Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.11.2010., 23:45   #1
Spolni odnosi sa zauzetim ženama.

Nenormalno me uzbuđuje imati spolni odnos sa zauzetim ženama. U početku je to bilo sa djevojkama marginalnih, nepoznatih ljudi, daljih poznanika, zatim kolega, bliskih prijatelja da bi kulminiralo sa stričevom ženom. Najveći problem u cijeloj situaciji jest da mi je mnogo veći užitak biti sa djevojkama/ženama bliskih ljudi nego onih potpuno nepoznatih. U većini slučajeva ja sam direktni ili indirektni inicijator svega.
Gledajući kroz prizmu društvenih konvencija, moglo bi se kazati kako sam zlobni relikt afirmacije darvinističkih postavki, ali situacija nije niti približno jednostavna koliko se čini.

U životu van okvira vlastitoga libida sasvim sam normalna osoba. Ljudi me vole jer sam duhovit, komunikativan, altruističan. Osoba sam na koju se može osloniti u bilo kojoj situaciji, uvijek pun razumijevanja i spreman saslušati probleme drugih često ih stavljajući ispred vlastitih.

Svjestan sam da u dosadašnjem tekstu postoji određena kontradikcija, ali prije nego što me počnete osuđivati, molio bih da uzmete u obzir da je, unatoč mojoj inicijativi, za "grešku" potrebno dvoje, odnosno da navedeno nije samo moj problem. Očito postoje osobe koje podjednako uzbuđuje znati da postoji netko tko ih voli i sve bi učinio za njih dok se podaju nekome drugome.


Ono što sam htio upitati jest sljedeće:
1. Postoje li na ovome forumu osobe slične meni odnosno poznajete li nekoga ...?
2. Kakvo je vaše mišljenje o kompletnoj situaciji?
3, Na koji način bih po vašem mišljenju trebao riješiti ovaj problem?

(Ukoliko imate dodatnih pitanja ili vam je potrebno opisati/pojasniti pojedine situacije, slobodno upitajte, potruditi ću se odgovoriti u što krećem vremenskom roku. Hvala.)
lycantrophy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2010., 00:01   #2
Mislim da si na taj način hraniš samopouzdanje, to bi po meni također spadalo u tzv. ordalijska ponašanja, koja su tim više ispunjavajuća čim je iskušenje veće (dakle svjesno izlaganje opasnosti, riziku od smrti itd.). Kad ostaneš neotkriven osjećaš pobjedu, a teže ti se je sakriti pred "svojima", zato te to i pali. Mislim da je riječ o hranjenju ega, ne znam zašto mi se čini indikativnim da si napisao i da ponekad tuđe probleme stavljaš ispred svojih i da se smatraš odličnim prijateljem - pouzdan, uvijek imaš razumijevanja. Zapravo te i mogu razumjet jer sam slična. Jedino me superego jebe pa to ne bih radila s partnerima bliskih ljudi, no onih manje bliskih - recimo da pomišljam na takve stvari (ne radim ih ali princip je opet tu).
Pass The Mic is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2010., 00:03   #3
Pali te ideja da si bolji od njihovih životnih partnera, i ideja da te žene unatoč svim svojim uvjerenjima ipak padnu na tebe. Hint: Dangerous Liaisons.
Pass The Mic is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2010., 00:13   #4
i ja volim zauzete žene po mogućnosti udane,takve su mi najbolje,dam im ono što traže ,sex bez obveza
chabarabdich is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2010., 00:30   #5
s čime su zauzete žene dok ih ševite?????
pranjem kose?
__________________
everyone wants happiness, no one wants pain.. but you can't make a rainbow without a little rain...
hoja is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2010., 01:54   #6
A šta reć nego da si na okrutan svijet koji ti je stvorio tu sočnu nastranost, ti odgovorio još okrutnije. Znači s jedne strane si zao(jebeš žene bliskim ljudima iza leđa) i manipulator(to super kontroliraš). S druge strane si spreman pomoć, vjerojatno si i omiljen u društvu, a i imaš čitav niz vrlina - pretpostavljam.
Po meni, ti si dijete svog vremena - ma šta ko mislio.

Ako nema problema u tvojoj glavi s tim šta radiš, onda ga i uopće nema pa ne trebaš ništa ni rješavati.
versilov is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2010., 01:57   #7
za mene ti si pravi jebac...moj idol novi
grdobina031 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2010., 02:18   #8
Quote:
grdobina031 kaže: Pogledaj post
za mene ti si pravi jebac...moj idol novi
Potpisujem !

Ali dobro, šalu na stranu. Iskreno ti hvala na ovom humorističnom osviježenju ove doista teške teme.
__________________
Do not be reckless with other peoples hearts.
Do not put up with people who are reckless with yours.
EmPyAh is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2010., 06:34   #9
Nipošto, nipošto zlobni relikt afirmacije darvinističkih postavki. I samo društvo je uvelike evoluiralo. Pa zar nije i na ovom mjestu itekako razvidno koliko si ti kao takav jedan muž kojem se svi dive, bez razlike radi li se o muškoj ili pak ženskoj populaciji. Ja osobno sam oduvijek želio biti baš poput tebe, a uopće ne dvojim da bi i svi ostali, ako bi se samo na trenutak odvažili nekritički zaviriti u najskrivenije kutke vlastite duše, otkrili posve isto. Nažalost, nismo svi u posjedu tako izdašnih duhovnih i intelektualnih kvaliteta - duhovitost, šarm i što sve ono ne reče... - poput tebe, pa nam ne preostaje drugo nego apstinirati, i kako koji, poneki spram tebe zelenjeti od zavisti, a poneki ti se opet poput moje malenkosti neizmjerno otvoreno diviti.
misho-pisho is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2010., 09:07   #10
Quote:
lycantrophy kaže: Pogledaj post

Ono što sam htio upitati jest sljedeće:
1. Postoje li na ovome forumu osobe slične meni odnosno poznajete li nekoga ...?
2. Kakvo je vaše mišljenje o kompletnoj situaciji?
3, Na koji način bih po vašem mišljenju trebao riješiti ovaj problem?
1. ima i onih što su kresnuli kumu, ženinu sestru, najbolju frendicu od drage...
eto i tebe koji krešeš strinu...
kolekcija se popunjava

(a koliko strina ima godina? )

2. Mislim da bi od nepoznatog muškarca dobio manje batina (ili bi se čak izvukao i bez batina...), ali kad te najbolji frend, stric ili brat uhvati u krevetu s dragom - ne gine ti teži oblik batina - možda i grob...

3. Počni drkati
__________________
Sjedni, pet!
suicidal blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2010., 09:50   #11
American psycho. Yuppie s naizgled savršenim životom. Al ga pali ubijat prosjake.

Croatian psycho. Altruističan dobar čovjek. Al ga pali jebat strinu.

Šala. Mene zanima kako ti je život sa stricem nakon toga? Jesi i prema njemu komunikativan, altruističan i želiš pomoć?

Rješenje problema: Jebi malo žene nepoznatih ljudi, a u životu inače stavi malo svoje probleme ispred tuđih i nemoj svakog slušat i svakom pomagat. Možda je u ekvilibrijumu spas
Isak Pasha is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2010., 11:46   #12
Ja ti nažalost ne vjerujem da si istinit. Naime, nije da ne vjerujem da imaš tu nastranu potrebu već ne vjerujem da si tako uspješan i da su sve žene tvojih bližnjih i daljnjih drolje.

Pod uvjetom da imaš nastranu potrebu, a ne želiš je imati, potreban ti je jedan dobar psiholog i snaga volje.
__________________
Ondine
Moju je dušu svijet iskvario, moja je fantazija nemirna, a srce se ne može nasititi. Meni je svega premalo; i na bol se lako naviknem kao i na nasladu, i zivot mi postaje iz dana u dan sve pustiji; samo mi je jedno sredstvo ostalo: putovanje.
ondine is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2010., 11:47   #13
Quote:
lycantrophy kaže: Pogledaj post
1. Postoje li na ovome forumu osobe slične meni odnosno poznajete li nekoga ...?
Postoje, poznajem. Iako, kod većine tih koje poznajem bilo je riječi o fazi, ne o kroničnom stanju.
Quote:
2. Kakvo je vaše mišljenje o kompletnoj situaciji?
a.)Strah te (ne želiš) obaveza(e) koje bi nosio monogaman odnos, pa do seksa dolaziš kako najbolje znaš i umiješ.
b.)Strah te (ne želiš) obaveza(e) koje bi nosio monogaman odnos pa ti, između ostalog, seks služi i kao sredstvo osvete onima koji taj monogaman odnos mogu ostvariti. Nešto u stilu-smiješ im se iz leđa dok im krešeš cure/žene.
Quote:
3, Na koji način bih po vašem mišljenju trebao riješiti ovaj problem?
Introspekcijom.

'Aj' sretno.
__________________
malo tolerancije nikog nije ubilo
nina williams is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2010., 12:13   #14
Dok pises o sebi kao da vidim nekoga s kim sam vec dugo u kontaktu. Prijatelj i ljubavnik, neumoljiv, neodoljiv, pozeljan i dobradosao. Sudeci po njemu tesko ces se izvuci iz toga. To je potreba da se stalno dokazujes. Ako nikoga ne povredis u toj prici sve je ok. Tesko je emotivno se ne vezati, to je problem.
Pipi1967 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2010., 12:20   #15
Imaš kratki spoj u glavi, carstvo ega i krivog sustava vrijednosti će ti uvijek donositi kratko zadovoljstvo koje ćeš morati iznova ponavljati a zato lako moguće nikad nećeš biti dugoročno miran i sretan.

U kraćim crtama, na ovom podforumu si faca!
ljudoliki is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2010., 12:29   #16
Quote:
lycantrophy kaže: Pogledaj post
Gledajući kroz prizmu društvenih konvencija, moglo bi se kazati kako sam zlobni relikt afirmacije darvinističkih postavki...
..jel ovo ljepši način da kažeš da voliš zapišavat tuđa drva?
Quote:
lycantrophy kaže: Pogledaj post
1. Postoje li na ovome forumu osobe slične meni odnosno poznajete li nekoga ...?
ne, ti si jedini koji voli ševiti..
Quote:
lycantrophy kaže: Pogledaj post
3, Na koji način bih po vašem mišljenju trebao riješiti ovaj problem?
hm, batinama??
__________________
My greatest weakness? Occasionally, I give a damn.
never_angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2010., 12:37   #17
Hm, od tvog samodopadnog hvalisanja, vidim da goriš od želje s nekim podijeliti svoje "uspjehe". Ovaj forum je tek početak, počet ćeš o tome razgovarati s krivim ljudima, a onda te tvoji "bliski prijatelji" kojima mrčiš bolje polovice više neće volljeti jer si "duhovit, komunikativan, altruističan. Osoba na koju se može osloniti u bilo kojoj situaciji, uvijek pun razumijevanja i spreman saslušati probleme drugih često ih stavljajući ispred vlastitih.", nego će ti razbit njoju kao dvoličnom gadu što u biti jesi. Ali i to te vjerojatno napaljuje, pa svi sretni i zadovoljni.
__________________
Your so-called kung-fu... is really... quite pathetic.
Kobayagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2010., 12:46   #18
sviđaš mi se, šteta što više nisam zauzeta

Quote:
lycantrophy kaže: Pogledaj post
1. Postoje li na ovome forumu osobe slične meni odnosno poznajete li nekoga ...?
ne odnosno mislim da ne poznajem, barem to još nije nitko otvoreno rekao u mom prisustvu.

Quote:
2. Kakvo je vaše mišljenje o kompletnoj situaciji?
jako dobro. naravno govorim ovo ne poznavajući ciljeve u tvom životu. sasvim je logično da ako nisi tip (nisi nigdje naglasio jesi li vezi) koji traži vezu u smislu monogamnog partnerstva.

zašto smatram da je dobro? zato što si svjestan svojih postupaka, što je uvijek dobro.
Quote:
3, Na koji način bih po vašem mišljenju trebao riješiti ovaj problem?
ne smatram da imaš problem
ako se varam, želim čuti zašto?

Quote:
(Ukoliko imate dodatnih pitanja ili vam je potrebno opisati/pojasniti pojedine situacije, slobodno upitajte, potruditi ću se odgovoriti u što krećem vremenskom roku. Hvala.)
meni trenutno niš ne treba, al budem pratila razvoj događaja

shakiri is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2010., 12:49   #19
Quote:
lycantrophy kaže: Pogledaj post
Očito postoje osobe koje podjednako uzbuđuje znati da postoji netko tko ih voli i sve bi učinio za njih dok se podaju nekome drugome.
ovo sam predvidjela.
naravno da postoje
shakiri is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2010., 13:12   #20
Interesantno. Čovjek je to tako elaborirao da ga ne mogu ni osuđivati kak spada

Da je to napiso neki polupismeni neandertalac u stilu: "jebem tuđe žene i frajer sam" pljuštale bi uvrede od forumskog puka vjerojatno u ogromnim količinama.
__________________
...da ne znam više sebe sama,
ni dima bola u maglama.
Sviba is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:56.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger