Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Mundial 2010 JAR

Mundial 2010 JAR Svjetsko nogometno prvenstvo u Južnoafričkoj republici

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.06.2010., 20:20   #61
Još samo fali da se počne zazivat Katalonija na ovom SP
qkac is offline  
Old 14.06.2010., 20:21   #62
Quote:
nerazzurri kaže: Pogledaj post
Opet ne vidim svrhu tvojih postova ovdje. Kakav je to negativan stil? Jel to igra na poraz, ne razumijem.
Što je s SP 94', onda je isti trend bio?
Ne vidim ni ja svrhu tvojih postova, osim tendencije da ništa ne razumiješ niti argumentiraš, ali te to ne sprječava da budeš dosadan i bahat prema sugovornicima.
trifon is offline  
Old 14.06.2010., 20:23   #63
Quote:
trifon kaže: Pogledaj post
Me vidim ni ja svrhu tvojih postova, osim tendencije da ništa ne razumiješ niti argumentiraš, ali te to ne sprječava da budeš dosadan i bahat prema sugovornicima.
A tvoji argumenti su što? Da je Mourinho upropastio nogomet i SP? Zamjeraš reprezentacijama tipa Slovenija i Alžir što ne igraju žoga bonito jer je sve drugo ubojstvo nogometa?
nero is offline  
Old 14.06.2010., 20:28   #64
Quote:
nerazzurri kaže: Pogledaj post
A tvoji argumenti su što? Da je Mourinho upropastio nogomet i SP? Zamjeraš reprezentacijama tipa Slovenija i Alžir što ne igraju žoga bonito jer je sve drugo ubojstvo nogometa?
Mourinho nije uzročnik nego simptom, i nekako mi se čini da se javašluk i ziheraštvo sve više primaju, to je sve... Nisam jedini kojem se tako čini, a ovo SP ide u prilog tom osjećaju jer je zaista do sada odvratno.
trifon is offline  
Old 14.06.2010., 20:29   #65
pada kiša

slijedi dobra utakmica, napokon
dr. van Nostrand is offline  
Old 14.06.2010., 20:31   #66
Quote:
trifon kaže: Pogledaj post
Mourinho nije uzročnik nego simptom, i nekako mi se čini da se javašluk i ziheraštvo sve više primaju, to je sve... Nisam jedini kojem se tako čini, a ovo SP ide u prilog tom osjećaju jer je zaista do sada odvratno.
Čekaj, evo glavni je prigovor da se igra nedisciplinirano i neorganizirano, po čemu je to "mourinhovski" kad je njegov stil igre totalno drugačiji od toga? Čemu on onda ima ikakvu poveznicu s igrama u poetku ovog prvenstva. Ne možemo sad sve generalno stavit u isti koš jer jedno i drugo nemaju ni isti uzrok ni istu simptomatiku
nero is offline  
Old 14.06.2010., 20:33   #67
Quote:
trifon kaže: Pogledaj post
Dajte neku temu na kojoj ćemo svršavati nad postignućima portugalskog čergara i sličnih careva koji na jeftin i ziheraški način dolaze do rezultata i tako šire nogometni javašluk.

[IMG]http://rheasport.files.wordpress.com/2009/12/joseslide.jpg[/IMG
Baci oko kolko golova zabijaju Mourinhove momčadi, pa se onda izleti s takvim uletima.. Ako već misliš na taktiku protiv Barce, imaj na umu da je Mourinho jedini koji je dobio Barcu hendikepom trolaš samo tako.
Veko32 is offline  
Old 14.06.2010., 20:36   #68
Quote:
trifon kaže: Pogledaj post
Mourinho nije uzročnik nego simptom, i nekako mi se čini da se javašluk i ziheraštvo sve više primaju, to je sve... Nisam jedini kojem se tako čini, a ovo SP ide u prilog tom osjećaju jer je zaista do sada odvratno.
Ali kako to da je Inter zabio najviše golova u Ligi? Dok je lepršava Barca u Ligi prvaka zabila čak 3 gola više od Intera, s tim da su nakon skupine imali znatno lakše protivnike? Čekaj, možda nije u Mourinhu problem, al in je govoriti da je, pa kud svi tud i mali mujo..

Možemo mi sad o subjektivnim dojmovima i ostalim stvarima koje vesele u umjetničkom klizanju, sinkro plivanju ili skokovima u vodu, ali ovo što sam ti iznio su činjenice Znači šupak Mourinho je sa svojom momčadi zabio najviše u ligi, Barcu je mazno hendikepom, a velebna mes que un Barca je zabila svega tri gola više

Da, Mourinho je kriv za ovo svjetsko. Pola on, pola Inter.



Evo argumentirao sam ja i nisam bio bahat.
Veko32 is offline  
Old 14.06.2010., 21:09   #69
Quote:
nerazzurri kaže: Pogledaj post
A što ti ne možeš nać ljepotu u nogometu ako ne igra Brazil to je tvoj problem
Di si ti nasao ljepotu u ovim dosada odigranim utakmicama?
Ozbiljno te pitam i bez sarkazma i zajebancije?
Bankina is offline  
Old 14.06.2010., 21:30   #70
Neznam, pred 2 godine, nakon EP, svi su brujali o povratku totalnog nogometa, Španjolci, Rusi, Nizozemci, ovi, oni...
Pa nije valjda da se u 2 godine tolko toga promijenilo, bio je Murinjo i onda...

A nije ni da se 2006. igralo tako bajno, evo gledam rezultate prvog kola i sjećam se nekih groznih utakmica, Francuska-Švicarska, Trinidad-Švedska, pa i Hrvatska-Brazil, da ne govorimo o tome da je Cannavaro bio igrač prvenstva...

Jbg, poklopilo se da su neke defanzivne ekipe i neki koji rijetko dolaze na SP igrali međusobno u ovim prvim utakmicama, biće to bolje kad dođu Španjolci, Brazilci i Bjelokošćani...
__________________
21.09.2008.
derbi
towar is offline  
Old 14.06.2010., 21:58   #71
Jebiga i prošlo prvenstvo mi je bilo loše jer je masa ekipa taktiziralo ili nije išlo na razbijanje protivnika kad su objektivno, mogli (Portugal)... Treba vidjeti kako će se odvijati situacija kasnije.

A da totalni nogomet nije umro svjedoči i EURO 2008. kada se igrao jeben nogomet. Rusi, Španjolc, Nizozemci, Njemci, mi, tekmi je bilo odličnih, POGOTOVO od 1/4 finala do finala...
__________________
ćemo malo na grancigule a e !
Galijun is offline  
Old 14.06.2010., 22:32   #72
Quote:
Bankina kaže: Pogledaj post
Di si ti nasao ljepotu u ovim dosada odigranim utakmicama?
Ozbiljno te pitam i bez sarkazma i zajebancije?
argentina - nigerija je bila dobra utakmica
qkac is offline  
Old 14.06.2010., 22:41   #73
Malo zajebancije: kad Njemci igraju najatraktivniji nogomet, a Italija pruži najzanimiviju utakmicu, znaš koliko je sati.
PatriotSLO is offline  
Old 14.06.2010., 22:45   #74
Quote:
PatriotSLO kaže: Pogledaj post
Malo zajebancije: kad Njemci igraju najatraktivniji nogomet, a Italija pruži najzanimiviju utakmicu, znaš koliko je sati.


korejci igraju najatraktivniji nogomet
qkac is offline  
Old 14.06.2010., 23:13   #75
more goals please

Tema je na mjestu (al je još prerano za nju), u ovio nšto utakmica što se odigralo (a gledao sam oko 90%) u nogometu nisam guštao ništa više nego u utakmicama HNLa

Doduše, treba pričekati makar da se prvo kolo kompletira pa onda krenut s kritiziranjem, ipak je ovo jako mali uzorak utakmica u odnosu na njihov konačan broj, možda se stvari promjene..

ali da je ovo za sada dosadno negledljiv nogomet čiji dojam upotpunjavaju one trubetine, je.
Proud to be is offline  
Old 14.06.2010., 23:30   #76
prosjek golova 18:11=1,63636363.

užas,nikad gore.
__________________
Pobjednik: LČ 2014/15 i 2017/18 Pobjednik: NBA playoff predictor 2015. Pobjednik: 5. ATD 2016.
#atdsedam #igrajatd
#kopajdoma #atdasawayoflife
VodkaM is offline  
Old 14.06.2010., 23:33   #77
ako sutra zakažu o. bjelokosti i portugal onda nek sve ide u krasan k, bar oni ne bi trebali taktizirati znajući da će brazil biti ispred njih, te da će oboje dobit sj. koreju, pa shodno tome njihov sutrašnji dvoboj odlučuje o 2. mjestu...
dr. van Nostrand is offline  
Old 15.06.2010., 00:09   #78
Quote:
dr. van Nostrand kaže: Pogledaj post
ovo duboko razočarenje progovara iz mene, 10 utakmica je bilo goli k (izuzev njem-aus ali i tu je samo jedna momčad igrala)
sori, ali južna koreja i gana su igrale baš lijep nogomet, rastrčan, s puno otvaranja, pokretan, poletan, stvarali su šanse i stajali disciplinirano u obrani. igrali su bolje od njemaca koji su samo nakantali jedno jako lošu ekipu koja je skoro pola tekme igrala s igračem manje.

inače se slažem da je igra pretvrda i predosadna za jedno svjetsko, a jebe me i to što nema naboja s tribina, nema bodrenja i vikanja nego samo onaj jedan debilni zvuk. čak i loša tekma na sp-u je zanimljiva zato jer je ljudima jako stalo, ali tog faktora tu nema jer sve što čuješ je jedan monotoni, ravnodušni zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz...
__________________
The meteorite is a source of the light, and the meteor's just what we see. And the meteoroid is a stone that's devoid of the fire that propelled it to thee.
electro cute is offline  
Old 15.06.2010., 00:25   #79
Da je Ranieri uzeo Serie A a ne Mourinho sad bi se igrao lepršaviji nogomet http://www.smilies.4-user.de/include...e_ugly_240.gif
__________________
il vento soffia ancora, ma il tempo è gentiluomo
Delvecchio is offline  
Old 15.06.2010., 09:30   #80
Quote:
Veko32 kaže: Pogledaj post
Baci oko kolko golova zabijaju Mourinhove momčadi, pa se onda izleti s takvim uletima.. Ako već misliš na taktiku protiv Barce, imaj na umu da je Mourinho jedini koji je dobio Barcu hendikepom trolaš samo tako.
Quote:
Veko32 kaže: Pogledaj post
Ali kako to da je Inter zabio najviše golova u Ligi? Dok je lepršava Barca u Ligi prvaka zabila čak 3 gola više od Intera, s tim da su nakon skupine imali znatno lakše protivnike? Čekaj, možda nije u Mourinhu problem, al in je govoriti da je, pa kud svi tud i mali mujo..

Možemo mi sad o subjektivnim dojmovima i ostalim stvarima koje vesele u umjetničkom klizanju, sinkro plivanju ili skokovima u vodu, ali ovo što sam ti iznio su činjenice Znači šupak Mourinho je sa svojom momčadi zabio najviše u ligi, Barcu je mazno hendikepom, a velebna mes que un Barca je zabila svega tri gola više

Da, Mourinho je kriv za ovo svjetsko. Pola on, pola Inter.
Ne dirajte mi Mourinha
asr crew is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:30.