Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Mundial 2010 JAR

Mundial 2010 JAR Svjetsko nogometno prvenstvo u Južnoafričkoj republici

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.06.2010., 19:18   #21
Quote:
nerazzurri kaže: Pogledaj post
Tako je. Mourinho je kriv i za glad u svijetu
Ne, bilic je kriv

bilicu odlazi
Bankina is offline  
Old 14.06.2010., 19:18   #22
Quote:
Bankina kaže: Pogledaj post
Nije uopce stvar u broju golova, nije broj golova = kvaliteta nego jednostavno se igra zakurac
Načelno se slažem. Utakmica Argentina-Nigerija, relativno solidna, primjer je da u broju golova nije sve. Ali kad na 9 od 10 tekmi imaš manje od tri gola, i kad je ukupan prosjek oko 1,5 po utakmici, onda to ipak govori nešto. I to nešto loše.
the edge is offline  
Old 14.06.2010., 19:21   #23
Quote:
the edge kaže: Pogledaj post
Načelno se slažem. Utakmica Argentina-Nigerija, relativno solidna, primjer je da u broju golova nije sve.
Ta je utakmica bila cirkus Colorado, druga krajnost od opjevanog "megataktičkog" šabanluka. Njemačka, Španjolska i Meksiko mogu spasiti ovaj WC. Čitao sam da je i Čile sexy, ali ih nisam gledao.
trifon is offline  
Old 14.06.2010., 19:22   #24
Los nogomet, malo golova, puno kartona, poluprazni stadioni, vuvuzele, sjedi 1
Jack07 is offline  
Old 14.06.2010., 19:22   #25
Pretjerujete.

Nije odigrano ni prvo kolo do kraja, a već se piše o najgorem prventsvu ikad zbog 3 neefikasne utakmice zaredom. Koji kuratz jbt? 2. i 3. kolo će se već igrat malo otvorenije jer već će neki morat počet kalkulirat i ubrzat malo ako išta žele postić.

Meni ovo više izgleda ko amaterski turnir vizualno. Nema punih stadiona, hordi navijača, ma ničega. Samo trube i prazne tribine. Eto, ja ću po tom pamtit ovo prvenstvo, a nogometaši će virujem, napravit svoje.
Playlife_ is offline  
Old 14.06.2010., 19:24   #26
Quote:
Playlife_ kaže: Pogledaj post
Nije odigrano ni prvo kolo do kraja, a već se piše o najgorem prventsvu ikad zbog 3 neefikasne utakmice zaredom. Koji kuratz jbt? 2. i 3. kolo će se već igrat malo otvorenije jer već će neki morat počet kalkulirat i ubrzat malo ako išta žele postić.
Slazem se, treba pricekat odlucujce tekme u grupama pa onda nokaut fazu pa da vidimo dl ce se ovdje igrat sa punim gacama il kad zatreba ce neki stisnut gas

Al zasada je sranje, majke mi, negledljivo
Bankina is offline  
Old 14.06.2010., 19:28   #27
ne vjerujem da će se drastično popravit kvaliteta nogometa u 2. ili 3. kolu

i naši komentatori su popizdili, osjeti im se u glasu, a i često imaju duge šutnje
dr. van Nostrand is offline  
Old 14.06.2010., 19:36   #28
Quote:
dr. van Nostrand kaže: Pogledaj post
ne vjerujem da će se drastično popravit kvaliteta nogometa u 2. ili 3. kolu
Zašto ne viruješ?

Pa nije ovo turnir 5 ulica koje igraju za 3 gajbe pive. Ovo je SP i svi žele nešto napravit. Nitko ne riskira na početku. Ja sam siguran da će se popravit. Jednostavno mora.
Playlife_ is offline  
Old 14.06.2010., 19:40   #29
pa kad nemoze gore
Bankina is offline  
Old 14.06.2010., 19:42   #30
Beremo se..
Playlife_ is offline  
Old 14.06.2010., 19:42   #31
Ma popravit će se quratz, možda u drugom krugu, dok ne ispadnu grčke, kameruni, alžiri, srbije itd. koje kad vidim na svjetskom mi se plače

a vjerojatno sve ima utjecaja, da gledamo najlošije prvenstvo dosad, I to da su prve utakmice, i da nitko neće srljat, bla bla bla. I da se igra na visokoj nadmorskoj visini, i 2 đavla na kraju, koja su njaviše kriva= vuvuzele + jabulani
Pagis is offline  
Old 14.06.2010., 19:49   #32
o umoru ne može bit riječi. klupska sezona je završila prije mjesec dana, imali su svi savršene uvjete za osvježavanje i treniranje, uglavnom negdje u planinama, imaju masere stalno na raspolaganju itd.

klima isto nije problem, zapravo je idealna.


tri stvari padaju napamet.

lopta, prelagana i preživa. odbojkaška.

tereni, navodno pretvrdi, u kombinaciji s ovom loptom onemogoćuju kontrolu.

trube. onemogućuju komunikaciju. igrači ne čuju jedni druge na 10 metara. a to itekako smeta.


ne znam kakvi su bili nizozemci danas, nisam gledao. nijemci su bili odlični, argentinci isto tako vrlo dobri. da vidimo još španjolce, brazilce i talijane.
hulijo đuturum is offline  
Old 14.06.2010., 19:50   #33
Quote:
Playlife_ kaže: Pogledaj post
Zašto ne viruješ?

Pa nije ovo turnir 5 ulica koje igraju za 3 gajbe pive. Ovo je SP i svi žele nešto napravit. Nitko ne riskira na početku. Ja sam siguran da će se popravit. Jednostavno mora.
upravo u tome i je problem, šta imaju taktizirat jedan alžir, slovenija, kamerun... na šta oni pretendiraju

odigraj brate hrabro da te svi pamte, a ne tu tražit bod, pa još jedan bod

svi se sjećaju senegala iz 2002., nisu imali šta izgubit, naguzili svjetskog prvaka na startu, iznenadili šveđane u osmini pa nesretno ispali od turaka...

ko će zaboravit dioufa i one njegove beskonačne driblinge...

ali ne, bolje su taktičke bitke alžirskog i slovenskog trenera
dr. van Nostrand is offline  
Old 14.06.2010., 19:54   #34
Quote:
dr. van Nostrand kaže: Pogledaj post
upravo u tome i je problem, šta imaju taktizirat jedan alžir, slovenija, kamerun... na šta oni pretendiraju

odigraj brate hrabro da te svi pamte, a ne tu tražit bod, pa još jedan bod

svi se sjećaju senegala iz 2002., nisu imali šta izgubit, naguzili svjetskog prvaka na startu, iznenadili šveđane u osmini pa nesretno ispali od turaka...

ko će zaboravit dioufa i one njegove beskonačne driblinge...

ali ne, bolje su taktičke bitke alžirskog i slovenskog trenera
Nama je bitno da smo osvojili prvu pobjedu Slovenije na svetskim prvenstvima, a šta neko treći misli o našoj igri, to nas boli ona stvar.
PatriotSLO is offline  
Old 14.06.2010., 19:54   #35
Quote:
dr. van Nostrand kaže: Pogledaj post
upravo u tome i je problem, šta imaju taktizirat jedan alžir, slovenija, kamerun... na šta oni pretendiraju

odigraj brate hrabro da te svi pamte, a ne tu tražit bod, pa još jedan bod

svi se sjećaju senegala iz 2002., nisu imali šta izgubit, naguzili svjetskog prvaka na startu, iznenadili šveđane u osmini pa nesretno ispali od turaka...

ko će zaboravit dioufa i one njegove beskonačne driblinge...

ali ne, bolje su taktičke bitke alžirskog i slovenskog trenera
Iz tvoje perspektive nemaju tražit ništa. Ko šta ni mi nemamo šta tražit iz brazilske. Iskrivljen ti je pogled na to skroz. I onda izvučeš jednu reprezentaciju ne bi da je to pravilo, a ne iznimka.

Ugl, ne slažem se, vidit ćemo šta će ispast od ovog SP-a.
Playlife_ is offline  
Old 14.06.2010., 19:57   #36
ma oce se k poravit u drugom kolu.....pa jbt u njemačkoj je po grupama palo hrpu golova pa poslije jedva više od 1
tek kad počnu bitne utakmice redikuli će igrat bunker totalni...jer ono, tko primi gol ispada, pa će pizde igrad kalkulantski totalno, ka i 2006
jeben ti mater murinjo jer da, kad su drugi treneri vidili kako njegova taktika prolazi svi udrili bunker
blateru konjino korumpirana, da prvenstvo africi samo da se uvuče crncima jer je ka obeća još davno.....kakav JAR, pa nie to nogometna zemlja
Brasil 14 zadnja nada
đabulani
Nuyorican is offline  
Old 14.06.2010., 19:58   #37
Quote:
dr. van Nostrand kaže: Pogledaj post
upravo u tome i je problem, šta imaju taktizirat jedan alžir, slovenija, kamerun... na šta oni pretendiraju
Bili i Grčka upala u ovu priču? Recimo na predzadnjem europskom prvenstvu?
JATION is offline  
Old 14.06.2010., 20:06   #38
Quote:
Vanjushka kaže: Pogledaj post
Problem je u jebenom Murinju i toj nogometnoj filozofiji koja je sad aktualna, svi su se spremili za gladijatorski nogomet, nedaj protivniku da primi loptu na miru, pokrij ga sa dvojicom na najfrekfentnijim pozicijama, zgusni se defanzivno a ofanzivno ako sta uleti, uleti...
ovo san čeka cilo vrime
qkac is offline  
Old 14.06.2010., 20:06   #39
Nadam se da će utakmice bit bolje i zanimljivije kasnije i da će se nekako riješiti ovaj zvuk vuvuzela jer ovo sve zasada je loše.
dena is offline  
Old 14.06.2010., 20:07   #40
Smiješna tema.Vidiš da svi ulaze oprezno taktički u utakmicu.
nar.kO is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:22.