Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.12.2012., 20:38   #1
Problemi i posljedice jedne prolazne avanture

Ne znam odakle da počnem ali imam jedan problem za koji bih želio čuti vaše mišljenje.
Prvi put sam ovdje ali sam prčitao poneke teme koje bi mi mogle dotaći moj problem i nekako pomoći da se sastavim.
Radi se o tome da sam prevario suprugu prije neki dan sa puno mlađom curom koju sam upoznao preko jednog portala za upoznavanje .
Sve je počelo kada sam prije godinu dana kreirao svoj profil na portalu za upoznavanje čisto iz kurioziteta da vidim što će se desiti.
Desilo se da sam dnevno zaprimio i po nekoliko ponuda za dopisivanje ili susrete no kako sam dugo u braku (15 godina) nisam bio spreman da se upustim u takvu vrstu avanture.
Ta djevojka sa kojom sam se nekako najviše virtualno zbližio u virtualnoj komunikaciji izazvala me provokativnim načinom što je kod mene bio okidač da me namami da nakon tolikih godina braka isprobam nešto novo.
Ugovorili smo sastanak izvan grada i tada se prvi put sreli uživo premda smo razmijenili dosta puta i slike nešto slobodnijeg sadržaja.
Ispočetka sam se još uvijek dvoumio oko toga hoću li ili neću no nakon par pića postajalo je sve jasnije što želimo i završili smo u hotelskoj sobi i poseksali se strasno.
Čuli smo se još nekoliko puta telefonom i mailovima no sva se ta komunikacija s vremenom prorijedila.
Moj problem je u ovom trenutku što prilikom vođenja ljubavi sa suprugom često pomislim na tu djevojku i kad usporedim tjelo svoje supruge sa tom mlađom djevojkom izgubim erekciju što je supruga primjetila i već nekoliko puta pitala je li sve u redu i što se samnom dešava?
Ne znam kako sada sve ovo izbaciti iz glave i često mislim što mi je sve ovo trebalo?
Volio bih supruzi sve objasniti ali se bojim njezine reakcije i da donese neke nepromišljene odluke.
Želio bih znati ako netko ima sličnih iskustva kako mi je najbolje postupiti?
Moon Dream is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2012., 20:41   #2
A ništa, moraš preć na mlađe.

Inače te čeka pakao od seksualnog života.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2012., 20:44   #3
kako to da se meni ovo nikad ne dogodi

uglavnom, ja bi na tvom mjestu šutio ko zaliven
a probelem s erekcijom rješio tableticama
gemk is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2012., 20:48   #4
druze..desilo ti se nesto sto je bilo i gotovo..mada te ne podrzavam..prevara..ali sta je tu je..nemoj si kvarit 15 godina braka priznavajuci zeni prevaru..jer ako ti je stalo do braka zeni akzi da ti fali malo experimentisanja u braku,nekih igricai slicnog..da se teze uzbudjujes i kao sto neko rece malo ako treba i tabletica
ovo kazem ako ti je stalo do braka,djece..aa ako nije onda lijepo razgovaraj i razidjite se ..sta se moze
angellll is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2012., 21:08   #5
Nis ne objasnjavaj zeni, sam si se uvalio, sam se i vadi.
Ionako nema veze s njom. Mislism...zakazujes ti a ne ona.

Rjesenje problema je da se nastavis dalje druziti po tim portalima sa zenama, ali uvjet je da mora biti ruzna, nezgrapna, stara, mlitava...uglavnom, onakva kraj koje tvoja zena izgleda kao Afrodita izasla iz morske pjene.
Kad budes sevio tzv krokodilke uz puno muke, truda i koncentracije da posao uspjesno obavis, onda ce ti seva sa vlastitom zenom biti ko ajnmalajnc.
Cisti uzitak a ne poso koji netko mora obaviti.
Pak Lena is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2012., 21:15   #6
tko jos pusi te fore da iz radoznalosti ides na takve portale ? smijesno...
dodo89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2012., 21:49   #7
Quote:
Pak Lena kaže: Pogledaj post
Nis ne objasnjavaj zeni, sam si se uvalio, sam se i vadi.
Ionako nema veze s njom. Mislism...zakazujes ti a ne ona.

Rjesenje problema je da se nastavis dalje druziti po tim portalima sa zenama, ali uvjet je da mora biti ruzna, nezgrapna, stara, mlitava...uglavnom, onakva kraj koje tvoja zena izgleda kao Afrodita izasla iz morske pjene.
Kad budes sevio tzv krokodilke uz puno muke, truda i koncentracije da posao uspjesno obavis, onda ce ti seva sa vlastitom zenom biti ko ajnmalajnc.
Cisti uzitak a ne poso koji netko mora obaviti.
Istina da sam se sam uvalio i da se sam trebam vaditi no sa ostatkom savjeta se ne bih složio premda sam shvatio ironičnost kojom pokušavaš zadati mi udarac na tipično ženski način razmišljanja.
Želio bih pojasniti da mi supruga dobrog izgleda ali djevojka sa kojom sam se sastao i imao avanturu prednjačila je u tjelesnom izgledu i imala je neki za mene neobjašnjiv način za razumjevanje i komunikaciju.
Moon Dream is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2012., 22:14   #8
sto za vrijeme sexa ih usporedjujes?zatvori oci i zamisljaj onda.ako mislis sacuvat taj brak,muci.
iako ne vjerujem u pricu.
lorena-ny is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2012., 22:57   #9
Quote:
Moon Dream kaže: Pogledaj post
Istina da sam se sam uvalio i da se sam trebam vaditi no sa ostatkom savjeta se ne bih složio premda sam shvatio ironičnost kojom pokušavaš zadati mi udarac na tipično ženski način razmišljanja.
Želio bih pojasniti da mi supruga dobrog izgleda ali djevojka sa kojom sam se sastao i imao avanturu prednjačila je u tjelesnom izgledu i imala je neki za mene neobjašnjiv način za razumjevanje i komunikaciju.
Meni se cini da ti ne bi rado sevio krokodilke, a majstore?

A imas onda opciju zamisljanja scenarija da ti zena sazna za avanturu i da je povremena impotencija rezultat njezinog losijeg izgleda nego konkurentice joj. Koja uz to ima i vise razumjevanja i bolje komunicira nego ona.

Pa onda ide rastava, vidjanje djece po dogovoru, alimentacija, vjerojatno iseljavanje iz zajednicke nekretnine, osuda okoline za starog mulca koji je posasavio ....i tako.
Eto....ako ti to ne ucvrsti ponos u kriticnom momentu, onda ti preostaje posjet Medjugorju. Molitva. Skidanje uroka.
Ili pecanje...zlatna riba i tri zelje.
Do sad si se valjda naucio da pazis sto zelis.
Pak Lena is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2012., 23:00   #10
Quote:
Moon Dream kaže: Pogledaj post
Ne znam odakle da počnem ali imam jedan problem za koji bih želio čuti vaše mišljenje.
Prvi put sam ovdje ali sam prčitao poneke teme koje bi mi mogle dotaći moj problem i nekako pomoći da se sastavim.
Radi se o tome da sam prevario suprugu prije neki dan sa puno mlađom curom koju sam upoznao preko jednog portala za upoznavanje .
Sve je počelo kada sam prije godinu dana kreirao svoj profil na portalu za upoznavanje čisto iz kurioziteta da vidim što će se desiti.
Desilo se da sam dnevno zaprimio i po nekoliko ponuda za dopisivanje ili susrete no kako sam dugo u braku (15 godina) nisam bio spreman da se upustim u takvu vrstu avanture.
Ta djevojka sa kojom sam se nekako najviše virtualno zbližio u virtualnoj komunikaciji izazvala me provokativnim načinom što je kod mene bio okidač da me namami da nakon tolikih godina braka isprobam nešto novo.
Ugovorili smo sastanak izvan grada i tada se prvi put sreli uživo premda smo razmijenili dosta puta i slike nešto slobodnijeg sadržaja.
Ispočetka sam se još uvijek dvoumio oko toga hoću li ili neću no nakon par pića postajalo je sve jasnije što želimo i završili smo u hotelskoj sobi i poseksali se strasno.
Čuli smo se još nekoliko puta telefonom i mailovima no sva se ta komunikacija s vremenom prorijedila.
Moj problem je u ovom trenutku što prilikom vođenja ljubavi sa suprugom često pomislim na tu djevojku i kad usporedim tjelo svoje supruge sa tom mlađom djevojkom izgubim erekciju što je supruga primjetila i već nekoliko puta pitala je li sve u redu i što se samnom dešava?
Ne znam kako sada sve ovo izbaciti iz glave i često mislim što mi je sve ovo trebalo?
Volio bih supruzi sve objasniti ali se bojim njezine reakcije i da donese neke nepromišljene odluke.
Želio bih znati ako netko ima sličnih iskustva kako mi je najbolje postupiti?
ahahahahaha!!!
zakkkkkonnnn!!!!!!!!!!! vidim da je ekipa prposna nesto veceras.... spremamo se za docek ha?
Epos is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2012., 23:01   #11
Quote:
Moon Dream kaže: Pogledaj post
Volio bih supruzi sve objasniti ali se bojim njezine reakcije i da donese neke nepromišljene odluke.
Neće. Ljubav sve pobjeđuje.
__________________
"All grown-ups were once children... but only few of them remember it.”
Bastrado is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2012., 23:06   #12
Quote:
lorena-ny kaže: Pogledaj post
sto za vrijeme sexa ih usporedjujes?zatvori oci i zamisljaj onda.ako mislis sacuvat taj brak,muci.
iako ne vjerujem u pricu.
i meni to zvuči "kaj se babi htilo,to se babi snilo" No dobro,ak je sve istina,šuti ak ti je stalo do žene. Kaj misliš da nas nema drugih koji bi isto tako malo okolo, al jebi ga,držimo ga na uzdama i maštamo
Ako si u braku,imaš djecu, onda šutiš
sensuman is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2012., 23:12   #13
Ako voliš svoju ženu i djecu, nemoj ništa o tome pričati.
Onda ćeš se tek uvaliti.
Bilo jednom, ne će se ponoviti. A ako ti je problem što ti je
supruga manje atraktivna od te druge žene , zatvori oči tijekom
seksa i zamišljaj tu drugu.
Ako ni to ne pomogne, uzmi viagru.
Padme Amidala is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2012., 23:18   #14
Quote:
Moon Dream kaže: Pogledaj post
imala je neki za mene neobjašnjiv način za razumjevanje i komunikaciju.
aj ne seri
digo ti se kurac na klinku i pasao ti je ego boost
nemoj mi prodavat fore o komunikaciji i razumijevanju
koji kurac klinka kuzi o tvojim frustracijama u stogodisnjem braku

__________________

čovik je jedina beštija koja piše
div is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2012., 00:38   #15
Quote:
Moon Dream kaže: Pogledaj post
Želio bih pojasniti da mi supruga dobrog izgleda ali djevojka sa kojom sam se sastao i imao avanturu prednjačila je u tjelesnom izgledu i imala je neki za mene neobjašnjiv način za razumjevanje i komunikaciju.
Cim vidim nick, znam kol'ko je sati.

Nego, ne slazem se sa Pak Lenom. Rjesenje je da se tvoja dobroizgledajuca zena povede za tvojim inventivnim primjerom, i nadje si nekog mladjeg koji prednjaci u odnosu na tebe u tjelesnom izgledu, a uz to je na neki neobjasniv nacin razumije i komunicira s njom.

Jos ako ih ti budes gledao, dobices i new mental pictures koje ce potisnuti djevojku koja te sada dovodi u stanje erektilne disfunkcije na neobjasnjiv nacin.

Ne trebas se zahvaljivati, pleasure is all mine.
Monica B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2012., 00:50   #16
Quote:
Moon Dream kaže: Pogledaj post
Ne znam kako sada sve ovo izbaciti iz glave i često mislim što mi je sve ovo trebalo?
Volio bih supruzi sve objasniti ali se bojim njezine reakcije i da donese neke nepromišljene odluke.
Želio bih znati ako netko ima sličnih iskustva kako mi je najbolje postupiti?


Ne znam točno kako ide ona narodna...nek me netko ispravi ako griješim...

Poslije jebanja nema kajanja...
Neugodnjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2012., 00:51   #17
Quote:
sensuman kaže: Pogledaj post
i meni to zvuči "kaj se babi htilo,to se babi snilo" No dobro,ak je sve istina,šuti ak ti je stalo do žene. Kaj misliš da nas nema drugih koji bi isto tako malo okolo, al jebi ga,držimo ga na uzdama i maštamo
Ako si u braku,imaš djecu, onda šutiš
Vjeruj mi ja sam ovdje iz razloga što ne znam kako se nositi sa težinom krivice koju osijećam ali možda više me boli problem što ja ne znam kako rasteretiti misli...
Kada sam se te večeri vratio kući od silne dekoncentracije napravio sam vidljivu štetu na autu prilikom parkiranja i u jakni sam sutradan srećom pronašao račun hotela za koji nebih sigurno imao objašnjanje kako sam se tamo našao.
Uhvatio sam se u gomili grešaka no srećom supruga mi nikada ne kopa po đepovima .

Quote:
div kaže: Pogledaj post
aj ne seri
digo ti se kurac na klinku i pasao ti je ego boost
nemoj mi prodavat fore o komunikaciji i razumijevanju
koji kurac klinka kuzi o tvojim frustracijama u stogodisnjem braku

Najvjerojatnije ne kuži ništa ali je pokazivala izrazitu koncentraciju da me sasluša o svemu i u nekoliko navrata savjetovala me da razmislim prije no što se u sve ovo upustim , čak me provocirala da ću se uplašiti i odustati što me malo naljutilo ali ajde oprostio sam joj na pristupu u datoj situaciji.
Tada sam stekao dojam da je to namjerno izvodila da me testira koliko mi je stalo i danima mi nebi odgovarala na sms poruke što bi kod mene izazvalo zabrinutost i stanovitu nervozu.
Moon Dream is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2012., 00:56   #18
nemoj reci nikome nista
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2012., 01:09   #19
Moon Dream, jesi li po zanimanju MenaDJer?

Da li ti rijec Oceanheart znaci nesto?
Monica B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2012., 01:16   #20
Quote:
Moon Dream kaže: Pogledaj post
Vjeruj mi ja sam ovdje iz razloga što ne znam kako se nositi sa težinom krivice koju osijećam ali možda više me boli problem što ja ne znam kako rasteretiti misli...
Kada sam se te večeri vratio kući od silne dekoncentracije napravio sam vidljivu štetu na autu prilikom parkiranja i u jakni sam sutradan srećom pronašao račun hotela za koji nebih sigurno imao objašnjanje kako sam se tamo našao.
Uhvatio sam se u gomili grešaka no srećom supruga mi nikada ne kopa po đepovima .



Najvjerojatnije ne kuži ništa ali je pokazivala izrazitu koncentraciju da me sasluša o svemu i u nekoliko navrata savjetovala me da razmislim prije no što se u sve ovo upustim , čak me provocirala da ću se uplašiti i odustati što me malo naljutilo ali ajde oprostio sam joj na pristupu u datoj situaciji.
Tada sam stekao dojam da je to namjerno izvodila da me testira koliko mi je stalo i danima mi nebi odgovarala na sms poruke što bi kod mene izazvalo zabrinutost i stanovitu nervozu.
Ma svima nama bi pasala jedna 20-25,pogotovo ak ima sposobnosti komunikacije,odnosno,zna sklopiti 2 rečenice.U Japanu imaju gejše.Kod nas postoje male sponzoruše Samo,to košta. Vjerujem da osjećaš grižnju savjest al proći će te to vremenom
sensuman is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:56.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger