Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Mundial 2010 JAR

Mundial 2010 JAR Svjetsko nogometno prvenstvo u Južnoafričkoj republici

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.06.2010., 22:06   #21
Quote:
Ken kaže: Pogledaj post
nakon onog guranja korejanaca, svim srcem im zelim tri poraza
tu imaš pravo
janick gers is offline  
Old 08.06.2010., 22:07   #22
...........Milito
Tevez-Veron-Messi
.......Mascherano-Cambiasso
Heinze-Samuel-Burdisso-Zanetti
.................Romero

još demišelis, higuan, aguero, di maria... ima fakat igrače ubojice, al ne, on bu moral nekaj sjebat.
Veko32 is offline  
Old 08.06.2010., 22:08   #23
Quote:
panced kaže: Pogledaj post
Tehnicki neizvedivo!
ali lipo je sanjat
Scipion is offline  
Old 09.06.2010., 14:13   #24
nigerija vs grcka,najgora tekma na prvenstvu,nigerija tesko prima,a jos teze zabija.a grcka bunker igra konstantno..ziva dosada
al jedno od njih dvoje ce proc grupu,jbg
 
Old 09.06.2010., 16:18   #25
http://www.youtube.com/watch?v=VxP4s...layer_embedded ovi Argentinci su fakat zabrijali
Veko32 is offline  
Old 09.06.2010., 16:20   #26
Pa igraju se djeca...
__________________
La mano de Dios... Truly, madly, deeply...
Ti si i inače jedan od boljih poznavalaca igre ovdje na forumu, ni ne čudi me što možeš vidjeti ono što drugima očito i nije tako očito! - by roby
Silvercat is offline  
Old 09.06.2010., 16:22   #27
Quote:
Veko32 kaže: Pogledaj post
hahahahaha. umirem. još gledam koji su kuratz svi (zajedno sa drogerašom) stali na gol.
__________________
Dammir!
zvonzi is offline  
Old 09.06.2010., 16:39   #28
E da drogeraš bar danas igra...

http://www.prostamerika.com/sounders...entinafull.png
__________________
La mano de Dios... Truly, madly, deeply...
Ti si i inače jedan od boljih poznavalaca igre ovdje na forumu, ni ne čudi me što možeš vidjeti ono što drugima očito i nije tako očito! - by roby
Silvercat is offline  
Old 09.06.2010., 16:44   #29
Quote:
Scipion kaže: Pogledaj post
šta očekivat od ekipe kojoj je Veron playmaker
naslov prvaka
__________________
Weakness is sickness
Byron M is offline  
Old 09.06.2010., 16:45   #30
Bit će ovo jako zanimljiva skupina jer sve momčadi imaju i mnogo vrlina i mnogo mana. Na dnu vidim Grke koji su već prije 2 godine uvidjeli da im bunker prolazi samo jednom u sto godina, a na drugom mjestu vidim neumorne fanatike iz Azije koji su ozbiljnija momčad od nekoć popularne Nigerije. Argentina će proći skupinu, ali nisam siguran da će biti prvi. Park Ji-Sung
Grupa Queen is offline  
Old 09.06.2010., 17:37   #31
Svi su ih otpisali, u ekipi solidan broj invalida, kralj (budala) na klupi.

Ajmo Gauchosi
__________________
Voljen i stvoren da živi vječno!
Zeil is offline  
Old 09.06.2010., 18:11   #32
Quote:
Ken kaže: Pogledaj post
nakon onog guranja korejanaca, svim srcem im zelim tri poraza
čekaj... već su igrali jedno prvenstvno poslije toga

i zamalo su prošli... strašan promašaj protiv Švice u zadnjim minutama


a sad sam uvjeren da prolaze... Grčka očajna, Nigerija mi ne djeluje kao ekipa koja može odigrati dvije odlične partije u grupi, a Koreja mi je zicer, pogotovo ako pobijede Helene u prvoj utakmici
mitch is offline  
Old 09.06.2010., 18:50   #33
Quote:
Byron Moreno kaže: Pogledaj post
naslov prvaka
S Veronom naslov prvakas penzionerom sa statičnim i nepokretnim penzionerom
Scipion is offline  
Old 09.06.2010., 21:38   #34
Quote:
mitch kaže: Pogledaj post
čekaj... već su igrali jedno prvenstvno poslije toga

i zamalo su prošli... strašan promašaj protiv Švice u zadnjim minutama


a sad sam uvjeren da prolaze... Grčka očajna, Nigerija mi ne djeluje kao ekipa koja može odigrati dvije odlične partije u grupi, a Koreja mi je zicer, pogotovo ako pobijede Helene u prvoj utakmici
protiv Švice su igrali 2006., sudac ih je gurao 2002., a 1998. su igrali u skupini s Niskozemcima(izgubili 5:0), Meksikancima (1:3) i Belgijancima (jedini bod, 1:1)

u ovoj skupini nemam nekog favorita, ali blage simpatije su na strani Nigerije
__________________
Altairfan - A što je tek sa onima koji su došli na OI hodat. Pa trči, šta hodaš.

Zadnje uređivanje dplazin2 : 09.06.2010. at 23:07.
dplazin2 is offline  
Old 10.06.2010., 01:34   #35
Sa druge strane, Martin Palermo bio je mnogo manje pogođen. "Samo da ja postignem taj gol, lako ćemo poslije" - rekao je on novinarima..

Palermov odgovor Bilardu

:martinpalermoguzibilardakava:
Scipion is offline  
Old 10.06.2010., 01:41   #36
Quote:
dplazin2 kaže: Pogledaj post
protiv Švice su igrali 2006., sudac ih je gurao 2002., a 1998. su igrali u skupini s Niskozemcima(izgubili 5:0), Meksikancima (1:3) i Belgijancima (jedini bod, 1:1)

u ovoj skupini nemam nekog favorita, ali blage simpatije su na strani Nigerije
pa da, to sam i rekao, da su igrali 2006. (= jedno prvenstvno poslije "guranja") i da su zamalo prošli
mitch is offline  
Old 10.06.2010., 01:47   #37
Quote:
Veko32 kaže: Pogledaj post
...........Milito
Tevez-Veron-Messi
.......Mascherano-Cambiasso
Heinze-Samuel-Burdisso-Zanetti
.................Romero

još demišelis, higuan, aguero, di maria... ima fakat igrače ubojice, al ne, on bu moral nekaj sjebat.
Sad kad vidim ovo, stvarno imaju sastav za polufinale ali nažalost i izbornika za ispadanje u grupi. Nemam pojma, u normalnim okolnostima, bez nekih nepogoda bi morali daleko doći, sigurno proći grupu. A na drugom mjestu vidim Korejce brzi, zajebani i djeluju mi ozbiljnija momčad od Nigerije (al čisto po nekom osjećaju, priznajem da nisam niti jedni niti druge baš pratio) a Grcima ne želim prolaz, ne sa ovim ubojstvom nogometne igre koje forsiraju, a ionako su na Euru u Portugalu ispucali sreću i rezultate za ovo tisučljeće.
Proud to be is offline  
Old 10.06.2010., 02:47   #38
Ja bih volio da Argentina dogura što dalje.Najviše zbog Maradone jer ga svi nekako omalovažavaju..

Na kladionicama su najveći favoriti Španjolci,Brazilci,Englezi.Ja baš imam osjećaj da bi mogli osvojiti neki od favorita iz sjene,koji iako su standardno jaki na prvenstvima,većina ne stavlja u krug favorita.Npr. Francuska,Italija,Argentina,Njemačka.Iako trenutno se može reći da odskaču Brazilci i Španjolci od ostalih.Ali ne mora to puno značiti.Često se događalo da glavni favorit ne dobije...
cantona007 is offline  
Old 10.06.2010., 09:53   #39
Quote:
cantona007 kaže: Pogledaj post
Ja bih volio da Argentina dogura što dalje.Najviše zbog Maradone jer ga svi nekako omalovažavaju..

Na kladionicama su najveći favoriti Španjolci,Brazilci,Englezi.Ja baš imam osjećaj da bi mogli osvojiti neki od favorita iz sjene,koji iako su standardno jaki na prvenstvima,većina ne stavlja u krug favorita.Npr. Francuska,Italija,Argentina,Njemačka.Iako trenutno se može reći da odskaču Brazilci i Španjolci od ostalih.Ali ne mora to puno značiti.Često se događalo da glavni favorit ne dobije...
nemoj njih,samo ime mi tlak diže kad vidim
Đanker is offline  
Old 10.06.2010., 10:51   #40
Quote:
cantona007 kaže: Pogledaj post
Ja bih volio da Argentina dogura što dalje.Najviše zbog Maradone jer ga svi nekako omalovažavaju..

Na kladionicama su najveći favoriti Španjolci,Brazilci,Englezi.Ja baš imam osjećaj da bi mogli osvojiti neki od favorita iz sjene,koji iako su standardno jaki na prvenstvima,većina ne stavlja u krug favorita.Npr. Francuska,Italija,Argentina,Njemačka.Iako trenutno se može reći da odskaču Brazilci i Španjolci od ostalih.Ali ne mora to puno značiti.Često se događalo da glavni favorit ne dobije...
Pa zanimljivo je da u zadnjih nekoliko natjecanja (SP i EP) osvajaju momčadi koje nisu u najužem krugu favorita. Ne vidim razlog zašto se tradicija ne bi nastavila.
Imran is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:43.