Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.10.2014., 22:13   #3121
aa pilex ja neću uzimati. Podosta ih se žali na te tablete a kakav sam ja baksuz ja ću biti jedan od onih na kojeg ne djeluju ništa. A kakve su ove hemonal i prokten?
teo35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 23:44   #3122
pilex 28 tableta 500 kn
pero1910 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2014., 06:21   #3123
Quote:
mali17 kaže: Pogledaj post
8 eura preskupo ????....tolikk sam ih ja platio u ljekarni..100 kom...i vrijede stostruko...barem 6 mjeseci ste mirni sa ovim barem sto se unutarnjih hemeroida tice koji mene.muce
O kojima ti govoris, ne mogu pohvatati
zlrjgnhh is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2014., 06:54   #3124
U nas u BIH je neka verzija od 8 eura....meni vrijede...i nije 28 nego 100 komada....te skupe nisam uzimao
mali17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2014., 06:56   #3125
I da prije mi je znala cesto krv i iz nosa ici od precestog ispuhivanja sad nista...ali to je eto samo moje iskustvo....ne skodi probati
mali17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2014., 19:39   #3126
Nalaz:
DRP nepalpatorni unutarnji hemoroidi... što je DRP?

Što su testovi CSK i CEA?
Loren is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2014., 19:48   #3127
Quote:
mali17 kaže: Pogledaj post
U nas u BIH je neka verzija od 8 eura....meni vrijede...i nije 28 nego 100 komada....te skupe nisam uzimao
8eura za 100komada? Što ti to piješ stari? Di je to proizvedeno?
teo35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2014., 20:22   #3128
Meni je malo sumnjivo tih sto komada za 8€. Danas sam baš zvao ovaj Hemosens da se raspitam malo više i rekli su mi da je to Engleski proizvođač. Ja sam ga naručio jer je dosta jefinije od pilexa i ostalih pa se nadam da će pomoć. A dobije se i gel da olakša kad izlete. Tako da za gel i tablete imaju dobru cijenu naspram tog pilexa sa 28 tableta.
teo35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2014., 22:36   #3129
Himalaya pilex tablets 100, cijena 15.90 km, proizvodjac the himalaya drug company Indija, uvoznik i distributer za bih Medimpex d.o.o Sarajevo...sastav u 2 tablete: kao prasak 260mg, miner.smola procisc. 32mg, nim 14 mg, kao extrakt daruhadira 64 mg, amalaki 32mg, haritaki 32mg, indijski zir 32mg, kasija 32mg, stablo orhideje 32mg, nagkessr 6mg....doziranje 1 tabl.2 puta na dan, pakovanje bocica od 100 kom....evo kratko sa bocice prepisano..
mali17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2014., 08:11   #3130
Quote:
mali17 kaže: Pogledaj post
Himalaya pilex tablets 100, cijena 15.90 km, proizvodjac the himalaya drug company Indija, uvoznik i distributer za bih Medimpex d.o.o Sarajevo...sastav u 2 tablete: kao prasak 260mg, miner.smola procisc. 32mg, nim 14 mg, kao extrakt daruhadira 64 mg, amalaki 32mg, haritaki 32mg, indijski zir 32mg, kasija 32mg, stablo orhideje 32mg, nagkessr 6mg....doziranje 1 tabl.2 puta na dan, pakovanje bocica od 100 kom....evo kratko sa bocice prepisano..
Sinoć mi izletili opet. Nemreš bilivat. Koliko god ih se pokušavaš rješiti ne ide i gotovo. Dajte ljudi nešto pametno šta djeluje. Probao Pilex i Himalaya al meni ne djeluju. Vidim da svi pričaju o tom Hemosensu. Nemojte da bacam više pare, da li je to zaista tako ili me opet netko pokušava navući? Više mi je pun ku... tih hemića i da se stalno vraćaju. Očajan sam! Ako djeluje kupujem odmah 100 paketa, samo da djeluje!
Ludibik444 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2014., 09:34   #3131
Quote:
Ludibik444 kaže: Pogledaj post
Sinoć mi izletili opet. Nemreš bilivat. Koliko god ih se pokušavaš rješiti ne ide i gotovo. Dajte ljudi nešto pametno šta djeluje. Probao Pilex i Himalaya al meni ne djeluju. Vidim da svi pričaju o tom Hemosensu. Nemojte da bacam više pare, da li je to zaista tako ili me opet netko pokušava navući? Više mi je pun ku... tih hemića i da se stalno vraćaju. Očajan sam! Ako djeluje kupujem odmah 100 paketa, samo da djeluje!

meni bi hemosens brzo trebao stići pa mogu javit dal djeluje..
teo35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2014., 10:13   #3132
U mene su stupanj 1 tj samo krvare pa mozda zato i djeluje a u tebe ne ?
mali17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2014., 20:14   #3133
Thumbs down

Ta Himalaya pilex ne djeluje ništa.
Koliko para tolko muzike. Zvao sam ja njih kad sam ih uzeo da to ne djeluje ništa i da neču uzaludno čekati da se stanje poboljša ako to nema apsolutno nikakvog učinka. Htjeo sam i novce nazad. Samo priče. evo uzmite sad za 50% manje i nastavite itd.. Ne pada mi napamet da više nasjedam na te jeftine Indijske proizvode. Ko da nisam mogao pretpostavit kad sam vidio cijenu.U ponedjeljak ravno kod doktora.
elvisroky is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2014., 21:25   #3134
A vidi menu su djelovali, tebi nisu sta ces, nesto drugo hoce ne boj se, a ako su stupanj kao u mene tj prvi mozda djeluju a ako su 2 ili 3 onda pravac doktoru on ce znat bolje nego itko od nas ovdje...
mali17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2014., 10:11   #3135
Pozdrav,
vec dugo pratim ovu temu jer i sama imam problema s hemoroidima.
Jednom sam mazala s jednom kremom sto sam sama u apoteci kupila, a ostalo se svodilo na cepice i jednom drugom masti. Ne vidim rjesenje u tome, s hemoroidima zelim vise stati na kraj.
Kod vece stolice krvarim, svaki dan svrbe i s vremenom na vrijeme pojavi se novi.
Ovo je forum, virtualno mjesto kroz koje je proslo dosta osoba sa iskustvom sta se tice hemoroida. Trenutno nisam sama pametna opce sto da napravim, kome da se obratim (da opet ne dobijem samu neku propisanu mast i cepice)... Novaca za eventualne neznam kakve zahvate nemam,...
Evo ljudi, ako imate kakav savjet za mene,...
summermorning is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2014., 15:10   #3136
Pozdrav svima,
U zadnje vrijeme cesto pratim ovaj forum pa rekoh cisto da navratim i bacim koji savjet.
Svima koji imaju bilo kakve probleme sa hemeroidima savjetujem da se informiraju na forumu ali strucnu pomoc iskljucivo da traze kod proktologa jer iako svi misle da su beznacajni i neopasni...vjerujte nisu,iz iskustva znam.
Meni osobno su problemi poceli pred 20tak godina,sad imam 37,i dosli su,bas zahvaljujuci silnim kremicama,savjetima i glupostima,ipak do hitne operacije hemeroida koji su me doveli do anemije(zeljezo ispod 1 hemoglobin 55) te samo sreci nije doslo do nekih tezih ostecenja jetre,bubrega,srca ili mozga!!!!operacija obavljena po milligan morgan,boli za poludit,gutam po 4 kom ketanola forte od 100 mg,skacem po kuci i po dva sata kad me ulove bolovi,vec je cetvrta stolica bila,prvu necu ni spominjat...
Neka vas ne bude stid,bolje 5 min stida nego 5 god bolova...spasit ce vas...ako idete na operaciju opskrbite se se ja jakim analgeticima,narkoticima...voltaren ne jer potice krvarenje...odo jos malo skakat po sobi pa se javim opet...zivili...
gox2502 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2014., 21:19   #3137
Pozdrav svima, ima li neko iskustva sa K centrom?Moram se riješiti hemoroida 4ti stepen,neznam koga odabrati.Naravno,mislimna thd ili hall metodom čim prije.
iraic is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2014., 08:51   #3138
Nego da vas pitam, muku mucim sa hemeroidima u trudnoci... imala sam ih i prije ali sad su grozni... naime patim od unutarnjih i nazalost se vrtim u krug sa svim ljekovima... hitna i doktor opce prakse ne pomazu bas... ima li tko iskustva sa nekim proktologom u splitu? Koliko se dugo ceka na pregled? Da li je netko operirao uopce u trudnoci? Hvala
nikineno is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2014., 20:41   #3139
jel netko ima iskustva s hemopropinom? samo mi malo olakša, a peče me ko vrag kad ga gurnem unutra s aplikatorom?
pero1910 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2014., 09:49   #3140
Što najviše iritira hemroide , nemojte me samo pitati koje jer ne znam , čekam pregleda a vidim da očigledno bioaktivi jer ih pijem u velikim količinama pa imam učestale kapljice krvi na wc papiru !
__________________
Ali svaki put kad se on nasmijao, ja sam bila ta koja se zaljubila.
paullaa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:06.