Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.03.2015., 14:48   #1741
Quote:
flamini kaže: Pogledaj post
navodno je i Slobo Milošević imao sličan problem sa svojom ženom račicom



..
KAzu da su mu se smijale "kolege" u HAgu,kad mu je zena dosla u posjetu,i da je to bio jedan drugi Sloba mnogo njezniji,pa se culo tamo "Cico,mico,duso " itd

Ocito su LAvovi i veliki emotivci
Facies is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2015., 16:38   #1742
Quote:
flamini kaže: Pogledaj post
navodno je i Slobo Milošević imao sličan problem sa svojom ženom račicom



tako bi i trebalo biti....voda gasi vatru
ali nisam ja ukočen s njom....meni je podznak vaga ,a merkur i venera su u blizancima...znam se ja glupirati i zajebavati ,posebno sa dragim osobama...

ali ipak vidim da joj ne odgovara ova moja voda u natalu ja njoj ličim na tempiranu bombu ...nije pomoglo što me jednom vidjela ljutog.( nisam bio ljut na nju)
ali stvarno se nema čega bojati

ove druge lavice imaju podznak/mjesec u škorpionu i uopće me se ne boje i ne smeta im moja voda....
moze biti da je do previse skorpiona u karti, mi se bojimo skorpionove prodornosti.
osim valjda ako netko ima dost skorpiona u sebi kao te tvoje frendice ,pa to mogu hendlati.

imamo isti podznak.
izgledas li ti mlade?
__________________
upamti: to ja još uvijek
šašav letim i živim.
iowa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2015., 16:43   #1743
Quote:
Facies kaže: Pogledaj post
To je vise velikodusnost ali i zelja da se kroz "udovoljavanje" drugima na razne nacine (bilo da se radi o LAvu kao glumcu,politicaru,svejedno) skrene pozornost na sebe,J
da na kraju krajeva oni zele biti videni ali ipak i da drugi dodu do izrazaja,
znaci opca harmonija i oni u centru panznje.

iako lavovi vole komplimente, s godinama mislim da to prevazimo i cak smo poprilicno sumnjivi prema istima.
__________________
upamti: to ja još uvijek
šašav letim i živim.
iowa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2015., 22:58   #1744
Quote:
Facies kaže: Pogledaj post
PA NApoleon i Josefina su bili takva kombinacija,pa je Bonaparta kazu usput bio i papucar pravi,i cak je izjavio nesto u smislu "Mogao sam kontrolisati citavu Evropu,ali samo jednu zenu nisam mogao"
Jozefina je voljela uzgajati biljke. Potrošila je brdo državnog novca na izgradnju tada najmodernijeg staklenika. Dugovi za njenu izgradnju su bili toliki da su Napoleonu jedva usudili priznati njegovu stvarnu veličinu.

A po obrazovanosti i intelektu je bila ravna ondašnjim znanstvenicima botaničarima.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2015., 23:06   #1745
Quote:
piskavac kaže: Pogledaj post
Jozefina je voljela uzgajati biljke. Potrošila je brdo državnog novca na izgradnju tada najmodernijeg staklenika. Dugovi za njenu izgradnju su bili toliki da su Napoleonu jedva usudili priznati njegovu stvarnu veličinu.

A po obrazovanosti i intelektu je bila ravna ondašnjim znanstvenicima botaničarima.
Izgleda da se muskarci Lavovi vrlo cesto lijepe za dominatne zene(bez obzira na znak),pa je i Luj 16(LAv) doveo na dvor onu budalu MAriju Antoanetu(Skorpija),pa je na konstataciju "NArod nema hljeba da jede" kazala "Sta ce im hljeb,neka jedu kolace" (zavrsila je na giljotini kasnije)
Cini mi se da je i LAv smaknut,ni kriv ni duzan
Facies is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2015., 15:37   #1746
Quote:
Facies kaže: Pogledaj post

Ocito su LAvovi i veliki emotivci
navodno su u ljubavi umiljate mace

Quote:
iowa kaže: Pogledaj post
moze biti da je do previse skorpiona u karti, mi se bojimo skorpionove prodornosti.
osim valjda ako netko ima dost skorpiona u sebi kao te tvoje frendice ,pa to mogu hendlati.

ima tu raka ,škorpiona, riba , plutona i 8.kuće ali ima i dosta zraka....
a za ove dvije sam i pretpostavljao da imaju nekakvog škorpiona u natalu ...

a ova treća lavica me izgledom i ponašanjem dosta podsjeća na Jennifer Lawrence koja je naravno lavica

Quote:
imamo isti podznak.
izgledas li ti mlade?
možda mi pomalo daje baby face, ali mogu napravit da izgledam dosta opasno ne utječe samo podznak na izgled...

ti valjda nemaš previše vode u karti?

i da te pitam kakva si u muškom društvu? to pitam zato jer mi se čini da su lavice od svih žena najopuštenije u muškom društvu i imaju dosta muških prijatelja ili poznanika....iako naravno postoji mogućnost da ih mnogi od tih likova ipak želi povaliti

vjerojatno i uživaju u pozornosti koju dobivaju od tih likova
flamini is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2015., 16:17   #1747
Quote:
flamini kaže: Pogledaj post
.....jer mi se čini da su lavice od svih žena najopuštenije u muškom društvu i imaju dosta muških prijatelja ili poznanika....iako naravno postoji mogućnost da ih mnogi od tih likova ipak želi povaliti

vjerojatno i uživaju u pozornosti koju dobivaju od tih likova
Evo ja kao podznak Lav cu ti potvrditi ovo. Uvijek sam imala vise muskih prijatelja nego zenskih. Iako ima istine i u ovome "povaliti" :P,al to se odnosi vise na poznanike,pravi frendovi su me uvijek gledali kao "one of them"
Npr. sjedim neki dan sa tri frenda na kavi i uhvatim se gdje s njima komentiram cure koje prolaze,al ne ono zenski ljubomorno,nego kao pravo musko
__________________
Everything you've ever wanted is on the other side of fear
BlueEyes31 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2015., 16:41   #1748
Quote:
flamini kaže: Pogledaj post
n
ti valjda nemaš previše vode u karti?
ne samo mars u raku,
sta djelujem premalo emocionalna?
Quote:
i da te pitam kakva si u muškom društvu?
suzdrana, i guess
__________________
upamti: to ja još uvijek
šašav letim i živim.
iowa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2015., 11:11   #1749
Evo još jedne lavice, a u podznaku rak

Ubojita kombinacija; u jednom trenu sam snažna, jaka, sigurna u sebe, znam kako bi trebala postupiti ( kao da jedan lav to ne bi znao ) a već u drugom trenu sam obuzeta emocijama, potrebom za udovoljavanjem drugima te sam nezadovoljna i nesretna.
Konstantni sukob ove dvije krajnosti.
Alkmena is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2015., 00:11   #1750
Quote:
Alkmena kaže: Pogledaj post
Evo još jedne lavice, a u podznaku rak

Ubojita kombinacija; u jednom trenu sam snažna, jaka, sigurna u sebe, znam kako bi trebala postupiti ( kao da jedan lav to ne bi znao ) a već u drugom trenu sam obuzeta emocijama, potrebom za udovoljavanjem drugima te sam nezadovoljna i nesretna.
Konstantni sukob ove dvije krajnosti.
PA sve to sto si nabrojala su osobine Lava,tako da ne treba RAk ,da te vise cini ranjivijom nego sto jesi.

LAvovi su velikodusni,slave zivot,zato cine drugima,malo i da se prica o tome,da ih se uzdize ,a ja ih volim ih sto su otvoreni i iskreni jako,mada u zadnje vrijeme upoznajem sve vise emotivno nesigurnih LAvica,i to u trenutku,kada im se Jupiter nalazi u znaku,pa ne kontam o cemu se radi.
Facies is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2015., 06:56   #1751
slabo ima lavova na forumu

ima ko da je dupli lav?
PhillHeath is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2015., 11:11   #1752
Evo, maločas sam imao priliku upoznati genijalnost lavova.

Mog nečaka koji će za mjesec dana navršiti pet godina ubola je pčela ili osa jer je hodao bos po travi. Mama ga je osuđivala što je hodao bos, a nije mu stavila šlape ili sandale. Mi smo susjedi, bili su malo kod nas. Onda je moja sestra poželjela otići kući. Noso sam ga do kuće. Kad smo stigli u njihov dnevni boravak on je rekao da je pčela glupa.

Nastojeći ga utješiti ja sam rekao: - ""I bezobrazna je".

"Nije bezobrazna, samo je glupa".

E sad, ovdje se možda krije želja njegovog razvijajućeg ega da mi protuslovi. A možda je riječ o njegovoj nekakvoj ranoj sposznaji da životinje nisu bezobrazne kao ljudi, nego one samo reagiraju na podražaje vanjske okoline. I da ako staneš na nju ili se približiš da se ona brani. A glupa je jer se ne brani tako da ga ne ozlijedi i tako da se makne nego zato što bode.

Na svu sreću sve je jeako brzo prošlo. Došli su mu prijatelji i on se već igra s njima.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2015., 00:19   #1753
Quote:
PhillHeath kaže: Pogledaj post
slabo ima lavova na forumu

ima ko da je dupli lav?
Moi.
__________________
Jsi2i2828eudhxbdbjsjwjwnwn2b2bjwiwiwj
Gilmour is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2015., 01:09   #1754
Lavićima ponekad jezik zna biti brži od mozga, ali inače imaju dobro srce. Zato ja teško mogu biti grub prema nekom lavu.
Lavice su po meni savršene žene, ali ne mogu se zamislit s nekom u vezi, iako su mi često fizički jako napete. Doduše, ni ja njima nisam najzanimljiviji za nešto više.

Ja lavice toliko volim da ne želim da osjete kako je to kad si sa mnom u vezi to njima ne treba u životu
flamini is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2015., 11:07   #1755
ja sam kod lavica prepoznala nekoliko (zajedničkih) osobina-
malo su "usporene"- podsjećaju me na mačke, onako graciozne i umiljate u pokretu, rijetko kad se žure (i kad kasne ne žure).
ako se zaljube, fokusiraju se na tu osobu, i rade sve da ostanu s tom osobom.
što se tiče karijere- nisam uočila sa su preambiciozne.
kad dobe djecu- jako se brinu za njih.
ljubomorne na kvadrat.
__________________
...Elvis is dead......
snupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2015., 12:15   #1756
Ma nisu lavovi ljubomorni ali posto smo kraj raka onda nam potrefi koji planet u raku u natalnoj i malo ljubomore i koji kompleks od rakica.

To kasnije polagano nestaje sto smo stariji i lavovska.priroda preuzima sve na sebe.

Kako kaze gore, kod lavova je prisutna ta sporost, ne sekiranje oko gluposti. Mi obicno znamo da postoji nesto vise od ovog.zivota.pa se uglavnom ni ne okupiramo nevaznim stvarima. Neka zivot prodje lagano, u smijehu i zabavi ( ne mislin na partijanje ).
__________________
Jsi2i2828eudhxbdbjsjwjwnwn2b2bjwiwiwj
Gilmour is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2015., 11:23   #1757
Da ne bude da ima malo lavova na forumu... evo i ja sam lav/ovan, Mo u vodoliji.
O sebi bi mogla reci: dobar sam organizator, odgovorna sam, nikada ne obecavam nesto sto znam da ne mogu ispuniti, volim da ucim i ulazem u sebe i zanima me sve i svasta pa je i moje obrazovanje sareno, od srednje medicinske na knjizevnost, pa medjunarodnu politiku i diplomatiju, a uz to uvek sam volela matematiku i informatiku i jos milion drugih stvari, cak se i oko auta razumem bolje od vecinu muskaraca Iskrena sam, ljudi imaju poverenja u mene i imam puno prijatelja (i muskih i zenskih), mada cesto puta zelim da budem sama sa sobom. Svakome pomognem kada sam u mogucnosti. Volim zivotinje, narocito pse.
E sad, ono sto ne valja je to sto skoro uvek kasnim, ali kako ono kazu: zvezde uvek zadnje stizu ne volim da gubim vreme na nebitne stvari i ponekad sam lenja, previse verujem ljudima, jako sam emotivna i jako me pogadjaju nepravednosti. Moglo bi se reci da sam hedonista, prijalo bi mi da budem na moru jedno 3 meseca, volim da putujem i to cesto radim... Bas kao sto je rekao Gilmour, neka zivot prodje lagano, u smehu i zabavi, ali da ne zaboravimo tu i ljubav. Ono sto bi me najbolje opisalo je mozda bas to da uvek idem srcem, a ne glavom i kada volim onda stvarno volim.
Uran29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2015., 11:37   #1758
Quote:
piskavac kaže: Pogledaj post
Evo, maločas sam imao priliku upoznati genijalnost lavova.

Mog nečaka koji će za mjesec dana navršiti pet godina ubola je pčela ili osa jer je hodao bos po travi. Mama ga je osuđivala što je hodao bos, a nije mu stavila šlape ili sandale. Mi smo susjedi, bili su malo kod nas. Onda je moja sestra poželjela otići kući. Noso sam ga do kuće. Kad smo stigli u njihov dnevni boravak on je rekao da je pčela glupa.

Nastojeći ga utješiti ja sam rekao: - ""I bezobrazna je".

"Nije bezobrazna, samo je glupa".

E sad, ovdje se možda krije želja njegovog razvijajućeg ega da mi protuslovi. A možda je riječ o njegovoj nekakvoj ranoj sposznaji da životinje nisu bezobrazne kao ljudi, nego one samo reagiraju na podražaje vanjske okoline. I da ako staneš na nju ili se približiš da se ona brani. A glupa je jer se ne brani tako da ga ne ozlijedi i tako da se makne nego zato što bode.

Na svu sreću sve je jeako brzo prošlo. Došli su mu prijatelji i on se već igra s njima.
Sto posto Mali kralj

Quote:
Gilmour kaže: Pogledaj post
Moi.
Nisam znao da si i ti

Quote:
flamini kaže: Pogledaj post
Lavićima ponekad jezik zna biti brži od mozga, ali inače imaju dobro srce. Zato ja teško mogu biti grub prema nekom lavu.
Lavice su po meni savršene žene, ali ne mogu se zamislit s nekom u vezi, iako su mi često fizički jako napete. Doduše, ni ja njima nisam najzanimljiviji za nešto više.

Ja lavice toliko volim da ne želim da osjete kako je to kad si sa mnom u vezi :z ubo: to njima ne treba u životu :cere k:
Quote:
snupy kaže: Pogledaj post
ja sam kod lavica prepoznala nekoliko (zajedničkih) osobina-
malo su "usporene"- podsjećaju me na mačke, onako graciozne i umiljate u pokretu, rijetko kad se žure (i kad kasne ne žure).
ako se zaljube, fokusiraju se na tu osobu, i rade sve da ostanu s tom osobom.
što se tiče karijere- nisam uočila sa su preambiciozne.
kad dobe djecu- jako se brinu za njih.
ljubomorne na kvadrat.
nisam dosad upoznao niti jednu lavicu sad mi se još više upoznaje jedna nakon vašeg opisa

Quote:
Gilmour kaže: Pogledaj post
Ma nisu lavovi ljubomorni ali posto smo kraj raka onda nam potrefi koji planet u raku u natalnoj i malo ljubomore i koji kompleks od rakica.

To kasnije polagano nestaje sto smo stariji i lavovska.priroda preuzima sve na sebe.

Kako kaze gore, kod lavova je prisutna ta sporost, ne sekiranje oko gluposti. Mi obicno znamo da postoji nesto vise od ovog.zivota.pa se uglavnom ni ne okupiramo nevaznim stvarima. Neka zivot prodje lagano, u smijehu i zabavi ( ne mislin na partijanje :ro fl: ). :ka va::ka va:
as

Quote:
Uran29 kaže: Pogledaj post
Da ne bude da ima malo lavova na forumu... evo i ja sam lav/ovan, Mo u vodoliji.
O sebi bi mogla reci: dobar sam organizator, odgovorna sam, nikada ne obecavam nesto sto znam da ne mogu ispuniti


btw moraš bit malo lijena ipak si lav, izležavanje tu i tamo mora bit (ja koji sam vrijedan isto volim nekad se zavaljat onako lavovski)

ovo za kašnjenje ti se ne uklapa baš da si odgovorna ali da, zvezde ipak dolaze zadnje, potpis

koji si podznak?
PhillHeath is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2015., 12:17   #1759
Quote:
snupy kaže: Pogledaj post
ljubomorne na kvadrat.
ja sam inače lavica, i prepoznajem se u velikoj većini karakteristika ovog znaka.
moram komentirati ovo za ljubomoru: ja sam primijetila da nisam ljubomorna kad sam u vezi (zar postoji mogućnost da pored mene pogleda drugu? ), dosta sam samouvjerena rekla bih, ali ako nanjušim da se netko mota po mom teritoriju, i da ipak postoji ta mogućnost onda mi se dlaka (doslovno) nakostriješi i uhvati me ljubomora. ali bolesno ljubomorna nikad nisam nit ne bih bila.
sad, koliko podznak (strijelac) utječe na to, ne bih znala, jer sam upoznala par strijelaca i nisu imali istih osobina po pitanju ljubomore.
justagirl25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2015., 12:27   #1760
Quote:
Facies kaže: Pogledaj post

Ocito su LAvovi i veliki emotivci
Quote:
flamini kaže: Pogledaj post
navodno su u ljubavi umiljate mace
ovo potvrđujem. iako emocije nećemo pokazati baš bilokome.
justagirl25 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:01.