Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Rastave

Rastave Read me first

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.10.2010., 16:52   #21
bok,svima..neznam pod koji naslov bih pisala pa sam odabrala ovu temu...ja i muž smo u bračnoj krizi,što je žalosno..razmišljam o rastavi čak,ali neznam dal m ije to pametno..u braku smo 15 mjeseci..imamo dijete od 11mj..priznajem da smo se zbog dijeteta i uzeli..obadvoje smo mladi,imamo 22 godine..razmišljam o razvodu jer je on skroz psihički nestabilan..tj.kad se svađamo govori mi da sam kurva,drolja,narkomanka,alkohoičarka,da su sve moje prijateljice kurve itd..što je najgore od svega dk sam još trudna bila digo je ruku na mene,nije me udario,ali me je naguravo,bacio na pod itd..prije kojih 6mj možd i više mi je tijekom svađe stavio ruke na vrat i počeo me daviti i imao je tak luđački pogled da je to za neopisat..i zna mi gazit po nogama..i svašta još..stvar je u tome da ja nesmijem na kave s prijateljicama nit nikud..ako slučajno odem,a on sazna digne takvu strku...kad sam bila kod staraca jednom ošla kod frendice kartat belu i na kavu..i nisam znala kaka če reagirat kad me zvao pa sam mu rekla..a on je meni i mojim prijateljima hebo sve po spssku,čak je sjeo u auto i došao odmah po mene i svašt je tu bilo...molim vas pomozite,jer neznam šta da radim..što bi se ja i razvela al strah me je da ne ostanem bez dijeteta pošto imam samo 2 razreda srenje škole..3 planiram završit nagodinu...prijeti mi se oduzimanjem dijeteta jer mu otac ima veza po zagrebu i svuda..tako da neznam..da se razvedem bojim se reakcije okoline i njegovog oca...neznam šta da radi..molim vas savjet..puno hvala...
Monika001.h is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2010., 09:26   #22
Monika...pozovi slijedeći puta policiju zbog nasilja. Pokupi dijete i bježi da ne završiš kao ona žena koju je bivši upucao.Dok ju je proganjao i tukao u braku.
Ima sigurnih kuća,ima dobre rodbine valjda i roditelja koji će te zaštititi.No svakako nazovi policiju da ti zabilježe ozljede i pokušaj davljenja ako se slijedeći puta to dogodi.Imaš topik tu na Forumu na ŽUD-u o nasilju u vezama.Pročitaj malo.Misli samo na dijete i sebe.Ni na čije tuđe mišljenje što bi trebala trpjeti.
Davljenje,naguravanje,etiketiranje..pa svi mi izgubimo živce ponekad ali daviti te. To je poremećena osoba.Nema veze što ste toliko mladi i opterećeni obavezama...on nije baš potpuno normalan.
Uzmi stvari i idi..onda sigurno sa distance možeš realno procijeniti vrijedi li se potruditi za taj brak ili ne.
pozitivax is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2010., 14:38   #23
Monika OBAVEZNO kad slijedeći put nasrne na tebe zvati policiju. Obavezno!!!! Policija će napraviti zapisnik s kojim ćeš se javiti Centru za socijalnu skrb da evidentiraju. To ti je jako bitno ako dođe do ravoda ... zbog dobivanja skrbništva nad djetetom.
__________________
Mrzim 503 Service Unavailable !!!
Romantica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:55.