Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.02.2008., 11:04   #21
Ja nisam bio doslovce trudan, ali mi je bila žena trudna...

Sjećam se da sam u vrijeme (naše) trudnoće često sanjao svoje pokojne pretke, baku, dedu... Bio sam svjestan da bi oni trebali biti "na nebu", no scene nisu bile X-fileovske već svakodnevne, doma u sobi i sl. I uvijek bi pao neki njihov dobronamjerni savjet...

I naravno, bilo je tu čestoerotskih snova, ono: libido stvoritelja!!!
Rurik is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 18:41   #22
ovo je sve bolje!!!!
nocas sanjala da me neki kosarkasi ne ostavljaju na miru i zele da im ja budem menadžerica...hihihihihihihi
ja stvorena za to
vandea is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 19:01   #23
ja sam sanjala da sam rodila psa sa plavom dlakom - ima to nekakvo značenje??
kayah is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 19:04   #24
ja svako vecer redovito sanjam da sam rodila i da djetetu nemam sta dati jesti, nista ne radi, niti jedna trgovina, niti ljekarna, ja i mm sami, nemam mlijeka, odjednom nestalo katastrofa se osjecam svaki put kad se trgnem, prestarsno...
sutra idem kupiti jednu hranu za novorođence pa nek se nađe, makar za ljepše snove
__________________
...
MAX-factor is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 19:15   #25
Quote:
MAX-factor kaže: Pogledaj post
ja svako vecer redovito sanjam da sam rodila i da djetetu nemam sta dati jesti, nista ne radi, niti jedna trgovina, niti ljekarna, ja i mm sami, nemam mlijeka, odjednom nestalo katastrofa se osjecam svaki put kad se trgnem, prestarsno...
sutra idem kupiti jednu hranu za novorođence pa nek se nađe, makar za ljepše snove



__________________
GEMINI
mateeaa=) is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2008., 10:01   #26
JA ZELIM SANJATI VOJNIKE I BIVSE.....
kvragu, nocas sanjala porod...sto sam rodila???? kilogram bijelog graha, zrno po zrno i na kraju nausnicu koju je andrea jucer izgubila
vandea is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2008., 10:13   #27
ja sam sanjala noćas da sam kod doktora muškog, što je bitno jer idem kod ženske, I ON MENI POKAŽE MALOGA PIŠONJU ozbiljno vidila sam ga u snu i izgleda ko mali crvuljak, i kaže" dobit ćete sina"
__________________
Baš kad trebam spojiti kraj s krajem, netko pomakne krajeve!
funnys is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2008., 17:03   #28
Quote:
vandea kaže: Pogledaj post
JA ZELIM SANJATI VOJNIKE I BIVSE.....
kvragu, nocas sanjala porod...sto sam rodila???? kilogram bijelog graha, zrno po zrno i na kraju nausnicu koju je andrea jucer izgubila

__________________
GEMINI
mateeaa=) is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2008., 19:38   #29
Nisam trudna, ali često to sanjam.
Zbunjevita :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2008., 20:47   #30
greska...kosarkase a ne vojnike...
nocas sam imala grozne snove, najprije sam krala tresnje za moje cure a poslije mi ih je policija oduzela....vjerujem da je sve to bilo zbog jucerasnjih losih vijesti...
vandea is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2008., 09:52   #31
da vam se i ja prikljucim buduci da imamo slicne snove...
mene su erotski snovi UBIJALI u prva tri mjeseca, sad su prestali , ali me sad ubijaju drugi snovi.. Nikad ne sanjam porod, nego samo neku ekipu iz Porezne koja mi salje racune...
Jel ima TO nekakvo znacenje? (porez uredno prijavila! )
__________________
Give a girl the right shoes and she can conquer the world.
Tara_24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2008., 12:20   #32
ja isto sanjam dosta često da se nešto ružno događa, a ja sam nemoćna i ne mogu niš napravit (valjda se bojim da neću bit dobra mama) ili da krvarim a doktori mi niš ne žele reć, ili da se mala već rodila a ja ne znam kaj bi s njom, i cijelo vrijeme se užasno, panično bojim... a valjda je to normalno, jer ne znam što me čeka (tješim se vješto )
a i erotski se snovi znaju zalomit...

a najsmiješnije mi je to da skoro redovito sanjam svoju ex-patriju, Majčicu Rusiju jel, da sam tam (nisam bila 6 godina) i da uopće nisam trudna
Milushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2008., 08:30   #33
mene su nocas napadali cak 2 puta....prvo su me / nas htjeli ubit neki vanzemaljci pa sam se probudila jer mi je bilo bed i u slijedecem snu su me ganjali neki kosooki i bio je svjetski rat...
__________________
Živ-živ! :)!
Usvojimo dijete na daljinu i pomozimo Africi!
cukerino77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2008., 12:53   #34
Prva dva mjeseca sam imala erotske snove, sada više ne, navikla sam se. Onda sam zbog krvarenja završila u bolnici, pa sam mjesecima sanjala da krvarim - e to je bilo užasno.

A jutros sam prvi put imala trudnički san - sanjala sam da dojim, i sve je išlo kao podmazano. Probudila sam s nekim divnim raznježenim osjećajem, sve mi bilo žao što sam se probudila.
Jolly is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2008., 20:32   #35
Jutros sanjam kako sam rodila curicu, 49 cm dugačka 3 i pol kile, vidim ju tek friško rođenu- još neokupanu. Zvoni budilica MM se diže, a i ja se trgnem iz sna spremat se na UZV. I kaže doktor- dečko a ja se baš noćas ufurala da je cura...
__________________
♥ J- 2008.
morfin@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2008., 15:10   #36
Sinoć sam sanjala da mi je izleti sluzavi čep (točno sam znala kako izgleda jer je jedna forumašica stavila sliku nedavno) i da je porod počeo. Cijelo vrijeme sam govorila bebi : Ajde molim te nemoj još! Mama nije kupila kolica!
micikamikic is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2008., 15:35   #37
ja jutros sanjam moju bebicu tek rodjenu,i ona lezi dok ja idem oko nje,i ona mi odjednom kaze...kako sad to da se ti pomjeras,a ja stojim?ranije sam se i ja pomjerala zajedno sa tobom....
ja onako sva iznenadjena kako to da mala beba zna pricat,pridjem joj i pomilujem glavicu i kazem pametno moje,pa ti pricas...i da...u snu je bio djecak...
pricam jutros san mm a on se sav raspekmezio i pita,a jel bio djecak ili djevojcica.,...
sunny55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2008., 18:11   #38
sanjala sam da mi je sin postao tata sa 16 godina... još taj san nisam prožvakala
__________________
tko spava, nije budan
flekica35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2008., 19:55   #39
Question sanjam lubenicu

eto što ja sanjam!

i znam da nisam na pravom podforumu, ali me zanima je li tko primijetio neku lubenicu iz južnih krajeva kod nas u trgovinama, jer meni ništa ne može utažiti žeđ i jednostavno moram imati lubenicu!

Stvarno, umirem od želje za lubenicom, i sanjam je čak po noći kako se cijedi i kako je pitka...Uh!

Pozdrav
mamichicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2008., 20:04   #40
Question sanjam lubenicu

eto što ja sanjam!

i znam da nisam na pravom podforumu, ali me zanima je li tko primijetio neku lubenicu iz južnih krajeva kod nas u trgovinama, jer meni ništa ne može utažiti žeđ i jednostavno moram imati lubenicu!

Stvarno, umirem od želje za lubenicom, i sanjam je čak po noći kako se cijedi i kako je pitka...Uh!

Pozdrav
mamichicha is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:24.