebi lijepa.
SSDM is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2009., 16:21   #333
živcira me moja kosa, trebala bi šišati 10cm da bi bila sva ravna i jednake dužine... al nedam svoje repove od kose.... ma boli me briga, samo da barem raste 2 cm mjesečno
NinaLady is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2009., 14:43   #334
Evo danas sam baš nešto razmišljala.
Kosa mi je već godinama gotovo iste dužine.
Malo ispod ramena i ne mrda, stvarno ne razumijem.
Prije sam imala kratku, kratku, kratku kosu i kada sam je počela puštati odmah je narasla do ramena i od
tada više ništa.

Baš sam tuuuužna.
__________________
I am a restlessness inside a stillness inside a restlessness.
Wulpes is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2009., 17:59   #335
A i meni je tako...

Mislim da sam precesto šišala vrhove... jer cim mi je kosa malo ofucanija, cak i ako nema vidljivih ispucanih vrhova, ja trcim kod frizerke... i onda ona ošiša 5 umjesto 1cm, i opet sam na pocetku...




Got to be strong
__________________
...''you wouldn't see a subtle plan if it painted itself purple and danced
naked on top of a harpsichord,singing "Subtle Plans Are Here Again''.
Scáthach is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2009., 18:39   #336
Quote:
Wulpes kaže: Pogledaj post
Evo danas sam baš nešto razmišljala.
Kosa mi je već godinama gotovo iste dužine.
Malo ispod ramena i ne mrda, stvarno ne razumijem.
Prije sam imala kratku, kratku, kratku kosu i kada sam je počela puštati odmah je narasla do ramena i od
tada više ništa.

Baš sam tuuuužna.
ja sam negdje citala da duljina kose zna biti odredjena genima, tj.da duljina kose dodje do neke tocke i ne mrda tj. da kada dostigne tu duzinu koja je genetski predodredjena tada vlas dolazi do faze ispadanjamalo mi ta teorija ne sljaka
frayla is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2009., 20:33   #337
Quote:
frayla kaže: Pogledaj post
ja sam negdje citala da duljina kose zna biti odredjena genima, tj.da duljina kose dodje do neke tocke i ne mrda tj. da kada dostigne tu duzinu koja je genetski predodredjena tada vlas dolazi do faze ispadanjamalo mi ta teorija ne sljaka
neeeeee

al kod mene je isti takav slučaj - prije sam imala duuugu kosu koja je uvijek mogla narast do dužine koju sam željela.. i onda negdje od 16. godine samo tako naraste do ramena i gotovo. dalje ne mrda
__________________
How about... no?
m_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2009., 13:09   #338
ma cini vam se da ne raste,nego vjerojatno sisate vrhove taman onoliko koliko vam narastu...pustite kosu da raste,pa cak i ako malo ispuca..
yria is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2009., 13:44   #339
Quote:
yria kaže: Pogledaj post
ma cini vam se da ne raste,nego vjerojatno sisate vrhove taman onoliko koliko vam narastu...pustite kosu da raste,pa cak i ako malo ispuca..
Slažem se, nemojte odmah šišati vrhove, frizerka vam onda odreže baš to što vam je naraslo, znam iz iskustva to, nažalost
Stay strong
 
Odgovori s citatom
Old 01.03.2009., 14:10   #340
Vrhovi mi nisu baš skloni pucanju, ali čim puknu ja ih odmah odem ošišati.
Mrzim ispucale vrhove i ne mogu ih podnijeti, jer mi se kosa teško raščešljava i sva je odvratna, heh.
Imam dobru frizerku koja ne odreže previše, koliko joj kažem, toliko i odreže...
Ponekada i premalo, heh.
__________________
I am a restlessness inside a stillness inside a restlessness.
Wulpes is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:11.