Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Državna matura

Državna matura Matura-tortura

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.08.2015., 13:43   #781
Ako ste uplatili na vrijeme, ne sekirajte se. Treba im vremena da oni to ažuriraju. Meni su nakon 4-5 dana stavili kvačicu.
mike lowrey is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2015., 13:53   #782
Ljudi, trebam pomoc.

Nisam upao na zeljeni fakultet u ljetnom roku. Na jesenskom sad je taj faks popunjen i sad svasta razmisljam. Posto mi se ne da ostati kod kuce jednu godinu, upisao bi slican faks pa bi se onda prebacio nakon prve godine. E sad me zanima jel ima netko iskustva s tim i kakvi su uvjeti i to. Dal bi se nesto promijenilo da ostanem doma i da onda u ljetnom napadam upad iduce godine?
vin96 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2015., 13:14   #783
Jel ima netko da nije platio ispite za jesenski rok? Ja nisam bila u RH i nisam platila, zovem ih cijelo jutro ali nitko se ne javlja...à ako uplatim neće priznati i pare sam bacila
__________________
Başarı için dört şey: çalış, dua et, düşün ve inan :)
Miki35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2015., 10:28   #784
Quote:
Miki35 kaže: Pogledaj post
Jel ima netko da nije platio ispite za jesenski rok? Ja nisam bila u RH i nisam platila, zovem ih cijelo jutro ali nitko se ne javlja...à ako uplatim neće priznati i pare sam bacila
jesi ih dobila? sto su ti rekli? imam isti slucaj i kazu da nije moguce naknadno uplatit jer se neplatise automatski izbacuju iz sustava, sto ne vjerujem, jer je njima gore potrebno punih minutu i pol da nekoga naknadno ubace u sustav.


ima li jos netko slicnih iskustava?
Andaruelle is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2015., 22:29   #785
ima li slobodnih mjesta u osijeku ?
drzmaj is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:03.