Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.12.2006., 08:29   #201
Quote:
diki kaže:
Zašto ste morali spomenuti Emily Rose
Taman kad je zaboravim, netko je spomene i zbogom mirni snovi
heheh...moj decko i ja smo gasili mobitele nakon tog filma dobrih 2 mjeseca !
Da se slucajno ne bi probudila u sred noci, pogledala na sat i skuzila da je
3:00 !!!!!

Glupa krava is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2006., 10:13   #202
Quote:
Endimion17 kaže:
jedno su strašni zvukovi tipa violine i skvičanje (to i meni ide na živce), a drugo su filmovi koji su bazirani na tišini, gdje se zvuk čuje u ključnim trenucima. na njih mislim.
nisi valjda poklonik filmova tipa "Vrisak" i slično? digni film "Priča o dvije sestre" pa će ti sve biti jasnije. ali naravno, nemoj ga gledati s ekipom uz kokice, jer baš svaki horror može biti jadan kad ga se tako gleda.
To mi je malo dosadan film iako ima par dobrih scena. Daleko mi je bolji film od istog redatelja Ju On: The Grudge, al naravno da ga treba gledat sam, a ne u disku
hereticST is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2006., 10:24   #203
Inače pravo ime Emily Rose je Anneliese Michel. Film je snimljen prema njenom životu. A inače nakon njene smrti obdukcija je pokazala da je imala epilepsiju. Ona se nakon šta je umrla prikazala jednoj časnoj sestri i rekla joj da joj se tijelo u grobu ne raspada. To bi bio dokaz opsjednutosti vragom. Ali onda su joj otvorili grob da se u to uvjere i vidili su da se raspada normalnom brzinom. Svi njeni napadaji proglašeni su kao normalnim epileptičkim napadajima jedino nisu objašnjeni fenomeni koji su se pojavljivali tijekom egzorcizma, ali to se nikad nije niti pokušalo objasnit.
hereticST is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2006., 10:47   #204
Quote:
hereticST kaže:
Inače pravo ime Emily Rose je Anneliese Michel. Film je snimljen prema njenom životu. A inače nakon njene smrti obdukcija je pokazala da je imala epilepsiju. Ona se nakon šta je umrla prikazala jednoj časnoj sestri i rekla joj da joj se tijelo u grobu ne raspada. To bi bio dokaz opsjednutosti vragom. Ali onda su joj otvorili grob da se u to uvjere i vidili su da se raspada normalnom brzinom. Svi njeni napadaji proglašeni su kao normalnim epileptičkim napadajima jedino nisu objašnjeni fenomeni koji su se pojavljivali tijekom egzorcizma, ali to se nikad nije niti pokušalo objasnit.
uhvatila zajebavat pošten narod i ukazivat se svakome... ma mrš
J.G. is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2006., 10:58   #205
Quote:
Taarna kaže:
Frend je rekao da se to njemu dogodilo on bi momentalno iselio iz stana...
Taarna žao mi je ne želim te plašit ali mislim da u ovom slučaju stan tj. tvoja lokacija nije uopće bitna. Jedino te znanje može zaštititi.
__________________
"Ništa neće toliko unaprijediti ljudsko zdravlje i povećati šanse za opstanak na Zemlji kao evolucija prema vegetarijanskoj prehrani." Albert Einstein
Danny_boy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2006., 11:07   #206
kloniranje nije moguce 100% covjek nikad nece bit u stanju stvoriti zivot jer bi se tad poistovjecio s bogom a to je nemoguce jer je u stvari u njegovim okvirima sve
pasovski is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2006., 12:09   #207
vratia se šimeee
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2006., 16:45   #208
Quote:
Danny_boy kaže:
Taarna žao mi je ne želim te plašit ali mislim da u ovom slučaju stan tj. tvoja lokacija nije uopće bitna. Jedino te znanje može zaštititi.
Što hoćeš reći time da lokacija nije bitna?
__________________
Henry : Some people never go crazy. What truly horrible lives they must lead.
Taarna is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2006., 21:31   #209
Quote:
Endimion17 kaže:
jedno su strašni zvukovi tipa violine i skvičanje (to i meni ide na živce), a drugo su filmovi koji su bazirani na tišini, gdje se zvuk čuje u ključnim trenucima. na njih mislim.
nisi valjda poklonik filmova tipa "Vrisak" i slično? digni film "Priča o dvije sestre" pa će ti sve biti jasnije. ali naravno, nemoj ga gledati s ekipom uz kokice, jer baš svaki horror može biti jadan kad ga se tako gleda.
Mislim na filmove tipa kad neko hoda i hoda i hoda i hoda i hoda, a svako malo odnekud čuješ krckanje i skvičanje i padanje lonaca i duhove koje prolaze i sve te pizdarije i onak usput zijevaš od dosade i misliš daj iskoči više neki kurac ispred face glavnom liku i iščupaj mu oba oka i jezik a onda nasrni na kamermana i baš tada glavnog lika onak kao šećer na kraju prestravi mačka koja mu se muva oko nogu...ona ko iz tvog potpisa...

Osim takvih debilana, horror filmovi su mi uglavnom urnebesno smiješni, a većina novih i jadna. Štoviše...sjećam se da su me se svega tri puta dojmilo nešt iz horrora, a od toga dvaput dok sam bio mali tak da se skoro i ne računa.
Kex Doomlich is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2006., 21:39   #210
Quote:
Taarna kaže:
Danas mi je frend poslao link na ovaj topic i mislim da večeras neću moći oka sklopiti jer je par ljudi imalo iskustvo koje sam i ja doživjela. Ustvari ni sad nisam sigurna što je to bilo i jesam li sve sanjala. Prije 1,5 godinu sam promijenila podstanarski stan u kojem živim s dečkom. U dva navrata dogodilo mi se nešto poprilično scary. Jedno večer sam se probudila (ili sam sanjala da sam se probudila) i iznad mog kreveta dvije tamne siluete s kukuljicama na glavi gledale su u mene i nešto razgovarale. Srce mi je htjelo iskočiti iz grudi..nisam sigurna jesam li to vidjela ili sanjala, ali od silnog lupanja srca uspjela sam napokon širom raširiti oči i silueta više nije bilo. Možda sam sanjala da se budim i da su te dvije spodobe kraj mene, ali to je bilo tako stvarno, a kada sam otvorila oči nalazila sam se u jednakom položaju kao kada sam "sanjala" da se budim. Ovo mi se dogodilo još jednom, ali ovaj put je samo jedna spodoba stajala kraj druge strane kreveta i gledala u mog dečka. sanjala ja to ili ne (ne isključujem tu mogućnost) nikada se u životu nisam više prestravila. Frend je rekao da se to njemu dogodilo on bi momentalno iselio iz stana...
To ti je bio san povezan sa stvarnošću. Prejebeno.
Imao ja par takvih:
- jednu noć (bio sam mali) sam gledao u zaglavlje kreveta gdje je jedan dio bio zašaran ili tako nešto da izgleda kao uho od psa. Naravno ogromna džukela je izronila od tud i počela lajat na mene...a ja se jadan probudio
- jedan drugi put dok sam bio mali ( ova je bila dobra ), sanjao sam da ležim u krevetu i da me kosturska ruka primila za ruku i htjela me okrenut i onda sam se uplašio i probudio i vidio da je to bila ruka od moje stare i da me ona okretala...
Kex Doomlich is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2006., 22:11   #211
Quote:
Kex Doomlich kaže:
Mislim na filmove tipa kad neko hoda i hoda i hoda i hoda i hoda, a svako malo odnekud čuješ krckanje i skvičanje i padanje lonaca i duhove koje prolaze i sve te pizdarije i onak usput zijevaš od dosade i misliš daj iskoči više neki kurac ispred face glavnom liku i iščupaj mu oba oka i jezik a onda nasrni na kamermana i baš tada glavnog lika onak kao šećer na kraju prestravi mačka koja mu se muva oko nogu...ona ko iz tvog potpisa...

Osim takvih debilana, horror filmovi su mi uglavnom urnebesno smiješni, a većina novih i jadna. Štoviše...sjećam se da su me se svega tri puta dojmilo nešt iz horrora, a od toga dvaput dok sam bio mali tak da se skoro i ne računa.
ne, ne na takve. na one što te suptilno podjebavaju i cijeli strah je u ideji. ti su najžešći
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2006., 22:21   #212
Quote:
Taarna kaže:
Što hoćeš reći time da lokacija nije bitna?
hoću reć da se u ovom slučaju ne radi o klasičnom "hauntingu", tj. ne radi se o duhu koji je zaglavio u nekoj kući pa proizvodi zvukove terorizira stanare itd. Bića koja imaju kapuljače nose ih jer ne žele pokazat glavu. To rade Greysi ponekad, ponekad i neki drugi, ali mogu samo nagađat. Ako su iz nekog razloga izabrali tebe i tvog dečka, pronaći će vas ma gdje bili. Ali opet, ne želim te plašit. Preporučam ti da se informiraš jer znanje je moć makar zvuči otrcano
Ja te upućujem na www.val.hr/znanje/znanje.html makar će me neki ovdje sad ismijat, al to ti je tako
__________________
"Ništa neće toliko unaprijediti ljudsko zdravlje i povećati šanse za opstanak na Zemlji kao evolucija prema vegetarijanskoj prehrani." Albert Einstein
Danny_boy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2006., 09:51   #213
Quote:
Kex Doomlich kaže:

Osim takvih debilana, horror filmovi su mi uglavnom urnebesno smiješni, a većina novih i jadna. Štoviše...sjećam se da su me se svega tri puta dojmilo nešt iz horrora, a od toga dvaput dok sam bio mali tak da se skoro i ne računa.
E, to se itekako racuna....to se najvise i pamti...
Glupa krava is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2006., 10:27   #214
ajde ljudi, nemojte me zezat, ja ozbiljno velim sta mi se dogodilo. ako neko ozbiljno zna nesto o tome nek posta. ko je emily rose, nikad cula, iako sam fan horora, zapravo cula sam za ime al ne znam taj film niti o cemu se radi.

nek mi neko fino odgovori. pliz.
__________________
they had you cryin' and you came up smilin', they had you crawlin' and you came up flyin', they had you cryin' and you came up smilin' and the last laugh baby is yours...
delete is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2006., 10:34   #215
Quote:
delete kaže:
ajde ljudi, nemojte me zezat, ja ozbiljno velim sta mi se dogodilo. ako neko ozbiljno zna nesto o tome nek posta. ko je emily rose, nikad cula, iako sam fan horora, zapravo cula sam za ime al ne znam taj film niti o cemu se radi.

nek mi neko fino odgovori. pliz.
Ja ti imam odgovore na sva pitanja, samo mi objasni u cemu je stvar...
pizda is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2006., 10:37   #216
pisala sam na osmoj stranici ovog topica.
__________________
they had you cryin' and you came up smilin', they had you crawlin' and you came up flyin', they had you cryin' and you came up smilin' and the last laugh baby is yours...
delete is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2006., 10:49   #217
Quote:
delete kaže:
pisala sam na osmoj stranici ovog topica.
Ovo govno od foruma nesto jebe, ne mogu na osmu stranicu.
Meni se jednom desilo nesto cudno. Probudio sam se sa osjecajem tezine na sebi i vidim, neki tip sjedi na meni. Poslao sam ga u picku materinu, kao, bas je nasao gdje ce sjest. Covjek se ispricao i sjeo na fotelju a ja sam opet zaspao.
Hocu rec da samo treba naci prave rijeci i problemi se rjesavaju...
pizda is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2006., 10:59   #218
bas ti hvala na OZBILJNOM I FINOM odgovoru
__________________
they had you cryin' and you came up smilin', they had you crawlin' and you came up flyin', they had you cryin' and you came up smilin' and the last laugh baby is yours...
delete is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2006., 11:08   #219
Quote:
pizda kaže:
Ovo govno od foruma nesto jebe, ne mogu na osmu stranicu.
Meni se jednom desilo nesto cudno. Probudio sam se sa osjecajem tezine na sebi i vidim, neki tip sjedi na meni. Poslao sam ga u picku materinu, kao, bas je nasao gdje ce sjest. Covjek se ispricao i sjeo na fotelju a ja sam opet zaspao.
Hocu rec da samo treba naci prave rijeci i problemi se rjesavaju...
Moze bit' da ti je to zena bila...
Glupa krava is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2006., 11:09   #220
Quote:
delete kaže:
bas ti hvala na OZBILJNOM I FINOM odgovoru
Vis' kak' i ti znas biti pristojna i umiljata kada hoces...
Glupa krava is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:20.