Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Rastave

Rastave Read me first

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.05.2012., 14:10   #141
Quote:
cafelate kaže: Pogledaj post
Nisi prijavio da imaš i više no dovoljno sredstava za život,
što je extremno bitan faktor ako te žena tjera van iz svoje kuće.
hm.....sory ako sam ostavio dojam 'bogeca'...nije mi bila namjera......
ali nisam smatrao potrebnim ni važnim da u prvom ili u bilo kojem kasnijem postu skeniram i objavim moju platnu/mirovinsku listu ili stanje svih računa (pluseva ili minusa) u banci.....
U početku me samo interesiralo dali me (i stariju kći, koja je tako odlučila) mogu bez nekakve odluke nekog organa ili institucije ili neznam ni ja čega, mogu onako na brzinu 'izbaciti'.....
onda sam malo došao sebi od šoka, skulirao se, i zaključio (saznao) da nemogu, a i da nije ništa strašno iznajmiti stan i odseliti, što sam i učinio.....
__________________
hm.....nikad više ništa ne potpisujem !!!!!!

Zadnje uređivanje bokixy : 10.05.2012. at 14:49.
bokixy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2012., 14:12   #142
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Rečenica "tjeraju me takoreći na ulicu" odjednom je postala "imam dobru mirovinu i svaštanešto".
A kao da je ta rečenica neka novost? Kolike branitelje (s mirovinom, pa što? ) svakodnevno doslovno tjeraju na ulicu
-honey- is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2012., 14:20   #143
Quote:
-honey- kaže: Pogledaj post
Imaš pravo, krivo sam se izrazila. Dobronamjerni su baš ukazivali na greške u koracima trebala sam napisati "bespoštedno upiranje prstom u jedinog krivca"
Pa ako ga netko vidi takvim, dobro argumentira u okvirima pravila, zašto ne?

Dobrostojeći pa bio on i branitelj koji je tjeran na ulicu, u najgorem scenariju može platiti hostel na 3 dana i oglasnik dok ne nađe privatni smještaj.

Postupak oko tjeranja na ulicu je pokazatelj nekih stvari...
Netko će se snaći i povući ako je nepoželjan a netko će uinat sjediti i nametati se bez obzira na išta.
Razlika je...znaš...
cafelate is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2012., 14:25   #144
Quote:
cafelate kaže: Pogledaj post
Pa ako ga netko vidi takvim, dobro argumentira u okvirima pravila, zašto ne?

Dobrostojeći pa bio on i branitelj koji je tjeran na ulicu, u najgorem scenariju može platiti hostel na 3 dana i oglasnik dok ne nađe privatni smještaj.

Postupak oko tjeranja na ulicu je pokazatelj nekih stvari...
Netko će se snaći i povući ako je nepoželjan a netko će uinat sjediti i nametati se bez obzira na išta.
Razlika je...znaš...
hm...jeste li vi uopće pročitali moj zadnji post???....ili ste samo par prvih ???, a druge ne čitate, i na osnovu toga sebi stvorili sliku o meni i mojoj situaciji.????
__________________
hm.....nikad više ništa ne potpisujem !!!!!!

Zadnje uređivanje bokixy : 10.05.2012. at 14:46.
bokixy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2012., 14:42   #145
Quote:
cafelate kaže: Pogledaj post
Pa ako ga netko vidi takvim, dobro argumentira u okvirima pravila, zašto ne?

Dobrostojeći pa bio on i branitelj koji je tjeran na ulicu, u najgorem scenariju može platiti hostel na 3 dana i oglasnik dok ne nađe privatni smještaj.

Postupak oko tjeranja na ulicu je pokazatelj nekih stvari...
Netko će se snaći i povući ako je nepoželjan a netko će uinat sjediti i nametati se bez obzira na išta.
Razlika je...znaš...
Je, sve ja to znam i lako je iz udobne fotelje drugima pametovati, ali da tebe sad netko nazove i kaže ti tako nešto, a "pri ruci" ti je forum, uspaničiš se i napišeš što ti prvo padne na pamet, a poslije se skuliraš i -ili ti samom to padne na pamet ili poslušaš nečiji savjet, jel to tako neobično?

Isto kao što svatko može nekoga vidjeti ovakvim ili onakvim- ni taj drugi nije dužan drugima polagati račune što je radio 15 godina da nije ništa samo za sebe stekao, sry meni je to neukusno.
-honey- is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2012., 19:01   #146
Quote:
bokixy kaže: Pogledaj post
hm...jeste li vi uopće pročitali moj zadnji post???....ili ste samo par prvih ???, a druge ne čitate, i na osnovu toga sebi stvorili sliku o meni i mojoj situaciji.????
Tvoja situacija!!!!! je riješena ako je tako kako si napisao.
Dakle odselio si, čekaš rastavu, kćeri mogu biti s tobom do presude sigurno a možda i nakon. Imovinsko pravne stvari rješavat ćeš eventualno u naknadnoj parnici.
Novca ne nedostaje i..što sad?

Tema stoji, ljudi repliciraju jedni drugima, odgovaraju...

Kakvu bi ti sliku o sebi točno želio?
cafelate is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2012., 19:39   #147
Quote:
cafelate kaže: Pogledaj post
Tvoja situacija!!!!! je riješena ako je tako kako si napisao.
Dakle odselio si, čekaš rastavu, kćeri mogu biti s tobom do presude sigurno a možda i nakon. Imovinsko pravne stvari rješavat ćeš eventualno u naknadnoj parnici.
Novca ne nedostaje i..što sad?

Tema stoji, ljudi repliciraju jedni drugima, odgovaraju...

Kakvu bi ti sliku o sebi točno želio?
hm.....ma sada je u redu....ovo što ste napisali je potpuno točno...glupo mi malo bilo prozivanje na početak teme gdje sam još bio pod dojmom svega i možda nisam iznio sve što sam trebao.....
nisam tu da bi se stvarala ikakva slika o meni ili bilo kome drugome....obratite pažnju na naslov teme..pogotovu ono ''molim pomoć''......
sad sam 'skuliran', shvatio nešto, nešto poslušao savjete, osluhnuo mišljenja,....nije sve tako crno kako mi se na početku učinilo....i idemo dalje.....
__________________
hm.....nikad više ništa ne potpisujem !!!!!!
bokixy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:14.