Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.06.2016., 09:20   #21
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
Nek mu ga organizira ko mu je dao glas na izborima
Who The Fuck is Timmy Oreskovic?
komutator is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2016., 09:30   #22
https://youtu.be/jTsowxKc4xA
__________________
There's so many different worlds, so many different suns
and we have just one world, but we live in different ones..
Tijs is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2016., 15:50   #23
Mene samo zanima hoće li on više guknuti što je to čuo na sastanku u SOA-i...
Brain32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2016., 15:52   #24
Prosvjedi za podršku Oreškoviću!!?? To je kao da dođeš kod nefrologa sa zahtjevom da ti ugradi bubrežni kamenac.
malinko is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2016., 18:23   #25


Istina. Čeka samo da još amerima dodjeli Jadran i HEP.
__________________
I would call it
saugaro is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2016., 20:33   #26
Quote:
Taroth kaže: Pogledaj post
zasto se ne organizira prosvjed za podrsku Oreskovicu?
Mozda zato jer Oreskovic nije bio na izborima, nitko nije za njega glasao, a dobrom djelu populacije uopce nije niti simpatican. Sta je Oreskovic napravio, osim cirkusa sa svojim losim znanjem Hrvatskog jezika?

Koliko vidim sad se on zuri kititi tudjim perjem oko projekata koji su jos davno dogovoreni, odnosno zuri se rasprodavati drzavnu imovinu cime ce vratiti zanemariv dio duga. Nisam svjestan jednog jedinog bitnog i pametnog projekta koji je on pokrenuo.

Kao i HDZ/SDP i Tim govori o investicijama prvenstveno gradjevinskog tipa. Gradili bi pruge, mostove i luke, koje se nece isplatiti dugo dugo vremena, ako se uopce isplate ikada. Sta je s kresanjem birokracije? Sta je s ukidanjem opcina? Sta je s promjenama zakona da budu jednostavniji? Nix. Samo beton.

Evo, ja ne vidim bitnu razliku Tima i recimo Milanovica, osim sto Tim bitno bolje govori engleski i bitno losije hrvatski.
Adelholzener is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2016., 20:47   #27
Thumbs up

Quote:
Globinho kaže: Pogledaj post
Kakav prosvjed podrške.

Tom kauboju treba metnut mikrofon pod njušku i pozvat ga na odgovornost - kako je moguće da se jučer javno zauzima za muža konzultantice i govori da neće dopustit napade, a 24 sata poslije ima obraza isto tako javno tvrdit da je uteg Hrvatskoj i HDZ-u i da se bori za Hrvatsku. Bez ikakvog objašnjenja.

Dakle, nema niti pokušaja glume da poštuje inteligenciju građana, građevina, seljaka i ostalih cijenjenih stanovnika Lijepe naše.


Odlično!
__________________
Goodbye
Žuti tis@k is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2016., 22:05   #28
Nazalost moram se sloziti sa mrziteljima. Iako je Oreskovicev mandat prosao u snaznom gospodarskom rastu, rekordnom padu nezaposlenosti i opcem procvatu gospodarstva...u hrvatskoj jos uvijek vlada parlametarna demokracija i ako mu sabor izglasa nepovjerenje...dovidjenja. A ako misli da je dovoljno popularan neka se u tom slucaju kandidira na izborima.
__________________
Uostalom...smatram da ZAMP treba pohapsiti.
u prolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2016., 08:48   #29
Quote:
Globinho kaže: Pogledaj post
Kakav prosvjed podrške.

Tom kauboju treba metnut mikrofon pod njušku i pozvat ga na odgovornost - kako je moguće da se jučer javno zauzima za muža konzultantice i govori da neće dopustit napade, a 24 sata poslije ima obraza isto tako javno tvrdit da je uteg Hrvatskoj i HDZ-u i da se bori za Hrvatsku. Bez ikakvog objašnjenja.

Dakle, nema niti pokušaja glume da poštuje inteligenciju građana, građevina, seljaka i ostalih cijenjenih stanovnika Lijepe naše.
Što kako je moguće? Pa ovaj se najednom obrušio na njega osobno i čovjek brani svoju čast koliko može. Što bi trebao? Podviti rep i reći "da, sjebao sam sve, odo ja" i instalirati Karamarku krunu i žezlo? Pa nije se sam instalirao.
S te strane ga razumijem.
Općenito, kakva božja podrška i prosvjedi. Nit smo ga birali niti ga trebamo braniti.
Raspust i točka.
Hilda is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2016., 18:39   #30
zahvaljujem pokretaču teme, zbilja sam se slatko nasmijao na njegov prijedlog podrške dojučerašnjoj karabrabonjkovoj kujici.
__________________
And I heard a voice in the midst of the four beasts
And I looked and behold, a pale horse
And his name that sat on him was Death... And Hell followed with him.
^Jack^ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:31.