Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.12.2007., 12:27   #1
Zašto uspješna žena uopće slavi Božić?

Blagdansko vrijeme krasi druženje sa obitelji, prijateljima, obilata konzumacija jela i pića, a odnedavno i poklanjanje bez granica. Kako se Uspješna Žena uklapa u tu priču?
Ok, kupiti će poklone poslovnim partnerima i mački, ali s kim će proslaviti ove Blagdane? Bor ne smije kititi, jer će ga mačka srušiti. Božićni objed se sastoji od zaleđene pizze (jer dućani ne rade, fak!) i duple porcije viskasa. Ni na misu ne može, jer mačka ne smije u crkvu.
Proradi li vam mozak barem u ovim prigodama? Isplati li se biti sam zbog karijere?
mwm is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2007., 12:29   #2
Sva sreća da su svijeće falusnog oblika. (: Bog će me kaznit: )
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2007., 12:31   #3
Zaboravih dodati: forumaška druženja nisu obiteljska druženja.
mwm is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2007., 12:32   #4
Ja boru posječem grane i objesim ga na plafonske grede. Na božić bumo zaklali puricu i bu bilo i za mačke i za cucka i za mene.
Ponoćku bumo gledali na televiziji i tak u crkvu ne možeš uč od ovih preobraćenih.
d@d@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2007., 12:33   #5
Quote:
d@d@ kaže: Pogledaj post
Ja boru posječem grane i objesim ga na plafonske grede. Na božić bumo zaklali puricu i bu bilo i za mačke i za cucka i za mene.
Ponoćku bumo gledali na televiziji i tak u crkvu ne možeš uč od ovih preobraćenih.
Plazma?
mwm is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2007., 12:38   #6
da ne znam bolje, mislila bi da si usamljen i ogorčen
__________________
mijenjam postavke. težim skladu.
wannabenot is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2007., 12:38   #7
zašto uspješna žena slavi Božić?

zbog darova
gemk is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2007., 12:39   #8
Quote:
wannabenot kaže: Pogledaj post
da ne znam bolje, mislila bi da si usamljen i ogorčen
PM-nula si sve svoje prijatelje?
mwm is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2007., 12:40   #9
Quote:
gemk kaže: Pogledaj post
zbog darova
Kaj, i mačke kupuju darove?
mwm is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2007., 12:41   #10
ne, nego podređeni
gemk is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2007., 12:44   #11
Quote:
gemk kaže: Pogledaj post
ne, nego podređeni
Yep, ima smisla.
mwm is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2007., 12:46   #12
Quote:
mwm kaže: Pogledaj post
Blagdansko vrijeme krasi druženje sa obitelji, prijateljima, obilata konzumacija jela i pića, a odnedavno i poklanjanje bez granica. Kako se Uspješna Žena uklapa u tu priču?
Ok, kupiti će poklone poslovnim partnerima i mački, ali s kim će proslaviti ove Blagdane? Bor ne smije kititi, jer će ga mačka srušiti. Božićni objed se sastoji od zaleđene pizze (jer dućani ne rade, fak!) i duple porcije viskasa. Ni na misu ne može, jer mačka ne smije u crkvu.
Proradi li vam mozak barem u ovim prigodama? Isplati li se biti sam zbog karijere?
: postavlja ga ispred sebe i značajno ga grli samilosno gledajuć ga u oči:

it`s not - your - fault.

ok?

__________________
.
cap_insanio is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2007., 12:46   #13
Quote:
mwm kaže: Pogledaj post
Blagdansko vrijeme krasi druženje sa obitelji, prijateljima, obilata konzumacija jela i pića, a odnedavno i poklanjanje bez granica. Kako se Uspješna Žena uklapa u tu priču?
Ok, kupiti će poklone poslovnim partnerima i mački, ali s kim će proslaviti ove Blagdane? Bor ne smije kititi, jer će ga mačka srušiti. Božićni objed se sastoji od zaleđene pizze (jer dućani ne rade, fak!) i duple porcije viskasa. Ni na misu ne može, jer mačka ne smije u crkvu.
Proradi li vam mozak barem u ovim prigodama? Isplati li se biti sam zbog karijere?
a kad si ono zapravo definirao sto je to uspjesna zena?
__________________
Zakon je tu da se krši!
mirka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2007., 12:48   #14
Quote:
mirka kaže: Pogledaj post
a kad si ono zapravo definirao sto je to uspjesna zena?
Odavno. Ne pratiš.
mwm is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2007., 12:49   #15
Namece se pitanje kakav to muskarac uoci Bozica postavlja ovakve topice na zenskom kutku imf-a
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2007., 12:52   #16
Inače, širom svijeta je poznato da Uspješna Žena na svijet dolazi bez roditelja, braće, sestara, partnera i prijatelja. :klap: Pa mora kupiti mačku.
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2007., 12:52   #17
Quote:
Noemi kaže: Pogledaj post
Namece se pitanje kakav to muskarac uoci Bozica postavlja ovakve topice na zenskom kutku imf-a
Obzirom da si ti već četvrta koja se našla prozvana (samo na prvoj stranici), promućuran.
mwm is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2007., 12:56   #18
jao teme daj rađe takav kreativan neke ideje gdje se može slaviti Nova Godina

(tko pogodi što će odgovoriti dobije nagradu )
-gloria- is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2007., 13:05   #19
Quote:
mwm kaže: Pogledaj post
Blagdansko vrijeme krasi druženje sa obitelji, prijateljima, obilata konzumacija jela i pića, a odnedavno i poklanjanje bez granica. Kako se Uspješna Žena uklapa u tu priču?
Ok, kupiti će poklone poslovnim partnerima i mački, ali s kim će proslaviti ove Blagdane? Bor ne smije kititi, jer će ga mačka srušiti. Božićni objed se sastoji od zaleđene pizze (jer dućani ne rade, fak!) i duple porcije viskasa. Ni na misu ne može, jer mačka ne smije u crkvu.
Proradi li vam mozak barem u ovim prigodama? Isplati li se biti sam zbog karijere?
ja, ka uspješna žena, mogu ti reć da se super uklapan u tu priću. uklopin se za stol ćin sveki vikne da je gotov obid. maćke su mi u dvorištu pa je bor osiguran od bilo kakvog rušenja. dobro, dica koji put naprave pizdariju, al fala bogu na plastićnin kuglicama.
__________________
neću žvake, oću kusur
proVINCI'jalka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2007., 13:06   #20
pa piĆka mu materina, šta ja opet nikam ne spadam.


usput..meni moji mački ne kupuju darove...al ih ostavljaju povremeno
se barem to računa?
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:04.