Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.10.2013., 10:49   #201
Quote:
Ivano11 kaže: Pogledaj post
Nakon dugo dugo vremena odlučio sam s tipkovnice prijeći na joystick. Ipak je nemoguće normalno igrati s tipkovnicom s obzirom da su sve tipke na joysticku u funkciji i fizički je nemoguće normalno igrati tako da ti pod jednom rukom budu strelice, a da ostalih pet prstiju pokriva ostatak kontrola.
Također, imam joystick 8 godina i evo prvi puta da sam ga počeo koristiti, tipkovnica mi je bila alfa i omega, ali sa ovim pesom ju je nemoguće koristiti.
Dobro u pčetku je bilo problema, ali se navikavam, trebalo bi to uskoro ući u rutinu.

Nego jel još nekome pucanje retardirano? U redu je ako imaš zalet pa je opališ sa 16-25 m, onda fino ide, no nedo bog na je opališ iz prve negdje unutar šesnaesterca, uvijek ide van okvira gola. Ili npr. uspijem sa napadačem predriblat obrambenog i krenem sam na golmana, dođem na 3-4 metra od gola i ovaj fula cijeli okvir, kao da je neka nevidljiva zaštitna aura oko gola i lopta ne može nikako ući u okvir. Frustrirajuće.

Još sam nešto primijetio, pucaš po golu i lopta se odbije od stative ili prečke u golmana i to je autogol ili bude neka jaka lopta, golman je ne uspijeva iz prve obraniti, te na kraju ipak uđe u gol, također autogol.
Corvus is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2013., 10:54   #202
Quote:
Flash1987 kaže: Pogledaj post
Pozdrav,nakon par dana nesmetanog igranja javlja mi ovu grešku: a problem caused the program to stop working correctly..piše da mi win nisu kompatibilni ili takvo nešto,ja imam win 7,dali je netko imao takvu grešku,molim vas pomozite..
Reinstaliraj igru.
Osmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2013., 10:58   #203
Quote:
Corvus kaže: Pogledaj post

Nego jel još nekome pucanje retardirano? U redu je ako imaš zalet pa je opališ l:
Meni je pucanje stvarno iritantno, u prilici sam i vidim kak me obrambeni sustize, kliknem da hocu puknut i dok on se pripremi za to ( nekih 2-3sec) vec mi uzme loptu. Nemam pojma, mislio sam da ce ovaj pes bit daleko najjaci postu su najavljivali novi engine, fakat jako lose. I da, dobro si rekao, dodem unutar sesnesterca i fulam cijeli gol, ajde da mi golman obrani ali da fula cijeli gol, pa nije bas takav Sivonjić.
Osmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2013., 11:11   #204
Quote:
Milic kaže: Pogledaj post
To je i najbolje s prijateljima igrat, al ovaj su ujebali totalno, jel zna ko jel se može ubrzat strelica na game planu?
Ubrzat strelica na gamepadu? moze preformulirat pitanje?

Quote:
Flash1987 kaže: Pogledaj post
Pozdrav,nakon par dana nesmetanog igranja javlja mi ovu grešku: a problem caused the program to stop working correctly..piše da mi win nisu kompatibilni ili takvo nešto,ja imam win 7,dali je netko imao takvu grešku,molim vas pomozite..
Jel imas pesedit patch? Ako da, ponovno instaliraj zadnji patch koji imas (reinstall)
__________________
Success is never final. Failure is never fatal. It’s courage that counts
Ndreca is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2013., 11:14   #205
Quote:
Osmanko kaže: Pogledaj post
Meni je pucanje stvarno iritantno, u prilici sam i vidim kak me obrambeni sustize, kliknem da hocu puknut i dok on se pripremi za to ( nekih 2-3sec) vec mi uzme loptu. Nemam pojma, mislio sam da ce ovaj pes bit daleko najjaci postu su najavljivali novi engine, fakat jako lose. I da, dobro si rekao, dodem unutar sesnesterca i fulam cijeli gol, ajde da mi golman obrani ali da fula cijeli gol, pa nije bas takav Sivonjić.
A da, htjeli su kao otezati igricu a napravili su hrpu idiota na terenu, daleko od toga da treba biti ko prije kako su "klizili" po terenu, ali nemozes me zajebavat ako je igrac 5 metara u prednosti, da to moze izgubiti u jedan metar te onda da ide 1na1 sa golmanom i uopce nema percepciju sirine gola.
__________________
Success is never final. Failure is never fatal. It’s courage that counts
Ndreca is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2013., 14:44   #206
Quote:
Ndreca kaže: Pogledaj post
Ubrzat strelica na gamepadu? moze preformulirat pitanje?



Jel imas pesedit patch? Ako da, ponovno instaliraj zadnji patch koji imas (reinstall)
Pa na game planu presporo ide, presporo ide strelica, na pes13 je duplo brže.
Game plan, ne gamepad, di taktiku namještaš i mijenjaš igrače.
__________________
To learn who rules over you, simply find out who you are not allowed to criticize.
Milic is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2013., 15:05   #207
Probaj isključiti(uključiti) opciju analoga na gamepadu.
Corvus is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2013., 15:08   #208
Quote:
Corvus kaže: Pogledaj post
Također, imam joystick 8 godina i evo prvi puta da sam ga počeo koristiti, tipkovnica mi je bila alfa i omega, ali sa ovim pesom ju je nemoguće koristiti.
Bolje da si prešao na joystick, na tipkovnici nemaš šanse igrat ovogodišnji PES.


Quote:
Nego jel još nekome pucanje retardirano?
Quote:
Osmanko kaže: Pogledaj post
Meni je pucanje stvarno iritantno
Prebacite Shot type s Basic na Advanced. Meni je pomoglo.
The Foggy Dew is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2013., 15:35   #209
Quote:
Milic kaže: Pogledaj post
Pa na game planu presporo ide, presporo ide strelica, na pes13 je duplo brže.
Game plan, ne gamepad, di taktiku namještaš i mijenjaš igrače.
aha, ma mislim da nemozes i mene to zivcira, ma sjebali su jebeno, nisam zadovoljan nikako
__________________
Success is never final. Failure is never fatal. It’s courage that counts
Ndreca is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2013., 23:36   #210
Ništa onda, probo sam igrat al nije to to, čekam 2015, dotad 2013 igram.
__________________
To learn who rules over you, simply find out who you are not allowed to criticize.
Milic is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2013., 23:50   #211
Ja bas pitao prijatelje kak im se cini novi Pes, pogodite kaj su mi rekli
Osmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2013., 10:32   #212
Probao sam igrati kod bratića...teže sranje. Iniesta se okreće ko najveći teretnjak.
CroChuck is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2013., 14:38   #213
na basic su šutevi blago retardirani, a na advanced imam po 6-7 prečki i stativi. ko je tu lud
__________________
he's a big strong man with a child's mind,
don't you take his booze away
Mr.TamborineMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2013., 19:10   #214
Quote:
CroGamer24 kaže: Pogledaj post
Probao sam igrati kod bratića...teže sranje. Iniesta se okreće ko najveći teretnjak.
Pa to ti je ta realnost što svi govore da valja u ovom pesu
__________________
To learn who rules over you, simply find out who you are not allowed to criticize.
Milic is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2013., 19:55   #215
od prvog ISSa igram igru, i svake godine je sve bolje i bolje bilo, osim naravno licenci, i to sve do ovog naslova.. mogu se nazvat pesoholičarem jer već 10ak godina svakodnevno igram, najmanje sat dnevno... sa nestrpljenjem sam čekao novi naslov zbog najava novog engina, i sad kad je izašla igram je 2 tjedna, al dalje nemogu, jednom riječju preloše, ovo nije PES nego loše napravljena kopija fife, otkud igraču ratinga 70 brzine da uhvati messija ronalda walcotta alexisa, ko da ima motor u guzici???? katastrofalan šut, ronaldo od 20 pokušaja 2 u okvir gola, od toga ih pola se jedva dokotrlja do golmana??? nrznam što su tili dobit sa tim al znam da su mene za ovu godinu izgubili,ž. sad se vraćam zadnjem pravom pesu, 12ici...
za-gor-te-ney is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2013., 20:11   #216
Quote:
Milic kaže: Pogledaj post
Pa to ti je ta realnost što svi govore da valja u ovom pesu
Nadam se da će izić neki mod/patch za brže okrete igrača. Ovo je tragikomično.
CroChuck is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2013., 07:44   #217
Ovaj traži patch da ubrza strijelicu na gameplanu, ovaj da mu se igrač brže okreće.

LOL
__________________
"Glumiti, dozirati, biti distanciran ili hiniti emocionalnu hladnoću ne znači biti mističan. To naprosto znači biti pozer."
Dark Dizkober is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2013., 10:45   #218
Quote:
Dark Dizkober kaže: Pogledaj post
Ovaj traži patch da ubrza strijelicu na gameplanu, ovaj da mu se igrač brže okreće.

LOL
Ovo moje je moguće napraviti. Kao što su usporili igrače na prošlom PES-u i kao što ubrzaju loptu pri udarcu na gol. Pametnjaković.
CroChuck is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2013., 10:58   #219
Treba poneki put i pročitat malo bolje postove u ovoj temi. Kad se već žališ na šut i tešku okretnost igrača, imaš fix za to. Doduše, amaterski je. No, razlika u gamplayu je više nego očita. Izvoli, dok nešto bolje ne izađe. Ima nekih bugova kao npr. imena na dresovima ne valjaju, lijeva štucna na svakom igraču je malo spuštena i sl. Ništa strašno.

EDIT: Fix ne možeš koristit online.

Zadnje uređivanje The Foggy Dew : 10.10.2013. at 11:29.
The Foggy Dew is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2013., 11:32   #220
Čekaj malo nitko od vas nije skužio da dok držite L1 na joysticku da vam se onda igrač brže okreće? Ne znam koji je to gumb na tipkovnici za vas koji s njom igrate, ali probajte to sigurno. Meni sve normalno radi, niti su spori, niti su šutevi retardirani, kada idem na golmana puknem koliko želim i nakon toga pritisnem R2 i redovito ulazi u gol.
sosta is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:19.